Sedefnur Çağlar

Sedefnur Çağlar

Son dakika Sedefnur Çağlar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sedefnur Çağlar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sedefnur Çağlar haber sayfamızda...

Sedefnur Çağlar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13 sedefnur çağlar haberi bulunmuştur.
Hukuki süreç için Sedefnur'un ifadesi bekleniyor
Hukuki süreç için Sedefnur'un ifadesi bekleniyorKocaeli'de, polis memuru erkek arkadaşıyla misafirliğe gittiği 7'nci kattaki evin balkonundan düşen, tedavisinin ardından ailesinin isteğiyle Sivas’taki hastaneye götürülen Sedefnur Çağlar’ın (23) ifadesi, sağlık sorunlarının devam etmesi nedeniyle henüz alınamadı. Fizik tedaviye başlayacak olan Sedefnur'un, sorulara başını sallayarak cevap vermeye başladığı öğrenildi. Hukuki sürecin devamı için Sedefnur'un ifadesinin alınması bekleniyor.
11.05.2022Gündem
Sedefnur Çağlar için dudak okuma uzmanları devreye girdi
Sedefnur Çağlar için dudak okuma uzmanları devreye girdiKocaeli'de, polis memuru erkek arkadaşıyla misafirliğe gittiği 7'nci kattaki evin balkonundan düşen üniversiteli Sedefnur Çağlar (23), tedavisinin ardından ailesinin isteğiyle memleketi Sivas’a götürüldü. Sivas’ta tedavisine devam edilecek olan Sedefnur’un, dudak okuma uzmanlarıyla alınması planlanan ifadesi, ilk denemede alınamadı. Sedefnur'un ifadesi yeniden alınmaya çalışılacak.
16.03.2022Gündem
7'nci kattan düşen Sedefnur konuşamayınca dudak okuma uzmanları görevlendirildi
7'nci kattan düşen Sedefnur konuşamayınca dudak okuma uzmanları görevlendirildiKocaeli'de, polis memuru erkek arkadaşıyla misafirliğe gittiği 7'nci kattaki evde balkondan düşen üniversiteli Sedefnur Çağlar, (23) yoğun bakımdan çıktı. Sedefnur’un konuşamaması nedeniyle soruşturmanın yürümesi için dudak okuma ve iletişim konusunda uzmanlar görevlendirildi. Sedefnur ile yapılan ilk görüşmeden sonuç elde edilemedi.
2.03.2022Gündem
Sedefnur, gözleriyle tepki vermeye başladı
Sedefnur, gözleriyle tepki vermeye başladıKocaeli'de, polis memuru erkek arkadaşıyla misafirliğe gittiği 7'nci kattaki evde balkondan düşen üniversiteli Sedefnur Çağlar'ın (23) yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Sedefnur, kendisini görmeye gelen ailesinin konuşmalarına gözleriyle tepki vermeye başladı.
25.02.2022Gündem
7'nci kattan düşen Sedefnur, 25 gündür uyutuluyor
7'nci kattan düşen Sedefnur, 25 gündür uyutuluyorKocaeli'de, polis memuru erkek arkadaşıyla misafirliğe gittiği 7’nci kattaki evde balkondan düşen üniversiteli Sedefnur Çağlar'ın (23) yoğun bakımdaki tedavisi, 25 gündür uyutularak devam ediyor.
3.02.2022Gündem
Ocakta 6 kadın yüksekten düştü
Ocakta 6 kadın yüksekten düştüKadına yönelik artan şiddet ocak ayında da durmadı. 36 kadın erkek şiddeti sonucunda hayatını kaybetti. Yüksekten düşen 6 kadından 5'i şüpheli şekilde öldü, biri ise ağır yaralandı...
3.02.2022Gündem
7'nci kattan düşen Sedefnur, 9 gündür yoğun bakımda uyutuluyor
7'nci kattan düşen Sedefnur, 9 gündür yoğun bakımda uyutuluyorKocaeli’de, polis memuru erkek arkadaşıyla misafirliğe gittiği evin 7’nci kattaki balkonundan düşen üniversiteli Sedefnur Çağlar'ın (23) tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. 9 gündür yoğun bakımda olan Sedefnur’un hayati tehlikesinin devam etmesi nedeniyle uyutulduğu açıklandı.
18.01.2022Gündem
Sedefnur Çağlar'ın sır düşüşü
Sedefnur Çağlar'ın sır düşüşüKocaeli'de, misafirliğe gittiği 7’nci kattaki daireden düşerek ağır yaralanan Sedefnur Çağlar'ın hayatı tehlikesi sürerken, site sakinleri ise olay gününe ilişkin açıklamalarda bulundu. Olay sebebiyle insanların psikolojisinin bozulduğunu, komşularının siteden taşınmak istediğini anlatan Umut Şentürk, "Komşularımızla konuştuk, aynı daire içinde devamlı 3-4 günde bir bağırma sesleri, eğlence sesleri geliyormuş. Olay gecesi saat 01.00'de hareketlilik başlamış, sabaha kadar sesler duyulmuş" dedi.
15.01.2022Gündem
Sedefnur Çağlar olayında yeni ifade! Günlük ortaya çıktı
Sedefnur Çağlar olayında yeni ifade! Günlük ortaya çıktıKocaeli'de, polis memuru erkek arkadaşıyla misafirliğe gittiği 7’nci kattaki evde balkondan düşen üniversiteli Sedefnur Çağlar'ın (23) tedavisi yoğun bakımda devam ederken, arkadaşlarının ifadeleri ortaya çıktı. Arkadaşları, Sedefnur'un, kendisiyle evlenmek isteyen Ahmet Ata’nın bu teklifini uyuşturucu kullanması nedeniyle kabul etmediğini söyledi. Sedefnur'un, incelenen günlüğünde ise Ahmet Ata'nın kendisini değersiz hissettirdiğini, bu nedenle mutsuz ve yalnız olduğunu yazdığı ortaya çıktı.
14.01.2022Gündem
7'nci kattan düşen Sedefnur, entübe edildi
7'nci kattan düşen Sedefnur, entübe edildiKocaeli'nin Körfez ilçesinde, polis memuru arkadaşıyla birlikte misafirliğe gittiği 7’nci kattaki daireden düşerek ağır yaralanan üniversite öğrencisi Sedefnur Çağlar'ın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Vücudunun birçok yerinde kırıklar bulunan ve ciğerlerindeki sorun nedeniyle entübe edilen Sedefnur’un hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.
12.01.2022Gündem
7'nci kattan düşen Sedefnur'un polis sevgilisi tutuklandı
7'nci kattan düşen Sedefnur'un polis sevgilisi tutuklandıKocaeli'nin Körfez ilçesinde, üniversite öğrencisi Sedefnur Çağlar'ın (23) 7'nci kattan düşerek ağır yaralanmasıyla ilgili polis memuru olan erkek arkadaşı Ahmet A. tutuklandı.
11.01.2022Gündem
7. kattan düşen Sedefnur ile aynı evde bulunan 2 polis memuru açığa alındı
7. kattan düşen Sedefnur ile aynı evde bulunan 2 polis memuru açığa alındıKocaeli'de üniversite öğrencisi Sedefnur Çağlar'ın (23), 7. kattan düşerek ağır yaralanmasına ilişkin gözaltına alınan 2 polis memurunun açığa alındığı öğrenildi.
10.01.2022Gündem
Genç kızın 7. kattan düşmesiyle ilgili ikisi polis, 3 kişinin sorguları sürüyor
Genç kızın 7. kattan düşmesiyle ilgili ikisi polis, 3 kişinin sorguları sürüyorKocaeli’nin Körfez ilçesinde, üniversite öğrencisi Sedefnur Çağlar'ın (23) 7'nci kattaki dairenin penceresinden düşerek ağır yaralandığı olayla ilgili gözaltına alınan polis memuru arkadaşı A.A.’nın ifadesi ortaya çıktı. A.A. ifadesinde alkol aldıklarını, kız arkadaşı Sedefnur'un telefonuna bakmak istediğini, göstermeyince tartıştıklarını, ardından pencereden atladığını öne sürdü.
10.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sedefnur Çağlar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.