Şehir Hatları

Şehir Hatları

Son dakika Şehir Hatları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şehir Hatları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şehir Hatları haber sayfamızda...

Şehir Hatları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.684 şehir hatları haberi bulunmuştur.
VAPUR SEFERLERİ İPTAL Mİ 🚢19 Ocak? Bugün İptal Vapur ve Feribot seferleri (İDO-BUDO)
VAPUR SEFERLERİ İPTAL Mİ 🚢19 Ocak? Bugün İptal Vapur ve Feribot seferleri (İDO-BUDO)Feribot ve vapurla seyehat edecekler iptal edilen vapur ve feribot seferlerine yoğunlaştı. Şehir Hatları ve BUDO'dan yapılan açıklamada olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerde aksama olduğu yer aldı. Peki, bugün hangi vapur seferleri iptal? İşte, iptal feribot seferleri...
19.01.2024Bilgi Rehberi
10 OCAK VAPURLAR İPTAL Mİ? 🚢İDO - BUDO hangi feribot seferleri iptal edildi? İstanbul vapur iptal seferler...
10 OCAK VAPURLAR İPTAL Mİ? 🚢İDO - BUDO hangi feribot seferleri iptal edildi? İstanbul vapur iptal seferler...Vapur seferleri ile beraber feribot seferleri, seyahat edecekler tarafından araştırılıyor. İDO - BUDO feribot seferlerindeki aksaklıklar paylaşılırken Şehir Hatları vapur seferlerindeki gelişmeler de duyuruluyor. Peki, 10 Ocak bugün vapur ve feribot seferleri iptal mi?
10.01.2024Bilgi Rehberi
M4 Durakları 2024: M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Durakları İsimleri, Güzergah Hattı ve Çalışma Saatleri
M4 Durakları 2024: M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Durakları İsimleri, Güzergah Hattı ve Çalışma SaatleriTrafik sorunlarının en çok yaşandığı şehirlerin başını İstanbul çekiyor. Raylı sistemler günümüzde en çok kullanılan toplu taşıma araçları arasında yer alıyor. Gün içerisinde milyonlarca insan metro hatlarını kullanıyor. Bu nedenle metro durakları isimleri, güzergah hattı, sefer saatleri önem kazanıyor. M4 metrosu İstanbul’da en çok kullanılan hatlar arasında yer alırken geçtiği duraklar pek çok kişinin araştırma konusu oluyor. M4 Kadıköy-Tavşantepe metro durakları isimleri ve güzergah hattı ile ilgili detaylı bilgilere ‘M4 Metro Durakları 2024’ başlıklı içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
9.01.2024Gündem
Tramvay Durakları 2024: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleri
Tramvay Durakları 2024: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleriİstanbul'un en önemli ulaşım ağlarından birisi de tramvaydır. Çeşitli duraklarla entegrasyon sağlayan tramvay hattı trafik yükünü önemli ölçüde sırtlayan ulaşım araçlarından bir tanesidir. İstanbul'da en çok kullanılan tramvay hatlarından birisi de T1 Kabataş-Bağcılar hattıdır. Bunların dışında İstanbul'da T2 Taksim-Tünel, T3 Kadıköy-Moda, T4 Topkapı-Mescid-i Selam ve T5 Cibali-Alibeyköy Cep Otogarı tramvay hatları bulunur. T2 Taksim-Tünel ve T3 Kadıköy-Moda Tramvay hattı nostaljik hat olarak geçer. İstanbul Kabataş-Bağcılar ve diğer tramvay durakları ve isimleri için Tramvay Durakları 2024 içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.01.2024Gündem
Muhtemel depremde İstanbul'dan kaçış nasıl olacak? Tahliyede üç tehlike
Muhtemel depremde İstanbul'dan kaçış nasıl olacak? Tahliyede üç tehlikeŞehir Plancıları Odası İstanbul Şube Başkanı Pelin Pınar Giritlioğlu İstanbul’da muhtemel bir depremin ardından tahliye sırasında yaşanabilecek üç soruna dikkat çekiyor: Afet yollarına park eden araçlar, riskli binaların yıkılarak dar yolları kapatma ihtimali ve kıyılardaki tsunami ile dolgu alan tehlikesi.
30.12.2023Gündem
VAPUR SEFERLERİ İPTAL mi (5 Aralık)? Şehir Hatları çalışıyor mu, İDO - BUDO feribot seferleri iptal mi oldu?
VAPUR SEFERLERİ İPTAL mi (5 Aralık)? Şehir Hatları çalışıyor mu, İDO - BUDO feribot seferleri iptal mi oldu?Vapur sefer saatleri, işe ve okula gidecekler tarafından Şehir Hatları sayfasından görüntüleniyor. İstanbul'da süren olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı vapur seferleri iptal olurken bazıları da gecikmeli olarak hizmet veriyor. Diğer yandan İDO - BUDO feribot seferleri son durumu da araştırılıyor. Peki, 5 Aralık vapur seferleri iptal mi?
4.12.2023Bilgi Rehberi
BUGÜN ŞEHİR HATLARI ÇALIŞIYOR MU? 1 Aralık vapur seferleri iptal mi? İDO - BUDO iptal olan feribot seferleri...
BUGÜN ŞEHİR HATLARI ÇALIŞIYOR MU? 1 Aralık vapur seferleri iptal mi? İDO - BUDO iptal olan feribot seferleri...Vapur ve feribot seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle bir süre askıya alınmıştı. 1 Aralık Cuma günü yani haftanın son iş günü, Şehir Hatları çalışıyor mu, vapur seferleri iptal mi? soruları işe veya okula gidecekler tarafından araştırılıyor. Pek, 1 Aralık Cuma feribot ve vapurlar iptal mi?
30.11.2023Bilgi Rehberi
VAPUR SEFERLERİ İPTAL mi (30 Kasım)? 🚢 İDO - BUDO feribot seferleri, Şehir Hatları çalışıyor mu? İstanbul - İzmir iptal edilen seferler...
VAPUR SEFERLERİ İPTAL mi (30 Kasım)? 🚢 İDO - BUDO feribot seferleri, Şehir Hatları çalışıyor mu? İstanbul - İzmir iptal edilen seferler...Vapur ve feribot seferleri son durumu, olumsuz hava şartları nedeniyle öne çıkıyor. İstanbul'da vapur kullanacaklar ile feribot yolculuğu gerçekleştirecekler Vapur ve feribot seferlerinin durumunu araştırıyor. Şehir Hatları, İDO ve BUDO iptal seferler duyurularda yer aldı. İşte, İptal edilen vapur seferleri ile feribot seferleri...
29.11.2023Bilgi Rehberi
Son dakika... İstanbul’da sağanak! Meteoroloji radar görüntülerini paylaştı: Yeni uyarılar peş peşe geldi
Son dakika... İstanbul’da sağanak! Meteoroloji radar görüntülerini paylaştı: Yeni uyarılar peş peşe geldiMeteoroloji’den uyarılar peş peşe geldi. Tüm yurtta yağmur, kar, lodos devam ederken İstanbul’da kuvvetli sağanak etkili oldu. Meteoroloji, bugün İstanbul'da sabah saatlerinde başlayan ve etkisini her geçen saat artıran yağmurun radar görüntülerini paylaştı. Bugün İstanbul dahil 23 kentte, yarın ise 12 kentte sarı ve turuncu alarm verildi. İşte detaylar…
29.11.2023Gündem
Şehir Hatları, İDO ve BUDO seferlerine fırtına engeli!
Şehir Hatları, İDO ve BUDO seferlerine fırtına engeli!Meteoroloji tarafından yapılan uyarının ardından Marmara Bölgesini etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle İDO, BUDO ve Şehir Hatlarında bugün bazı seferlerin iptal edildiği duyuruldu.
29.11.2023Gündem
İstanbul fırtınaya teslim! Vapur seferleri iptal edildi, Marmaray ve metrobüste yoğunluk oluştu
İstanbul fırtınaya teslim! Vapur seferleri iptal edildi, Marmaray ve metrobüste yoğunluk oluştuİstanbul'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan fırtına nedeniyle deniz ulaşımında seferler iptal edildi. Sabah işe gitmek için vapur kullanamayanlar, Marmaray ve metrobüslerE yönelince yoğunluk oluştu.
29.11.2023Gündem
Valilikten fırtına açıklaması: İstanbul'da 114 olaya müdahale edildi
Valilikten fırtına açıklaması: İstanbul'da 114 olaya müdahale edildiİstanbul Valiliği 25 Kasım Cumartesi gününden itibaren kent genelinde etkisini sürdüren fırtınayla ilgili açıklama yaptı. Fırtınanın 26 Kasım Pazar gece saatlerinde etkisini yitirmesinin beklendiği belirtildi. Kent genelinde 114 olaya müdahale edildi.
26.11.2023Gündem
Çiftçinin yüzü güldü! 'Altın gibi bir şey bu'
Çiftçinin yüzü güldü! 'Altın gibi bir şey bu'Son yılların en kurak döneminin yaşandığı Edirne'de, çiftçinin yüzünü güldüren günler yaşanıyor.
26.11.2023Gündem
Kayıp 7 mürettebatı arama çalışmaları durduruldu
Kayıp 7 mürettebatı arama çalışmaları durdurulduZonguldak’ın Ereğli ilçesi açıklarında batan geminin kayıp 7 mürettebatına ulaşmak için başlatılan çalışmalar, olumsuz hava koşulları nedeniyle durduruldu.
26.11.2023Gündem
Kar, Balkanlar'dan üzerinden Edirne'ye giriş yaptı!
Kar, Balkanlar'dan üzerinden Edirne'ye giriş yaptı!Edirne’nin rakımı yüksek köylerinde başlayan kar yağışı kısa sürede her yeri beyaza bürüdü. Kar yağışının belli aralıklarla devam edeceği tahmin ediliyor.
26.11.2023Gündem
İstanbul'da fırtına alarmı! Şehir Hatları'nda birçok sefer iptal edildi
İstanbul'da fırtına alarmı! Şehir Hatları'nda birçok sefer iptal edildiİstanbul’da etkili olan fırtına nedeniyle şehir hatlarında birçok sefer ikinci bir duyuruya kadar yapılamayacak.
26.11.2023Gündem
İDO, BUDO ve Şehir Hatları seferleri iptal mi edildi? İDO BUDO ve Feribot seferleri ne zamana kadar iptal edildi?
İDO, BUDO ve Şehir Hatları seferleri iptal mi edildi? İDO BUDO ve Feribot seferleri ne zamana kadar iptal edildi? Marmara Denizi'nde etkili olan kuvvetli fırtına etkisini sürdürmeye devam ediyor. 25 Kasım tarihinde iptal edilen bazı İDO, BUDO ve Şehir Hatları seferlerine yenileri eklenmeye devam ediyor. Marmara Bölgesi genelinde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle peş peşe sefer iptalleri geliyor. Peki İDO, BUDO ve Şehir Hatları seferleri iptal mi oldu? İşte detaylar...
25.11.2023Bilgi Rehberi
Marmara Denizi'nde fırtına! Seferler iptal edildi
Marmara Denizi'nde fırtına! Seferler iptal edildiMarmara Denizi'nde beklenen kuvvetli fırtına etkisini gösterdi. Şehir Hatları ve İDO seferleri iptal edildi.
25.11.2023Gündem
Fırtına nedeniyle bazı Şehir Hatları ve İDO seferleri iptal edildi
Fırtına nedeniyle bazı Şehir Hatları ve İDO seferleri iptal edildiMarmara denizinde etkili olan fırtına nedeniyle bazı Şehir Hatları ve İDO seferlerinde iptaller yaşandı.
25.11.2023Gündem
İSTANBUL VAPUR SEFERLERİ İPTAL Mİ? 19 Kasım İDO, BUDO, Şehir Hatları iptal edilen vapur ve feribot seferleri!
İSTANBUL VAPUR SEFERLERİ İPTAL Mİ? 19 Kasım İDO, BUDO, Şehir Hatları iptal edilen vapur ve feribot seferleri!Hava muhalefeti nedeniyle birçok seferler iptal edildi. AFAD, MGM ve AKOM tarafından arka arkaya yapılan uyarıların ardından İstanbul'da fırtına ve şiddetli sağanak etkisini artırdı. Megakentte hayatı felç eden yağış ve rüzgarın pazar günü akşam saatlerine kadar devam edeceği belirtilirken İDO, BUDO ve Şehir Hatlarında bazı seferlerin iptal olduğu açıklandı. Peki, İstanbul vapur seferleri iptal mi? İşte 19 Kasım İDO, BUDO, Şehir hatları iptal edilen seferler…
19.11.2023Bilgi Rehberi
İstanbullular dikkat! Bazı vapur seferleri iptal
İstanbullular dikkat! Bazı vapur seferleri iptalİstanbul'da gece saatlerinde başlayan sağanak yağış ve fırtına deniz ulaşımını da olumsuz etkiledi. Bazı seferlerin iptal edildiği duyuruldu. Meteoroloji, AFAD, AKOM ve İstanbul Valiliği peş peşe uyarılarda bulundu. İşte detaylar...
18.11.2023Gündem
Fenerbahçe, Atatürk'ü 10 Kasım Fenerbahçe Vapuru ile andı
Fenerbahçe, Atatürk'ü 10 Kasım Fenerbahçe Vapuru ile andıFenerbahçe Kulübü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85'inci yıl dönümünde anlamlı bir tören gerçekleştirdi.
10.11.2023Fenerbahçe
Cumhuriyetin 100'üncü yılı! 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 50 yaşında
Cumhuriyetin 100'üncü yılı! 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 50 yaşındaAsya ile Avrupa kıtaları arasında tarihte ilk kesintisiz karayolu akışını sağlayan ülkemizin ilk köprüsü Boğaziçi Köprüsü, yeni adıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılında 50’inci hizmet yılını kutluyor.
29.10.2023Ekonomi
The Bodrum Cup’ta zafer Gara Poşet’in!
The Bodrum Cup’ta zafer Gara Poşet’in!100’ün üzerinde yat, 2.000’e yakın denizci ve 10.000’e yakın ziyaretçiyi ağırlayan muhteşem bir buluşma olan Maximiles Black The Bodrum Cup’ta birincilik Gara Poşet’e gitti. 35. yıl özel kupasını ise Germania Nova aldı.
29.10.2023Su Sporları
Kıtaları birleştiren dev köprüler...
Kıtaları birleştiren dev köprüler...Cumhuriyetin ilk döneminde, köprü faaliyetlerinde “Günde 2 metre köprü” ilkesi ile özellikle halkın işgücüyle kagir ve betonarme köprüler yapılmıştı. 1924-1947 yılları arasında 166 adet köprü inşa edildi. Karayolları Genel Müdürlüğünün kuruluşuyla köprü çalışmaları hız kazanmış ve 1950-1975 yılları arasında toplam uzunluğu 95 km olan 2.349 adet köprü yapıldı.
28.10.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Şehir Hatları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.