Selin İmer

Selin İmer

Son dakika Selin İmer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selin İmer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selin İmer haber sayfamızda...

Selin İmer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 231 selin imer haberi bulunmuştur.
Mustafa Ceceli: Bugün şaka yok
Mustafa Ceceli: Bugün şaka yokŞarkıcı Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer ve arkadaşı Yaşar İpek, Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi.
8.04.2021Cadde
Selin İmer'den 1 Nisan şakası: Hamileyim!
Selin İmer'den 1 Nisan şakası: Hamileyim!Şarkıcı Mustafa Ceceli (40), önceki gün eşi Selin İmer’le (38) Etiler’deki bir restorana girerken görüntülendi. Hayli keyifli olduğu görülen çift, gazetecilere 1 Nisan şakası yaptı.
3.04.2021Cadde
‘Hamileyim’ şakası
‘Hamileyim’ şakasıMustafa Ceceli ve Selin İmer, Etiler’de restorana girerken görüntülendi.
3.04.2021Cadde
Mustafa Ceceli-Selin İmer çiftinden çocuk açıklaması
Mustafa Ceceli-Selin İmer çiftinden çocuk açıklamasıŞarkıcı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer, önceki gün Emirgan'da bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerle ayak üstü sohbet eden ünlü çift, çocuk ile ilgili soruya da yanıt verdi.
8.03.2021Cadde
'Bir tek darbuka çalmasına dayanamıyorum'
'Bir tek darbuka çalmasına dayanamıyorum'Müzisyen Mustafa Ceceli ile eşi Selin İmer, arkadaşları Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kuratlı'nın düğününde objektiflere takıldı.
24.02.2021Cadde
Aşk dolu paylaşımlar!
Aşk dolu paylaşımlar!Magazin dünyasının ünlü isimleri, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla Sevgililer Günü’nü kutladı
15.02.2021Cadde
Selin İmer-Mustafa Ceceli tatil dönüşü evde karantinada
Selin İmer-Mustafa Ceceli tatil dönüşü evde karantinadaSelin İmer ile eşi Mustafa Ceceli, 16 Ocak'ta Amerika'ya gitmiş, İmer'in 387'inci yaşını Miami'de kutlamışlardı. Çift, geçtiğimiz pazartesi akşamı Türkiye'ye döndü.
27.01.2021Cadde
Selin İmer'in doğum günü için Miami'ye gittiler
Selin İmer'in doğum günü için Miami'ye gittilerMustafa Ceceli ile Selin İmer, Haziran 2017’de hayatlarını birleştirmişti. Dün Selin İmer’in doğum günüydü. Ünlü çift, kutlama için geçen çarşamba Amerika Miami’ye uçtu.
15.01.2021Cadde
'Virüsten korunmak için ne gerekiyorsa yapacağım'
'Virüsten korunmak için ne gerekiyorsa yapacağım'Şarkıcı Mustafa Ceceli, geçtiğimiz gün eşi Selin İmer'le birlikte Zorlu AVM'de görüntülendi.
30.12.2020Cadde
Mustafa Ceceli ile Selin İmer alışverişte
Mustafa Ceceli ile Selin İmer alışverişteŞarkıcı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer Ceceli, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı. Çift, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.
25.10.2020Cadde
'Bebekleri öldürüyorsan insan değilsin'
'Bebekleri öldürüyorsan insan değilsin'Şarkıcı Mustafa Ceceli, önceki gün eşi Selin İmer'le birlikte Etiler'te bir mekanda akşam yemeği yedi. Çift çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.
22.10.2020Cadde
Mustafa Ceceli: Nefes alamadım
Mustafa Ceceli: Nefes alamadımŞarkıcı Mustafa Ceceli, önceki akşam eşi Selin İmer'le Kuruçeşme'de bir mekandaydı. Çift, baş başa Boğaz'a karşı akşam yemeği yedi.
31.08.2020Cadde
'Spiderman Mustafa'
'Spiderman Mustafa'Şarkıcı Mustafa Ceceli ile eşi Selin İmer, önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi.
22.08.2020Cadde
Mustafa Ceceli: Bu işin özrü yok!
Mustafa Ceceli: Bu işin özrü yok!Şarkıcı Mustafa Ceceli, geçtiğimiz gün eşi Selin İmer Ceceli ve oğlu Arın ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
6.08.2020Cadde
Mustafa Ceceli: Konser vermeyi özledim
Mustafa Ceceli: Konser vermeyi özledimTatil sonrası İstanbul'a dönen şarkıcı Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
20.06.2020Cadde
'Gün Ağırmadan'ı ilk eşi duydu
'Gün Ağırmadan'ı ilk eşi duyduMüzisyen Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer Ceceli ile mavi tura çıktı.
13.06.2020Cadde
Hediye aranje
Hediye aranjeSinan Akçıl, 38’inci yaşını geçtiğimiz eylül ayında boşandığı ve daha sonra tekrar barıştığı Burcu Kıratlı’yla kutladı.
22.05.2020Cadde
Ceceli ailesinin karantina günlüğü
Ceceli ailesinin karantina günlüğüŞarkıcı Mustafa Ceceli, corona virüs nedeniyle evden çıkmıyor. Ceceli, karantina sürecini oğlu Arın ve eşi Selin İmer Ceceli ile geçiriyor.
12.04.2020Cadde
Tek başına
Tek başınaSelin İmer, tek başına mağazaları dolaşırken görüntülendi.
19.02.2020Cadde
Makyajsız güzel Selin İmer
Makyajsız güzel Selin İmerŞarkıcı Mustafa Ceceli'nin eşi Selin İmer, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
18.02.2020Cadde
Selin İmer: Sevgililer Günü benim için özel bir gün değil!
Selin İmer: Sevgililer Günü benim için özel bir gün değil!Şarkıcı Mustafa Ceceli, önceki akşam 14 Şubat Sevgililer Günü'de özel olarak Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. Ceceli, konseri öncesi eşi Selin İmer'le gazetecilerin sorularını yanıtladı.
16.02.2020Cadde
Kuaförde yılbaşı
Kuaförde yılbaşıThe Most Kuaför’ün yılbaşı partisinde, ünlü isimler bir araya geldi.
3.01.2020Cadde
Mustafa Ceceli: Yerli otomobil çıkar çıkmaz alacağım!
Mustafa Ceceli: Yerli otomobil çıkar çıkmaz alacağım!2020'yi Azerbaycan'da sahnede karşılayan Mustafa Ceceli, geçtiğimiz gün eşi Selin İmer'le Bakü'ye gitti. Havaalanında muhabirlerle sohbet eden Ceceli, yerli otomobil hakkında yorum yaptı.
1.01.2020Cadde
Selin İmer: Artık kürk giymiyorum!
Selin İmer: Artık kürk giymiyorum!Bir dönem giydiği kürk nedeniyle eleştiri oklarına hedef olan Selin İmer, verdiği radikal kararı açıkladı. İmer, "Kürk benim için tarih oldu" dedi.
31.12.2019Cadde
Dört çocuk istiyor
Dört çocuk istiyorÜnlü isimler önceki gün The Most Kuaför’ün yılbaşı partisinde bir araya geldi.
30.12.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Mustafa CeceliSelin İmercaddemagazinünlüler dünyası

Selin İmer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.