Senet

Senet

Son dakika senet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan senet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan senet haber sayfamızda...

Senet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.272 senet haberi bulunmuştur.
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Tokat'ta 'tefeci' operasyonu: 9 gözaltı
Tokat'ta 'tefeci' operasyonu: 9 gözaltıTokat'ta düzenlenen 'tefeci' operasyonunda 9 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 3 milyon TL tutarında kıymetli evrak niteliğinde senet ele geçirildi.
25.11.2021Gündem
Kaçırıldığı iddia edilen gayrimenkul zengini kadın bulundu
Kaçırıldığı iddia edilen gayrimenkul zengini kadın bulunduİzmir'de özel bir bakım evinde kalan ve 19 Kasım'dan beri haber alınamayan gayrimenkul zengini Tülin Enbiyaoğlu, Muğla'nın Bodrum ilçesinde polis ekipleri tarafından bulundu. Torunu mimar Bige Altıparmak (36) tarafından kayıp başvurusunda bulunan ve kaçırıldığı ileri sürülen Enbiyaoğlu, "Öyle bir şey yok, torunumun uydurması. Paralarımı almak için beni İzmir'deki huzurevine attılar" dedi.
23.11.2021Gündem
Gayrimenkul zengini yaşlı kadın Tülin Enbiyaoğlu özel bakım evinden kayıp
Gayrimenkul zengini yaşlı kadın Tülin Enbiyaoğlu özel bakım evinden kayıpİzmir’de özel bir bakım evinde kalan gayrimenkul zengini Tülin Enbiyaoğlu (86), 19 Kasım’da kayboldu. Enbiyaoğlu'nun kızı Hanzade Altıparmak (59) ve torunu mimar Bige Altıparmak (36), kayıp başvurusunda bulundu. Bige Altıparmak, anneannesinin varlıklı bir kadın olduğunu, eski bakıcısı M.N.A. (62) adlı erkek tarafından kaçırıldığını iddia etti.
22.11.2021Gündem
Vakıf Katılım'dan Garantili Fon Transferi ile Türkiye’de bir ilk
Vakıf Katılım'dan Garantili Fon Transferi ile Türkiye’de bir ilkVakıf Katılım, Türkiye’de bir ilke imza atarak uygulamaya aldığı dijital ödeme yöntemi Garantili Fon Transferi (GFT) ürünüyle, işletmelere ticari mal ve hizmet alımlarından kaynaklı vadeli ödemelerini Vakıf Katılım garantörlüğünde yapabilme imkânı sunuyor.
20.11.2021Vitrin
Utancından insanların karşısına çıkamıyor
Utancından insanların karşısına çıkamıyorErzurum'un Yakutiye ilçesinde 2 kişi tarafından sahte senetle dolandırılan besici Zeynel Abidin Kaya kendisi gibi 12 kişinin de dolandırılmasına vesile olduğu için aylardır köyüne gidemiyor. Ailesinin de yaşadığı köyünü zaman zaman uzaktan izleyip, hasret gideren Kaya, "Bu iki kişi benden düve, tosun ve inek olmak üzere 270, hayvanlarını satmaları için kefil olduğum 12 kişiden de 350 olmak üzere toplam 620 büyükbaş hayvanı senet karşılığı aldı. Ama ödeme günü gelip senetlerin sahte olduğunu öğrenince dolandırıldığımızı anladık. Vesile olduğum kişilerin tepkisinden aylardır köyüme gelemez oldum" dedi.
28.10.2021Haberler
11 aydır köyü terk etti! Utancından insanların karşısına çıkamıyor
11 aydır köyü terk etti! Utancından insanların karşısına çıkamıyorErzurum'un Yakutiye ilçesinde 2 kişi tarafından sahte senetle dolandırılan besici Zeynel Abidin Kaya kendisi gibi 12 kişinin de dolandırılmasına vesile olduğu için aylardır köyüne gidemiyor. Ailesinin de yaşadığı köyünü zaman zaman uzaktan izleyip, hasret gideren Kaya, "Bu iki kişi benden düve, tosun ve inek olmak üzere 270, hayvanlarını satmaları için kefil olduğum 12 kişiden de 350 olmak üzere toplam 620 büyükbaş hayvanı senet karşılığı aldı. Ama ödeme günü gelip senetlerin sahte olduğunu öğrenince dolandırıldığımızı anladık. Vesile olduğum kişilerin tepkisinden aylardır köyüme gelemez oldum" dedi.
28.10.2021Gündem
Antalya'da suç örgütü 'Kartal Grubu'na operasyon: 16 gözaltı
Antalya'da suç örgütü 'Kartal Grubu'na operasyon: 16 gözaltıAntalya'da, polis ekiplerince 'gasp' ve 'yağma' suçlarıyla mücadele kapsamında 'Kartal Grubu' olarak bilinen suç örgütüne eş zamanlı operasyon düzenlendi. 'Vurgun' adı verilen operasyonda çok sayıda adrese giren polis, suç örgütü lideri F.K.'nin yanı sıra 15 kişiyi gözaltına aldı.
19.10.2021Gündem
Elebaşılığını Sedat Peker'in yaptığı suç örgütüne yönelik soruşturma tamamlandı
Elebaşılığını Sedat Peker'in yaptığı suç örgütüne yönelik soruşturma tamamlandıSedat Peker'in elebaşı olduğu suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Peker'in de aralarında bulunduğu 26'sı tutuklu 92 şüpheli hakkında iddianame hazırlandı.
16.10.2021Gündem
Saman balyalarının arasından deste deste para çıktı
Saman balyalarının arasından deste deste para çıktıBursa'da yapılan operasyonda bir iş yerinden içinde 139 bin lira olan çelik kasayı çalıp paraları samanlığa saklayan 2 kişi yakalandı. Balyalar içinde çalınan para, çek ve senetler bulundu.
13.10.2021Haberler
Saman balyalarının arasından deste deste para çıktı
Saman balyalarının arasından deste deste para çıktıBursa'da yapılan operasyonda bir iş yerinden içinde 139 bin lira olan çelik kasayı çalıp paraları samanlığa saklayan 2 kişi yakalandı. Balyalar içinde çalınan para, çek ve senetler bulundu.
13.10.2021Gündem
Ankara'da suç örgütüne operasyon: 14 gözaltı
Ankara'da suç örgütüne operasyon: 14 gözaltıAnkara'da, 'Turgutlar' olarak bilinen suç örgütüne yönelik polisin düzenlediği operasyonda, 14 şüpheli gözaltına alındı.
9.10.2021Gündem
DenizBank ve TÜRİB’den lisanslı depo desteği
DenizBank ve TÜRİB’den lisanslı depo desteğiDenizBank, Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) ile lisanslı depoculuk kullanımında çiftçiye özel fırsatlar sunmak üzere yürüttüğü çalışmaları güçlendirecek bir iş birliğine imza attığını duyurdu...
7.10.2021Ekonomi
İzmir'de tefecilik yaptığı şüphesiyle 2 kişi gözaltına alındı
İzmir'de tefecilik yaptığı şüphesiyle 2 kişi gözaltına alındı İzmir'in Tire ilçesinde, iddiaya göre vatandaşlara borç para karşılığında senet imzalatarak tefecilik yaptığı şüphesiyle 2 kişi polis tarafından gözaltına alındı.
7.10.2021Gündem
Muğla'da 'Sahil Rüzgarı-2' operasyonu! 18 kişi gözaltına alındı
Muğla'da 'Sahil Rüzgarı-2' operasyonu! 18 kişi gözaltına alındıMuğla’nın 5 ilçesinde, suç çetelerine yönelik polisin düzenlediği 'Sahil Rüzgarı-2' operasyonunda, 18 kişi gözaltına alındı.
5.10.2021Gündem
Ankara merkezli 3 ildeki uyuşturucu operasyonunda 5 kişi tutuklandı
Ankara merkezli 3 ildeki uyuşturucu operasyonunda 5 kişi tutuklandıAnkara merkezli 3 ilde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheliden 5'i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
5.10.2021Gündem
Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 6 kişi adliyede
Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 6 kişi adliyedeAnkara merkezli 3 ilde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 1'i kadın 6 kişi, adliyeye sevk edildi. Ele geçirilen 71 kilo 634 gram kokain basın mensuplarına sergilendi.
29.09.2021Gündem
Ağustosta kartlı ödemeler arttı
Ağustosta kartlı ödemeler arttıBankalararası Kart Merkezi verilerine göre ağustos ayında kartlı ödeme tutarı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 51 artışla 154 milyar TL'ye ulaştı.
28.09.2021Uzmanpara
Tefecilikten elde ettikleri parayı altına yatırmışlar
Tefecilikten elde ettikleri parayı altına yatırmışlarMersin’de tefecilik ve yağma suçlarına karıştıkları iddia edilen 17 kişi yakalandı. Şüphelilerin tefecilikten elde ettikleri parayı ziynet eşyasına çevirdiği ortaya çıktı. Öte yandan şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
27.09.2021Gündem
'Change' TIR soruşturmasında şifreli telefon görüşmeleri deşifre oldu!
'Change' TIR soruşturmasında şifreli telefon görüşmeleri deşifre oldu!Adana merkezli 12 ilde yürütülen "change" TIR soruşturması kapsamında polislerce teknik takibe alınan zanlıların şifreli telefon görüşmeleri yaptıkları tespit edildi. Görüşmelerde TIR  için "tekerlek", hasarlı araç için "çerez" ifadelerini kullandıkları belirlendi.
27.09.2021Gündem
Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'ye 10 yıla kadar hapis istemi!
Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'ye 10 yıla kadar hapis istemi!Sanatçı Songül Karlı'nın kendisini milyonlarca lira dolandırdığı yönünde şikayet ettiği eski eşi Metin Yüncü'nün de aralarında bulunduğu üç sanık hakkında 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
25.09.2021Cadde
Pendik'te galericiye 'aşk tuzağı' sonrası gasp dehşeti
Pendik'te galericiye 'aşk tuzağı' sonrası gasp dehşetiPendik'te, iddiaya göre, evlilik hazırlığında olduğu kadın doktor tarafından tuzağa düşürülerek, kendilerini polis olarak tanıtan kişilerin de aralarında bulunduğu 5 kişi tarafından darp edilen Hüseyin Çınar, tehdit ve silah zoruyla 260 bin liralık senet imzaladı. Köpeği, cep telefonu, saati ve cüzdanındaki para gasp edilen Çınar, cinsel tacize de uğradığını iddia etti.
23.09.2021Haberler
Pendik'te galericiye 'aşk tuzağı' sonrası gasp dehşeti
Pendik'te galericiye 'aşk tuzağı' sonrası gasp dehşetiPendik'te, iddiaya göre, evlilik hazırlığında olduğu kadın doktor tarafından tuzağa düşürülerek, kendilerini polis olarak tanıtan kişilerin de aralarında bulunduğu 5 kişi tarafından darp edilen Hüseyin Çınar, tehdit ve silah zoruyla 260 bin liralık senet imzaladı. Köpeği, cep telefonu, saati ve cüzdanındaki para gasp edilen Çınar, cinsel tacize de uğradığını iddia etti. Öte yandan Aslıhan B., iddiaları yalanlayarak, reddetti. Aslıhan B., karşı taraftan şikayetçi olacaklarını belirtti.
23.09.2021Gündem
İtalya'da mafya, 'şiddetten uzaklaşarak beyaz yakalı işlere giriyor'
İtalya'da mafya, 'şiddetten uzaklaşarak beyaz yakalı işlere giriyor'İtalya'da İçişleri Bakanlığı'na bağlı Mafyayla Mücadele Soruşturma Dairesi (DIA) tarafından hazırlanan rapor parlamentoya sunuldu. Raporda, "mafya ile beyaz yakalı işler arasındaki sinerjiye" vurgu yapılıyor. Rapora göre mafya örgütleri arasında şiddetten uzaklaşarak "beyaz yakalı" sektörlere sızma eğilimi artıyor.
22.09.2021Dünya
Emeklilerin kabusu olmuşlardı! Eş zamanlı operasyon
Emeklilerin kabusu olmuşlardı! Eş zamanlı operasyonAnkara'da, emeklilerin kimlik bilgilerini kullanarak, dolandırıcılık yapan suç örgütüne yönelik 4 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 9 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 3'ü, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
21.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Senet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.