Serdar Avcı

Serdar Avcı

Son dakika Serdar Avcı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Serdar Avcı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Serdar Avcı haber sayfamızda...

Serdar Avcı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 983 serdar avcı haberi bulunmuştur.
Türkiye’nin ilk WBC Kadın Şampiyonu Çetin, Dünya Şampiyonu Serrona’ya meydan okudu
Türkiye’nin ilk WBC Kadın Şampiyonu Çetin, Dünya Şampiyonu Serrona’ya meydan okuduDünya Boks Konseyi (WBC) Gümüş Kemeri Turnuvası'na katılarak Türkiye’de bu kemeri kazanan ilk kadın boksör olan Seren Ay Çetin okulunda coşkuyla karşılandı. 2 yıl içerisinde Dünya Şampiyonası için hazır olacaklarını belirten Seren Ay Çetin’in antrenörü Serdar Avcı, Dünya Şampiyonu Amanda Serrona’ya meydan okuyarak, "Hedefimiz onu nakavt etmek. Seren Ay ondan daha iyi olacak. Bizimle karşılaşmak zorunda kalacak" dedi.
25.05.2022Diğer Sporlar
WBC Şampiyonu Seren Ay Çetin, Serrona’ya meydan okudu
WBC Şampiyonu Seren Ay Çetin, Serrona’ya meydan okuduDünya Boks Konseyi (WBC) Gümüş Kemeri Turnuvası'na katılarak Türkiye’de bu kemeri kazanan ilk kadın boksör olan Seren Ay Çetin okulunda coşkuyla karşılandı. 2 yıl içerisinde Dünya Şampiyonası için hazır olacaklarını belirten Seren Ay Çetin’in antrenörü Serdar Avcı, Dünya Şampiyonu Amanda Serrona’ya meydan okuyarak, "Hedefimiz onu nakavt etmek. Seren Ay ondan daha iyi olacak. Bizimle karşılaşmak zorunda kalacak" dedi.
25.05.2022Diğer
Seren Ay, rakibini 4 rauntta nakavt etti! Bir ilke imza attı
Seren Ay, rakibini 4 rauntta nakavt etti! Bir ilke imza attıSeren Ay Çetin, WBC (Dünya Boks Konseyi) gümüş kemerin sahibi olarak Türkiye profesyonel kadın boks tarihinde ilke imza attı.
14.05.2022Diğer
Boksör Seren Ay Çetin WBC Dünya gümüş kemeri için Caferağa'da ringe çıkıyor
Boksör Seren Ay Çetin WBC Dünya gümüş kemeri için Caferağa'da ringe çıkıyorTürkiye profesyonel kadın boks tarihinde ilke imza atmak isteyen Seren Ay Çetin, WBC'nin (Dünya Boks Konseyi) gümüş kemer maçına çıkıyor.
12.05.2022Diğer
Seren Ay Çetin'in ringe çıkacağı WBC gümüş kemer maçının gelirleri Ukrayna'ya gidecek
Seren Ay Çetin'in ringe çıkacağı WBC gümüş kemer maçının gelirleri Ukrayna'ya gidecekTürk boksör Seren Ay Çetin'in Avusturyalı Eva Voraberger ile ringe çıkacağı, boksta dünyanın en büyük kemer organizasyonu olarak anılan WBC'nin (Dünya Boks Konseyi) gümüş kemer maçında elde edilecek gelirlerin yüzde 50'si, Ukrayna'daki savaşzedeler ve genç sporcular için bağışlanacak.
21.04.2022Diğer
Boksör Seren Ay Çetin dünyaya meydan okuyacak
Boksör Seren Ay Çetin dünyaya meydan okuyacakTürk kadın boksör Seren Ay Çetin, "Kariyerimdeki 9 maçın 9'undan galibiyetle ayrıldım ve 6'sını nakavtla kazandım. WBC'de de top15'e girmeyi başardım. Silver kemerinden sonra dünya şampiyonluk kemeri var ve asıl hedefim bu" dedi.
26.03.2022Diğer
Boksör Seren Ay, Türk spor tarihinde ilki başarmak istiyor
Boksör Seren Ay, Türk spor tarihinde ilki başarmak istiyorTürk boksör Seren Ay Çetin (24), dünyanın en büyük organizasyonu olarak kabul edilen ve Muhammed Ali, Mike Tyson gibi efsanevi dövüşçülerin kemer aldığı WBC'de (DÜNYA Boks Konseyi) gümüş kemer müsabakasına çıkacak. Boks kariyerinde uluslararası müsabakalardaki 9 maçta rakiplerini yenen ve şimdi Türk boks tarihine adını yazdırmak isteyen Seren Ay Çetin, "Türkiye'ye bu kemeri getiren ilk kadın olacağım" dedi.
12.02.2022Diğer
Serdar Avcı, WBC Asya Gümüş Kemeri’nin sahibi oldu
Serdar Avcı, WBC Asya Gümüş Kemeri’nin sahibi olduSerdar Avcı, Ukrayna’da oynadığı maçta Hindistanlı rakibi Kuldeep Singh’i 2’nci rauntta nakavt ederek WBC Asya Gümüş Kemeri'ni kazandı.
22.12.2021Diğer
Serdar Avcı: WBC Asya Gümüş Kemer'i ülkemize getireceğim
Serdar Avcı: WBC Asya Gümüş Kemer'i ülkemize getireceğimUkrayna'da Hindistanlı boksör Kuldeep Singh ile World Boxing Council (WBC) Asya Gümüş Kemer unvan maçına çıkacak olan Türk boksör Serdar Avcı, yarın yapılacak önemli karşılaşma öncesine Demirören Haber Ajansı'na (DHA) önemli açıklamalarda bulundu.
21.12.2021Diğer
Serdar Avcı'dan müthiş zafer | Danny Williams'a ringi dar etti
Serdar Avcı'dan müthiş zafer | Danny Williams'a ringi dar ettiUniversal Boxing Organization (UBO) dünya şampiyonu Türk boksör Serdar Avcı, daha önce Mike Tyson'ı nakavt eden Danny Williams'a ringi dar etti ve yıldız boksörün karşısında galip geldi.
Serdar Avcı, Danny Williams'a ringi dar etti
Serdar Avcı, Danny Williams'a ringi dar ettiUniversal Boxing Organization (UBO) dünya şampiyonu Türk boksör Serdar Avcı, daha önce Mike Tyson'ı nakavt eden Danny Williams'a ringi dar etti ve yıldız boksörün karşısında galip geldi.
9.12.2021Diğer
Serdar Avcı, Tyson'ı deviren Danny Williams ile karşılaşacak
Serdar Avcı, Tyson'ı deviren Danny Williams ile karşılaşacakTürk boksör Serdar Avcı, Mike Tyson’ı deviren Danny Williams ile kozlarını paylaşacak.
7.12.2021Diğer
Serdar Avcı, Mike Tyson'ı nakavt eden Danny Williams ile unvan maçına çıkacak
Serdar Avcı, Mike Tyson'ı nakavt eden Danny Williams ile unvan maçına çıkacakUBO Interim boks şampiyonu Serdar Avcı, yeni bir unvan maçına hazırlanıyor. Milli boksör, efsane isim Mike Tyson’ı nakavt eden Danny Williams ile unvan maçına çıkacak.
8.11.2021Diğer
Serdar Avcı, Danny Williams ile unvan maçına çıkacak
Serdar Avcı, Danny Williams ile unvan maçına çıkacakSerdar Avcı, Mike Tyson'ı nakavt eden Danny Williams ile unvan maçına çıkacak.
8.11.2021Diğer
Serdar Avcı, WBC kemeri için Ukrayna'da hazırlıklarına başladı
Serdar Avcı, WBC kemeri için Ukrayna'da hazırlıklarına başladıUniversal Boxing Organization (UBO) Dünya Şampiyonu Serdar Avcı, World Boxing Council'de (WBC) Asya Gümüş Kemeri maçı için Ukrayna'da hazırlıklarına başladı.
1.10.2021Diğer
Serdar Avcı'nın hedefi önce gümüş sonra altın kemer
Serdar Avcı'nın hedefi önce gümüş sonra altın kemerUniversal Boxing Organization (UBO) Dünya Şampiyonu Serdar Avcı, World Boxing Council'de (WBC) Asya Gümüş Kemeri için ringe çıkacak. Avcı, kemeri aldıktan sonra altın kemer için mücadele edeceğini söyledi.
13.09.2021Diğer
Son dakika haberi: Boksör Arda Avcı, altın kemeri alarak UBO Dünya Şampiyonu oldu
Son dakika haberi: Boksör Arda Avcı, altın kemeri alarak UBO Dünya Şampiyonu olduTürk boksör Arda Avcı, Tanzanyalı Idd Pialari'yi nakavt ederek dünya şampiyonluk kemerinin sahibi oldu.
4.09.2021Diğer
Son dakika haberi: Namağlup boksör Seren Ay Çetin hedeflerini anlattı
Son dakika haberi: Namağlup boksör Seren Ay Çetin hedeflerini anlattı8 maçta aldığı 8 galibiyetle namağlup unvanını sürdüren Seren Ay Çetin, 3 Eylül Cuma günü Kadıköy Boks Kulübü'nün organize ettiği gecede amatörde dünya şampiyonluğu yaşayan Ukraynalı Inna Statkevych ile karşı karşıya gelecek.
22.08.2021Diğer
Serdar Avcı'nın rakibi belli oldu
Serdar Avcı'nın rakibi belli olduSerdar Avcı'nın WBC Asian Silver kemer maçındaki rakibi belli oldu. Avcı, amatörde 2 dünya şampiyonluğu bulunan Ukraynalı Ivan Shvayko ile karşı karşıya gelecek.
7.08.2021Diğer
Serdar Avcı: "Türk bayrağını ringe taşıyacağım"
Serdar Avcı: "Türk bayrağını ringe taşıyacağım"Altın kemeri olan Türk boksör, "Ukrayna takımı Champion Promotion kulübünün sporcusuyum. Menajerim Amerikalı. Fakat ben ringe çıkarken Türk bayrağı ile çıkıyorum. Türkiye olarak çıkıyorum. Dünya sıralamasında Türk sporcu olarak gözüküyorum. Asla da bundan vazgeçmem, vazgeçmedim" dedi.
11.07.2021Diğer
Serdar Avcı: WBC kemerini Türkiye'ye getireceğim
Serdar Avcı: WBC kemerini Türkiye'ye getireceğimUkrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen Universal Boxing Organization'da (UBO) yarı ağır sıklette dünya şampiyonu olan Serdar Avcı, Dünya Boks Konsey (WBC) Asia Silver kemeri için hazırlıklarına Amerika Birleşik Devletleri'nin Miami kentinde devam ediyor.
29.06.2021 Diğer
Son dakika - Şampiyon Türk boksör gözünü WBC Silver kemerine dikti
Son dakika - Şampiyon Türk boksör gözünü WBC Silver kemerine diktiUkrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen Universal Boxing Organization'da (UBO) yarı ağır sıklette Gürcü sporcu Zaal Kvezereli'yi nakavt ederek dünya şampiyonu olan Türk boksör Serdar Avcı, gözünü Dünya Boks Konseyi (WBC) Silver kemerine dikti.
18.06.2021Diğer
Serdar Avcı'nın yeni hedefi WBC şampiyonluğu
Serdar Avcı'nın yeni hedefi WBC şampiyonluğuRinge 6 yıl aradan sonra çıkan ve Universal Boxing Organization'da (UBO) yarı ağır sıklette Gürcü sporcu Zaal Kvezereli'yi nakavt ederek dünya şampiyonu olan Türk boksör Serdar Avcı, şimdiki hedefinin Dünya Boks Konseyinde (WBC) şampiyonluk olduğunu söyledi.
26.05.2021Diğer
Son dakika haberi  - Serdar Avcı, nakavt ile Dünya Şampiyonu
Son dakika haberi - Serdar Avcı, nakavt ile Dünya Şampiyonu Türk boksör Serdar Avcı, Kiev'de yapılan Universal Boxing Organization'da (UBO) yarı ağır sıklette Gürcü sporcu Zaal Kvezereli'yi nakavt ederek Dünya Şampiyonu oldu.
19.05.2021Diğer
Serdar Avcı, dünya şampiyonluğu için ringe çıkıyor
Serdar Avcı, dünya şampiyonluğu için ringe çıkıyorUkrayna’nın başkenti Kiev’de yarın dünya şampiyonluğu maçına çıkacak Türk boksör Serdar Avcı, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) yaptığı açıklamada, “Zor bir maç olacak ama ülkeme kemeri getireceğim. İnşallah zafer bizim olacak ve iki bayram birden yaşatacağız” dedi.
18.05.2021Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Serdar Avcı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.