Seyhan Nehri

Seyhan Nehri

Son dakika seyhan nehri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan seyhan nehri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan seyhan nehri haber sayfamızda...

Seyhan Nehri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 387 seyhan nehri haberi bulunmuştur.
Otomobilde yanarak ölen Zeliha’nın ağabeyi de 1,5 yıl önce boğulmuş!
Otomobilde yanarak ölen Zeliha’nın ağabeyi de 1,5 yıl önce boğulmuş!Adana’da kontrolden çıkan otomobilin köprü korkuluklarına çarpıp alev aldığı kazada ağır yaralanan Zeliha Kerse (20), hastanede 13 gün sonra hayatını kaybetti. Zeliha'nın ağabeyi Yunus Emre Kerse'nin (30) de 1.5 yıl önce polisten kaçarken Seyhan Nehri’nde boğulduğu ortaya çıktı. Acılı anne Rahime Saydan (59), kazada hafif yaralanan Ali M.'nin (36) ehliyeti olmayan kızını direksiyona geçirdiğini söyledi.
10.06.2021 Gündem
Dünyanın orta denizi: Akdeniz
Dünyanın orta denizi: AkdenizAkdeniz bölgesi, eşsiz denizi, doğası ve tarihiyle kamp ve karavan tatili tercih edenlere sayısız alternatif sunuyor. Dingin koylarda kulaç atıp serinleyecek, doğa yürüyüşlerinde eşsiz manzaralar seyredecek, antik kent gezilerinde eski uygarlıkların izini süreceksiniz...
1.06.2021Gündem
Taksi 2 kişiye çarpıp nehre uçtu! Şoför alkollü çıktı
Taksi 2 kişiye çarpıp nehre uçtu! Şoför alkollü çıktıAdana’da taksinin hızlı girdiği virajda kontrolden çıkıp 2 kişiye çarpıp nehre uçtuğu kazanın görüntüleri ortaya çıktı. “Motosiklete vurmamak için kendimi suya attım” diyen taksi şoförü İbrahim Kaya’nın 171 promil alkollü olduğu belirlendi.
17.05.2021Haberler
Taksi 2 kişiye çarpıp nehre uçtu! Şoför alkollü çıktı
Taksi 2 kişiye çarpıp nehre uçtu! Şoför alkollü çıktıAdana’da taksinin hızlı girdiği virajda kontrolden çıkıp 2 kişiye çarpıp nehre uçtuğu kazanın görüntüleri ortaya çıktı. “Motosiklete vurmamak için kendimi suya attım” diyen taksi şoförü İbrahim Kaya’nın 171 promil alkollü olduğu belirlendi.
17.05.2021Gündem
Korku dolu anları anlattı: Güm diye bir ses geldi
Korku dolu anları anlattı: Güm diye bir ses geldiAdana'da, aşırı hız nedeniyle virajı alamayan taksi 2 kişiye çarpıp, Seyhan Nehri'ne düştü. Kendi imkanlarıyla sudan çıkan taksinin sürücüsü İbrahim Kaya, "Motosiklete vurmamak için, yazık- günah diye kendimi suya attım" dedi.
16.05.2021Gündem
Sin Manastırı keşfedilmeyi bekliyor
Sin Manastırı keşfedilmeyi bekliyorAdana’nın Kozan ilçesindeki 'Torosların Sümelası' olarak tabir edilen tarihi Sin Manastırı, keşfedilmeyi bekliyor. Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokulu Tarih Bölümü Öğretim Görevlisi Abdurrahman Kütük, "Keşişlerin inzivaya çekildiği bir yer ya da M.S. 2'nci yüzyıla yakın Roma döneminde Hristiyanlığın yasaklandığı dönemde dağ yamaçlarına, mağaralara yapılan kaçak kiliselerin olduğu döneme ait olabilir. Gelenlerin dikkatli olması gerekiyor" dedi.
14.05.2021Gündem
Seyhan Barajı ekonomiye 78 milyar lira katkı sağladı
Seyhan Barajı ekonomiye 78 milyar lira katkı sağladıDevlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından 1956'da hizmete alınan Seyhan Barajı ekonomiye 78 milyar lira katkıda bulundu.
7.04.2021Ekonomi
Torba kanun teklifi maddeleri nelerdir? Torba Kanun teklifi nedir?
Torba kanun teklifi maddeleri nelerdir? Torba Kanun teklifi nedir?Torba kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı. Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi nedir? Torba kanun teklifinin yasalaşmasının ardından ayrıntılar merak ediliyor. İşte yeni torba kanun teklifi ile ilgili ayrıntılar ve kanun teklifinin maddeleri.
12.03.2021Ekonomi
Son dakika haberi... Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren 'torba kanun teklifi' Meclis'ten geçti
Son dakika haberi... Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren 'torba kanun teklifi' Meclis'ten geçtiGelen son dakika haberine göre; Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
10.03.2021Gündem
Adana Haritası: Adana İlçeleri Nelerdir? Adana İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Adana Haritası: Adana İlçeleri Nelerdir? Adana İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Akdeniz Bölgesinde yer alan Adana, Türkiye'nin en kalabalık 6. ilidir. Adana'nın Batısında İçel, kuzeyinde ise Niğde ve Kayseri şehirleri yer alır. Doğusunda Kahraman Maraş ve Osmaniye'nin bulunduğu şehir Hatay ve Mersin illeriyle de komşudur. Adana ilinin nüfusu kaçtır ve ilçeleri nelerdir? Sizin için derledik.
17.09.2020Haritalar
Son dakika: 'Torba kanun teklifi' Komisyon'da kabul edildi
Son dakika: 'Torba kanun teklifi' Komisyon'da kabul edildiTBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda, mobil telefon kapsama alanının ve internet hizmeti altyapılarının yaygınlaştırılmasının teşvik edilmesi, nakil sırasında yakalanan küpesiz buzağı, kuzu ve oğlaklar ile gebe hayvanların kesime sevk edilmesi uygulamasına son verilmesi, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alanı'nda alan kılavuzlarının görev yapmaya devam edebilmeleri, TCDD ve TCDD Taşımacılık AŞ'nin bütçelerinin Hazine tarafından desteklenmesine devam edilmesi ile ilgili düzenlemeleri de içeren Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edildi.
3.03.2021Ekonomi
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" Meclis Başkanlığı'na sunuldu
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" Meclis Başkanlığı'na sunulduMobil telefon kapsama alanının ve internet hizmeti alt yapılarının yaygınlaştırılmasını teşvik edecek düzenleme yapılacak. İhalesi 15 Mart 2020'den sonra yapılmış ancak uygulama sözleşmesi imzalanmamış yap-işlet-devret projelerine ilişkin, özel bütçeli kuruluşun yanında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı da borç üstlenim anlaşmasında taraf olacak.
1.03.2021Ekonomi
Seyhan Nehri’ne düştü, işçiler kurtardı
Seyhan Nehri’ne düştü, işçiler kurtardıAdana’da hastaneye giderken başı dönüp Seyhan Nehri’ne düşen Alaattin Yel (61), köprü şantiyesinde çalışan işçiler tarafından kurtarıldı.
4.01.2021Gündem
Tarımda taşkın riskine önlem
Tarımda taşkın riskine önlemTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Seyhan Nehri Toplu Makineli Çalışması ile toplam 90 mahalle ve 1 milyon 552 bin  dekarlık alanda, yıllık 5 milyar 207 milyon liralık tarımsal üretimi taşkın risklerine karşı korumayı hedefliyoruz” dedi.
30.11.2020Ekonomi
Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak
Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacakTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İmamoğlu Sulamaları Projesi'nin Adana'da 1 milyon 66 bin 800 dekar arazinin sulanmasını sağlayacağını belirterek, "İmamoğlu Sulamaları Projesi'nin tamamlanması ile yıllık 1 milyar 600 milyon TL gelir artışı bekleniyor. 106 bin kişiye de ilave istihdam imkanı sağlanacak" dedi.
29.11.2020Ekonomi
Kayseri'de Yamula Barajı'nda 1400 ton somon balığı üretildi
Kayseri'de Yamula Barajı'nda 1400 ton somon balığı üretildiKayseri'de Yamula Barajı'nda 1400 ton somon balığı üretimi gerçekleştirildi.
29.10.2020Ekonomi
Gondol’da ücretsiz film gösterimleri
Gondol’da ücretsiz film gösterimleriAdana Altın Koza Film Festivali kapsamında düzenlenen ücretsiz “Gondol’da Film Gösterimleri” etkinliği, ilgiyle izlenen filmleri sinemaseverlerle buluşturuyor.
14.09.2020Kültür Sanat
Manzarayı seyrederken suya düşüp boğuldu
Manzarayı seyrederken suya düşüp boğulduAdana'da, Seyhan Nehri üzerindeki kayalıklarda oturup, manzarayı izleyen 35 yaşlarında bir erkek, dengesini kaybederek suya düştü. Çevredekiler tarafından sudan çıkarılan kişi, kurtarılamadı.
2.08.2020Haberler
Tek isteği manzarayı seyretmekti! Feci son
Tek isteği manzarayı seyretmekti! Feci sonAdana'da, Seyhan Nehri üzerindeki kayalıklarda oturup, manzarayı izleyen 35 yaşlarında bir erkek, dengesini kaybederek suya düştü. Çevredekiler tarafından sudan çıkarılan kişi, kurtarılamadı.
2.08.2020Gündem
Son dakika... Anneanne nehirde ölmek istedi! 3 yaşındaki torunu gözyaşlarına boğuldu
Son dakika... Anneanne nehirde ölmek istedi! 3 yaşındaki torunu gözyaşlarına boğulduGelen bir son dakika haberine göre, Adana’da, torununun gözü önünde Seyhan Nehri’ne atlayarak, intihar girişiminde bulunan Feride C.’yi (40) arkadaşı A.B. kurtardı. Baygınlık geçiren Feride C., hastaneye kaldırılırken, torunu Rabia Nur K.’yi (3) polis ekipleri de sakinleştirdi.
29.06.2020Gündem
'Kul hakkı yedim' deyip nehre atlamaya çalışan şahsı polis kurtardı!
'Kul hakkı yedim' deyip nehre atlamaya çalışan şahsı polis kurtardı!Adana’da bir kişi köprü üzerinden Seyhan Nehrine atlayıp intihar edeceği sırada, polis ekipleri şahsı tutarak kurtardı. Köprüden nehre atlamak isteyen şahıs polislere ‘kul hakkı yedim’ bu yüzden intihar edeceğim dediği öğrenildi.
25.06.2020Gündem
'Kul hakkı yedim' deyip intihar girişiminde bulundu
'Kul hakkı yedim' deyip intihar girişiminde bulunduSon dakika haberine göre Adana'da intihar girişiminde bulunan şahsı polis ekipleri kurtardı.
25.06.2020Haberler
İsyan ettiren olay! Yerde can çekişirken...
İsyan ettiren olay! Yerde can çekişirken...Adana'da tarihi Taş Köprü'den Seyhan Nehri'ne atlayarak intihara kalkışan Yeter D.'yi itfaiye ekipleri kurtardı. Yeter D. hastanede tedaviye alınırken, kurtarma çalışmalarını izleyen meraklı vatandaşların sosyal mesafe kuralına uymadıkları görüldü.
1.06.2020Gündem
Son dakika! Seyhan Nehri’nde kadın cesedi bulundu
Son dakika! Seyhan Nehri’nde kadın cesedi bulunduGelen bir son dakika haberine; Adana’da Seyhan Nehri’nde kimliği belirsiz kadın cesedi bulundu.
15.05.2020Gündem
Şimdiki zamanın hikayesi
Şimdiki zamanın hikayesiŞehrin simgeleri -  ALPEREN BİLGİLİAdana’nın simgeleri arasında yer alan Taşköprü, Seyhan Nehri üzerine kurulmuş...
15.03.2020Pazar

Benzer Haber Etiketleri

Adanaekonomiintiharnehirseyhan

Seyhan Nehri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.