Seyir Terası

Seyir Terası

Son dakika seyir terası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan seyir terası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan seyir terası haber sayfamızda...

Seyir Terası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 512 seyir terasi haberi bulunmuştur.
Sağlıklı ve uzun yaşam şehri! Turistlerin yeni gözdesi olacak
Sağlıklı ve uzun yaşam şehri! Turistlerin yeni gözdesi olacakBalıkesir'in Edremit ilçesi Kazdağları'nın 836 rakımlı Şahinderesi Kanyonuna yapılan seyir terasında inceleme yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Doğal dokuya uygun bir şekilde inşa edilen bu terasla Kazdağlarımızın zenginliğini ve güzelliğini en iyi şekilde tanıtacağız dedi.
20.04.2021Gündem
Halikarnas Balıkçısı Seyir Terası hizmette
Halikarnas Balıkçısı Seyir Terası hizmetteBodrum Belediyesi, Cevat Şakir Kabaağaçlı’nın 131. doğum günü anma etkinlikleri kapsamında seyir terasını açtı.
17.04.2021Ege
Bodrum’a Halikarnas Balıkçısı Belgeliği...
Bodrum’a Halikarnas Balıkçısı Belgeliği...Halikarnas Balıkçısı olarak bilinen Cevat Şakir Kabaağaçlı, 131’nci doğum gününde Bodrum’da çeşitli etkinliklerle anılıyor.
17.04.2021Ege
Erdoğan’dan Karadeniz mesajı: Barış denizi olarak kalmalı
Erdoğan’dan Karadeniz mesajı: Barış denizi olarak kalmalıCumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya ile savaşın eşiğine gelen Ukrayna’nın Devlet Başkanı Zelenskiy ile Huber Köşkü’nde görüştü. Ortak basın toplantısında Erdoğan, “Karadeniz’in bir barış, huzur ve iş birliği denizi olması temel hedefimizdir” dedi
11.04.2021Siyaset
Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile Galata Kulesi'ni ziyaret etti
Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile Galata Kulesi'ni ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye-Ukrayna Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey (YDSK) 9. toplantısı vesilesiyle İstanbul'a gelen Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile Galata Kulesi'ni ziyaret etti.
10.04.2021Haberler
Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile Galata Kulesi'ni ziyaret etti
Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile Galata Kulesi'ni ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye-Ukrayna Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey (YDSK) 9. toplantısı vesilesiyle İstanbul'a gelen Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile Galata Kulesi'ni ziyaret etti.
10.04.2021Siyaset
Tortum'da ‘yüzen adalar’ turizmi
Tortum'da ‘yüzen adalar’ turizmiErzurum'un Tortum ilçesi Zökün Gölü'ndeki 6 yüzen ada, turizme kazandırılacak. Yüzen adaları ziyarete gelecekler için kompleks bir tesis yapılması amacıyla çalışmalara başlandı.
4.04.2021Ekonomi
Dünyanın en büyük çay bardağı Guinness'e aday
Dünyanın en büyük çay bardağı Guinness'e adayTÜRKİYE'de çayın yetiştirildiği Rize'de, 'Çay Çarşısı' projesi kapsamında 30 metre yüksekliğinde çay bardağı anıtı inşa ediliyor. Dünyanın en büyük çay bardağı olacak anıt için Guinness Rekorlar Kitabı'na başvurulacak. Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan 'Türk çay kültürünün sembolü ince belli çay bardağını işlevsel bir duruma getirdik, daha şimdiden dikkat çekmeye başladı' dedi.
31.03.2021Yaşam
Cennet Tepesi’ne  teras ve kafeterya
Cennet Tepesi’ne teras ve kafeteryaAyvalık’ın en yüksek tepeleri arasında yer alan benzersiz manzarasıyla bilinen Cennet Tepesi’ne Ayvalık Belediyesi’nin işletmeciliğinde seyir terası ve kafeterya yapılıyor.
2.03.2021Ege
Ulubey’e gelin, görün...
Ulubey’e gelin, görün...AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, Uşak’taki Ulubey Kanyonu’nu tüm vatandaşların görmesini istediğini söyledi.
27.02.2021Ege
Safranbolu beyaza büründü
Safranbolu beyaza büründüUNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Karabük'ün Safranbolu ilçesindeki tarihi konaklar karla kaplandı.
17.02.2021Tatil
Halikarnas Balıkçısı’nın gözünden Bodrum’u izleyin
Halikarnas Balıkçısı’nın gözünden Bodrum’u izleyinCevat Şakir Kabaağaçlı’nın, sürgün yeriyle ilk karşılaştığı noktada, dünyanın çeşitli yerlerinden getirtip ilçeye diktiği bitkilerle süslenen seyir terası açıldı
16.01.2021Ege
Seyir terasları
Seyir teraslarıŞehirleri, kanyonları, kuşbakışı seyretmek isteyenler için cam teraslar, büyük ilgi görüyor. Tarihi ve doğal güzellikleri geniş açıdan izleme imkânı sunan teraslar, boşlukta yürüyor hissi uyandırarak ziyaretçilerine adrenalini yüksek anlar da yaşatıyor. Türkiye’nin birçok ilinde bulunan teraslara her geçen yıl yenileri ekleniyor
10.01.2021Gündem
30 metrelik falezlerde balık keyfi karakolda bitti!
30 metrelik falezlerde balık keyfi karakolda bitti!Antalya'da 30 metrelik falezlerin ucunda bir genci gören yabancı ve yerleşik turistler, kişinin intihara teşebbüs ettiğini düşünüp polise haber verdi. Balık tutmak için falezlere çıktığını belirten genç adam falezlerden yürüyerek indiği sahilde denize girmeye başlayınca, turistler derin bir oh çekti. Tekrar sahile gidip giyinmek isteyen genç adam, şaşırıp turistin eşyalarına yönelince turistle arasında kovalamaca yaşandı.
3.01.2021Gündem
‘Doğa turizminin kalbi olacağız’
‘Doğa turizminin kalbi olacağız’EKODOSD yöneticileriyle bir tur yapan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel “Doğa turizminde öne çıkacağız. Anıt Ağaçlar Rotası’yla da gündem olacağız” dedi
12.12.2020Ege
Doğu'nun Karadeniz'i 365 gün turist  ağırlayacak
Doğu'nun Karadeniz'i 365 gün turist ağırlayacak"Türkiye'nin 11. sakin kenti" seçilen Erzurum'un Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz sınırındaki ilçesi Uzundere, ışıklandırma, çevre düzenlemesi ve restoranlar yapılan Tortum Şelalesi, doğa harikası Yedigöller'deki bungalov evler ile Tortum Gölü kenarına inşa edilen seyir terası gibi turizm yatırımlarıyla yılın her günü turistleri cezbediyor. Erzurum Valisi Okay Memiş: "Yaptığımız işin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Pandemiye rağmen bu işleri bitirdik. Uzundere ilçemizi artık birçok insan gelip görecek" dedi.
9.12.2020Tatil
Doğa turizminin yeni adresi Kuşadası olacak
Doğa turizminin yeni adresi Kuşadası olacakKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, EKODOSD yöneticileriyle birlikte kentte doğa turizmine kazandırılması planlanan alanları inceledi. Kuşadası’nın birçok alternatif turizm potansiyeline sahip olduğunu belirten Başkan Ömer Günel, “Farklı turizm destinasyonları oluşturup Kuşadası’nda turizmi yılın 12 ayına yaymak istiyoruz” dedi.
9.12.2020Tatil
‘İstanbul’a simge yayınlara kalite’
‘İstanbul’a simge yayınlara kalite’Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Küçük Çamlıca’da inşa edilen Televizyon ve Radyo Kulesi sayesinde, buradaki tüm kuruluşların aynı yüksek kalitede hizmet sağlayabildiğini bildirdi.
18.11.2020Ekonomi
Çamlıca Kulesi ile İstanbul'a simge, yayınlara kalite geldi
Çamlıca Kulesi ile İstanbul'a simge, yayınlara kalite geldiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Küçük Çamlıca'da inşa edilen Televizyon ve Radyo Kulesi sayesinde, buradaki tüm kuruluşların aynı yüksek kalitede hizmet sağlayabildiğini bildirdi.
17.11.2020Teknoloji
Valla Kanyonu manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor
Valla Kanyonu manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor"Dünyanın en derin ikinci kanyonu" olarak gösterilen Valla Kanyonu'nun giriş kısmındaki seyir terasında dans eden çiftin videosu, sosyal medyada ilgi görüyor
12.11.2020Tatil
Küre Dağları Milli Parkı'ndaki 3 katlı Seyir Terası'na ziyaretçi akını
Küre Dağları Milli Parkı'ndaki 3 katlı Seyir Terası'na ziyaretçi akınıKüre Dağları Milli Parkı'nın Bartın Ulus ilçesindeki Aşağıköy-Alpı Seyir Terası, hafta sonu ziyaretçi akınına uğradı. Seyir terasına gelenler, milli parkın manzarasını fotoğraflayıp, cep telefonlarının kameralarıyla ölümsüzleştirdi.
26.10.2020Tatil
Ankara'nın peribacalarına hassas koruma
Ankara'nın peribacalarına hassas korumaAnkara'nın Kızılcahamam ilçesinde bulunan ve 6 Ekim'de 'kesin korunacak hassas alan' ilan edilen Abacı Peribacaları ile Soğuksu Milli Parkı Ağaç Fosilleri, doğal güzelliğiyle hayran bırakıyor. Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, "Bu bölgeleri yılda yaklaşık 2.5-3 milyon insan ziyaret ediyor. Ziyaretçilerimizin artması için gereken çalışmaları yapıyoruz" dedi.
20.10.2020Tatil
Zonguldak Kent Ormanı'nda sonbahar güzelliği
Zonguldak Kent Ormanı'nda sonbahar güzelliği Zonguldak'ta, sonbaharın keyfini çıkarmak isteyenler kent ormanını doldururken, fotoğrafçılar da güzel manzaraları görüntüledi.
14.10.2020Tatil
Hiçbir şeye aldırmadılar! Oturmaya devam ettiler
Hiçbir şeye aldırmadılar! Oturmaya devam ettilerAntalya'da falezlerin üzerindeki betona oturmak isterken yaklaşık 20 metreden kayalıklara düşen Necdet Sarı ağır yaralandı. Sarı, düştüğü yerden çıkarılırken bazı kişiler ise hiçbir korumanın olmadığı falezler üzerinde oturmaya devam etti.
12.10.2020Haberler
Hiçbir şeye aldırmadılar! Oturmaya devam ettiler...
Hiçbir şeye aldırmadılar! Oturmaya devam ettiler...Antalya'da falezlerin üzerindeki betona oturmak isterken yaklaşık 20 metreden kayalıklara düşen Necdet Sarı ağır yaralandı. Sarı, düştüğü yerden çıkarılırken bazı kişiler ise hiçbir korumanın olmadığı falezler üzerinde oturmaya devam etti.
12.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirantalyaseyahatgazete

Seyir Terası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.