Sıfır Atık

Sıfır Atık

Son dakika sıfır atık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sıfır atık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sıfır atık haber sayfamızda...

Sıfır Atık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.733 sıfır atık haberi bulunmuştur.
EVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİ
EVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİEVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİÇEKMEKÖY BELEDİYESİ İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜEVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
Gazze’de savaş suçu işleniyor
Gazze’de savaş suçu işleniyorDubai’de düzenlenen BM İklim Zirvesi’nde İsrail’in Gazze’deki katliamlarına dikkat çeken Erdoğan, “Yaşananlar insanlık suçudur, savaş suçudur ve bu suçu işleyenlerden uluslararası hukuk önünde mutlaka hesap sorulmalıdır” dedi.
2.12.2023Gündem
Emine Erdoğan, iklim elçileriyle buluştu
Emine Erdoğan, iklim elçileriyle buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Expo City Dubai’de düzenlenen “Yeşil Bir Gelecek İçin İklim Görüşmeleri” programında, iklim elçisi gençlerle bir araya geldi.
2.12.2023Gündem
Emine Erdoğan: Çevre dostu gençlerimizi gönülden kutluyorum
Emine Erdoğan: Çevre dostu gençlerimizi gönülden kutluyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Expo City Dubai'de düzenlenen 'Yeşil Bir Gelecek İçin İklim Görüşmeleri' programında, iklim elçisi gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, toprakla ilişkisini hiç kaybetmemiş ülkelerin de sorumlusu olmadıkları iklim krizleriyle yüzleştiğini belirterek, "Başta Afrika olmak üzere, Asya ve Latin Amerika'yı da bu evrensel mücadeleye ikna etmek için adil bir iklim eylem planını hayata geçirmek kaçınılmazdır" dedi.
1.12.2023Gündem
Bakanlık açıkladı! Türkiye,  IMO Konsey üyeliğine tekrar seçildi
Bakanlık açıkladı! Türkiye, IMO Konsey üyeliğine tekrar seçildiDışişleri Bakanlığı, Uluslararası Denizcilik Teşkilatı’nın Konsey üyeliği seçimlerinde Türkiye’nin tekrar seçildiğini açıkladı.
1.12.2023 Gündem
Emine Erdoğan, COP28'de Bakanlığın standını ziyaret etti! Sıfır atık vurgusu
Emine Erdoğan, COP28'de Bakanlığın standını ziyaret etti! Sıfır atık vurgusuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi Taraflar Konferansı ile ilgili paylaşımda bulundu. Bakanlığın standını ziyaret eden Emine Erdoğan, sıfır atık vurgusu yaptı.
1.12.2023Gündem
Erdoğan'dan Dünya İklim Eylemi Zirvesi’nde baş döndüren diplomasi trafiği
Erdoğan'dan Dünya İklim Eylemi Zirvesi’nde baş döndüren diplomasi trafiğiCumhurbaşkanı Erdoğan Dubai’de gerçekleştirilen Dünya İklim Eylemi Zirvesi’ne ilişkin paylaşımda bulundu.
1.12.2023Gündem
Bakan Yumaklı: Zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladık
Bakan Yumaklı: Zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladıkTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "Zeytin ve zeytinyağı konusu bu kadar gündemdeyken olunca diğer kötü niyetlilere de gün doğmuş oldu. Biz hafta başından itibaren 7 bin 500 arkadaşımızla rutin denetimlerimizin dışında zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladık. Bununla alakalı da denetimlerimiz devam edecek" dedi.
1.12.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyorCumhurbaşkanı Erdoğan, bu yılki 18'nci yurt dışı ziyaretini bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne yapacak. Erdoğan, Dubai'de düzenlenecek İklim Zirvesi'ne katılacak. Zirve kapsamında bazı liderlerle ikili görüşmeler de yapacak, Gazze'deki son durumu değerlendirecek.
30.11.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan dünyaya Gazze mesajı: Derhal kalıcı ve sürdürülebilir barış talep ediyoruz
Emine Erdoğan'dan dünyaya Gazze mesajı: Derhal kalıcı ve sürdürülebilir barış talep ediyoruzEmine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gazze için kalıcı ateşkes çağrısında bulundu. Erdoğan paylaşımında, 'Filistin’in özgürlük mücadelesinin yanındayız' ifadelerini kullandı.
29.11.2023Gündem
İklim Değişikliği Başkanı Hasar: Her yıl olduğu gibi bu yıl da Dubai'de yer alacağız
İklim Değişikliği Başkanı Hasar: Her yıl olduğu gibi bu yıl da Dubai'de yer alacağızÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İklim Değişikliği Başkanı Prof. Dr. Halil Hasar, Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenecek Birleşmiş Milletler (BM) İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 28. Taraflar Konferansına (COP28) ilişkin açıklamalarda bulundu. Başkan Hasar, “Her yıl olduğu gibi, bu yıl da Sayın Bakanımız Mehmet Özhaseki başkanlığında güçlü bir Türk Delegasyon Heyeti ile Dubai’de yer alacağız" dedi.
29.11.2023Ekonomi
Ortak umudumuz kalıcı barış
Ortak umudumuz kalıcı barışCumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Maldivler Cumhurbaşkanı Muhammed Muizzu’nun eşi Sajidha Mohamed ile görüştü.
28.11.2023Gündem
Emine Erdoğan paylaştı! Sajidha Mohamed Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı’nı imzaladı
Emine Erdoğan paylaştı! Sajidha Mohamed Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı’nı imzaladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Maldivler Cumhurbaşkanı Muhammed Muizzu'nun eşi Sajidha Mohamed ile görüştü.
27.11.2023Haberler
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Maldivler Cumhurbaşkanı ile görüştü
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Maldivler Cumhurbaşkanı ile görüştüCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, çalışma ziyareti kapsamında Türkiye'ye gelen Maldivler Cumhurbaşkanı Muhammed Muizzu ile görüştü.
27.11.2023Gündem
Emine Erdoğan paylaştı! Sajidha Mohamed Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı’nı imzaladı
Emine Erdoğan paylaştı! Sajidha Mohamed Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı’nı imzaladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Maldivler Cumhurbaşkanı Muhammed Muizzu'nun eşi Sajidha Mohamed ile görüştü.
27.11.2023Gündem
Bakan Özhaseki: 'Hedefe ulaşmak için gece gündüz gayret ediyoruz'
Bakan Özhaseki: 'Hedefe ulaşmak için gece gündüz gayret ediyoruz'Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "İklim değişikliğiyle mücadeleyi siyaset üstü ve sınır tanımayan konular olarak ele alıyoruz. Gökyüzünde bombaların değil; kuş cıvıltılarının olduğu yemyeşil bir dünyaya giden lokomotifin öncülüğünü yapmak istiyoruz. 2053 net sıfır emisyon ve yeşil kalkınma hedeflerini başaracağız. Çocuklarımıza yeşil süper güç Türkiye'yi, miras olarak bırakacağız" dedi.
23.11.2023Ekonomi
‘Üreten Kadınlar’a Halkbank’tan ödül
‘Üreten Kadınlar’a Halkbank’tan ödülHalkbank, bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği Üreten Kadınlar Yarışması’yla Türkiye’nin başarılı kadın girişimcilerini ödüllendirdi.
23.11.2023Ekonomi
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan iklim değişikliği mesajı
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan iklim değişikliği mesajıTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, MIKTA’nın 9’uncu Parlamento Başkanları Toplantısı’nda konuşma yaptı. Kurtulmuş, “Bugünkü refahlarını diğer ülkeleri ve doğayı insafsızca sömürmelerine borçlu olanların, bugün ortaya çıkan iklim krizinin diyetini diğer ülkelere ödetme gayretlerinin de hakkaniyetli olmadığının altını çizmek isterim” ifadelerini kullandı.
20.11.2023Gündem
MasterChef Barbaros Yoloğlu: Para insanı sıcak tutar!
MasterChef Barbaros Yoloğlu: Para insanı sıcak tutar!Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliklerini yaptığı 'MasterChef Türkiye', bu sezon 'All Star' formatıyla ekranlara geliyor. Fenomen yarışmada 10 Kasım'a özel olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği yemeklere ait malzemeler ön plandaydı. Ödülü kazanan yarışmacı belli olurken, Barbaros Yoloğlu da parayla ilgili açıklamasıyla sosyal medyada gündem oldu.
11.11.2023Cadde
Kayseri stratejik büyüme modeliyle geleceğe hazır
Kayseri stratejik büyüme modeliyle geleceğe hazırMilliyet Gazetesi’nin geçen hafta sonu gerçekleştirdiği “Kayseri Buluşması”nda bir araya geldiği Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, şehrin son 30 yılına damga vuran “Kayseri vizyonu” hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Bakan Özhaseki’nin belediye başkanlığına başladığı 1994’ten beri planlı ve stratejik hamlelerle bugünlere gelen ‘Kayseri vizyonu’, şehri ticaret, sanayi, turizm, eğitim, sağlık ve altyapıda önemli noktalara taşımış durumda. Bu vizyonu, Bakan Özhaseki şöyle aktardı.
11.11.2023Ekonomi
Bakan Özhaseki açıkladı! 40 milyar TL hibe edildi
Bakan Özhaseki açıkladı! 40 milyar TL hibe edildiÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı sunumda Yerinde Dönüşüm Projesinde gelinen son durumu paylaştı.
10.11.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Batı’ya sert tepki: Gazze’de katliamı uzaktan izliyorlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Batı’ya sert tepki: Gazze’de katliamı uzaktan izliyorlarSürekli insan hak ve hürriyetlerinden, demokrasiden bahseden Batılı ülkelerin İsrail’in katliamlarını uzaktan seyrettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bırakın İsrail’i eleştirmeyi ateşkes çağrısı yapamayacak kadar acziyet içerisindeler” dedi.
10.11.2023Gündem
Emine Erdoğan Özbekistan'da lider eşleriyle bir araya geldi
Emine Erdoğan Özbekistan'da lider eşleriyle bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te lider eşleriyle bir araya geldi.
9.11.2023Gündem
Erdoğan'dan Müslümanlara Gazze çağrısı: Bugün değilse ne zaman!
Erdoğan'dan Müslümanlara Gazze çağrısı: Bugün değilse ne zaman!Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Liderler Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki katliamlarına çok sert tepki gösterdi, Müslüman dünyasına çağrı yaptı.
9.11.2023Haberler
Erdoğan'dan Müslümanlara Gazze çağrısı: Bugün değilse ne zaman!
Erdoğan'dan Müslümanlara Gazze çağrısı: Bugün değilse ne zaman!Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Liderler Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki katliamlarına çok sert tepki gösterdi, Müslüman dünyasına çağrı yaptı.
9.11.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sıfır Atık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.