Emine Erdoğan

Emine Erdoğan

Türkiye Cumhuriyeti'nin 25. başbakanı ve 61. hükümet başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi.Emine Erdoğan İstanbul'un Fatih ilçesinde doğdu. Beş çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. Mithat Paşa Akşam Sanat Okulu'na gitti fakat mezun olmadan bıraktı.Emine Erdoğan "İdealist Kadınlar Birliği"'ne katıldı. Buradaki bir konferans çalışması esnasında Recep Tayyip Erdoğan ile tanıştı ve 4 Temmuz 1978 tarihinde evlendiler. Çiftin Ahmet Burak, Necmettin Bilal, Esra ve Sümeyye adlarında dört çocuğu bulunmaktadır.

Emine Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.444 emine erdoğan haberi bulunmuştur.
Emine Erdoğan'dan Katar mesajı
Emine Erdoğan'dan Katar mesajıEmine Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Katar ziyaretini değerlendirdi.
6.12.2023Gündem
‘Filistinli masumlar adına sesimizi birleştireceğiz’
‘Filistinli masumlar adına sesimizi birleştireceğiz’Doha’da bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik eden Emine Erdoğan, Katar Vakfı Başkanı Şeyha Moza bint Nasır ile görüştü.
6.12.2023Gündem
Emine Erdoğan, Katar Vakfı Başkanı ile görüştü
Emine Erdoğan, Katar Vakfı Başkanı ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Katar ziyaretinde Katar Vakfı Başkanı Şeyha Moza bint Nasır ile Doha’da bir araya geldi.
5.12.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan Dünya Kadın Hakları Günü paylaşımı
Emine Erdoğan'dan Dünya Kadın Hakları Günü paylaşımıEmine Erdoğan, Türk kadınının seçme ve seçilme hakkını elde edişinin 89'uncu yıl dönümü ile 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nü kutladı.
5.12.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan Doha İslam Sanatları Müzesi paylaşımı
Emine Erdoğan'dan Doha İslam Sanatları Müzesi paylaşımıEmine Erdoğan, Doha İslam Sanatları Müzesi'ye ilgili paylaşımda bulundu. Erdoğan "Her aşamasıyla değerli ve nadide olan ipek halılar ile tekstilleri yakından incelemekten mutluluk duydum." dedi.
4.12.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan su seferberliği çağrısı
Emine Erdoğan'dan su seferberliği çağrısıEmine Erdoğan, '4 Aralık Dünya Su Kayıpları Günü' mesajında, "Suyumuz kaybolmasın, geleceğimiz yok olmasın" dedi.
4.12.2023Gündem
Erdoğan’dan 3 Aralık mesajı: Hayatımızdaki yerleri daha da güçlenecek
Erdoğan’dan 3 Aralık mesajı: Hayatımızdaki yerleri daha da güçlenecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ nedeniyle mesaj yayımladı.
4.12.2023Gündem
Eski TBMM'de 'Engelsiz Meclis' bir araya geldi
Eski TBMM'de 'Engelsiz Meclis' bir araya geldi3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında 3. kez eski TBMM binasında ‘Engelsiz Meclis Toplanıyor’ etkinliği gerçekleştirildi.
3.12.2023Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş Engelsiz Yaşam Fuarı'nda konuştu
TBMM Başkanı Kurtulmuş Engelsiz Yaşam Fuarı'nda konuştuTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve İstanbul Valisi Davut Gülİ 13.EYAF Expo Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ne katıldı.
3.12.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan Dünya Engelliler Günü paylaşımı
Emine Erdoğan'dan Dünya Engelliler Günü paylaşımıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
3.12.2023Gündem
Emine Erdoğan, iklim elçileriyle buluştu
Emine Erdoğan, iklim elçileriyle buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Expo City Dubai’de düzenlenen “Yeşil Bir Gelecek İçin İklim Görüşmeleri” programında, iklim elçisi gençlerle bir araya geldi.
2.12.2023Gündem
Emine Erdoğan: Çevre dostu gençlerimizi gönülden kutluyorum
Emine Erdoğan: Çevre dostu gençlerimizi gönülden kutluyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Expo City Dubai'de düzenlenen 'Yeşil Bir Gelecek İçin İklim Görüşmeleri' programında, iklim elçisi gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, toprakla ilişkisini hiç kaybetmemiş ülkelerin de sorumlusu olmadıkları iklim krizleriyle yüzleştiğini belirterek, "Başta Afrika olmak üzere, Asya ve Latin Amerika'yı da bu evrensel mücadeleye ikna etmek için adil bir iklim eylem planını hayata geçirmek kaçınılmazdır" dedi.
1.12.2023Gündem
Bakanlık açıkladı! Türkiye,  IMO Konsey üyeliğine tekrar seçildi
Bakanlık açıkladı! Türkiye, IMO Konsey üyeliğine tekrar seçildiDışişleri Bakanlığı, Uluslararası Denizcilik Teşkilatı’nın Konsey üyeliği seçimlerinde Türkiye’nin tekrar seçildiğini açıkladı.
1.12.2023Gündem
Emine Erdoğan, COP28'de Bakanlığın standını ziyaret etti! Sıfır atık vurgusu
Emine Erdoğan, COP28'de Bakanlığın standını ziyaret etti! Sıfır atık vurgusuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi Taraflar Konferansı ile ilgili paylaşımda bulundu. Bakanlığın standını ziyaret eden Emine Erdoğan, sıfır atık vurgusu yaptı.
1.12.2023Gündem
Erdoğan'dan Dünya İklim Eylemi Zirvesi’nde baş döndüren diplomasi trafiği
Erdoğan'dan Dünya İklim Eylemi Zirvesi’nde baş döndüren diplomasi trafiğiCumhurbaşkanı Erdoğan Dubai’de gerçekleştirilen Dünya İklim Eylemi Zirvesi’ne ilişkin paylaşımda bulundu.
1.12.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Dubai'de İklim Zirvesi'ne katılıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Dubai'de İklim Zirvesi'ne katılıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dubai’de Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 28'inci Taraflar Konferansı (COP28) kapsamında düzenlenen Dünya İklim Eylemi Zirvesi'ne katılıyor.
1.12.2023Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan Dubai'de İklim Zirvesi'nde diplomasi trafiği
Cumhurbaşkanı Erdoğan Dubai'de İklim Zirvesi'nde diplomasi trafiğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dubai’de Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 28'inci Taraflar Konferansı (COP28) kapsamında düzenlenen Dünya İklim Eylemi Zirvesi'ne katılıyor.
1.12.2023Gündem
Ayaş domatesi AB tescili aldı
Ayaş domatesi AB tescili aldıAyaş domatesi, Ankara’nın Avrupa Birliği’nden (AB) coğrafi işaret alan ilk ürünü oldu.
1.12.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Birleşik Arap Emirlikleri’nde
Cumhurbaşkanı Erdoğan Birleşik Arap Emirlikleri’ndeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 28'inci Taraflar Konferansı (COP28) kapsamında düzenlenecek Dünya İklim Eylemi Zirvesi nedeniyle gittiği Birleşik Arap Emirlikleri’ne ulaştı.
30.11.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan AB tescili alan Ayaş domatesi paylaşımı
Emine Erdoğan'dan AB tescili alan Ayaş domatesi paylaşımıEmine Erdoğan, Ayaş domatesinin, Avrupa Birliği (AB) nezdinde coğrafi işaretli ürün olarak tescillenmesinin mutluluk verici olduğunu belirtti.
30.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri’ne gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dubai'de düzenlenecek Dünya İklim Eylemi Zirvesi’ne katılmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitti.
30.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyorCumhurbaşkanı Erdoğan, bu yılki 18'nci yurt dışı ziyaretini bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne yapacak. Erdoğan, Dubai'de düzenlenecek İklim Zirvesi'ne katılacak. Zirve kapsamında bazı liderlerle ikili görüşmeler de yapacak, Gazze'deki son durumu değerlendirecek.
30.11.2023Gündem
‘Gazze için derhal kalıcı barış talep ediyoruz’
‘Gazze için derhal kalıcı barış talep ediyoruz’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 29 Kasım Filistin Halkı ile Uluslararası Dayanışma Günü dolayısıyla yaptığı paylaşımda dünyaya “Geçici ateşkes değil, derhal kalıcı ve sürdürülebilir barış talep ediyoruz” diye seslendi...
30.11.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan dünyaya Gazze mesajı: Derhal kalıcı ve sürdürülebilir barış talep ediyoruz
Emine Erdoğan'dan dünyaya Gazze mesajı: Derhal kalıcı ve sürdürülebilir barış talep ediyoruzEmine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gazze için kalıcı ateşkes çağrısında bulundu. Erdoğan paylaşımında, 'Filistin’in özgürlük mücadelesinin yanındayız' ifadelerini kullandı.
29.11.2023Gündem
Emine Erdoğan: Derhal kalıcı barış talep ediyoruz
Emine Erdoğan: Derhal kalıcı barış talep ediyoruzEmine Erdoğan: Derhal kalıcı barış talep ediyoruz
29.11.2023Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Emine Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.