Soma

Soma

Son dakika Soma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Soma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Soma haber sayfamızda...

Soma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.565 soma haberi bulunmuştur.
Özgür Özel: Meclis tasarruf genelgesi dışında değil
Özgür Özel: Meclis tasarruf genelgesi dışında değil CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Meclis tasarruf genelgesi dışında değildir, Meclis'e 'tasarruf et' deme yetkisi yürütmede değildir. Kendi genelgemizi hızla hazırlamalıyız. Yürütmenin ortaya koyduğundan çok daha kapsamlı bir tasarruf genelgesi için CHP olarak bütün gruplara ve Meclis Başkanı'na çağrıda bulunuyoruz. Başkanlık Divanı toplansın; millete, 'kemer sık' denilirken, milletin vekilleri tasarrufun dışında kalmasın" dedi.
14.05.2024 Gündem
Soma davası yeniden görülmeli
Soma davası yeniden görülmeli CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasının 10’uncu yıl dönümü nedeniyle Soma’da yaptığı açıklamada, “Soma davası yeniden görülmelidir” dedi.
14.05.2024 Gündem
İkinci el araç alım satım dolandırıcılarına operasyon!
İkinci el araç alım satım dolandırıcılarına operasyon! Manisa merkezli Adana ve Mersin'de sahte ilanla alım-satım yapan dolandırıcılara operasyon gerçekleştirildi.
13.05.2024 Gündem
Özgür Özel'den Soma davası açıklaması
Özgür Özel'den Soma davası açıklaması CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasının 10'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.
13.05.2024 Gündem
Zeybek, Alaşehir’de muhtarlarla buluştu
Zeybek, Alaşehir’de muhtarlarla buluştu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Alaşehir’de mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
11.05.2024 Ege
İBB’de seçim sonrası ilk meclis toplantısı yapıldı
İBB’de seçim sonrası ilk meclis toplantısı yapıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi 9’uncu seçim dönemi ilk oturumu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu başkanlığında toplandı. Oturumda siyasi parti gruplarının yeni yönetimleri de belli oldu.
15.04.2024 Gündem
Soma'da maden ocağında iş kazası: 1 işçi hayatını kaybetti
Soma'da maden ocağında iş kazası: 1 işçi hayatını kaybetti Manisa'nın Soma ilçesinde özel bir maden ocağında meydana gelen iş kazasında 1 işçi hayatını kaybetti.
13.04.2024 Gündem
Manisa'da seçim sonuçları belli oldu! CHP’li Ferdi Zeyrek yarışı 1. tamamladı
Manisa'da seçim sonuçları belli oldu! CHP’li Ferdi Zeyrek yarışı 1. tamamladı Manisa'da, 1 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonculara göre Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Ferdi Zeyrek oldu. 14 ilçede CHP, 2 ilçede AK Parti, 1 ilçede ise Yeniden Refah Partisi seçimi önde tamamladı.
1.04.2024 Gündem
2024 SOMA SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Manisa Soma Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 SOMA SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Manisa Soma Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Manisa Soma Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Soma ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Manisa Soma Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
Özgür Özel Zonguldak'ta konuştu! 6 Şubat madencileri unutulmadı
Özgür Özel Zonguldak'ta konuştu! 6 Şubat madencileri unutulmadı CHP lideri Özgür Özel, yerel seçim çalışmaları kapsamında Zonguldak’ta Madenci Anıtı’nda miting düzenledi.
9.03.2024 Gündem
‘Türkiye İttifakı’na destek bekliyoruz’
‘Türkiye İttifakı’na destek bekliyoruz’ Manisa’nın Soma ve Salihli ilçesinde konuşan CHP lideri Özel, hükümetin ekonomik politikalarını eleştirdi. Seçimde Cumhur İttifakı’na karşı yarıştıklarını vurgulayan Özel, “Bizim de bir ittifakımız var. O ittifakın adı Türkiye ittifakıdır” dedi...
3.03.2024 Gündem
CHP lideri Özel: Türkiye’yi sevenlerden oy istiyoruz, bedelli askerliğe kaçanlardan değil
CHP lideri Özel: Türkiye’yi sevenlerden oy istiyoruz, bedelli askerliğe kaçanlardan değil CHP Genel Başkanı Özgür Özel, halk buluşmaları kapsamında memleketi Manisa'nın Soma ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. CHP lideri Özel'in bedelli askerlikle ilgili sözleri dikakt çekti.
2.03.2024 Gündem
CHP lideri Özel, Çorlu'daki tren kazası duruşmasına katıldı
CHP lideri Özel, Çorlu'daki tren kazası duruşmasına katıldı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 25 kişinin hayatını kaybettiği, 328 kişinin yaralandığı tren kazasıyla ilgili 13 sanıklı davanın karar duruşması, ertelendi. Duruşma öncesi aileler ile yürüyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, davanın seçimlerin sonrasına ertelenmesine tepki gösterdi.
29.02.2024 Gündem
CHP Genel Başkanı Özel: Bunların gücünü dengelemenin tek yolu Türkiye İttifakı'dır
CHP Genel Başkanı Özel: Bunların gücünü dengelemenin tek yolu Türkiye İttifakı'dır CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Bir korku ve suç ittifakıdır Cumhur İttifakı. Bunların gücünü dengelemenin tek yolu 31 Mart'ta Türkiye İttifakı'dır. Biz Türkiye İttifakı'ndayız" dedi.
27.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart'ta onu da 'özgür'leştireceğiz!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart'ta onu da 'özgür'leştireceğiz! Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitinginde CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Hiç merak etmesin, kendini boşuna paralamasın, boynuna vurulan prangalardan kurtulacağı gün çok yakındır. Manisa'nın da desteğiyle 31 Mart'ta onu da 'özgür'leştirerek maruz kaldığı eziyetten kurtaracağız' dedi.
27.02.2024 Haberler
Erdoğan, Özgür Özel'in memleketinden seslendi: 31 Mart'ta onu da 'özgür'leştireceğiz!
Erdoğan, Özgür Özel'in memleketinden seslendi: 31 Mart'ta onu da 'özgür'leştireceğiz! Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitinginde CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Hiç merak etmesin, kendini boşuna paralamasın, boynuna vurulan prangalardan kurtulacağı gün çok yakındır. Manisa'nın da desteğiyle 31 Mart'ta onu da 'özgür'leştirerek maruz kaldığı eziyetten kurtaracağız' dedi.
27.02.2024 Gündem
CHP Lideri Özel: Kimse bize milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın
CHP Lideri Özel: Kimse bize milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Kimse Cumhuriyet Halk Partililere, Türkiye ittifakının bileşenlerine milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın. Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye'dir, Türkiye sevdalılarının ay yıldızlı al bayrağı kendine bayrak bilenlerin, onun uğrunda ölenlerin partisidir" dedi.
25.02.2024 Gündem
Özgür Özel'den Kınık'a kardeş belediye sözü
Özgür Özel'den Kınık'a kardeş belediye sözü CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kınık'ta seçim otobüsünün üzerinden vatandaşlara seslendi.
16.02.2024 Gündem
MHP lideri Bahçeli'den taksici katiliyle ilgili 'vatandaşlıktan çıkarılsın' önerisi
MHP lideri Bahçeli'den taksici katiliyle ilgili 'vatandaşlıktan çıkarılsın' önerisi Manisa mitinginde konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz gün İzmir'de öldürülen taksicinin katiliyle ilgili bir öneride bulundu.
4.02.2024 Gündem
Zincirleme kazaya karışan 7 sürücü hakim karşısında
Zincirleme kazaya karışan 7 sürücü hakim karşısında Kuzey Marmara Otoyolu’nun Sakarya kesiminde önceki gün meydana gelen ve 10 kişinin öldüğü, 61 kişinin yaralandığı zincirleme kazaya ilişkin 7 sürücü gözaltına alınmıştı.
30.12.2023 Gündem
CHP'de yerel seçim hazırlığı! İşte belirlenen 125 adayın tam listesi...
CHP'de yerel seçim hazırlığı! İşte belirlenen 125 adayın tam listesi... CHP'de adaylar netleşmeye devam ediyor. Aday gösterilen 125 isim daha belli oldu.
21.12.2023 Gündem
Bakan Uraloğlu: Bütçe teklifinin 348 milyar TL'sini yatırımlara ayırdık
Bakan Uraloğlu: Bütçe teklifinin 348 milyar TL'sini yatırımlara ayırdık Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Bakanlığın 2024 yılı bütçesi üzerinde TBMM Genel Kurulu'na yaptığı konuşmasında, “Ulaşım ve haberleşmede 21 yılda 198 milyar dolar yatırım yaptık, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ulaştırma ve altyapı yatırımlarını önümüzdeki 30 yıl için planladık, 197 milyar dolar ilave yatırım gerçekleştireceğiz, 2023 yılında yatırım bedeli 230,4 milyar lira olan 57 projeyi tamamladık, 2024 yılı için ise, 661 milyar lira olan bütçe teklifinin, 348 milyar lirasını yatırımlara ayırdık. Paylaştığım veriler, vatandaşımızın hayatında karşılığı olan devrim niteliğindeki hizmet ve eserlerdir” dedi.
19.12.2023 Ekonomi
BUGÜNKÜ SON DEPREMLER RASATHANESİ/AFAD: 25 Kasım 2023 Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
BUGÜNKÜ SON DEPREMLER RASATHANESİ/AFAD: 25 Kasım 2023 Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son dakika depremler. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen son depremleri listeliyor. Dün akşam Malatya'da peş peşe meydana gelen depremler çevre illerde de hissedildi. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte Kandilli Rasathanesi son depremler listesi.
25.11.2023 Bilgi Rehberi
Manisa’da ‘dedikodu’ cinayeti
Manisa’da ‘dedikodu’ cinayeti Manisa'nın Soma ilçesinde, emekli işçi Davut Öztürk (54), oturduğu kahvehanenin önünde Ali Kaan İ.'nin (17) silahlı saldırısında yaşamını yitirdi.
18.11.2023 Gündem
Soma ile tanındı
Soma ile tanındı Asıl mesleği eczacılık olan Özgür Özel, milletvekili seçilmeden önce Türkiye Eczacılar Birliği yönetiminde görev aldı. Özel, parti içinde aldığı görevlerle CHP’de öne çıkmıştı.
6.11.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Soma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.