Sondaj

Sondaj

Son dakika sondaj haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sondaj gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sondaj haber sayfamızda...

Sondaj

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.254 sondaj haberi bulunmuştur.
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı sabit kaldı
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı sabit kaldıABD'de petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimine ilişkin gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı, bu hafta değişmedi.
10.04.2021Uzmanpara
Bakan açıkladı! Karadeniz’in Fatih’i yeni sondajına başladı
Bakan açıkladı! Karadeniz’in Fatih’i yeni sondajına başladıGelen son dakika haberine göre; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Fatih sondaj gemisinin Amasra-1 kuyusunda yeni sondajına başladığını bildirdi.
9.04.2021Ekonomi
Lahit mezarda bulanan eserler arkeoloji dünyasına ışık tutacak
Lahit mezarda bulanan eserler arkeoloji dünyasına ışık tutacakMuğla'nın Bodrum ilçesinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un kapağını açtığı ve 2 bin 400 yıllık tarihi eserlerin ortaya çıktığı lahit mezarın bulunduğu bölgede çalışmalar hassas şekilde yürütülüyor.
7.04.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çok açık, net söylüyorum' deyip ilan etti: Merkezinde CHP var
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çok açık, net söylüyorum' deyip ilan etti: Merkezinde CHP varSon dakika haberlere göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşma yaptı. 104 emekli amiralin gece yarısı bildirisine ilişkin Erdoğan, 'Çok açık, net söylüyorum. Şu anda emekli amirallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır. Bu 104 kişinin içerisinde şu anda CHP'li olanlar vardır. Bundan sonra hesabını çok ağır vereceksiniz.' dedi. Kanal İstanbul hakkında açıklamalarda bulunan Erdoğan, "İsteseniz de istemeseniz de biz Kanal İstanbul'a başlıyoruz, yapacağız. İstanbul ile ilgili hazırlıklarımızı büyük ölçüde tamamladık, projenin ÇED raporu tamamlandı." ifadelerini kullandı.
7.04.2021Siyaset
ABD petrol fiyat tahminini revize etti
ABD petrol fiyat tahminini revize ettiABD Enerji Enformasyon İdaresi (EIA), bu yıla ilişkin petrol fiyatı tahminini yukarı yönlü revize etti.
7.04.2021Uzmanpara
İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Denizli'de
İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Denizli'deCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın, Türkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı 'Dijital TIR'ı, 8'inci durağı Denizli'de ziyarete açıldı.
6.04.2021Gündem
Potasyum Klorür (Kcl) Nedir, Ne İçin Kullanılır? Fazla Kcl'nin Zararları Nelerdir?
Potasyum Klorür (Kcl) Nedir, Ne İçin Kullanılır? Fazla Kcl'nin Zararları Nelerdir?Kimyasal bileşiklerden olan potasyum klorür KCL şeklinde kısaltılmaktadır. Potasyum klorür formulü de yine KCL şeklinde gösterilmektedir. Gerek Kimya derslerinde gerekse de Kimya ile ilgili diğer bilim dallarında potasyum klorürden sıklıkla bahsedilmektedir. Potasyum klorür ile ilgili araştırmalar günümüzde de halen devam etmektedir. Peki Potasyum klorür (KCL) nedir? Potasyum klorür ne için kullanılır? Fazla Potasyum klorürün zararları nelerdir? İşte potasyum klorür ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar.
6.04.2021Eğitim
Fatih sondaj gemisi Karadeniz Amasra-1'e doğru yola çıktı
Fatih sondaj gemisi Karadeniz Amasra-1'e doğru yola çıktıFatih sondaj gemisi, Filyos Limanı'ndan ayrılarak Kuzey Sakarya Sahası'ndaki yeni arama kuyusu Karadeniz Amasra-1'e doğru yola çıktı.
5.04.2021Ekonomi
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı arttı
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı arttıABD'de petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimine ilişkin gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı, bu hafta 13 adet arttı.
3.04.2021Uzmanpara
ABD petrol sondaj kule sayısı arttı
ABD petrol sondaj kule sayısı arttıABD'de petrol sondaj kule sayısı, 1 Nisan'da sona eren haftada, önceki haftaya göre 13 adet artışla 337'ye yükseldi.
2.04.2021Uzmanpara
Fatih, Türkali-2 kuyusunda 3 bin 950 metreye ulaştı
Fatih, Türkali-2 kuyusunda 3 bin 950 metreye ulaştıFatih sondaj gemisinin Sakarya Gaz Sahası'ndaki ikinci derin deniz tespit kuyusu olan Türkali-2'de ulaştığı son derinliğin 3 bin 950 metre olduğu ve kuyudaki çalışmalarını başarıyla tamamladığı bildirildi.
31.03.2021Ekonomi
ABD ham petrol stokları yükseldi
ABD ham petrol stokları yükseldiABD genelinde ham petrol stokları 26 Mart'ta sona eren haftada, bir önceki haftaya göre 3 milyon 910 bin varil yükseldi.
31.03.2021Uzmanpara
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin rekoru kırıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin rekoru kırıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son 19 yılda su konusunda 255 milyar yatırımla Cumhuriyet tarihinin rekorunun kırıldığını bildirdi.
29.03.2021Siyaset
Sismik Araştırma Nedir? Sismik Araştırma Gemileri Ne Yapar?
Sismik Araştırma Nedir? Sismik Araştırma Gemileri Ne Yapar?Sismik araştırma kelimesi en fazla karşılaşılan kelimeler arasında yer almaktadır. Siz de anlamını bilmediğiniz bir kelime ile karşılaşırsanız bunun manasını öğrenmek isteyebilirsiniz. Sismik araştırma nedir? Sismik araştırma gemileri ne yapar? Son zamanlarda oldukça fazla karşılaşabileceğiniz sismik araştırma gemileri ile ilgili tüm detayları derledik.
29.03.2021Eğitim
ABD'de petrol sondaj kule sayısı arttı
ABD'de petrol sondaj kule sayısı arttıABD'de petrol sondaj kule sayısı, 17 Mart'ta sona eren haftada, önceki haftaya göre 6 adet artışla 324'e yükseldi.
29.03.2021Uzmanpara
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı arttı
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı arttıABD'de petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimine ilişkin gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı, bu hafta 6 arttı.
27.03.2021Uzmanpara
Son dakika: Türkiye'den AB'ye mesaj: Çabayı memnuniyetle karşılıyoruz
Son dakika: Türkiye'den AB'ye mesaj: Çabayı memnuniyetle karşılıyoruzGelen son dakika haberine göre; Türkiye'den AB Liderler Zirvesi Raporu için açıklama geldi. Açıklamada, "Türkiye-AB ilişkilerini olumlu gündem temelinde ilerletme konusunda raporla ortaya konulan çabayı ve Zirve Bildirisine yansıtılmaya çalışılan söylemi memnuniyetle karşılıyoruz." ifadeleri yer aldı.
26.03.2021Siyaset
Canavar Kamyonlar filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Canavar Kamyonlar oyuncu kadrosu
Canavar Kamyonlar filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Canavar Kamyonlar oyuncu kadrosuCanavar Kamyonlar, bambaşka hikayesi ile 7'den 70'e binlerce izleyeni ekrana kitliyor. Sinema salonlarının sonrasında artık televizyonda seyircileri karşısına çıkıyor. Dikkat çeken Canavar Kamyonlar filmi konusu araştırılıyor. İşte, Canavar Kamyonlar filmi detayları...
25.03.2021Cadde
Dijital Tır bir sonraki durağında yerini aldı!
Dijital Tır bir sonraki durağında yerini aldı!Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının, Türkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerini dijital sunumlarla anlatmak üzere projelendirdiği "Dijital Tır", 6. durağı olan Aydın'a geldi.
23.03.2021Teknoloji
Sorunlar tarih oldu
Sorunlar tarih olduMASKİ tarafından bugüne kadar 57 milyonluk altyapı yatırımı yapılan Sarıgöl, şimdi de atıksu arıtma tesisine kavuşuyor.
22.03.2021Ege
Yat tekne ve gemilere 'Pis Su Takip Sistemi' takılacak
Yat tekne ve gemilere 'Pis Su Takip Sistemi' takılacakÇevre ve Şehircilik Bakanlığı, "Gemilerden Atık Alınması ve Atıkların Kontrolü Yönetmeliği"nde değişikliğe gidecek, yeni uygulamaya göre, yat, tekne ve gemilere "Pis Su Takip Sistemi" takılacak.
21.03.2021Ekonomi
Fatih ve Kanuni sondaj gemileri, Filyos Limanı'nda bir araya geldi
Fatih ve Kanuni sondaj gemileri, Filyos Limanı'nda bir araya geldiTürkiye'nin ilk sondaj gemisi Fatih, Türkali- 2 kuyusundaki faaliyetlerini tamamlamasının ardından Kuzey Sakarya Gaz Sahası'ndaki çalışma öncesinde Kanuni sondaj gemisinin de demirli olduğu Filyos Limanı'na geldi. İki milli sondaj gemisi, Filyos Limanı'nda bir araya geldi.
21.03.2021Ekonomi
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı arttı
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı arttıPetrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimine ilişkin gösterge kabul edilen ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı, bu hafta 9 arttı.
20.03.2021Uzmanpara
Bakan Dönmez ilk kez açıkladı! Yeni sondaj nisanda başlıyor
Bakan Dönmez ilk kez açıkladı! Yeni sondaj nisanda başlıyorTürkiye’nin halen devrede olan en eski hidroelektrik santrali Seyhan HES’te konuşan Bakan Dönmez, Mısır ile 8 yıl sonra ilk temas ile ilgili, 'Deniz yetki alanlarıyla ilgili ülkeler arasında itilaflar söz konusu oluyor. Mısır da ruhsat sahası açmayı ilan etti. Bizim deniz sahamıza saygı gösterecek şekilde ilan etti' dedi. "Bir sonraki çalışma Kuzey Sakarya Gaz Sahası bölgesinde nisan ayında ilk sondaj yapılacak" diyen Bakan Dönmez, "İlk keşif amaçlı sondaj olacak. Akabinde Kanuni Gemimiz devreye girecek" ifadelerine yer verdi.
19.03.2021Haberler
Son dakika... Bakan Dönmez ilk kez açıkladı! Yeni sondaj nisanda başlıyor
Son dakika... Bakan Dönmez ilk kez açıkladı! Yeni sondaj nisanda başlıyorSon dakika haberlere göre, Türkiye’nin halen devrede olan en eski hidroelektrik santrali Seyhan HES’te konuşan Bakan Dönmez, Mısır ile 8 yıl sonra ilk temas ile ilgili, 'Deniz yetki alanlarıyla ilgili ülkeler arasında itilaflar söz konusu oluyor. Mısır da ruhsat sahası açmayı ilan etti. Bizim deniz sahamıza saygı gösterecek şekilde ilan etti' dedi. "Bir sonraki çalışma Kuzey Sakarya Gaz Sahası bölgesinde nisan ayında ilk sondaj yapılacak" diyen Bakan Dönmez, "İlk keşif amaçlı sondaj olacak. Akabinde Kanuni Gemimiz devreye girecek" ifadelerine yer verdi.
19.03.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

abdpetrolsondajkulerecep tayyip erdoğan

Sondaj ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.