Sosyal Yardım

Sosyal Yardım

Son dakika sosyal yardım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sosyal yardım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sosyal yardım haber sayfamızda...

Sosyal Yardım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.140 sosyal yardim haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "TRT World Forum 2021"e video mesaj gönderdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "TRT World Forum 2021"e video mesaj gönderdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT Word Forum'a video mesaj gönderdi. Erdoğan, "İslam aleminin söz hakkının olmadığı, Afrika, Latin Amerika ve Güney Asya'nın taleplerinin dikkate alınmadığı halihazırdaki sistemin devamı mümkün değildir" dedi.
19.10.2021Haberler
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: BM'deki reform ihtiyacı artık görmezden gelinemez
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: BM'deki reform ihtiyacı artık görmezden gelinemezCumhurbaşkanı Erdoğan, TRT Word Forum'a video mesaj gönderdi. Erdoğan, "İslam aleminin söz hakkının olmadığı, Afrika'nın, Latin Amerika'nın, Güney Asya'nın taleplerinin dikkate alınmadığı sadece gücü elinde bulunduran beş ülkenin çıkarlarının gözetildiği sistemin halihazırdaki yapısı ile devam etmesi mümkün değildir. Birleşmiş Milletler ve diğer uluslararası kurumlardaki reform ihtiyacı artık görmezden gelinemez." dedi.
19.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Dünyaya Reform Çağrısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Dünyaya Reform ÇağrısıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu yıl 5’incisi düzenlenen TRT World Forum’un açılış konuşmasında önemli açıklamalarda bulundu. Pandeminin hayata dair her alanı etkilediğini vurgulayan Erdoğan, “Tüm insanlığın geleceğini tehdit eden bu kriz karşısında, dünyada barış ve adaleti sağlamakla görevli kurumlar bir kez daha sınıfta kaldı” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeminde Avrupalı siyasetçilerin İslam düşmanlığı karşısındaki tutumları ve bu durumu istismarı da vardı.
19.10.2021Vitrin
Uşak Belediyesi’nde zam
Uşak Belediyesi’nde zamUşak Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Uşak Şubesi arasında süren ve belediyeye bağlı Uşak Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesinde hizmet veren personelleri kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde mutabakata varıldı.
18.10.2021Ege
Son dakika haberleri: Basketbol camiası BİDEV'in organizasyonunda buluştu
Son dakika haberleri: Basketbol camiası BİDEV'in organizasyonunda buluştuBasketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfının (BİDEV) ilk toplantısı, Eskişehir'de gerçekleştirildi.
16.10.2021Basketbol
Sosyal yardım başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Bakan Yanık'tan sosyal yardım açıklaması
Sosyal yardım başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Bakan Yanık'tan sosyal yardım açıklamasıSosyal yardım başvuruları ile ilgili son dakika gelişmesi gündeme geldi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, sosyal yardım başvuruları ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Bakan Yanık'ın açıklaması sonrasında ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Peki sosyal yardım başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
15.10.2021Gündem
Bakan Yanık: "İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız doğrudan e-devletten sosyal yardım başvurusu yapabilecek
Bakan Yanık: "İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız doğrudan e-devletten sosyal yardım başvurusu yapabilecekAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, bugün itibarıyla sosyal yardım başvurularını e-Devlet kapısı üzerinden almaya başladıklarını bildirdi.
15.10.2021Haberler
Son dakika: Bakan Yanık açıkladı! Artık e-Devlet'ten yapılacak
Son dakika: Bakan Yanık açıkladı! Artık e-Devlet'ten yapılacakAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, bugün itibarıyla sosyal yardım başvurularını e-Devlet kapısı üzerinden almaya başladıklarını bildirdi.
15.10.2021Ekonomi
ABD'de açık iş sayısı 8 ay sonra geriledi
ABD'de açık iş sayısı 8 ay sonra gerilediABD'de JOLTS Açık İş Sayısı, ağustosta 10 milyon 439 bine gerileyerek Aralık 2020'den bu yana ilk kez düşüş kaydetti.
12.10.2021Uzmanpara
Fahrettin Altun, Erdoğan'ın liderliğinde yapılan yatırımları paylaştı
Fahrettin Altun, Erdoğan'ın liderliğinde yapılan yatırımları paylaştıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yapılan yatırımları paylaştı.
7.10.2021Haberler
Fahrettin Altun, Erdoğan'ın liderliğinde yapılan yatırımları paylaştı
Fahrettin Altun, Erdoğan'ın liderliğinde yapılan yatırımları paylaştıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yapılan yatırımları paylaştı.
7.10.2021Siyaset
İngiliz hükümet 5,8 milyon kişinin 'Kovid desteğini' kesecek
İngiliz hükümet 5,8 milyon kişinin 'Kovid desteğini' kesecekİngiliz hükümeti ülkede dar gelirlilerin desteklenmesi amacıyla verilen sosyal destekte salgın süresince uygulanan 20 sterlinlik artışı bugün itibarıyla sonlandırıyor.
6.10.2021Ekonomi
Bakanlık yıl sonuna kadar 6 Sosyal Hizmet Merkezi daha açacak
Bakanlık yıl sonuna kadar 6 Sosyal Hizmet Merkezi daha açacakAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 372 Sosyal Hizmet Merkezi (SHM) ile vatandaşların yanında olmaya devam ettiklerini belirterek, "Bu kapsamda bu yıl içerisinde 3,6 milyonu aşkın vatandaşımıza hizmet verdik." ifadesini kullandı.
5.10.2021Ekonomi
Eski Başbakan'dan İngiltere için korkutan 'yakıt' uyarısı
Eski Başbakan'dan İngiltere için korkutan 'yakıt' uyarısıGelen son dakika haberine göre; Eski İngiltere Başbakanı Gordon Brown, ülkede bu yıl 3,5 milyon hanenin yakıt sıkıntısıyla karşı karşıya kalabileceği uyarısında bulundu.
3.10.2021Ekonomi
İhtiyaç sahiplerine sosyal yardım eli
İhtiyaç sahiplerine sosyal yardım eliBalıkesir Valisi Hasan Şıldak’ın başlattığı ‘Sosyal ve Kültürel Bütünleşme Projesi’yle dezavantajlı bireyler ve aileleri hayata entegre olacak
28.09.2021Ege
Beylikdüzü'nde 12 ton küçük boy balığa el konuldu!
Beylikdüzü'nde 12 ton küçük boy balığa el konuldu!İstanbul Beylikdüzü Gürpınar Su Ürünleri Hali girişi ve çevresinde yapılan denetimlerde, asgari avlanabilir boyutlardan küçük oldukları belirlenen 12 ton balığa el konuldu. Olayla ilgili 16 kişiye 77 bin 448 lira idari para cezası uygulandı.
28.09.2021Gündem
Eylül ayında 179 milyon TL'lik sosyal destek
Eylül ayında 179 milyon TL'lik sosyal destekAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Eylül ayında 4 nakdi sosyal destek programımız ile 179 milyon TL ödeme yapıyoruz" dedi.
27.09.2021Ekonomi
Burhaniye’de üniversiteliye burs
Burhaniye’de üniversiteliye bursBurhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in üniversite öğrencilerine burs projesi hayata geçiyor.
27.09.2021Ege
'Teknofest seneye dünyaya açılıyor'
'Teknofest seneye dünyaya açılıyor'Cumhurbaşkanı Erdoğan önümüzdeki yıl Teknofest’in uluslararası arenaya taşınacağını, Azerbaycan ile dost ve müttefik ülkelerde düzenleneceğini söyledi. Erdoğan, “Varsın birileri gençleri ayrım yapmadan kucaklamak yerine kutuplaştırmanın peşine düşsün. Biz gençlerimize inanıyoruz” dedi.
26.09.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan'dan 'yurt' açıklaması: Kapasitelerini hiç olmadığı kadar tırmandırdık
Son dakika: Erdoğan'dan 'yurt' açıklaması: Kapasitelerini hiç olmadığı kadar tırmandırdıkSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Darülaceze Yurt ve Kültürel Tesis Açılışı ve Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Tanıtım Töreni’nde konuştu. Erdoğan "Bu ülkede kimsenin kendisini sahipsiz hissetmeyeceği bir sistem kurduk" açıklamasında bulundu. Öğrenci yurtları ile ilgili de açıklama yapan Erdoğan, "Son günlerde üniversite öğrencileriyle alakalı maalesef çok çirkin bir kampanya sürdürülüyor. Yurt kapasitelerini hiçbir dönemde olmadığı kadarıyla tırmandıran, neredeyse 1 milyona yakın yurt kapasitesine sahip olan bir iktidarız."sözlerine yer verdi.
25.09.2021Siyaset
İSO Başkanı Bahçıvan: Mesleki eğitimi ilave katkılarla desteklemeliyiz
İSO Başkanı Bahçıvan: Mesleki eğitimi ilave katkılarla desteklemeliyizİstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, mesleki eğitimin hak ettiği yere tam olarak ulaşabilmesi için çalışmaları bir ileri seviyeye taşımak ve ilave katkılarla desteklemek gerektiğini söyledi.
22.09.2021Ekonomi
İhtiyaç sahiplerine 500 ton kömür dağıtılacak
İhtiyaç sahiplerine 500 ton kömür dağıtılacakKuşadası Belediyesi, kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımında bulunmak için kolları sıvadı.
20.09.2021Ege
Ümit Özdağ: Göç süreci ülkemizin demografik yapısını değiştirdi
Ümit Özdağ: Göç süreci ülkemizin demografik yapısını değiştirdiZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Bilinçli yönlendirilen göç süreci ülkemizin demografik yapısının hızla değişmesine yol açmıştır" dedi.
18.09.2021Siyaset
Merkel sonrası ekonomide yapısal değişiklik
Merkel sonrası ekonomide yapısal değişiklikAlmanya'da gelecek hafta yapılacak seçimler sadece aday olmayan Angela Merkel döneminin sonunu değil, aynı zamanda Alman ekonomisinde yapısal bir değişikliği de beraberinde getirecek.
17.09.2021Uzmanpara
Çiğli’nin bütçesini vatandaş belirliyor
Çiğli’nin bütçesini vatandaş belirliyorÇiğli Belediyesi, anketle yıllık yatırım planlaması, hizmet bütçe önceliği sosyal yardım ve diğer hizmetlerle ilgili vatandaşların görüşlerini alıyor
17.09.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

izmiregeerdoğanson dakika haberlergazete

Sosyal Yardım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.