Sözleşmeli Öğretmen

Sözleşmeli Öğretmen

Son dakika sözleşmeli öğretmen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sözleşmeli öğretmen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sözleşmeli öğretmen haber sayfamızda...

Sözleşmeli Öğretmen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.263 sozlesmeli ogretmen haberi bulunmuştur.
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereler? 2021 Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereden öğrenilir, ne zaman açıklanacak?
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereler? 2021 Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereden öğrenilir, ne zaman açıklanacak?Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri için heyecan dorukta. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 15 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapılacak. Atanmak için sabırsızlanan öğretmenler ise Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereler sorusunu araştırıyor. Peki 2021 Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereden öğrenilir, ne zaman açıklanacak?
22.10.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik başvuru tarihleri 2021 şartları | Sözleşmeli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır, ne zaman son?
Sözleşmeli öğretmenlik başvuru tarihleri 2021 şartları | Sözleşmeli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır, ne zaman son?Milli Eğitim Bakanlığı 15 bin sözleşmeli öğretmen atama duyurusu yayımladı. Geçtiğimiz hafta başlayan başvuru işlemleri bu hafta da devam edecek. Başvuruda bulunacak öğretmenler, sözleşmeli öğretmenlik başvuru tarihleri 2021 araştırması yapıyor. Aynı zamanda şartları öğrenmek isteyenler de mevcut. Peki Sözleşmeli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır, ne zaman son? İşte ayrıntılar...
18.10.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak?
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak?15 Bin Sözleşmeli öğretmenlik ataması için süreç devam ediyor. Başvuruları tamamlanan sözleşmeli öğretmenlik için mülakat yerleri gündeme geldi. Atanmak için sabırsızlanan öğretmenler, Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak? sorularına cevap arıyor. İşte MEB tarafından belirtilen tarihler...
14.10.2021Gündem
15 bin öğretmen atama takvimi MEB | Sözleşmeli öğretmen ataması mülakat yerleri açıklandı mı, sınav ne zaman?
15 bin öğretmen atama takvimi MEB | Sözleşmeli öğretmen ataması mülakat yerleri açıklandı mı, sınav ne zaman? MEB, yeni atama müjdesini duyurmuştu. Adaylar ise, '15 bin sözleşmeli öğretmen atama sınavı ne zaman, başvuru sonuçları açıklandı mı?' sorularına yanıt aramaya başladı. 27 Eylül - 8 Ekim tarihleri arasında alınan sözleşmeli öğretmen ataması başvurularının ardından gözler mülakat yerlerinin açıklanacağı tarihte. Peki, MEB 15 bin öğretmen ataması sözlü sınavı ne zaman?
12.10.2021Gündem
15 bin öğretmen ek atama ön başvuruları başladı! Sözleşmeli Öğretmenlik ön başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler?
15 bin öğretmen ek atama ön başvuruları başladı! Sözleşmeli Öğretmenlik ön başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler?Binlerce öğretmen adayını yakından ilgilendiren 15 bin öğretmen ek atama başvuruları başladı mı sorusu adaylar tarafından araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulan 15 bin öğretmen ek atama başvurusu için MEB Personel Genel Müdürlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı. Duyuruda başvuruların ön başvuru ve tercih başvurusu olarak iki aşamada gerçekleştirileceği duyuruldu. Peki Sözleşmeli Öğretmen ön başvuru ekranı açıldı mı?
28.09.2021Gündem
15 bin öğretmen atama başvurusu nasıl yapılır? Öğretmen atamaları ne zaman?
15 bin öğretmen atama başvurusu nasıl yapılır? Öğretmen atamaları ne zaman?15 bin öğretmen ataması için kontenjan dağılımları branş bazında sıralamalar geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Atama başvuruları bugün başlıyor. Peki, 15 bin öğretmen ataması başvuru şartları nedir? İşte öğretmen atamaları ile ilgili detaylar.
27.09.2021Gündem
15 bin sözleşmeli öğretmen ataması gerçekleştirilecek
15 bin sözleşmeli öğretmen ataması gerçekleştirilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre ​​​​​​​Milli Eğitim Bakanlığı, 15 bin sözleşmeli öğretmen ataması gerçekleştirecek.
24.09.2021Ekonomi
Yeni sözleşmeli öğretmenlik kontenjanları - branş dağılımı açıklandı! MEB'den öğretmen ataması tarihleri 2021
Yeni sözleşmeli öğretmenlik kontenjanları - branş dağılımı açıklandı! MEB'den öğretmen ataması tarihleri 202115 Bin öğretmen ataması için kontenjanlar ve branş dağılımı belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan 15 Bin öğretmen ataması kılavuzundaki önemli detayları haberimize ekledik. Peki 15 bin öğretmen ataması ne zaman? İşte detaylar...
24.09.2021Gündem
Son dakika... MEB'den 15 bin öğretmen atamasıyla ilgili açıklama!
Son dakika... MEB'den 15 bin öğretmen atamasıyla ilgili açıklama!Gelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanlığı, 15 bin yeni öğretmen alımına ilişkin branş bazından kontenjan dağılımının belli olduğunu duyurdu.
23.09.2021Gündem
15 bin ek öğretmen ataması kontenjanları ve branş dağılımı açıklandı mı? 15 bin sözleşmeli öğretmen atama başvurusu...
15 bin ek öğretmen ataması kontenjanları ve branş dağılımı açıklandı mı? 15 bin sözleşmeli öğretmen atama başvurusu...Milli Eğitim Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu 15 bin sözleşmeli öğretmen atamasına dair atama takvimini yayımladı. 15 Bin öğretmen ataması kontenjanları ve tahmini branş dağılımı bekleniyor. İşte, 2021 öğretmen ataması takvimi...
14.09.2021Gündem
15 Bin öğretmen ataması ne zaman? MEB, 15 Bin ek öğretmen ataması takvimini paylaştı
15 Bin öğretmen ataması ne zaman? MEB, 15 Bin ek öğretmen ataması takvimini paylaştıÖğretmen ataması haberleri ile ilgili gelişmeler yaşanıyor. MEB tarafından 20 Bin öğretmenin atanması ardından 15 bin ek atama açıklaması geldi. Atanamayan öğretmenleri sevindiren bu haber soruları da peş peşe getirdi. Peki 15 Bin atama branş dağılımı nedir? 15 Bin öğretmen ataması ne zaman? İşte merak edilen tarihler...
11.09.2021Gündem
Son dakika haber: MEB duyurdu! Öğretmen atamalarında takvim belli oldu
Son dakika haber: MEB duyurdu! Öğretmen atamalarında takvim belli olduSon dakika haberine göre; MEB'in açıkladığı takvime göre 15 bin öğretmen ataması için ön başvuru ve sözlü sınav merkezi tercihleri 27 Eylül-8 Ekim'de alınacak, atama sonuçları 31 Ocak 2022'de açıklanacak.
9.09.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik tayin başvurusu uzatıldı mı, son gün ne zaman? Sözleşmeli öğretmen iller arası atama başvurusu MEBBİS
Sözleşmeli öğretmenlik tayin başvurusu uzatıldı mı, son gün ne zaman? Sözleşmeli öğretmen iller arası atama başvurusu MEBBİSMilli Eğitim Bakanlığı, eş durumuna göre iller arası yer değiştirme başvurusunda bulunacak sözleşmeli öğretmenlere dair yeni açıklama yaptı. Her ikisi de sözleşmeli olarak farklı illerde görev yapan öğretmenlerin eş durumuna bağlı olarak atama başvuru süreci uzatıldı. Peki, sözleşmeli öğretmen yer değiştirme başvurusu nasıl, nereden yapılır?
7.09.2021Gündem
MEB'den sözleşmeli öğretmenlere ilişkin son dakika açıklaması
MEB'den sözleşmeli öğretmenlere ilişkin son dakika açıklamasıMilli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 30 Eylül itibarıyla görev yaptığı ilde 1 yıllık çalışma süresini dolduran sözleşmeli öğretmenlerin, sözleşmeli öğretmen olan eşlerinin bulunduğu ile atanmalarına ilişkin başvuru süresi 9 Eylül'e kadar uzatıldı.
7.09.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları için TIKLA: e-Devlet ve MEB sözleşmeli öğretmenlik tercih sonuçları sorgulama ekranı...
Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları için TIKLA: e-Devlet ve MEB sözleşmeli öğretmenlik tercih sonuçları sorgulama ekranı...Sözleşmeli öğretmenlik tercih sonuçları ile ilgili son dakika gelişmeleri öğretmen adayların gündeminde yer alıyor. 20 bin sözleşmeli öğretmenlik için tercihler geçtiğimiz günlerde yapıldı. Gözler şimdi ise sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçlarına çevrildi. Peki sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları nasıl sorgulanır 2021?
6.09.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik atama / tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB tarih verdi: Sözleşmeli öğretmenlik sonuçları saat kaçta açıklanır?
Sözleşmeli öğretmenlik atama / tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB tarih verdi: Sözleşmeli öğretmenlik sonuçları saat kaçta açıklanır?Sözleşmeli öğretmenlik atama / tercih sonuçları için meraklı arayış başladı. MEB sonuçların açıklanacağı günü duyurdu. Öğretmenler saat arayışı yapmaya başladı. Peki Sözleşmeli öğretmenlik atama - tercih sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
2.09.2021Gündem
Son dakika... 10 soruda Kovid-19 döneminde yüz yüze eğitim
Son dakika... 10 soruda Kovid-19 döneminde yüz yüze eğitimMilli Eğitim Bakanlığınca, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı tüm kademe ve tüm sınıf seviyelerinde, 6 Eylül Pazartesi günü Kovid-19 tedbirleri alınarak haftada 5 gün yüz yüze eğitim ile başlatılacak. Yüz yüze eğitimler, tıpkı Kovid-19 salgını öncesinde olduğu gibi ders saatleri azaltılmadan ve mevcut öğretim programlarının bütünü dikkate alınarak gerçekleştirilecek.
31.08.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik atamaları ne zaman yapılacak? 20 bin sözleşmeli öğretmen atama tercihleri
Sözleşmeli öğretmenlik atamaları ne zaman yapılacak? 20 bin sözleşmeli öğretmen atama tercihleri20 bin sözleşmeli öğretmen için atama tarihleri yaklaşıyor. Sözlü sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte adaylar tercihler için kritik tarihleri bekliyor. Milli Eğitim Bakanlığından son dakika açıklaması geldi. 2021 Mart Sözleşmeli Öğretmenliğe Başvuru ve Atama Duyurusuna ekli Ek-4 Takvim'de değişiklik yapılmıştır. İşte öğretmen atamalarında yeni tarihler.
20.08.2021 Gündem
Son dakika! MEB duyurdu: 20 bin öğretmen ataması takviminde değişiklik
Son dakika! MEB duyurdu: 20 bin öğretmen ataması takviminde değişiklikMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasına ilişkin takvimini değiştirdi. Atama tercihleri 29 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında alınacak, atama sonuçları 3 Eylül'de tarihinde ilan edilecek.
18.08.2021Gündem
20 bin sözleşmeli öğretmen atama tercihleri ne zaman yapılacak? İşte MEB atama takvimi
20 bin sözleşmeli öğretmen atama tercihleri ne zaman yapılacak? İşte MEB atama takvimiSözleşmeli öğretmenlik atama takvimine göre tercihler ne zaman alınacak? 20 bin öğretmen alımı için tercihler Eylül ayında başlayacak. Sonuçlar ise tercih süresinin bitmesinin ardından açıklanacak. İşte sözleşmeli öğretmenlik atama takvimi.
10.08.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik tercihleri ne zaman 2021? Sözleşmeli öğretmenlik atamaları ne zaman yapılacak?
Sözleşmeli öğretmenlik tercihleri ne zaman 2021? Sözleşmeli öğretmenlik atamaları ne zaman yapılacak?Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 20 bin sözleşmeli öğretmen alım süreci devam ediyor. Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçlarından sonra atama tercihleri merak konusu oldu. Sözleşmeli öğretmenlik tercihleri ne zaman 2021 araması artış gösterdi. Peki Sözleşmeli öğretmenlik atamaları ne zaman yapılacak?
13.07.2021Gündem
Öğretmenlerin İl içi tayin başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? İş içi öğretmen ihtiyaç listesi 2021 MEB
Öğretmenlerin İl içi tayin başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? İş içi öğretmen ihtiyaç listesi 2021 MEBMilli Eğitim Bakanlığı 2021 Yılı Öğretmenlerin İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Başvuru işlemlerini başlattı. Yanı sıra illerin il içi ihtiyaç listeleri de açılanmaya başladı. İl il öğretmen ihtiyaç kontenjanları belli oluyor. İl içi yer değiştirmek isteyen öğretmenler, İl içi tayin 2021 MEB başvuru sayfasını araştırıyor. Peki öğretmenlerin il içi tayin başvurusu nasıl yapılır, şartlar nelerdir?
9.07.2021Gündem
Öğretmen atama tercihleri ne zaman yapılacak? Sözleşmeli öğretmenlik  atama takvimi
Öğretmen atama tercihleri ne zaman yapılacak? Sözleşmeli öğretmenlik atama takvimiSözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı. Mülakat sonuçlarının açıklanması ile sonuçlara itiraz edecek olanlar 12-16 Temmuz tarihleri arasında itirazlarını gerçekleştirecek. Peki öğretmen atamaları için tercihler ne zaman alınacak? İşte sözleşmeli öğretmen atamaları için belirlenen tarihler.
9.07.2021Gündem
Mülakat sonuçları | e-Devlet üzerinden Sözleşmeli Öğretmenli mülakat (sözlü sınav) sonuçları ilan edildi
Mülakat sonuçları | e-Devlet üzerinden Sözleşmeli Öğretmenli mülakat (sözlü sınav) sonuçları ilan edildiOn binlerce öğretmen adayı için bugün büyük gündü. Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları bugün açıklanacaktı. Milli Eğitim Bakanlığı tam tarihinde sonuçları ilan etti. İşte e-Devlet sorgulama ekranı...
8.07.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları 2021 açıklandı mı? Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman başlıyor?
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları 2021 açıklandı mı? Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman başlıyor?Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları 2021 için heyecan dorukta. 20 Bin sözleşmeli öğretmen ataması için süreç devam ediyor. Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? Geri sayımın başladığı mülakat sonuçları ardından Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman ve nasıl yapılacak? merak konusu. İşte MEB tarafından yayımlanan önemli tarihler...
7.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

mebatamasözleşmeli öğretmenlikne zaman2021

Sözleşmeli Öğretmen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.