Spotify

Spotify

Son dakika spotify haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan spotify gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan spotify haber sayfamızda...

Spotify

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 893 spotify haberi bulunmuştur.
maNga grubundan çağrı var: Keşke bir kadın DJ olsa da konserlerde bize eşlik etse
maNga grubundan çağrı var: Keşke bir kadın DJ olsa da konserlerde bize eşlik etse Yağmur Sarıgül’ün çalıştığı gruptan kovulunca 22 yıl önce kurduğu maNga, ilk albümlerini 2004’te çıkardı. O yüzden maNga, “20. Yıl Konserleri”ni veriyor şu ara… Ferman Akgül’ün solistliğini yaptığı, kurucu üye Yağmur Sarıgül’ün elektro gitar, Cem Bahtiyar’ın bas gitar, Özgür Can Öney’in davul çaldığı grubun üyeleriyle Kulis Maslak’ta buluştuk.
27.04.2024 Pazar
Çocuklar için cinsiyet eşitliği
Çocuklar için cinsiyet eşitliği AstraZeneca Türkiye, toplumsal cinsiyet eşitliğinin önemine vurgu yapmak amacıyla İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Itır Erhart ve Bilgi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlknur Hacısoftaoğlu danışmanlığında İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesindeki BilgiGender iş birliğiyle sürdürdüğü “Benim Adım İnsan” projesini genişletiyor.
22.04.2024 Ekonomi
“Dizilerde yokum, çünkü istediğim roller gelmiyor”
“Dizilerde yokum, çünkü istediğim roller gelmiyor” Ebru Cündübeyoğlu ile ilk röportajı yaptığım 90’lı yıllarda Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitirmek üzereydi, bunun için alttan bir dersi geçmesi şarttı.
20.04.2024 Pazar
‘Lan’ başarıya doymuyor
‘Lan’ başarıya doymuyor Zeynep Bastık’ın ‘Lan’ eserinin başarısı devam ediyor.
27.03.2024 Cadde
‘Hâlâ inanamıyorum’
‘Hâlâ inanamıyorum’ Zeynep Bastık, ‘Lan’ parçasının dijital platformdaki başarısı için sevenlerine teşekkür etti.
22.03.2024 Cadde
Müzikte bağımsızlar devri
Müzikte bağımsızlar devri Spotify, sanatçıların kazançlarına ilişkin veriyi Loud and Clear 2024 raporunda yayımladı.
21.03.2024 Kültür Sanat
Global başarı!
Global başarı! Zeynep Bastık, 8 Mart’ta çıkardığı Mabel Matiz imzalı ‘Lan’ şarkısıyla bir rekora daha imza attı.
19.03.2024 Cadde
“Selami Amca’nın bestelerini çok seviyoruz”
“Selami Amca’nın bestelerini çok seviyoruz” Eskiden kaset veya CD satışlarının yön verdiği müzik pazarının belirleyicileri artık dijital platformlar… Spotify, Muud, YouTube, Fizy, Apple Music gibi platformların kullanıcıları da çoğunlukla gençler… O nedenle gençlerle eskiden genç olanların tanıdıkları ve dinledikleri müzikler, şarkılar ile şarkıcılar farklı…
16.03.2024 Pazar
Spotify’da ‘Lan’ rekoru
Spotify’da ‘Lan’ rekoru Zeynep Bastık, son teklisi ‘Lan’la listeleri ele geçirdi. Üç dijital platformda zirveye yerleşen şarkı, Spotify’da ulaşılması güç bir rekora imza attı.
16.03.2024 Cadde
Neil Young terk ettiği platforma geri döndü
Neil Young terk ettiği platforma geri döndü Yaklaşık iki buçuk yıl önce Kovid-19 ile ilgili yanlış bilgiler yaydığına dair endişeleri nedeniyle Spotify’a veda eden müzisyen Neil Young platforma geri döndüğünü açıkladı.
15.03.2024 Kültür Sanat
Üç platformda bir numara!
Üç platformda bir numara! Zeynep Bastık, geçtiğimiz hafta çıkardığı ‘Lan’ parçasıyla üç dijital platformda da zirveye yerleşti.
14.03.2024 Cadde
AB'den Apple'a ceza
AB'den Apple'a ceza Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, Apple App Store'un müzik yayını uygulamalarına yönelik takındığı tavır konusunda yıllardır sürdürdüğü soruşturmayı tamamladı.
4.03.2024 Uzmanpara
Spotify şarkı falı nedir ve nasıl kullanılır? Spotify'da yeni özellik! Spotify Song Psychic şarkı falı ekranı nasıl açılır?
Spotify şarkı falı nedir ve nasıl kullanılır? Spotify'da yeni özellik! Spotify Song Psychic şarkı falı ekranı nasıl açılır? Spotify'ın yeni özelliği kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Spotify'ın yeni özelliği olan Song Psychic ile beraber şarkı falı soruları sormanıza olanak sağlıyor. Peki Spotify şarkı falı nasıl kullanılır? İşte Spotify Song Psychic şarkı falı ekranı...
1.03.2024 Bilgi Rehberi
Altı şarkıyla liste rekoru!
Altı şarkıyla liste rekoru! Hande Yener ve Sezen Aksu, Spotify Türkiye’nin son 10 yılda ‘En Çok Dinlenen Kadın Sanatçılar’ listesinde zirvedeki yerlerini koruyor.
29.02.2024 Cadde
AB, Apple'a 500 milyon euro ceza verebilir
AB, Apple'a 500 milyon euro ceza verebilir Avrupa Birliği (AB), Apple ile Spotify arasında yaşanan anlaşmazlıkta Apple şirketine 500 milyon euro ceza vermeye hazırlanıyor.
19.02.2024 Uzmanpara
Galatasaray yönetiminden Okan Buruk ve futbolculara şampiyonluk mektubu!
Galatasaray yönetiminden Okan Buruk ve futbolculara şampiyonluk mektubu! Sarı-Kırmızılılar tamamen şampiyonluğa kilitlendi... Kulüpten de tüm futbolculara ayrı ayrı mektup gönderildi. Tüm mektuplarda 'şampiyonluk' detayının olması dikkat çekti.
18.02.2024 Galatasaray
Alman gazeteciden Derrick Köhn yorumu! Müzik sevdasını açıkladı
Alman gazeteciden Derrick Köhn yorumu! Müzik sevdasını açıkladı Galatasaray'ın bonservisiyle birlikte kadrosuna katmak için geri sayıma geçtiği Derrick Köhn ile ilgili Almanya'dan ilk yorum geldi. Hannover 96'yı yakından takip eden Alman basın mensubu Florian Krebs, Derrick Köhn'le ilgili bilinmeyenleri anlattı.
7.02.2024 Galatasaray
Rekor üstüne rekor
Rekor üstüne rekor Sefo, ‘Kapalı Kapılar’la rekor bir açılışa imza attı.
6.02.2024 Cadde
Yetenek dalgalarıyla kariyer fırsatı
Yetenek dalgalarıyla kariyer fırsatı Yolcu ve yük taşımacılığı firması DFDS, kız öğrencileri denizcilik sektöründe kariyer yapmaya teşvik etmeyi amaçlayan yeni bir yetenek programı başlatıyor. Kadın denizcilerin temsilini artırmayı hedefleyen program, özellikle kız öğrencilere öncelik tanıyor.
29.01.2024 Ekonomi
Dijital Unkapanı’nda sesler yükseliyor
Dijital Unkapanı’nda sesler yükseliyor Her şey gibi müzik dinleme alışkanlıklarımız da değişti. Kasedi sarmak yerini çoktan tıklamaya bıraktı. Müzik sektörünün kalbinin attığı Unkapanı’nın yeriniyse dijital platformlar aldı. Sektörü yönlendiren dijital platformlar sunduğu imkânlar kadar sahte dinlenlemeler, gelir dağılımı ve ses kayıt kalitesiyle de tartışılıyor. Dijital Unkapanı’na kulak veriyoruz.
13.01.2024 Pazar
Facebook Hesap Silme Linki 2024: Kalıcı Olarak Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?
Facebook Hesap Silme Linki 2024: Kalıcı Olarak Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır? Bir dönem dünyanın en popüler uygulamalarından olan Instagram, Twitter ve TikTok gibi sosyal platformların artmasıyla kullanıcı sayısında düşüş yaşamaya başladı. Özellikle Instagram’ın piyasaya sürülmesi ile ünü geride kalan Facebook kullanıcıları hesaplarını dondurma veya silme kararı aldı. Facebook kullanmayalar için hesap dondurma işleminin yanı sıra kalıcı olarak hesap silme imkanı da bulunuyor. Facebook hesap silme işlemi bilgisayar ve telefonlardan birkaç adımda yapılabiliyor. Facebook kalıcı kapatma işlemi nasıl yapılır? “Facebook Hesap Silme Linki 2024” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
9.01.2024 Sosyalmedya
Spotify Hesap Silme 2024: Kalıcı Olarak Spotify Hesap Kapatma Linki
Spotify Hesap Silme 2024: Kalıcı Olarak Spotify Hesap Kapatma Linki Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşan Spotify bünyesinde barındırdığı şarkılar ve podcastlerle ile müzik dinlemeyi daha kolay hale getiriyor. Aboneliğe dayalı hizmet veren kullanıcıların müzikleri reklamsız ve ücretsiz bir şekilde dinlemesi için Premium üyesi olması gerekiyor. Ancak uygulaması hoşuna gitmeyen kişiler için Spotify hesap silme imkanı bulunuyor. Spotify hesap kapatma linki için “Spotify Hesap Silme 2024” içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.01.2024 Teknoloji
Facebook Dondurma ve Silme 2024: Facebook Kalıcı ve Geçici 'Hesap Dondurma ve Silme' İşlemi Nasıl Yapılır?
Facebook Dondurma ve Silme 2024: Facebook Kalıcı ve Geçici 'Hesap Dondurma ve Silme' İşlemi Nasıl Yapılır? Bir zamanlar dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan Facebook Instagram Twitter gibi uygulamaların çıkmasıyla birlikte kullanıcı sayısında azalma yaşamaya başladı. Son dönemlerde veri ihlali ile gündeme gelen Facebook’a güvenmeyenlerin kullanıcı sayısının azalmasında etkisi büyük oldu. Facebook’u artık kullanmayanlar veya sosyal medyaya ara vermek isteyenler için Facebook hesap dondurma veya silme işlemi imkanı var. 2 milyar kullanıcıyı aşan Facebook hesap dondurma, silme nasıl yapılır? sorusunun cevabı gayet basit. İçerikte ulaşabileceğiz Facebook dondurma ve silme linki ile bilgisayardan veya akıllı telefonlardan bu işlem birkaç adımda yapılabilir.
4.01.2024 Sosyalmedya
Letgo Hesap Silme 2024: Bilgisayardan ve Telefondan Kalıcı Olarak Letgo Hesap Silme Nasıl Yapılır?
Letgo Hesap Silme 2024: Bilgisayardan ve Telefondan Kalıcı Olarak Letgo Hesap Silme Nasıl Yapılır? Alıcı ile satıcıyı tek bir platformda buluşturan Letgo 2. el alışverişte en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. İhtiyacı olmayanları elinden çıkarmak isteyen kişiler için opsiyonel olan Letgo uygulaması aradığını ucuza bulmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kurulduğu günden bu yana milyonlarca kullanıcıya ulaşan Letgo’da hesabını silmek isteyenler de oluyor. Letgo hesap silme işlemi hem bilgisayar hem telefondan yapılabiliyor. Bilgisayardan ve telefondan kalıcı olarak Letgo hesap kapatma nasıl yapılır? “Letgo Hesap Silme 2024” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
2.01.2024 Teknoloji
2024’ü sahnede kutladılar
2024’ü sahnede kutladılar Sanatçılar, 2024’ü Türkiye’nin dört bir yanında ve Yavru Vatan KKTC’de sahnede kutladı.
2.01.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Spotify ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.