Su Kanalı

Su Kanalı

Son dakika su kanalı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan su kanalı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan su kanalı haber sayfamızda...

Su Kanalı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.316 su kanali haberi bulunmuştur.
Son dakika... Otomobiller çarpıştı! 5 kişi yaralandı
Son dakika... Otomobiller çarpıştı! 5 kişi yaralandı Balıkesir’in Bandırma ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 5 kişi yaralandı. Çarpışmanın etkisiyle otomobillerden biri yol kenarındaki su kanalına düştü. Araçta sıkışan Servet Ç. ve Neşe Ç. itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla kurtarıldı.
21.07.2021Gündem
Sakarya'da sulama kanalına düşen çocuğun cesedine ulaşıldı
Sakarya'da sulama kanalına düşen çocuğun cesedine ulaşıldıSakarya'nın Geyve ilçesinde sulama kanalına düşerek kaybolan çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.
17.07.2021Gündem
Son dakika... Tuz Gölü'ndeki flamingo ölümleriyle ilgili çarpıcı açıklama!
Son dakika... Tuz Gölü'ndeki flamingo ölümleriyle ilgili çarpıcı açıklama!Konya'da Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla Arslan, Tuz Gölü’ndeki flamingo ölümleriyle ilgili dikkat çeken bilgiler yer verdi. Arslan, su azlığı kaynaklı beslenme yetersizliği olduğunu belirterek, "Bu ölümlerden sonra flamingolar Tuz Gölü’ne gelmekten vazgeçebilirler. Bu 1-2 yıl içinde olmayabilir ama yağış rejiminin düşük geçmesi halinde başka yöne gidebilirler” açıklamasını yaptı.
16.07.2021Gündem
Tuz Gölü’nde yavru flamingo katliamı!
Tuz Gölü’nde yavru flamingo katliamı!Bir dönem “flamingo cenneti” olarak anılan Tuz Gölü’nde binlerce flamingo yavrusu öldü.
15.07.2021Gündem
Tuz Gölü'nde 1000 kadar flamingo öldü! Bakanlar sebebini açıkladı
Tuz Gölü'nde 1000 kadar flamingo öldü! Bakanlar sebebini açıkladıTürkiye'nin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölü'ndeki flamingo ölümleriyle ilgili Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum açıklamalarda bulundu.
14.07.2021Haberler
Son dakika...  Tuz Gölü'nde 1000 kadar flamingo öldü! Bakanlar sebebini açıkladı
Son dakika... Tuz Gölü'nde 1000 kadar flamingo öldü! Bakanlar sebebini açıkladıSon dakika haberine göre; Türkiye'nin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölü'ndeki flamingo ölümleriyle ilgili Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum açıklamalarda bulundu.
14.07.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İkisi arasında hiçbir fark görmüyoruz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İkisi arasında hiçbir fark görmüyoruzGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suyun Gücü Milletle Buluşuyor Toplu Açılış Töreni'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Ülkemizde içme suyu temini konusunda en büyük sorunlardan biri kayıp-kaçak oranlarının yüksekliğidir. Suyumuzu korumakla vatanımızı korumak arasında mahiyet itibarıyla hiçbir fark görmüyoruz.' dedi. "26 adet yer altı barajı inşa ettik. Bu sayısı 150'ye yükselteceğiz" diyen "Ayrıca Meclis'te bir "Su Kanunu" hazırlıyoruz." ifadelerine yer verdi.
5.07.2021Siyaset
Feci kaza! Araç hurdaya döndü
Feci kaza! Araç hurdaya döndüEskişehir'de 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında, önündeki kamyona çarparak hurdaya dönen otomobilin sürücüsü Vedat Abaylu hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı.
26.06.2021Gündem
Tarihi Yarımada'nın altında botla keşif! Üstü kadar altı da gizemli
Tarihi Yarımada'nın altında botla keşif! Üstü kadar altı da gizemliTopkapı Sarayı, Ayasofya Camii ve Aya İrini Kilisesi gibi önemli yapıların bulunduğu Tarihi Yarımada'nın altındaki gizemli yapılar, bir bölümü botla yapılan yolcukla görüntülendi
13.06.2021Gündem
Doç. Dr. Balcı: Marmara denizi foseptik çukuru haline geldi
Doç. Dr. Balcı: Marmara denizi foseptik çukuru haline geldiİstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Hidrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim görevlisi Doç. Dr. Muharrem Balcı, "Deniz salyasının Marmara bölgesinde bu kadar yoğun oluşmasının bazı nedenleri var.  Marmara Denizi foseptik çukuru haline geldi" dedi.
2.06.2021Gündem
Kuşadası’ndan Efes’e su taşıyan kanal
Kuşadası’ndan Efes’e su taşıyan kanalKuşadası’nda yaklaşık 2 bin yıllık olduğu tahmin edilen Roma dönemine ait 50 metre uzunluğunda, 2.5 metre genişliğinde ve 1.5 metre yüksekliğinde antik su kanalı bulundu.
25.05.2021Ege
Sürücü bir anda kontrolü kaybetti... Görenler oraya koştu!
Sürücü bir anda kontrolü kaybetti... Görenler oraya koştu!Karabük'te sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil su kanalına devrildi. Sürücü askıda kalan otomobilden çevredekilerin yardımıyla çıkarıldı.
21.05.2021Gündem
Zehirden farkı yok
Zehirden farkı yokEge Bölgesi’nin önemli tarımsal su kaynaklarından Alaşehir Çayı, Manisa ve çevresindeki işletmelerden bırakılan atık sular nedeniyle siyah renkte akıyor
9.05.2021Ege
Evinde 5 yıl sakladı, gramını 3 dolara satmadı! Şimdi bin pişman
Evinde 5 yıl sakladı, gramını 3 dolara satmadı! Şimdi bin pişmanAfyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Erol Çevik, yaklaşık 5 yıl önce su kanalı açtırırken bulduğu taşların meteorit (gök taşı) olduğunu düşünerek evine götürüp, sakladı. İngiliz bir koleksiyonerin gramına 3 dolar verdiği taşların daha değerli olduğunu düşünen Çevik, teklifi reddetti. Çevik, taşları tekrar analiz için Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü'ne gönderdiği taşların lav taşı olduğu anlaşıldı.
1.04.2021Haberler
Evinde 5 yıl sakladı, gramını 3 dolara satmadı! Şimdi bin pişman
Evinde 5 yıl sakladı, gramını 3 dolara satmadı! Şimdi bin pişmanAfyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Erol Çevik, yaklaşık 5 yıl önce su kanalı açtırırken bulduğu taşların meteorit (gök taşı) olduğunu düşünerek evine götürüp, sakladı. İngiliz bir koleksiyonerin gramına 3 dolar verdiği taşların daha değerli olduğunu düşünen Çevik, teklifi reddetti. Çevik, taşları tekrar analiz için Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü'ne gönderdiği taşların lav taşı olduğu anlaşıldı.
1.04.2021Gündem
Son dakika... Mersin'de su kanalında ceset bulundu
Son dakika... Mersin'de su kanalında ceset bulunduGelen son dakika haberine göre; Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde su kanalında çürümeye başladığı belirlenen erkek cesedi bulundu.
15.03.2021Gündem
Bursa'da yolcu otobüsü su kanalına devrildi! 18 kişi yaralandı
Bursa'da yolcu otobüsü su kanalına devrildi! 18 kişi yaralandıBursa'dan son dakika kaza haberi geldi. Lastiği patlayan yolcu otobüsü kontrolden çıkıp su kanalına devrildi. Kazada 18 yolcunun yaralandığı bildirildi.
8.03.2021Gündem
Bilecik'te antik dönemden kalma su kemerleri
Bilecik'te antik dönemden kalma su kemerleriBilecik'te antik dönemde kayaların oyulmasıyla inşa edildiği ve Cumhuriyet'in ilk yıllarına kadar kullanıldığı belirlenen su yolu, kalıntılarıyla varlığını sürdürüyor. Selöz köyü civarındaki Kalderek Deresi'nden çıkan "Beylik Suyu"nun kent merkezine taşındığı havza, kayalardaki oymalar, bent ve kemerleriyle dikkati çekiyor.
9.01.2021Tatil
Su kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandı
Su kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandıKarabük’te, yol ortasında bulunan 1,5 metre derinliğindeki su kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandı.
24.12.2020Gündem
Su kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandı
Su kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandıKarabük’te, yol ortasında bulunan 1,5 metre derinliğindeki su kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandı.
24.12.2020Gündem
Kazı sırasında kırıldı, içinden çıkanlar şoke etti
Kazı sırasında kırıldı, içinden çıkanlar şoke ettiBurdur'da iş makinesi operatörünün kepçeyle kazı yaparken kırdığı küpün içinden 16- 17'nci yüzyıllara ait, 300'ün üzerinde gümüş sikke bulundu. Müze Müdürlüğü yetkililerinin aldığı sikkeler incelenmek üzere götürüldü.
17.12.2020Gündem
Yarım günde tamam!
Yarım günde tamam!İZSU Genel Müdürlüğü, kentin ana hatlarındaki eskiyen atık su kanallarını kazı gerektirmeyen ve trafiği etkilemeden bir yöntemle yeniliyor...
14.12.2020Ege
Diyarbakır'da heyecanlandıran keşif! 'Öyle bir sistem yapılmış ki...'
Diyarbakır'da heyecanlandıran keşif! 'Öyle bir sistem yapılmış ki...'Tarihi Sur ilçesinde "Diyarbakır'ın kalbi" olarak nitelendirilen Amida Höyük'te yürütülen arkeolojik kazılarda Roma dönemine ait yaklaşık 1800 yıllık atık su kanalı tespit edildi.
30.11.2020Gündem
Diyarbakır'da heyecanlandıran keşif! 'Öyle bir sistem yapılmış ki...'
Diyarbakır'da heyecanlandıran keşif! 'Öyle bir sistem yapılmış ki...'Tarihi Sur ilçesinde 'Diyarbakır'ın kalbi' olarak nitelendirilen Amida Höyük'te yürütülen arkeolojik kazılarda Roma dönemine ait yaklaşık 1800 yıllık atık su kanalı tespit edildi.
30.11.2020Gündem
Ölmek üzere olan tilkiyi, kalp masajıyla hayata tutundurdu
Ölmek üzere olan tilkiyi, kalp masajıyla hayata tutundurdu Sivas’ın Akıncılar ilçesi Göllüce köyünde buzlu kaplı su kanalında mahsur kalan tilki, ölmek üzereyken vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Ölmek üzere olan tilki, vatandaşların yaptığı kalp masajıyla hayata tutundu.
30.11.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

su kanalıtuz gölüson dakika haberlerkazakarabük

Su Kanalı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.