Survivor Eleme

Survivor Eleme

Son dakika survivor eleme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan survivor eleme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan survivor eleme haber sayfamızda...

Survivor Eleme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.083 survivor eleme haberi bulunmuştur.
Survivor 21 Şubat dokunulmazlığı hangi takım kazandı, ikinci eleme adayı kim oldu? İşte, Survivor eleme adayları
Survivor 21 Şubat dokunulmazlığı hangi takım kazandı, ikinci eleme adayı kim oldu? İşte, Survivor eleme adaylarıEleme adayları netleşti! Survivor 2021 yarışmasında dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı sürüyor. Avantaj oyunu ardından ünlüler ve gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyunu için yarışma alanına geldi. İlk dokunulmazlık mücadelesini ünlüler kaybetmişti. Peki, Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
21.02.2021Cadde
Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim seçildi?
Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim seçildi?Survivor 2021 sezonu heyecan dolu yarışmalarla devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam hem ödül oyunu için hem de dokunulmazlık oyunu için mücadele verdi. Peki Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bu hafta Survivor'ın ilk eleme adayı olarak hangi isim seçildi?
20.02.2021Cadde
Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor eleme adayları
Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor eleme adaylarıSurvivor ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı ekrana geldi. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında kazanma hırsı ise hat safhadaydı. Avantaj oyunu ardından ünlüler ve gönüllüler zorlu parkura çıktı. 14 Şubat Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyununu her iki takımın da kaybetmeye niyeti yok. İşte, Survivor eleme adayları...
14.02.2021Cadde
Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor SMS birincileri kim oldu? İşte, SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor SMS birincileri kim oldu? İşte, SMS sıralaması'Survivor kim elendi?' sorusu salı akşamı merak edilen soruların başında geldi. Öte yandan Survivor SMS sıralaması da gündemde. Survivor 2021 yarışmasında ünlüler ve gönüllülerden çıkan iki eleme adayının yanı sıra SMS birincileri de iki isim daha söylüyor. Peki, Survivor SMS birincileri kimler? İşte, eleme adayları...
9.02.2021Cadde
Survivor ikinci eleme adayı belli oldu! Yeni bölümde Ünlüler karıştı
Survivor ikinci eleme adayı belli oldu! Yeni bölümde Ünlüler karıştıSurvivor'ın ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı dokunulmazlıkta kazanan takım Ünlüler oldu. Gönüllüler bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. İlk eleme adayı Doğan olmuştu. Öte yandan yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
8.02.2021Cadde
Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? (6 Şubat 2021)
Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? (6 Şubat 2021)Survivor 2021 sezonu heyecan dolu bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Survivor'da bu akşam hem ödül hem de dokunulmazlık oyunu oynandı. İzleyiciler ise Survivor'da ödül oyununu ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı araştırmaya başladı. Her hafta belirlenen eleme adayları bu hafta da merak konusu oldu. Peki bugün Survivor'da eleme adayı kim seçildi?
6.02.2021Cadde
Survivor'da kim elendi? Survivor SMS birincisi kim oldu? İşte, Survivor SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi? Survivor SMS birincisi kim oldu? İşte, Survivor SMS sıralamasıSurvivor eleme heyecanı yaşanıyor. İki dokunulmazlık oyununu da gönüllüler takımı kaybetti ve potaya iki isim gönderdi. Survivor 2021 izleyicileri, 'Survivor eleme adayları kim?' sorusuna da yanıt arıyor. SMS sıralaması sonucu birinciler de iki isim daha eleme potasına gönderdi. Peki, 2 Şubat Survivor kim elendi?
2.02.2021Cadde
Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları kim oldu?
Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları kim oldu?Dokunulmazlık oyunu kazananı aratılıyor. Survivor 2021 yarışması eleme heyecanı ile ekrana geldi. Cumartesi akşamı gerçekleştirilen ilk dokunulmazlık oyunu ardından ünlüler ve gönüllüler ikinci dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Peki, 31 Ocak dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
31.01.2021Cadde
Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 eleme adayları kimler? İşte, Survivor 19 Ocak SMS birincileri...
Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 eleme adayları kimler? İşte, Survivor 19 Ocak SMS birincileri...Survivor 2021 yarışmasında adaya veda eden isim belli oldu. Daha önce yapılan iki dokunulmazlık oyunları neticesinde ünlüler ve gönüllüler takımı birer aday çıkarmıştı. Peki, 19 Ocak Survivor'a kim veda etti? İşte, Survivor eleme adayları...
19.01.2021Cadde
17 Ocak Survivor eleme adayı belli oldu: Survivor 2021 ikinci eleme adayı kim?
17 Ocak Survivor eleme adayı belli oldu: Survivor 2021 ikinci eleme adayı kim?Survivor 2021 yarışması ikinci eleme adayı oylamasına sahne oldu. Öte yandan yayımlanan 8. yeni bölümünde Survivor 2021 yarışmasının ilk yedek yarışmacıları da açıklandı. Gönüllülerin kaybettiği oyun sonrası takım, bir ismi potaya gönderdi. Dokunulmazlık oyununu kaybederek birinci eleme adayını çıkaran ünlüler olmuştu. Peki, Survivor ikinci eleme adayı kim?
17.01.2021Cadde
Survivor 17 Ocak dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021 ikinci eleme adayı...
Survivor 17 Ocak dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021 ikinci eleme adayı...Survivor 2021 yarışması dokunulmazlık heyecanı ile ekrana geliyor. Yarışmaya veda eden ilk isim gönüllülerden Sena olmuştu. Survivor 2021 ikinci eleme adayı kim oldu? Ödül oyununu kazanan ünlüler, ilk dokunulmazlığı kazanan gönüllerin ardından 17 Ocak ikinci dokunulmazlık hangi takıma gitti?
17.01.2021Cadde
Survivor kim elendi? 2021 Survivor eleme adayları kimler, üçüncü eleme adayı kim oldu? SMS birincisi belli oldu...
Survivor kim elendi? 2021 Survivor eleme adayları kimler, üçüncü eleme adayı kim oldu? SMS birincisi belli oldu...Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasına eleme gecesi damga vurdu. Üçüncü eleme adayını belirlemek için gönüllüler takımından oylama sonucunda birinci olan isim açıklandı. Peki, gönüllüler takımında kim birinci oldu, SMS birincisi kim? Halkın oylamasıyla birinci olan yarışmacı üçüncü eleme adayını çıkardı. Yarışmaya ilk hafta veda edecek ismin açıklandığı ada konseyinde ise daha önce oynanan iki dokunulmazlık oyununda belirlenen eleme adayları da eleme heyecanı yaşadı. Peki, 2021 Survivor'dan kim gitti, adaya kim veda etti?
12.01.2021Cadde
Survivor 11 Ocak dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor ödül oyununu hangi takım aldı?
Survivor 11 Ocak dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor ödül oyununu hangi takım aldı?Survivor 2021 ünlüler - gönüllüler yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı 2021 Survivor kadrosu ise çok konuşuldu. Ödül oyunu sonrasında dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar tüm enerjileri ile oynadılar. İlk dokunulmazlık oyununu kaybederek eleme adayı çıkaran gönüllüler, ünlüler karşısında zorlu mücadele verdi. 11 Ocak Pazartesi ödül oyununu kim kazandı? Günün ödülü ne oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, hangi takım kaybetti?
11.01.2021Cadde
Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? Adaya kim veda edecek? İşte, 2021 Survivor eleme adayları
Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? Adaya kim veda edecek? İşte, 2021 Survivor eleme adayları'Survivor kim elendi?' sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. 2021 Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında ikinci dokunulmazlık yarışması da yapıldı ve ikinci eleme adayı belirlendi. Ayrıca yarışmacılardan biri de diskalifiye olma riskiyle karşı karşıya kaldı. Peki, Survivor eleme adayları kimler?
11.01.2021Cadde
Survivor'dan kim diskalifiye oldu? 2021 Survivor yarışmasına kim veda ediyor, Cemal Hünal mı, Reşat mı?
Survivor'dan kim diskalifiye oldu? 2021 Survivor yarışmasına kim veda ediyor, Cemal Hünal mı, Reşat mı?2021 Survivor ünlüler takımında yer alan Cemal Hünal önceki bölümlerde rahatsızlık geçirmişti, diğer yandan da gönüllülerde bulunan Reşat da sakatlık yaşamıştı. Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın kırmızı alarmla duyurduğu kişinin kim olduğu merak ediliyordu ve ada konseyinde belli oldu. Ada konseyinde kim diskalifiye edilecek, Cemal Hünal mı?
11.01.2021Cadde
Survivor eleme adayı kim? 10 Ocak Survivor dokunulmazlık kimin oldu? İşte, Survivor 3. bölüm fragmanı...
Survivor eleme adayı kim? 10 Ocak Survivor dokunulmazlık kimin oldu? İşte, Survivor 3. bölüm fragmanı...Yeni sezonuyla nefes kesen Survivor 2021 yeni bölümleri ekrana geliyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu ile kozlarını paylaştı ve kaybeden taraf gönüllüler oldu. Kullanıcılar, 'ilk eleme adayı kim oldu?' sorusuna yanıt arıyor. İlk eleme adayının belirlenmesinin ardından 3. yeni bölüm fragmanı da ekrana geldi. Survivor gönüllülerden ilk eleme adayı kim?
10.01.2021Cadde
Survivor finaline günler kala şaşırtan eleme! Ilıcalı'nın sözleri duygulandırdı...
Survivor finaline günler kala şaşırtan eleme! Ilıcalı'nın sözleri duygulandırdı...'Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan bölümünde beş yarışmacı, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için yarıştı. Dörtlü final öncesinde son dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı ikinci eleme adayını belirledi. Elif ve Cemal Can arasında elenen yarışmacı belli oldu. 'Survivor 2020'den elenen son isim belli oldu.
10.07.2020Cadde
Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? (8 Temmuz)
Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? (8 Temmuz)Survivor'da finale doğru gidilirken her bir bölüm heyecan fırtınası estiriyor. Sercan'ın gidişiyle birlikte yarışmacılar 5 kişi kaldı. Dün ise yine kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı ve bir eleme adayı çıkarıldı. İşte 'Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?' sorularının cevabı...
9.07.2020Gündem
Survivor'da stratejiler başladı! Survivor eleme adayı kimler oldu?
Survivor'da stratejiler başladı! Survivor eleme adayı kimler oldu? Survivor'da dün akşam yine dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın son oyununda bir yarışmacı galip geldi ve bir kişinin ismini söyledi. Böylelikle 3 eleme adayı da belli oldu.
7.07.2020Cadde
Survivor üçüncü eleme adayı kim olacak? İşte Survivor yeni bölüm fragmanı...
Survivor üçüncü eleme adayı kim olacak? İşte Survivor yeni bölüm fragmanı...Survivor'da adım adım finale yaklaşılırken bu hafta bir isim daha adaya veda edecek. Adada kalan son 6 isim olan Berkan, Barış, Cemal, Yasin, Elif ve Sercan arasından bir isim daha bu hafta adaya veda edecek. Son dört isim kalana kadar yapılan toplu SMS oylamasına göre adaya veda eden isimler belirlenecek. Bu hafta ilk dokunulmazlığı kazanan Sercan, Berkan'ı, İkinci dokunulmazlığı kazanan Cemal Can ise Sercan'ın ismini verdi. Peki Survivor'da üçüncü eleme adayı kim olacak?
6.07.2020Cadde
Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı olan isim belli oldu! İşte Survivor'da ikinci dokunulmazlığı kazanan isim...
Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı olan isim belli oldu! İşte Survivor'da ikinci dokunulmazlığı kazanan isim...Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Adım adım finale yaklaşılırken geçtiğimiz hafta üç dokunulmazlığı kazanan Sercan Yıldırım, üç isim vermiş ve adaya Nisa veda etmişti. Bu haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan isim olan Sercan Berkan'ın ismini verdi. Dün akşam ekrana gelen son bölümde ise yarışmacılar ikinci dokunulmazlığı alabilmek için mücadele ederken bu sefer Sercan dokunulmazlığa erken veda etti. Dokunulmazlık finalinde Barış ve Cemal Can karşı karşıya geldi. Peki Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? İkinci eleme adayı kim oldu?
6.07.2020Cadde
Survivor'da kim elendi? Survivor'da dün eleme oldu mu, eleme adayları kim seçildi?
Survivor'da kim elendi? Survivor'da dün eleme oldu mu, eleme adayları kim seçildi?Survivor 2020'de haftanın dokunulmazlık oyunları oynandı ve eleme adayları belirlendi. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Survivor'a bir isim veda edecek. Üç ismin bulunduğu eleme potasında olan biri bugün yarışmaya veda edecek. Peki Survivor eleme adayları kimler?
23.06.2020Cadde
Survivor 3. eleme adayı kim oldu? (22 Haziran) Survivor'da 3. dokunulmazlığı kazanan isim belirlendi!
Survivor 3. eleme adayı kim oldu? (22 Haziran) Survivor'da 3. dokunulmazlığı kazanan isim belirlendi!TV8'in reyting rekorları kıran yarışması Survivor 2020, bu akşam 115. bölümüyle ekrana geldi. Bu hafta yarışmacılar bireysel olarak dokunulmazlık oyununa başladı ve galip gelen kişi Cemal Can oldu. Peki Cemal Can 3. eleme adayı olarak kimi gösterdi?
22.06.2020Cadde
Survivor 2. eleme adayı kim oldu? (21 Haziran) Survivor'da dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu!
Survivor 2. eleme adayı kim oldu? (21 Haziran) Survivor'da dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu!Survivor'da çeyrek final başladı ve haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası olan yarışmanın bu akşamki bölümünde yeni bir dokunulmazlık yarışı yapıldı. Oldukça heyecanlı geçen oyunu Sercan kazandı ve Cemal Can'ın ardından bu haftaki 2. dokunulmaz oldu. Dün akşam Evrim'in eleme adayı olmasının ardından 2. eleme adayını ise Sercan Yıldırım söyledi.
21.06.2020Cadde
Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 108. bölüm fragmanı yayında
Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 108. bölüm fragmanı yayındaSurvivor 2020'de adım adım çeyrek finale yaklaşılırken bu akşam gerçekleştirilecek olan eleme konseyinin ardından bir kişi daha yarışmaya veda edecek. Kalan 8 yarışmacı ise çeyrek finalde bireysel olarak mücadele edecek. Çeyrek finale sayılı günler kala dün akşam gerçekleştirilen ödül oyununda kıyasıya bir mücadele yaşanırken Mavi takımda Evrim'in parkurda yaptıkları yarışmaya damga vurdu. Peki Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?
16.06.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

survivorgönüllülereleme adayıünlülerdokunulmazlık

Survivor Eleme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.