Survivor Eleme

Survivor Eleme

Son dakika survivor eleme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan survivor eleme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan survivor eleme haber sayfamızda...

Survivor Eleme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.076 survivor eleme haberi bulunmuştur.
DÜN AKŞAM SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ SON DAKİKA? Survivor All Star 2024'de elenen, adaya veda eden yarışmacı kim oldu?
DÜN AKŞAM SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ SON DAKİKA? Survivor All Star 2024'de elenen, adaya veda eden yarışmacı kim oldu? Survivor All Star 2024 yarışmasında düello heyecanı yaşandı. Şimdiye kadarki en enteresan düello olarak tarihe geçen yarışmada 4 adayda Mavi takımdan. Kendi takımlarından destekleyecek bir kişinin bile kalmadığı 4 Mavi takım yarışmacısı kıyasıya bir mücadele içine girdiler. Birbirinden güçlü isimlerin yer aldığı eleme potasında ilk defa yer alan iki isim birden bulunuyor. Peki, adaya veda eden isim kim oldu? Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor All Star 2024'de elenen, adaya veda eden yarışmacı kim oldu?
29.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR ÖZGÜR BİYOGRAFİSİ | Survivor Özgür Tetik kimdir, kaç yaşında? Survivor All Star 2024 Özgür Tetik ne iş yapıyor, nereli?
SURVİVOR ÖZGÜR BİYOGRAFİSİ | Survivor Özgür Tetik kimdir, kaç yaşında? Survivor All Star 2024 Özgür Tetik ne iş yapıyor, nereli? Survivor All Star 2024 sezonunda kırmızı takımda mücadeleye başlayan Özgür son olarak Mavi takımda yer aldı. Özgür bu hafta eleme düellosunda yarıştı. Başarılı atışlarıyla gündeme gelen Özgür Tetik'in elenip elenmeyeceği ise merak konusu oldu. Peki Survivor Özgür kimdir, kaç yaşında?
28.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık ve iletişim ödülü oyununu hangi takım kazandı?
SURVİVOR 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık ve iletişim ödülü oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecan dolu anlar hız kesmeden devam ediyor. Finale doğru geri sayım başlamışken adada kalan yarışmacılar adeta tarih yazıyor. Birbirinden güçlü isimler finale adını yazdırmak için mücadele ediyor. Dokunulmazlıklar ise yarışmacıları kaderini belirleyecek kritik bir öneme sahip. Dokunulmazlık için kıran kırana geçen mücadele sonrasında haftanın üçüncü ve dördüncü eleme adayı belli olacak. Peki potaya giren isim kim olacak? Survivor 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 27 Mayıs 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın üçüncü ve dördüncü gitme adayı kim oldu?
28.05.2024 Bilgi Rehberi
BELLİ OLDU | SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın ikinci gitme adayı kim oldu?
BELLİ OLDU | SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın ikinci gitme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecan dolu anlar hız kesmeden devam ediyor. Finale doğru geri sayım başlamışken adada kalan yarışmacılar adeta tarih yazıyor. Birbirinden güçlü isimler finale adını yazdırmak için mücadele ediyor. Dokunulmazlıklar ise yarışmacıları kaderini belirleyecek kritik bir öneme sahip. Dokunulmazlık için kıran kırana geçen mücadele sonrasında haftanın ikinci eleme adayı belli olacak. Peki potaya giren isim kim olacak? Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 26 Mayıs 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın ikinci gitme adayı kim oldu?
27.05.2024 Bilgi Rehberi
Survivor All Star'da ikinci eleme adayı belli oldu! 'Kemiklerim ağrıyor'
Survivor All Star'da ikinci eleme adayı belli oldu! 'Kemiklerim ağrıyor' Survivor All Star'da 8. düellosuna hazırlanan Özgür Tetik, yaşadığı sorunları anlattı. Batuhan takımının sürekli genel istatistiğe göre yazmasını sert dille eleştirdi. Seda Ocak geçirdiği rahatsızlığı 'Kemiklerim ağrıyor' sözleriyle dile getirdi. Dokunulmazlık oyunu dişe diş geçti. İkinci eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...
27.05.2024 Cadde
SURVİVOR ELEME ADAYI: Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 25 Mayıs 2024 Survivor All Star ilk eleme adayı kim oldu?
SURVİVOR ELEME ADAYI: Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 25 Mayıs 2024 Survivor All Star ilk eleme adayı kim oldu? Türkiye’nin yakından takip edilen heyecanlı yarışmalarından Survivor All Star’da nefesler tutuldu. Dokunulmazlık oyunu için kıran kırana mücadelenin gerçekleşeceği bu bölümde ilk edeme adayı da belli olacak. 25 Mayıs 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 25 Mayıs 2024 Survivor All Star ilk eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…
25.05.2024 Bilgi Rehberi
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu! Sürpriz eleme
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu! Sürpriz eleme Survivor All Star'da ilk eleme adayı Özgür Tetik, ikinci eleme adayı Damla Can, üçüncü eleme adayı Nefise Karatay, dördüncü ve son eleme adayı Batuhan Karacakaya olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...
25.05.2024 Cadde
SURVİVOR 3. ve 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
SURVİVOR 3. ve 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da final için geri sayım başladı. Bu akşam bir eleme adayı dokunulmazlığı kaybeden takımın belirlediği kişi, bir diğeri ise performansı en kötü olan kişi olarak seçilecek. Düellonun ardından yeni haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu tamamlandı. İzleyenlerin nefessiz seyrettiği Survivor dönemi başladı. Kimin eleneceği kimin kalacağı ise merak konusu. Hızın arttığı, rekabetin üst noktalara tırmandığı yarışmada kritik döneme yaklaşıldı. Birbirinden güçlü isimlerin yarıştığı muhteşem bir yarışa tanıklık ediliyor. Peki, Survivor 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 23 Mayıs Perşembe Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
24.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Surivor'da 2. gitme adayı kim oldu?
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Surivor'da 2. gitme adayı kim oldu? Survivor'da final için geri sayım başladı. Düellonun ardından yeni haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu tamamlandı. İzleyenlerin nefessiz seyrettiği Survivor dönemi başladı. Kimin eleneceği kimin kalacağı ise merak konusu. Hızın arttığı, rekabetin üst noktalara tırmandığı yarışmada kritik döneme yaklaşıldı. Birbirinden güçlü isimlerin yarıştığı muhteşem bir yarışa tanıklık ediliyor. Peki, Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 22 Mayıs Çarşamba Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
23.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Surivor'da 1. gitme adayı kim oldu?
SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Surivor'da 1. gitme adayı kim oldu? Survivor'da finale adım adım yaklaşılıyor. Düellonun ardından bu akşam yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyunu tamamlandı. İzleyenlerin nefessiz seyredeceği Survivor dönemi başladı. Kimin eleneceği kimin kalacağı en çok merak edilen konu olmaya başladı. Hızın arttığı, rekabetin üst noktalara tırmandığı yarışmada kritik döneme yaklaşıldı. Birbirinden güçlü isimlerin yarıştığı muhteşem bir yarışa tanıklık ediliyor. Peki, Survivor ilk eleme adayı kim oldu? 21 Mayıs Salı Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
22.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR KİM ELENDİ? BEKLENMEDİK VEDA... Survivor All Star 2024 eleme düellosunda hangi yarışmacı adaya veda etti?
SURVİVOR KİM ELENDİ? BEKLENMEDİK VEDA... Survivor All Star 2024 eleme düellosunda hangi yarışmacı adaya veda etti? Survivor All Star'da 20 Mayıs Pazartesi akşamı eleme heyecanı yaşandı. Düelloda birbirinden güçlü 4 yarışmacı kıyasıya mücadele etti. Finale doğru yaklaşırken kimin kazanıp kimin adaya veda edeceği çok daha merak konusu oluyor. Kazanan 3 aday adada kalmaya devam edecekken kaybeden Survivor'da şampiyon olma hayallerine veda ediyor. Peki, haftanın elenen ismi kim olacak? Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor All Star 2024 eleme düellosunda hangi yarışmacı adaya veda etti?
21.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 3. ve 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏃‍♀️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları
SURVİVOR 3. ve 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏃‍♀️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları Survivor All Star'da haftanın 3. dokunulmazlık oyunu tamamlandı. Haftanın kaptanlık oyununun tamamlanmasının ardından yeni takımlar oluşmuştu. Yeni takım yarışmacıları haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele etti. 19 Mayıs Pazar akşamı ise haftanın 3. dokunulmazlık oyunu için mücadele gerçekleşti. Dokunulmazlığı alan takım avantajı eline alacak ve eleme adayı çıkarmayacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 2024 haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu?
20.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏝 Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte haftanın ikinci eleme adayı olan ismi...
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏝 Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte haftanın ikinci eleme adayı olan ismi... Survivor 2024'te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yarışmacı sayısının her geçen hafta azaldığı Survivor'da adım adım finale gidiliyor. Haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesini Mavi takım kazanmış ve Kırmızı takımda haftanın ilk eleme adayı olan isim Merve olmuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesinde kazanan takım ekrana gelen son bölümde belli oldu. Peki Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte haftanın ikinci eleme adayı olan ismi...
18.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ? Survivor All Star 2024 eleme düellosunda hangi yarışmacı adaya veda etti?
SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ? Survivor All Star 2024 eleme düellosunda hangi yarışmacı adaya veda etti? Survivor All Star'da 16 Mayıs Perşembe akşamı eleme heyecanı yaşandı. Düelloda birbirinden güçlü 4 yarışmacı kıyasıya mücadele etti. Finale doğru yaklaşırken kimin kazanıp kimin adaya veda edeceği çok daha merak konusu oluyor. Kazanan 3 aday adada kalmaya devam edecekken kaybeden Survivor'da şampiyon olma hayallerine veda edecek. Peki, haftanın elenen ismi kim olacak? Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor All Star 2024 eleme düellosunda hangi yarışmacı adaya veda etti?
17.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR SON ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏃‍♀️🏃‍♂️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları belli oldu!
SURVİVOR SON ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏃‍♀️🏃‍♂️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları belli oldu! Survivor All Star'da haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu gerçekleşiyor. Haftanın kaptanlık oyununun tamamlanmasının ardından yeni takımlar oluşmuştu. Yeni takım yarışmacıları haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Bu akşam ise haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu için mücadele gerçekleşti. Dokunulmazlığı alan takım avantajı eline alacak ve eleme adayı çıkarmayacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 2024 haftanın üçüncü ve son eleme adayı kim oldu?
16.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏝️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları
SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏝️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları Survivor All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için parkurdaki mücadele nefes kesti. Haftanın kaptanlık oyununun tamamlanmasının ardından yeni takımlar oluşmuştu. Yeni takım yarışmacıları haftanın dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlığı alan takım avantajı eline alacak ve eleme adayı çıkarmayacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 2024 haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?
15.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyunu
SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyunu Survivor All Star yarışması yeni haftaya kaptanlık oyunuyla başladı. Her hafta gerçekleşecek kaptanlık oyunu sonunda yeni takımlar oluşacak. Kaptanlık oyunu sonrasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için yeni takım yarışmacıları parkurdaki yerlerini alacak. Peki, Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 2024 ilk eleme adayı kim oldu?
14.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ SON DAKİKA? Survivor All Star 2024 hangi yarışmacı adaya veda etti?
SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ SON DAKİKA? Survivor All Star 2024 hangi yarışmacı adaya veda etti? Survivor'da karma oyunlar başladı. Son düzlükte erkek ve kadın yarışmacılar karşılıklı yarışıyor. Bu nedenle elemede de karma bir pota meydana geldi. Dokunulmazlıklardan daha da zor olan karma düello mücadelelerine start verildi. 12 Mayıs Pazar akşamı karma düello gerçekleşti. Kimin adaya veda ettiği ise merak konusu. Peki, Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor All Star 2024 hangi yarışmacı adaya veda etti? İşte elenen yarışmacı ve gecede yaşanan gelişmeler...
13.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU kim kazandı? 11 Mayıs 2024 Survivor All Star 3. ve 4. eleme adayları kimler?
SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU kim kazandı? 11 Mayıs 2024 Survivor All Star 3. ve 4. eleme adayları kimler? Survivor All Star'da Haftanın son dokunulmazlık oyununda takımlar kıran kırana bir rekabet gerçekleştirdi. Dokunulmazlık oyunu eleme adayları merak konusu oldu? Peki, bu zorlu dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı ve haftanın üçüncü ile dördüncü eleme adayları kimler oldu? İşte 11 Mayıs Cumartesi günü Survivor All Star'da yaşanan önemli gelişmeler...
11.05.2024 Bilgi Rehberi
Survivor All Star Haberleri 🏝  Survivor'da 2. eleme adayı Kırmızı takımdan!  Survivor All Star'da haftanın 2. dokunulmazlık oyununda eleme adayı kim oldu?
Survivor All Star Haberleri 🏝 Survivor'da 2. eleme adayı Kırmızı takımdan! Survivor All Star'da haftanın 2. dokunulmazlık oyununda eleme adayı kim oldu? Survivor All Star'da haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi ve Kırmız takım kıyasıya mücadele etti. Nefeslerin kesildiği Survivor All Star'da bugün dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda kaybeden takımdan eleme adayı kim seçildi?
11.05.2024 Bilgi Rehberi
Survivor All Star'da ikinci eleme adayı belli oldu! Damla Can sitem etti
Survivor All Star'da ikinci eleme adayı belli oldu! Damla Can sitem etti Survivor All Star'da ilk eleme adayı Sercan Yıldırım olmuştu. Damla Can, Merve'nin Kırmızı takıma Ogeday'ı almasına tepkisini sürdürdü. Dokunulmazlık oyununda Özgür ameliyatlı yerinden sakatlık yaşadı. İkinci eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...
11.05.2024 Cadde
İLK DÜELLODA ELENDİ! SURVİVOR KİM ELENDİ, kim gitti son dakika? Survivor All Star 2024 hangi yarışmacı adaya veda etti? Furkan mı, Yunus Emre mi?
İLK DÜELLODA ELENDİ! SURVİVOR KİM ELENDİ, kim gitti son dakika? Survivor All Star 2024 hangi yarışmacı adaya veda etti? Furkan mı, Yunus Emre mi? Survivor All Star'da eleme heyecanı yaşandı. 8 Mayıs Çarşamba akşamı haftanın elenen ismi belli oldu. Dört güçlü ismin düelloya çıktığı gecede bir isim adaya ve şampiyon olma hayallerine veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi?
9.05.2024 Bilgi Rehberi
İLK DEFA DÜELLODA! SURVİVOR 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
İLK DEFA DÜELLODA! SURVİVOR 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star'da haftanın mücadelesi tamamlandı. Survivor 2024 yılının finaline az bir zaman kalırken adadaki yarışmacıların sayıları da giderek azalmaya başladı. Güçlü isimlerin sürpriz bir şekilde adaya veda ettiği yarışmada eleme potasına girmek istemeyen Mavi ve Kırmızı takım adeta son nefeslerine kadar mücadele ediyor. Kritik haftalara girilirken dokunulmazlığın sahibi olmak oldukça önem teşkil ediyor. 7 Mayıs Salı akşamı haftanın dokunulmazlık oyunları tamamlanmış eleme adayları belli olmuş olacak. Peki, Survivor'da 4. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da haftanın eleme adayları...
8.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları!
SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları! Survivor All Star'da nefes kesen mücadele hız kesmeden devam ediyor. Survivor'un finaline az bir zaman kalırken adadaki yarışmacıların sayıları da giderek azalmaya başladı. Güçlü isimlerin sürpriz bir şekilde adaya veda ettiği yarışmada eleme potasına girmek istemeyen Mavi ve Kırmızı takım adeta son nefeslerine kadar mücadele veriyor. Kritik haftalara girilirken dokunulmazlığın sahibi olmak oldukça önem teşkil ediyor. Peki, Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da haftanın eleme adayları...
7.05.2024 Bilgi Rehberi
POTANIN İKİNCİ İSMİ! SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
POTANIN İKİNCİ İSMİ! SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star'da heyecan dolu anlar izleyenlerin nefeslerini kesmeye devam ediyor. Survivor'un finaline az bir zaman kalırken adadaki yarışmacıların sayıları da giderek azalıyor. Güçlü isimlerin veda ettiği yarışmada eleme potasına girmek istemeyen Mavi ve Kırmızı takım adeta son nefeslerine kadar mücadele ediyor. Kritik haftalara girilirken dokunulmazlığın sahibi olmak oldukça önem taşıyor. Peki, Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte haftanın eleme adayları...
6.05.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Survivor Eleme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.