Survivor Eleme Adayları

Survivor Eleme Adayları

Son dakika survivor eleme adayları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan survivor eleme adayları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan survivor eleme adayları haber sayfamızda...

Survivor Eleme Adayları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 355 survivor eleme adayları haberi bulunmuştur.
Survivor üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Haziran Survivor üçüncü eleme adayı...
Survivor üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Haziran Survivor üçüncü eleme adayı...Dokunulmazlık heyecanı Survivor 2021 yarışmasına damga vurmaya devam ediyor. İki oyunun ardından yarışmada üçüncü dokunulmazlık mücadesi gerçekleşti. İzleyenler, Survivor'da üçüncü eleme adayı kim sorusuna yanıt arıyor.
22.06.2021Cadde
Survivor 20 Haziran eleme adayı! Survivor ikinci dokunulmazlığı ve güreş düellosunu kim kazandı?
Survivor 20 Haziran eleme adayı! Survivor ikinci dokunulmazlığı ve güreş düellosunu kim kazandı? Survivor'da finale günler kala haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Son 5'te yer alan yarışmacılar final koltuğunda yer edinmek için parkurda zorlu mücadele verdi. 20 Haziran Survivor eleme adayları bekleniyor. Peki, Güreş turnuvasını kim kazandı?
20.06.2021Cadde
Survivor üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? 16 Haziran Survivor'da eleme oldu mu? İşte, eleme adayları...
Survivor üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? 16 Haziran Survivor'da eleme oldu mu? İşte, eleme adayları...Survivor'da dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları üçüncü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İki eleme adayının ardından üçüncü kişi de belirleniyor. Survivor takipçileri, kim elendi sorusunu da gündeme getirdi.
17.06.2021Cadde
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte,15 Haziran ikinci eleme adayı...
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte,15 Haziran ikinci eleme adayı...Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları günün dokunulmazlık oyununda nefes kesen mücadele verdi. Gerçekleşen dokunulmazlık oyununu kazanan kişi ayrıca iletişim ödülünü de almış olacak. Peki, Survivor iletişim ödülünü kim kazandı?
15.06.2021Cadde
Survivor kim elendi 13 Haziran? Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor kim elendi 13 Haziran? Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?Survivor 2021 yarışmasında nefes kesen ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Yunanistan yarışmacıları ile birlikte gerçekleştirilen ödül oyunu sonunda bu zamana kadar 2021 sezonunda verilen ödülün en büyüğü kazanılmış olacak. Peki, Survivor kim elendi, ödülü kim kazandı?
14.06.2021Cadde
Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da haftanın son eleme adayı kim oldu?
Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da haftanın son eleme adayı kim oldu?Survivor 2021'de sona yaklaştıkça heyecan düzeyi de artmaya devam ediyor. Bu hafta haftanın ilk eleme adayı olan isim Batuhan olurken ikinci eleme adayı ise Aleyna olmuştu. Bu akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim hem bir hafta daha Survivor'da kalmayı garanti etmiş olacak (eleme adayları arasında yer almıyorsa) hem de bir isim söyleme hakkı elde edecekti. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı bireysel dokunulmazlığın ardından finale Poyraz ve Berkay adını yazdırdı. Peki bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?
12.06.2021Cadde
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Haziran Survivor 2. eleme adayı
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Haziran Survivor 2. eleme adayı Survivor dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları finale kısa zaman kala parkurlarda kıyasıya mücadele veriyor. Bireysel olan dokunulmazlık yarışları, haftanın üç günü gerçekleştiriliyor. Peki, Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?
10.06.2021Cadde
Survivor üçüncü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 7 Haziran Survivor ödülü ve eleme adayları
Survivor üçüncü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 7 Haziran Survivor ödülü ve eleme adaylarıSurvivor'da yeni eleme adayı da belli oldu. Survivor 2021 yarışmasında üçüncü dokunulmazlık oyunu heyecanı ekrana geldi. Finale sayılı zaman kala, yarışmacılar eleme için haftada üç dokunulmazlık oyunu gerçekleştiriyor. Üçüncü dokunulmazlık oyunu sonunda kazanan takım ödül de kazanmış olacak. Peki, 7 Haziran Survivor dokunulmazlığı kim kazandı, ödül kimin oldu?
8.06.2021Cadde
Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Haziran Survivor eleme adayları
Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Haziran Survivor eleme adaylarıSurvivor yarışmasında yeni bir dönem başladı. Dokunulmazlık oyunları artık bireysel olarak gerçekleştiriliyor. Kırmızı ve mavi takım olarak ödül oyunlarında yarışacaklar. Birinci oyunun ardından ikinci dokunulmazlık heyecanı da yaşandı. Oyunun ardından kazanan kişi ikinci eleme adayını açıklayacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
6.06.2021Cadde
Survivor kim elendi, dün akşam hangi yarışmacı elendi 2021? 1 Haziran Survivor SMS sıralaması
Survivor kim elendi, dün akşam hangi yarışmacı elendi 2021? 1 Haziran Survivor SMS sıralamasıSurvivor'da, yarışmacıları en çok heyecanlandıran oyun gerçekleşti. İletişim oyununda kırmızı ve mavi takım kıran kırana mücadele verdi. Sevdikleriyle ve aileleri ile görüşme fırsatı sunan iletişim oyunu ekrana geldi. İletişimin ardından kritik eleme konseyi gerçekleşiyor. Survivor'da adaya veda eden isim netleşiyor. Peki, ödülü kim kazandı, Survivor kim elendi?
2.06.2021Cadde
Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı 2021? 30 Mayıs eleme adayları belli oldu!
Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı 2021? 30 Mayıs eleme adayları belli oldu!Survivor 2021'da ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı ekrana geldi. Kırmızı ve mavi takımlar, finale doğru rekabetlerini arttırdı. Adadan gitmek istemeyen yarışmacılar tüm enerjileri ile parkura çıktı. Survivor ikinci eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı?
31.05.2021Cadde
Survivor'da kim elendi, adaya kim veda etti? İşte 25 Mayıs Survivor SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi, adaya kim veda etti? İşte 25 Mayıs Survivor SMS sıralamasıSurvivor büyük ödül oyunu kıran kırana geçti. Yarışmada bir yenilik yapıldı ve Survivor 2021 yarışmacıları ile Survivor Yunanistan takımları karşılıklı mücadele etti. Yarışmanın takipçileri merakla Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? sorusuna yanıt arıyor. Ardından haftanın eleme konseyi gerçekleşti. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte, SMS sıralaması...
26.05.2021Cadde
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 23 Mayıs Survivor eleme adayları
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 23 Mayıs Survivor eleme adaylarıSurvivor dokunulmazlık heyecanı ekrana geldi. Nefes kesen ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı da belli oldu. İki çeyrek finalde yarışmada bir süredir eleme olmuyordu. Survivor 2021 yarışmasında yeni bir dokunulmazlık ve eleme heyecanı ekrana geldi. Peki, 23 Mayıs Survivor eleme adayları kimler?
23.05.2021Cadde
Survivor'da kim elendi? Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? 11 Mayıs Survivor SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi? Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? 11 Mayıs Survivor SMS sıralamasıSurvivor 2021 iletişim ödülü heyecanı ile ekrana geldi. Haftanın heyecanla beklenen iletişim oyunu kırmızı ve mavi takımları karşı karşıya getirdi. Ardından iki takım da eleme konseyinde adaya veda edecek bir yarışmacı için bir araya geliyor. Peki, Survivor'da kim elendi, iletişim ödülünü hangi takım kazandı? İşte, eleme adayları ve SMS sırlaması...
11.05.2021Cadde
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 9 Mayıs Survivor eleme adayları
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 9 Mayıs Survivor eleme adaylarıSurvivor 2021 yarışmasında ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Mavi ve kırmızı takım, zorlu parkurda ikinci kez karşı karşıya geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı merak uyandırdı. Ardından iki takım da ada konseyinde yeni bir eleme adayı için bir araya geldi. Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İkinci eleme adayı kim oldu?
9.05.2021Cadde
Survivor'da kim elendi? Survivor iletişim oyununu hangi takım kazandı? SMS sıralaması ve eleme adayları
Survivor'da kim elendi? Survivor iletişim oyununu hangi takım kazandı? SMS sıralaması ve eleme adaylarıSurvivor 2021 yarışmasına eleme konseyi öncesi iletişim oyunu damga vurdu. Ünlüler ve gönüllüler takımları nefes kesen mücadeleyi gerçekleştirdi. İki takım aileleri ve arkadaşları ile iletişime geçebildikleri heyecan verici ödül oyunu ardında ada konseyinde bir kişiye veda etmek üzere bir araya geliyor. Peki, Survivor 4 Mayıs iletişim oyununu kim kazandı?
5.05.2021Cadde
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2 Mayıs eleme adayı belli oldu!
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2 Mayıs eleme adayı belli oldu!Eleme adayları gündemde. Survivor 2021 yarışmasına ikinci dokunulmazlık oyunu damga vurdu. Ünlüler ve gönüllüler, kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlık oyunu ardından eleme konseyinde ikinci eleme adayı belirlendi. Peki, 2 Mayıs Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?
2.05.2021Cadde
Survivor'da kim elendi, hangi isim adaya veda etti 2021? 27 Nisan SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi, hangi isim adaya veda etti 2021? 27 Nisan SMS sıralamasıSurvivor 2021 yarışmasında nefesleri kesen iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler heyecanlı yarışı aileleri ve arkadaşları için yaptı. Yarışma takipçileri, 'Survivor iletişim oyununu hangi takım kazandı?' sorusunu araştırıyor. Öte yandan oyun sonrası ada konseyi gerçekleştiriliyor ve ünlüler ya da gönüllüler takımından bir isim adaya veda edecek. Peki, Survivor'da adaya kim veda etti?
28.04.2021Cadde
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 25 Nisan Survivor eleme adayları
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 25 Nisan Survivor eleme adaylarıDokunulmazlık oyunu heyecanı ekrana geldi. Ünlüler ve gönüllüler, ikinci dokunulmazlık yarışında kıyasıya mücadele etti. Yarışma takipçileri ise, 'Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kim?' sorularına yanıt arıyor. Adaya veda eden son isim gönüllüler takımından olmuştu. Peki, dokunulmazlığı hangi takım kazandı?
26.04.2021Cadde
Survivor'da kim elendi, Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı? 20 Nisan SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi, Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı? 20 Nisan SMS sıralamasıSurvivor'a kim veda etti?İletişim oyununda ünlüler ve gönüllüler parkurda mücadele etti. Survivor 2021 yarışması tüm hızıyla devam ediyor. İletişim ödülü oyununun arından iki takım da eleme konseyinde bir araya geldi. Survivor adasına ünlüler veya gönüllülerden bir isim veda ediyor. Peki, Survivor kim elendi, iletişim oyununu kim kazandı? İşte, 20 Nisan Survivor SMS sıralaması...
21.04.2021Cadde
Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 18 Nisan eleme adayları!
Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 18 Nisan eleme adayları!İkinci dokunulmazlık oyunu sonuçlandı. Survivor 2021 yarışmasında ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı ekrana geldi. Bu oyunun ardından adaya veda edecek isimin belli olacağı eleme adayları netleşecek. Ünlüler ve gönüllüler ada konseyinde karşı karşıya gelecek. Peki, Survivor 18 Nisan ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
18.04.2021Cadde
Survivor'da kim elendi, iletişim ödülünü hangi takım kazandı? Survivor 13 Nisan SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi, iletişim ödülünü hangi takım kazandı? Survivor 13 Nisan SMS sıralamasıSurvivor 'da adaya veda eden isim belli oldu. Yarışmacılar nefes kesen ödül oyunu sonrası konseye geldiler. İletişim ödülü oyununda ünlüler ve gönüllüler önceki gün ödül oyununda karşı karşıya gelmişti. 13 Nisan iletişim oyunu iki takımın kıyasıya rekabetine sahne oldu. Ödül sonrası iki takım da gönüllülerin eleme konseyi için bir araya gelecek. izleyenler, Survivor kim elendi, SMS sıralaması açıklandı mı sorularının yanı sıra iletişim ödülünü hangi takım kazandı sorusuna da yanıt arıyor.
15.04.2021Cadde
Survivor dokunulmazlık ve sembol oyununu kim kazandı? 11 Nisan Survivor eleme adayları belli oldu
Survivor dokunulmazlık ve sembol oyununu kim kazandı? 11 Nisan Survivor eleme adayları belli olduSurvivor 11 Nisan dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. İkinci dokunulmazlık oyunu heyecanı ekrana geldi. Ünlüler ve gönüllüler sembol oyununda rekabet etti. Zorlu parkurda kadın ve erkek yarışmacılardan kazananlar hem sembol sahibi oldu hem de ödül kazandı. Ardından dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Peki, Survivor ikinci dokunulmazlığı hangi takım kazandı, ödül ne oldu?
11.04.2021Cadde
6 Nisan Survivor'da kim elendi? 13. hafta Survivor SMS sıralaması ve elenen isim belli oldu
6 Nisan Survivor'da kim elendi? 13. hafta Survivor SMS sıralaması ve elenen isim belli olduSurvivor'da kim elendi? Merak edilen isim belli oldu. 6 Nisan akşamı yayınlanan Survivor son bölümde 13. haftanın eleme adayları Çağrı, Doğan, Sergen ve İsmail olmuştu. Ünlüler takımından bu hafta elenen isim kim oldu? İşte Survivor SMS sıralamasına göre birinci olan isim ve elenen isim.
7.04.2021Cadde
Survivor ikinci eleme adayı belli oldu! 4 Nisan Survivor sembol ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor ikinci eleme adayı belli oldu! 4 Nisan Survivor sembol ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları netleşti! Survivor 2021 yarışmasında sembol oyunu ardından dokunulmazlık heyecanı ekrana geldi. İkinci dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler hız kesmeden mücadele etti. Sembol oyununda ödülü alan yarışmacıların kim olduğu sorgulanıyor. Yarışmacılar, dokunulmazlığın ardından eleme konseyinde, ikinci adayı belirledi. Peki, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 4 Nisan eleme adayı kim oldu?
5.04.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Survivor Eleme Adayları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.