Süt Banyosu

Süt Banyosu

Son dakika süt banyosu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan süt banyosu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan süt banyosu haber sayfamızda...

Süt Banyosu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 89 süt banyosu haberi bulunmuştur.
Baklavacıda kaydedilen görüntüler isyan ettirdi! İnceleme başlatıldı
Baklavacıda kaydedilen görüntüler isyan ettirdi! İnceleme başlatıldıGıda terörü bitmek bilmiyor. Son skandal Adıyaman'da yaşandı. Bir baklavacıda ustalar hijyeni unuttu. Beğeni için paylaştıkları video onları afişe etti. Ne maske var, ne bone ne de eldiven, hatta birinde tişört bile yok. Elini önce ağzına sonra yufkalara götürdü, baklava tepsisine serdi. Büyük tepki çeken görüntüler için inceleme başlatıldı.
6.11.2021Haberler
Baklavacıda kaydedilen görüntüler isyan ettirdi! İnceleme başlatıldı
Baklavacıda kaydedilen görüntüler isyan ettirdi! İnceleme başlatıldıGıda terörü bitmek bilmiyor. Son skandal Adıyaman'da yaşandı. Bir baklavacıda ustalar hijyeni unuttu. Beğeni için paylaştıkları video onları afişe etti. Ne maske var, ne bone ne de eldiven, hatta birinde tişört bile yok. Elini önce ağzına sonra yufkalara götürdü, baklava tepsisine serdi. Büyük tepki çeken görüntüler için inceleme başlatıldı.
6.11.2021Gündem
Süt banyosundan beraat etti! Tazminat davası açmaya hazırlanıyor
Süt banyosundan beraat etti! Tazminat davası açmaya hazırlanıyorKonya'da süt toplama merkezindeki kazanda süt banyosu yaptığı iddiasıyla 6 gün cezaevinde tutuklu kalıp tahliye olan ve 15 yıla kadar hapis cezasıyla yargılandığı davada beraat eden Emre Sayar, cezaevinde kaldığı süre için tazminat davası açmaya hazırlanıyor. Olayın ardından iş bulamadığını belirten Sayar, ''Amacım ne fenomen olmak, ne de kimsenin sağlığıyla oynamak değildi. 6 gün suçsuz yere cezaevinde yattım. Kısa süre bile olsa çok şey yaşadım'' dedi.
22.10.2021Gündem
Son dakika! Süt kazanında banyo yapan 2 işçi için karar
Son dakika! Süt kazanında banyo yapan 2 işçi için kararKonya'da süt toplama merkezinde kazanda süt banyosu yaptığı iddiasıyla 2'şer yıldan 15’er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan, banyo yapan Emre Sayar ile o anları cep telefonuyla kaydedip görüntüleri paylaşan arkadaşı Uğur Turgut, beraat etti.
21.10.2021Gündem
Süt kazanında banyo yapan 2 işçinin davasında tanık işçi: Hiçbir şey hatırlamıyorum
Süt kazanında banyo yapan 2 işçinin davasında tanık işçi: Hiçbir şey hatırlamıyorumKonya'da süt toplama merkezinde, kazanda süt banyosu yaptığı iddia edilen Emre Sayar ile o anları cep telefonuyla kaydedip görüntüleri paylaşan arkadaşı Uğur Turgut'un, 2'şer yıldan 15’er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmalarına devam edildi. Tanık olarak dinlenen iş yeri çalışanı Mustafa Coşkun, ''Olayla ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum. Sadece imha edilecek süt artığını alırken gördüm. Kazanın içerisinde yerleri temizlemek için kullanılan dezenfektan maddeleri bulunuyor. İş bittikten sonra dökülür'' dedi.
28.09.2021Gündem
Ev yapımı çikolatalı süt banyosu
Ev yapımı çikolatalı süt banyosuBugün çok sevdiğimiz çikolatadan ve onunla yemek dışında yapabileceğimiz eğlenceli cilt bakımından bahsedeceğiz! İşte çikolatayı cilt bakım rutininize eklemenin en eğlenceli ve pratik yolu... PembeNar Özel
20.07.2021Cilt Bakımı
Yılanlara 'süt banyosu' ile deri değişimi!
Yılanlara 'süt banyosu' ile deri değişimi!Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde deri değiştirme dönemi gelen yılanlara, bakıcıları tarafından süt banyosu yaptırılıyor. Yılanlar, süt banyosu ile nemlenen derilerini daha kolay değiştiriyor.
1.07.2021Haberler
Yılanlara 'süt banyosu' ile deri değişimi!
Yılanlara 'süt banyosu' ile deri değişimi!Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde deri değiştirme dönemi gelen yılanlara, bakıcıları tarafından süt banyosu yaptırılıyor. Yılanlar, süt banyosu ile nemlenen derilerini daha kolay değiştiriyor.
1.07.2021Gündem
Son dakika... Konya'daki süt banyosu rezaletinde yeni gelişme
Son dakika... Konya'daki süt banyosu rezaletinde yeni gelişmeGelen son dakika haberine göre; Konya'da, süt toplama merkezinde süt banyosu yaparken çekilen görüntülerinin sosyal medyada yer almasının ardından gözaltına alınıp, tutuklanan ve bir süre sonra tahliye edilen Emre Sayar ve Uğur Turgut’un ilk kez hakim karşısına çıktı. 2 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan iki arkadaş suçlamaları kabul etmedi. Halen iş bulamadığını belirten Turgut 'O videoyu Emre'ye ceza amaçlı değil şaka olsun diye çektim. Şakalaşmak istedim" dedi.
22.04.2021Gündem
Son dakika... Turşu tankı skandalında yeni gelişme! Gözaltına alındı
Son dakika... Turşu tankı skandalında yeni gelişme! Gözaltına alındı"Süt banyosu", "dönerle dans" ve "ekmek" rezaletinden sonra bir gıda skandalı daha yaşandı. Turşu tankında görüntü paylaşan işletmenin mühürlendiği ve faaliyetten men edildiği bildirildi. Öte yandan yetkililer hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu
1.04.2021Gündem
Çıplak ayaklarıyla turşu tankına girdi
Çıplak ayaklarıyla turşu tankına girdi“Süt banyosu”, “dönerle dans” ve “ekmek” rezaletinden sonra bir gıda skandalı daha yaşandı.
30.03.2021Gündem
Balık firmasındaki görüntü infial yarattı
Balık firmasındaki görüntü infial yarattı“Süt banyosu”, “dönerle dans” ve “ekmek” rezaletinden sonra bir skandal görüntü de balık firmasının üretim tesisinde çekildi. Görüntülerde paketlenen gıda ürününe çıplak elle dokunulduğu ve hijyen kurallarına uyulmadığı görüldü. Görüntüler sosyal medya da infial yarattı.
24.02.2021Gündem
'Süt banyosu' ile gündeme geldi, şimdi lastikçide çalışıyor
'Süt banyosu' ile gündeme geldi, şimdi lastikçide çalışıyorKonya'daki süt toplama merkezinde yaşanan 'süt banyosu' olayıyla gündeme gelen Emre Sayar (24) ve Uğur Turgut (32) tutuklanarak cezaevine girdi. Yaklaşık 6 gün cezaevinde kalan Turgut ve Sayar avukatlarının itirazı üzerine tahliye oldu. Böyle bir olaya karıştığı için pişman olduğunu dile getiren Sayar, "Kendi içtiğim sütün içine neden gireyim? Kaynar su doldurmuştum o gün içindeki süt değildi. Bu video nedeniyle işimden oldum. Şimdi de asgari ücretin de altında bir lastikçi de çalışıyorum" dedi.
1.02.2021Gündem
El konulan 100 kilogram et imha edildi
El konulan 100 kilogram et imha edildiKırklareli Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce, Pınarhisar ilçesindeki et entegre tesisinde maskelerini çenelerine indirmiş vaziyette, hijyen kurallarını hiçe sayarak çalışan kişilerin, müzik eşliğinde çektikleri görüntülere ilişkin el konulan 100 kilogram et imha edildi.
25.01.2021Haberler
Görüntüler çok konuşulmuştu! İmha edildi
Görüntüler çok konuşulmuştu! İmha edildiKırklareli Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce, Pınarhisar ilçesindeki et entegre tesisinde hijyen kurallarının hiçe sayıldığı görüntülere ilişkin el konulan 100 kilogram et imha edildi.
25.01.2021Gündem
Bu görüntünün bedeli ağır oldu! İşte istenen hapis cezası
Bu görüntünün bedeli ağır oldu! İşte istenen hapis cezasıKonya'daki bir süt fabrikasında, bir çalışanın kazanda ‘banyo yaptığı’ anlara ilişkin skandal görüntüler sonrası tutuksuz yargılanan 2 sanık hakkında iddianame hazırlandı. Sanıklar hakkında "zehirli madde katma" suçundan 2'şer yıldan 15'er yıla kadar hapis cezası talep edildi. Öte yandan sanıkların, soruşturma aşamasında verdikleri beyanlarda eylemi "şaka" amaçlı gerçekleştirdiklerini öne sürdükleri de iddianamede yer aldı.
22.01.2021Gündem
Son dakika.... 'Süt kazanında banyo' için takipsizlik başvurusu!
Son dakika.... 'Süt kazanında banyo' için takipsizlik başvurusu!Konya’da süt toplama merkezinde, kazanda süt banyosu yaptığı iddia edilen Emre Sayar ile o anları cep telefonuyla kaydedip görüntüleri paylaşan arkadaşı Uğur Turgut'un avukatı Ahmet Kaya, soruşturmanın takipsizlikle sonuçlanması için Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuru yaptı.
11.12.2020Gündem
Süt banyosu rezaletinde şoke eden açıklama: 'Şaka amaçlı...'
Süt banyosu rezaletinde şoke eden açıklama: 'Şaka amaçlı...'Konya'da süt toplama merkezinde, kazanda süt banyosu yaptığı iddia edilen Emre Sayar ile o anları cep telefonuyla kaydedip görüntüleri paylaşan arkadaşı Uğur Turgut'un avukatı Ahmet Kaya, kazanın içinde bulunan maddenin sıcak su ve dezenfektan olduğunu öne sürdü.
12.11.2020Gündem
Son dakika... Konya'daki süt banyosu rezaletinde flaş karar
Son dakika... Konya'daki süt banyosu rezaletinde flaş kararGelen son dakika haberine göre; Süt banyosu skandalının yaşandığı Konya'dan tepki çeken bir son dakika haberi geldi. Süt toplama merkezinde süt banyosu yaparken çekilen iğrenç görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınıp çıkarıldıkları mahkemece tutuklanan Emre Sayar (23) ve Uğur Turgut (31) isimli işçiler tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.
12.11.2020Gündem
Süt banyosu rezaletinde şoke eden savunma! 'İç çamaşırım üstümdeydi'
Süt banyosu rezaletinde şoke eden savunma! 'İç çamaşırım üstümdeydi'Konya’da büyük tepki çeken ‘süt banyosu’ olayının zanlıları tutuklandı. Zanlılar ifadelerinde ne yaptıklarını ve neden yaptıklarını anlattılar. Ulaşılan ifadelerde zanlılar ‘Süt değildi, dezenfektan kazanıydı. Kazana iç çamaşırlarımla girdim’ diyor. Son sözü ile savcılık soruşturması sürecinde bilirkişiler söyleyecek.
8.11.2020Gündem
Süt banyosu skandalında flaş gelişme!
Süt banyosu skandalında flaş gelişme!Sosyal medyada büyük tepki çeken süt banyosu skandalında son dakika gelişmesi yaşandı. Konya’daki bir süt toplama merkezindeki süt banyosu görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından banyoyu yapan ve görüntüleri çekerek yayınlayan şüpheliler, dün akşam polis ekiplerince gözaltına alınmıştı. Her iki işçi de bugün tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Gelen son dakika haberine göre; süt banyosu yapan işçi ve arkadaşı tutuklandı.
6.11.2020Gündem
Süt fabrikasındaki kazanda banyo yaptı! Bakanlıktan açıklama geldi
Süt fabrikasındaki kazanda banyo yaptı! Bakanlıktan açıklama geldiKonya'da üretim yapan bir süt fabrikasından gelen görüntüler mide bulandırdı. Tesiste Uğur Turgut isimli şahıs süt kazanının içine girerek süt banyosu yaptığı anları kamera kaydına alarak paylaştı. Çekilen görüntüleri, eğlence amaçlı sosyal medya platformunda paylaştı. Halk sağlığını tehlikeye atan görüntülerin ardından Tarım ve Orman Bakanlığı harekete geçti. Söz konusu işletmeye ekipler yönlendirildi.
5.11.2020Haberler
Son dakika... Süt fabrikasındaki kazanda banyo yapmıştı! Gözaltına alındı
Son dakika... Süt fabrikasındaki kazanda banyo yapmıştı! Gözaltına alındıGelen bir son dakika haberine göre, Konya'da üretim yapan bir süt fabrikasından gelen görüntüler mide bulandırdı. Tesiste Uğur Turgut isimli şahıs süt kazanının içine girerek süt banyosu yaptığı anları kamera kaydına alarak paylaştı. İnfial yaratan görüntülerle ilgili Tarım ve Orman Bakanlığı ve görüntülerin çekildiği firma açıklama yaptı. İş yeri Tarım ve Orman Bakanlığı'nın talimatı üzerine kapatıldı. Öte yandan olayla ilgili Emre Sayar ve Uğur Turgut'un gözaltına alındığı bildirildi.
5.11.2020Gündem
Adana sıcak havalarla mücadelede gelişme gösteriyor
Adana sıcak havalarla mücadelede gelişme gösteriyorAdana'nın meşhur sıcaklarından herkes haberdar. Daha önce sıcaklarla mücadele edebilmek için güneşe ateş etmek, at arabasıyla şehrin ortasındaki su kanalında seyahat etmek, futbol maçında sıcaktan bunalan tribünlere itfaiyenin su fışkırtması gibi eylemler gerçekleştirilmişti. Şimdi de bir başka çözümle karşımızdalar.
14.06.2018Hayat
Mariah Carey, ‘diva kaprislerine’ dair açıklama
Mariah Carey, ‘diva kaprislerine’ dair açıklamaAmerikalı şarkıcı Mariah Carey, İngiliz Guardian Gazetesi’ne verdiği söyleşide ‘diva kaprislerine’ dair açıklama yaptı.
6.06.2018Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Süt Banyosu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.