Emre Sayar

Emre Sayar

Son dakika emre sayar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan emre sayar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan emre sayar haber sayfamızda...

Emre Sayar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 331 emre sayar haberi bulunmuştur.
Süt banyosundan beraat etti! Tazminat davası açmaya hazırlanıyor
Süt banyosundan beraat etti! Tazminat davası açmaya hazırlanıyorKonya'da süt toplama merkezindeki kazanda süt banyosu yaptığı iddiasıyla 6 gün cezaevinde tutuklu kalıp tahliye olan ve 15 yıla kadar hapis cezasıyla yargılandığı davada beraat eden Emre Sayar, cezaevinde kaldığı süre için tazminat davası açmaya hazırlanıyor. Olayın ardından iş bulamadığını belirten Sayar, ''Amacım ne fenomen olmak, ne de kimsenin sağlığıyla oynamak değildi. 6 gün suçsuz yere cezaevinde yattım. Kısa süre bile olsa çok şey yaşadım'' dedi.
22.10.2021Gündem
Son dakika! Süt kazanında banyo yapan 2 işçi için karar
Son dakika! Süt kazanında banyo yapan 2 işçi için kararKonya'da süt toplama merkezinde kazanda süt banyosu yaptığı iddiasıyla 2'şer yıldan 15’er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan, banyo yapan Emre Sayar ile o anları cep telefonuyla kaydedip görüntüleri paylaşan arkadaşı Uğur Turgut, beraat etti.
21.10.2021Gündem
Süt kazanında banyo yapan 2 işçinin davasında tanık işçi: Hiçbir şey hatırlamıyorum
Süt kazanında banyo yapan 2 işçinin davasında tanık işçi: Hiçbir şey hatırlamıyorumKonya'da süt toplama merkezinde, kazanda süt banyosu yaptığı iddia edilen Emre Sayar ile o anları cep telefonuyla kaydedip görüntüleri paylaşan arkadaşı Uğur Turgut'un, 2'şer yıldan 15’er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmalarına devam edildi. Tanık olarak dinlenen iş yeri çalışanı Mustafa Coşkun, ''Olayla ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum. Sadece imha edilecek süt artığını alırken gördüm. Kazanın içerisinde yerleri temizlemek için kullanılan dezenfektan maddeleri bulunuyor. İş bittikten sonra dökülür'' dedi.
28.09.2021Gündem
Son dakika... Konya'daki süt banyosu rezaletinde yeni gelişme
Son dakika... Konya'daki süt banyosu rezaletinde yeni gelişmeGelen son dakika haberine göre; Konya'da, süt toplama merkezinde süt banyosu yaparken çekilen görüntülerinin sosyal medyada yer almasının ardından gözaltına alınıp, tutuklanan ve bir süre sonra tahliye edilen Emre Sayar ve Uğur Turgut’un ilk kez hakim karşısına çıktı. 2 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan iki arkadaş suçlamaları kabul etmedi. Halen iş bulamadığını belirten Turgut 'O videoyu Emre'ye ceza amaçlı değil şaka olsun diye çektim. Şakalaşmak istedim" dedi.
22.04.2021Gündem
'Süt banyosu' ile gündeme geldi, şimdi lastikçide çalışıyor
'Süt banyosu' ile gündeme geldi, şimdi lastikçide çalışıyorKonya'daki süt toplama merkezinde yaşanan 'süt banyosu' olayıyla gündeme gelen Emre Sayar (24) ve Uğur Turgut (32) tutuklanarak cezaevine girdi. Yaklaşık 6 gün cezaevinde kalan Turgut ve Sayar avukatlarının itirazı üzerine tahliye oldu. Böyle bir olaya karıştığı için pişman olduğunu dile getiren Sayar, "Kendi içtiğim sütün içine neden gireyim? Kaynar su doldurmuştum o gün içindeki süt değildi. Bu video nedeniyle işimden oldum. Şimdi de asgari ücretin de altında bir lastikçi de çalışıyorum" dedi.
1.02.2021Gündem
Son dakika.... 'Süt kazanında banyo' için takipsizlik başvurusu!
Son dakika.... 'Süt kazanında banyo' için takipsizlik başvurusu!Konya’da süt toplama merkezinde, kazanda süt banyosu yaptığı iddia edilen Emre Sayar ile o anları cep telefonuyla kaydedip görüntüleri paylaşan arkadaşı Uğur Turgut'un avukatı Ahmet Kaya, soruşturmanın takipsizlikle sonuçlanması için Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuru yaptı.
11.12.2020Gündem
Süt banyosu rezaletinde şoke eden açıklama: 'Şaka amaçlı...'
Süt banyosu rezaletinde şoke eden açıklama: 'Şaka amaçlı...'Konya'da süt toplama merkezinde, kazanda süt banyosu yaptığı iddia edilen Emre Sayar ile o anları cep telefonuyla kaydedip görüntüleri paylaşan arkadaşı Uğur Turgut'un avukatı Ahmet Kaya, kazanın içinde bulunan maddenin sıcak su ve dezenfektan olduğunu öne sürdü.
12.11.2020Gündem
Son dakika... Konya'daki süt banyosu rezaletinde flaş karar
Son dakika... Konya'daki süt banyosu rezaletinde flaş kararGelen son dakika haberine göre; Süt banyosu skandalının yaşandığı Konya'dan tepki çeken bir son dakika haberi geldi. Süt toplama merkezinde süt banyosu yaparken çekilen iğrenç görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınıp çıkarıldıkları mahkemece tutuklanan Emre Sayar (23) ve Uğur Turgut (31) isimli işçiler tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.
12.11.2020Gündem
Süt banyosu rezaletinde şoke eden savunma! 'İç çamaşırım üstümdeydi'
Süt banyosu rezaletinde şoke eden savunma! 'İç çamaşırım üstümdeydi'Konya’da büyük tepki çeken ‘süt banyosu’ olayının zanlıları tutuklandı. Zanlılar ifadelerinde ne yaptıklarını ve neden yaptıklarını anlattılar. Ulaşılan ifadelerde zanlılar ‘Süt değildi, dezenfektan kazanıydı. Kazana iç çamaşırlarımla girdim’ diyor. Son sözü ile savcılık soruşturması sürecinde bilirkişiler söyleyecek.
8.11.2020Gündem
Süt banyosu skandalında flaş gelişme!
Süt banyosu skandalında flaş gelişme!Sosyal medyada büyük tepki çeken süt banyosu skandalında son dakika gelişmesi yaşandı. Konya’daki bir süt toplama merkezindeki süt banyosu görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından banyoyu yapan ve görüntüleri çekerek yayınlayan şüpheliler, dün akşam polis ekiplerince gözaltına alınmıştı. Her iki işçi de bugün tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Gelen son dakika haberine göre; süt banyosu yapan işçi ve arkadaşı tutuklandı.
6.11.2020Gündem
Son dakika... Süt fabrikasındaki kazanda banyo yapmıştı! Gözaltına alındı
Son dakika... Süt fabrikasındaki kazanda banyo yapmıştı! Gözaltına alındıGelen bir son dakika haberine göre, Konya'da üretim yapan bir süt fabrikasından gelen görüntüler mide bulandırdı. Tesiste Uğur Turgut isimli şahıs süt kazanının içine girerek süt banyosu yaptığı anları kamera kaydına alarak paylaştı. İnfial yaratan görüntülerle ilgili Tarım ve Orman Bakanlığı ve görüntülerin çekildiği firma açıklama yaptı. İş yeri Tarım ve Orman Bakanlığı'nın talimatı üzerine kapatıldı. Öte yandan olayla ilgili Emre Sayar ve Uğur Turgut'un gözaltına alındığı bildirildi.
5.11.2020Gündem
ANIYORUZ
ANIYORUZGazeteci-yazar Uğur Mumcu öldürülüşünün 15. yıldönümünde, eski Dışişleri Bakanı İsmail Cem de vefatının birinci yıldönümünde İstanbul ve Ankara'da düzenlenecek etkinliklerle anılacak
23.01.2008Gündem
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.11.2021Eğitim
TBMM Başkanı Şentop: Mazlum halklar bizim güçlenmemizi bekliyor
TBMM Başkanı Şentop: Mazlum halklar bizim güçlenmemizi bekliyorTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "İstikbale bizimle birlikte yürüme arzusundaki mazlum halklar bizim gayretimizi, daha da güçlenmemizi bekliyor." dedi.
15.10.2021Siyaset
32. Ankara Film Festivali Ulusal Yarışma filmleri belli oldu
32. Ankara Film Festivali Ulusal Yarışma filmleri belli olduT.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla, Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı (Dünya KİV) tarafından 4-12 Kasım tarihleri arasında Kızılay Büyülü Fener Sineması’nda gerçekleşecek 32. Ankara Film Festivali’nde Ulusal Uzun Film, Belgesel Film ve Kısa Film dallarında yarışma heyecanı yaşayacak filmler belli oldu.
14.10.2021Kültür Sanat
“Fedakarlıkları karşılıksız kalmayacak”
“Fedakarlıkları karşılıksız kalmayacak”Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yıl dönümü ve 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’nde, İzmir ve Aydın’daki şehit yakınları ve gazilere, Devlet Övünç Madalyası Rozet ve Beratı verildi.
20.03.2021Ege
Son dakika... Kritik FETÖ davasında 25 sanığa verilen ceza onandı
Son dakika... Kritik FETÖ davasında 25 sanığa verilen ceza onandıGelen son dakika haberine göre; Yargıtay, FETÖ'nün darbe girişiminde Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada 25 sanığa verilen ağırlaştırılmış müebbet hapsi onadı.
4.03.2021Gündem
Ekrana damga vuracak
Ekrana damga vuracakÖzge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Pamir Pekin, Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas’ın başrolünü paylaştığı ‘Bir Annenin Günahı’, cumartesi akşamı ilk bölümüyle Kanal D’de ekrana gelecek.
16.11.2020Cadde
“Dil dünyayı anlamlandırdığımız en önemli araç”
“Dil dünyayı anlamlandırdığımız en önemli araç”Yunus Emre Enstitüsü kurulduğundan bu yana Türk dili ve kültürünü dünyanın dört bir yanında insanlarla buluşturmak için büyük bir heyecanla çalışıyor. Türk Cumhuriyetleri'nden Latin Amerika'ya kadar uzanan bu geniş coğrafyada faaliyet gösteren Yunus Emre Enstitüsü, yaşadığımız bu salgın döneminde de çalışmalarına ara vermeden devam etti. covidoscope.org sitesi üzerinden Türkçe, İngilizce, Arapça ve İspanyolca dilleri aracılığıyla dünyanın dört bir yanından sanatçıların eserlerini sergilemesine olanak sağlayan bir çalışmaya imza atan Yunus Emre Enstitüsü'nün Başkanı Profesör Doktor Şeref Ateş ile hem bu projeyi hem de kurumun diğer faaliyetlerini konuştuk. Yunus Emre Enstitüsü'nün felsefesini ve üzerine kurulduğu temelleri açıklayan enstitü başkanı Şeref Ateş covidoscope projesinde toplanan eserler ve oluşan duygu haritasını da anlattı.
27.10.2020Kültür Sanat
Salgının sanatsal ifade biçimleri bir araya toplandı
Salgının sanatsal ifade biçimleri bir araya toplandıYunus Emre Enstitüsünün, COVID-19 salgınını ile ortaya çıkan ilgi çekici sanatsal dışavurumları duygu odaklı bir kürasyonla derlediği projesi Covidoscope'un internet sayfası Türkçe, İngilizce, Arapça ve İspanyolca dil seçenekleriyle ziyarete açıldı.
12.08.2020Kültür Sanat
Yunus Emre Enstitüsü'nden salgın dönemine sanatsal bakış
Yunus Emre Enstitüsü'nden salgın dönemine sanatsal bakış“covidoscope” dijital koleksiyonuyla salgın döneminde tüm dünyada üretilen sanatsal ürünlerden özel bir seçki Yunus Emre Enstitüsü tarafından derleniyor.
10.06.2020Kültür Sanat
Burhaniye BLD gaza bastı
Burhaniye BLD gaza bastıBalıkesir Süper Amatör Ligi A Grubunda mücadele eden Burhaniye Belediyespor, iç ve dış transferlere başladı.
27.09.2019Ege
Son dakika | KPSS soruları davasında flaş gelişme! İşte istenen ceza...
Son dakika | KPSS soruları davasında flaş gelişme! İşte istenen ceza...KPSS sorularının çalınmasına ilişkin davada, Muhammet Sait Gülen'in de aralarında bulunduğu 51 sanığın, 7,5 yıldan 32,5 yıla kadar hapsi istendi.
4.04.2019Gündem
Favori: Galatasaray, Plase: Başakşehir
Favori: Galatasaray, Plase: BaşakşehirFutbol yanılgılar oyunu... Peşin hükme yer yok. Öngörülerin çoğu zaman nasıl “tuş” olduğunu görüyoruz. Üstelik herkesin herkesi yendiği bir lig oynuyoruz. Buna rağmen ben tahminimi söyleyeyim; Favori: Galatasaray, Plase: Başakşehir...
30.06.2020Galatasaray
Beşiktaş - Balıkesirspor Baltok: 3-2
Beşiktaş - Balıkesirspor Baltok: 3-221 Yaş Altı Futbol Ligi Süper Kupa finalinde Balıkesirspor Baltok'u 3-2 mağlup eden Beşiktaş, kupanın sahibi oldu.
30.06.2020Beşiktaş

Benzer Haber Etiketleri

Emre Sayar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.