Tarım Dışı

Tarım Dışı

Son dakika tarım dışı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tarım dışı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tarım dışı haber sayfamızda...

Tarım Dışı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.697 tarım dışı haberi bulunmuştur.
ABD'de tarım dışı istihdam beklentileri aştı
ABD'de tarım dışı istihdam beklentileri aştı Piyasaların merakla beklediği ABD'nin tarım dışı istihdam verisi analist tahminlerinin üzerinde geldi.
5.04.2024 Uzmanpara
Wall Street'te 1 yılın en kötü seansı
Wall Street'te 1 yılın en kötü seansı Wall Street'te hisse senetleri dün, bugün açıklanacak mart ayı tarım dışı istihdam verisi öncesi gelen satışlarda 1 yılın en kötü gününü geçirdi.
5.04.2024 Uzmanpara
Dolardaki gevşemenin nedeni belli oldu
Dolardaki gevşemenin nedeni belli oldu Altın fiyatları çarşamba günü Fed Başkanı Powell’ın açıklamaları sonrası hareketlendi. Ons altın 2300 doları aşarken, gram altın 2367 lirayı test etti. Son zamanlarda altında rekor üstüne rekor kırılmasının nedenleri neler? Dolar neden düşüyor? İşte detaylar...
5.04.2024 Ekonomi
ABD'de özel sektör istihdamı beklentileri aştı
ABD'de özel sektör istihdamı beklentileri aştı ABD'de 25 milyondan fazla çalışanın bordro bilgileri üzerinden hesaplanan ve tarım dışı istihdam verileri için öncü gösterge olarak kabul edilen özel sektörde istihdam piyasa tahminlerinin üzerine çıktı.
3.04.2024 Uzmanpara
‘Kırsaldaki nüfus yüzde 23’e indi’
‘Kırsaldaki nüfus yüzde 23’e indi’ Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, “2014’te Türkiye nüfusunun yüzde 27’si kırsalda yaşarken, 2022’de bu oran yüzde 23’e geriledi” dedi.
16.03.2024 Ekonomi
Dolar ve euro bugün ne kadar oldu?
Dolar ve euro bugün ne kadar oldu? Dolar/TL haftanın ikinci işlem gününe 32.02’nin üzerinde başladı.
12.03.2024 Uzmanpara
Dolar bugün kaç TL?
Dolar bugün kaç TL? Dolar/TL haftanın ilk işlem gününe 31.96’nın üzerinde başladı.
11.03.2024 Uzmanpara
Altın fiyatları haftaya nasıl başladı?
Altın fiyatları haftaya nasıl başladı? Cuma günü tüm zamanların en yüksek seviyelerini test eden ons altın ve gram altın dikkat çekmişti. Peki altın fiyatlarındaki sert yükselişin nedeni ne? İşte detaylar...
11.03.2024 Uzmanpara
Faizde indirim sinyali netleşti
Faizde indirim sinyali netleşti Fed Başkanı bu yıl faiz indirimine başlayacaklarının sinyalini daha net verirken ECB Başkanı indirim için haziranı işaret ediyor.
9.03.2024 Ekonomi
ABD'de tarım dışı istihdam belli oldu
ABD'de tarım dışı istihdam belli oldu ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz oranlarını bu seviyelerde ne kadar tutacağının işaretlerinin alınacağı tarım dışı istihdam verisi, piyasa beklentilerinin üzerinde geldi.
8.03.2024 Uzmanpara
Wall Street'te S&P 500 Endeksi rekor kırdı
Wall Street'te S&P 500 Endeksi rekor kırdı Wall Street'te dün S&P 500 Endeksi yüzde %1 artışla rekor kapanış gerçekleştirdi. Nasdaq Bileşik Endeksi günü %1,5 artışla tamamladı.
8.03.2024 Uzmanpara
Altın fiyatlarında rekor üstüne rekor
Altın fiyatlarında rekor üstüne rekor Cuma günü sert yükseliş gösteren gram altın fiyatı 2100 TL seviyesinin üzerine çıkarak önemli bir eşiği daha aşmıştı. Yeni haftanın ilk işlem gününde gram altında yeni rekor geldi.
4.03.2024 Uzmanpara
Dolar bugün kaç TL?
Dolar bugün kaç TL? Dolar/TL haftanın ikinci işlem gününe 30.71’in üzerinde başladı.
13.02.2024 Uzmanpara
Altın fiyatları için kritik gün
Altın fiyatları için kritik gün Altın fiyatlarında son dönemde görülen aşağı yönlü seyir dikkat çekti. ABD Merkez Bankası’nın (Fed) faiz politikasına ilişkin beklentiler piyasalardaki seyri etkiliyor. Bugün ise saat 16.30’da kritik veri açıklandı. Peki altın fiyatları nasıl etkilendi? İşte detaylar...
13.02.2024 Uzmanpara
Dolar ve euroda son durum ne?
Dolar ve euroda son durum ne? Dolar/TL haftanın ilk işlem gününe 30.67’nin üzerinde başladı.
12.02.2024 Uzmanpara
Altın fiyatları haftaya nasıl başladı?
Altın fiyatları haftaya nasıl başladı? Ons altın geçtiğimiz haftayı düşüşle kapatırken, gram altın daha sakin bir seyir izledi. Özellikle ABD ekonomisine ilişkin son gelen veriler piyasalarda yönü tayin ediyor. Öte yandan yarın ABD’de kritik enflasyon verisi açıklanacak. İşte detaylar...
12.02.2024 Uzmanpara
Dolar ve euro ne kadar oldu?
Dolar ve euro ne kadar oldu? Dolar/TL haftanın dördüncü işlem gününe 30.58’in üzerinde başladı.
8.02.2024 Uzmanpara
Altın fiyatlarında son durum ne?
Altın fiyatlarında son durum ne? Pazartesi günü sert düşüş gösteren altın fiyatları haftanın kalanında daha sakin bir seyir izliyor. Özellikle ABD’den gelen ekonomik gelişmeler piyasalarda yönü belirlemeye devam ediyor. Peki bugün altın fiyatlarında son durum ne? İşte detaylar...
8.02.2024 Uzmanpara
Dolar ve euroda son durum ne?
Dolar ve euroda son durum ne? Dolar/TL haftanın üçüncü işlem gününe 30.55’in üzerinde başladı.
7.02.2024 Uzmanpara
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Geçtiğimiz hafta cuma günü ve yeni haftanın ilk işlem gününde sert düşüş gösteren altın fiyatları yatırımcıların dikkatini çekmişti. Altın fiyatları dün ise toparlanma gösterdi. Peki bugün piyasada son durum ne? İşte detaylar...
7.02.2024 Uzmanpara
Altında çarpıcı tahmin: Ekonomistler yatırımcıları uyardı
Altında çarpıcı tahmin: Ekonomistler yatırımcıları uyardı Borsada 9 bin puan seviyesine ramak kaldı. Endeks 8 bin 850 puan seviyesinin de üzerine çıkarak önemli bir eşiği aştı. Altın fiyatları ise kritik sınırı geçti. Peki piyasalarda hedef ne? Ekonomistler cevapladı.
7.02.2024 Ekonomi
Dolar bugün kaç TL?
Dolar bugün kaç TL? Dolar/TL haftanın ikinci işlem gününe 30.55’in üzerinde başladı.
6.02.2024 Uzmanpara
Altın fiyatlarında son durum ne?
Altın fiyatlarında son durum ne? Geçtiğimiz hafta cuma günü ABD'de tarım dışı istihdam verisinin beklentilerin üzerinde artış göstermesinin ardından altın fiyatları düşüş göstermişti. Pazartesi günü de aşağı yönlü seyir izleyen altın fiyatları oldukça dikkat çekmişti. Peki bugün piyasada son durum ne? İşte detaylar...
6.02.2024 Uzmanpara
'Fed faizleri daha uzun süre yüksek tutabilir'
'Fed faizleri daha uzun süre yüksek tutabilir' ANZ'ye göre ABD'de istihdam verileri ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faizleri piyasanın beklediğinden daha yüksek tutması gerekeceği görüşünü doğruluyor.
5.02.2024 Uzmanpara
Dolar bugün ne kadar oldu?
Dolar bugün ne kadar oldu? Dolar/TL haftanın ilk işlem gününe 30.44’ün üzerinde başladı.
5.02.2024 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Tarım Dışı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.