Tarla

Tarla

Son dakika tarla haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tarla gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tarla haber sayfamızda...

Tarla

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.293 tarla haberi bulunmuştur.
İcradan satılık tarla!
İcradan satılık tarla!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Dikili Demirtaş Mahallesi'nde 730 m² tarla icradan satışa çıkarıldı.
13.04.2021Ekonomi
Köylülerin tarla zaferi
Köylülerin tarla zaferiBergama Belediyesi’nin 19 adet tarla vasfındaki köy arazisini satışa çıkarmasına karşı köylülerin çığlığı yankı buldu. İzmir 3. İdare Mahkemesi satış işleminin yürütmesini durdurma kararı verdi
13.04.2021Gündem
İcradan satılık tarla
İcradan satılık tarlaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Çanakkale Biga'da 13.306 m² tarla icradan satışa çıkarıldı.
6.04.2021Ekonomi
Müstakil konutları lüks hale getirmek yeni yatırım aracı
Müstakil konutları lüks hale getirmek yeni yatırım aracıMimar Şerif Soğukbulak, gelir seviyesi yüksek yatırımcıların lüks konutlara yöneldiğini söyleyerek, "Müstakil konutları lüks hale getirmek yatırım aracı haline geldi" dedi. Soğukbulak, uygun fiyatlı ev alıp evin fiyatından daha fazla harcama yaparak, lüks hale getirip satan yatırımcılar olduğuna dikkat çekti.
Afet mağduru çiftçiye geçen yıl 1,3 milyar liralık hasar tazminatı ödendi
Afet mağduru çiftçiye geçen yıl 1,3 milyar liralık hasar tazminatı ödendiÇiftçinin doğal afetlerden korunması amacıyla oluşturulan Tarım Sigortaları Havuzu'ndan geçen yıl üreticilere 1,3 milyar liralık hasar tazminatı ödemesi gerçekleştirildi.
5.04.2021Ekonomi
Çiftçinin tarlada bulduğu aydınlatma havanı imha edildi!
Çiftçinin tarlada bulduğu aydınlatma havanı imha edildi!Sivas’ta tarlasını süren çiftçinin bulduğu aydınlatma havanı buldu. Havan, Patlayıcı Madde İmha Timi'nce (PAMİT) fünye ile patlatılarak imha edildi.
5.04.2021Haberler
Çiftçinin tarlada bulduğu aydınlatma havanı imha edildi!
Çiftçinin tarlada bulduğu aydınlatma havanı imha edildi!Sivas’ta tarlasını süren çiftçinin bulduğu aydınlatma havanı buldu. Havan, Patlayıcı Madde İmha Timi'nce (PAMİT) fünye ile patlatılarak imha edildi.
5.04.2021Gündem
Niğde’de vaşak ölüsü bulundu! Soruşturma başlatıldı
Niğde’de vaşak ölüsü bulundu! Soruşturma başlatıldıAnadolu’nun son kalan büyük vahşi kedilerinden vaşak, avlanması yasak olmasına rağmen Niğde’deki Aladağlar Milli Park alanında vaşak ölüsü bulundu.
5.04.2021Gündem
“Okulda komedi bana yasaktı”
“Okulda komedi bana yasaktı”Şükran Ovalı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde hocalarının kendisine komediyi yasaklayacağı kadar mizaha yatkın bir öğrenciymiş. Şimdilerde Onur Ünlü’nün çektiği “Şeref Bey” dizisinde rahat rahat güldürüyor
4.04.2021Pazar
Son dakika: İstanbul'da etrafını taşlarla çevirdiler! 50'ye yakın...
Son dakika: İstanbul'da etrafını taşlarla çevirdiler! 50'ye yakın...Son dakika gelen habere göre İstanbul Sultangazi'de binalar ve sanayi sitesi arasında kalan yeşil alan koronavirüs döneminde mahalle sakinlerince hobi bahçesine dönüştürüldü. Çok sayıda kişi maruldan, maydanoza, salatalıktan, soğana domatesten karalahanaya birçok ürünü ekip toplarken, mahalle sakinleri şehirde köy hayatı yaşadıklarını söylüyor.  Sınırları taşlarla çevrili 50'ye yakın ekili alan havadan da görüntülendi.
3.04.2021Ekonomi
Pamucak’ı biz  kirletiyoruz!
Pamucak’ı biz kirletiyoruz!İzmir Büyükşehir Başkanı Tunç Soyer, Torbalı ve Ayrancılar atıksu arıtma tesislerinin kapasitelerinin artırılacağını belirtti “Menderes temiz akacak ve Pamucak kurtulmuş olacak” dedi
2.04.2021Ege
Satılık tarla ilanı
Satılık tarla ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Uşak/Elmacık Köyü'nde 9640 m2 tarla satışa çıkarıldı.
1.04.2021Ekonomi
Evinde 5 yıl sakladı, gramını 3 dolara satmadı! Şimdi bin pişman
Evinde 5 yıl sakladı, gramını 3 dolara satmadı! Şimdi bin pişmanAfyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Erol Çevik, yaklaşık 5 yıl önce su kanalı açtırırken bulduğu taşların meteorit (gök taşı) olduğunu düşünerek evine götürüp, sakladı. İngiliz bir koleksiyonerin gramına 3 dolar verdiği taşların daha değerli olduğunu düşünen Çevik, teklifi reddetti. Çevik, taşları tekrar analiz için Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü'ne gönderdiği taşların lav taşı olduğu anlaşıldı.
1.04.2021Haberler
Evinde 5 yıl sakladı, gramını 3 dolara satmadı! Şimdi bin pişman
Evinde 5 yıl sakladı, gramını 3 dolara satmadı! Şimdi bin pişmanAfyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Erol Çevik, yaklaşık 5 yıl önce su kanalı açtırırken bulduğu taşların meteorit (gök taşı) olduğunu düşünerek evine götürüp, sakladı. İngiliz bir koleksiyonerin gramına 3 dolar verdiği taşların daha değerli olduğunu düşünen Çevik, teklifi reddetti. Çevik, taşları tekrar analiz için Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü'ne gönderdiği taşların lav taşı olduğu anlaşıldı.
1.04.2021Gündem
Metro’dan gıdaya takip
Metro’dan gıdaya takipMetro Türkiye, başlattığı “Tabağında ne var?” hareketiyle et, balık ve baldan sonra tüm meyve ve sebze ürünlerinde de yüzde 100 izlenebilirlik sağlıyor.
31.03.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Talih kuşu bu kez ‘Ev Kazan’dıracak
Son dakika haberi: Talih kuşu bu kez ‘Ev Kazan’dıracakSon dakika haberlere göre Sisal Şans, Türkiye’nin en köklü markalarından Milli Piyango’nun ürün yelpazesine yeni oyunlar kazandırmaya devam ediyor. Oyunseverler bu kez hayallerindeki evlere Ev Kazan ile kavuşma fırsatı yakalayacak. Sisal Şans, yeni oyunu ‘Ev Kazan’ ile oyunseverlere Türkiye’nin 81 ilindeki hayalini kurduğu herhangi bir evi satın alma şansı sunacak. Oyunseverler dilerlerse kazandığı ikramiye ile arsa, tarla gibi herhangi bir gayrimenkul de alabilecek ya da mevcuttaki ev kredisini kapatabilecek. Ev Kazan, 30 Nisan’da oyunseverlerle buluşacak.
31.03.2021Ekonomi
İzmir nergisine tescil
İzmir nergisine tescilKaraburun’la özdeşleşen nergis çiçeğinde üretimin artırılması için İzmir Tarım ve Orman Müdürlüğü, Bayındır Belediyesi, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öncülüğünde proje başlatıldı.
30.03.2021Ege
İzmir nergisi için coğrafi işaret çalışması yapılacak
İzmir nergisi için coğrafi işaret çalışması yapılacakFerahlatıcı kokusu nedeniyle tercih gören nergis çiçeğinde üretimin yaygınlaştırılması için yürütülen proje kapsamında yetiştirilen ilk çiçekler, mezatta satıldı.
30.03.2021Ekonomi
Yiğit Bulut'tan döviz kuru açıklaması: Ters dolarizasyon devam edecek
Yiğit Bulut'tan döviz kuru açıklaması: Ters dolarizasyon devam edecekCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, spekülatif atakların ardından pazartesi günü yurt içinde 7,5 milyar doların üzerinde döviz satışı yapıldığını belirterek, "Pazartesi günü dolarizasyonun kabuğu çatladı. Çatlak büyüyor ve ters dolarizasyonla karşı karşıyayız. Önümüzdeki dönemde ters dolarizasyonun devam edeceğini ve hızlanacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
29.03.2021Ekonomi
Vedat Milor: Yemeğimden inşaat çivisi çıktı!
Vedat Milor: Yemeğimden inşaat çivisi çıktı!Amerika’daki evinden Magazin D Haber Müdürü Asiye Acar’ın soruları yanıtlayan ünlü gurme Vedat Milor, röportajda samimi açıklamalarda bulundu.
29.03.2021Cadde
‘Üreticilerimizin her zaman yanındayız’
‘Üreticilerimizin her zaman yanındayız’Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Kaymakam Mehmet Ali Öztürk ve İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen ile birlikte Turan Mahallesi’nde üreticileri ziyaret etti, Tarla Koşullarında Kesme Çiçek Amaçlı Nergis Yetiştiriciliğinin Çeşitlendirilerek Sürdürülebilirliğinin Sağlanması Ve Üreticilerin Eğitimi Projesi kapsamında dağıtılan nergis soğanlarının durumunu inceledi.
28.03.2021Ege
İcradan satılık tarla
İcradan satılık tarlaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Elazığ Merkez, Körpe Köyünde 18.556 m² tarla icradan satışa çıkarıldı.
25.03.2021Ekonomi
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşlara döviz ve altın çağrısı! 30 Haziran'a kadar...
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşlara döviz ve altın çağrısı! 30 Haziran'a kadar...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde konuştu. Vatandaşlara çağrıda bulunan Erdoğan, 'Son birkaç gündür piyasalarda yaşanan dalgalanmalar, Türkiye ekonomisinin temellerini gerçek dinamiklerini, taşıdığı potansiyeli ve yarınını yansıtmıyor. Vatandaşlarımızın evlerindeki döviz ve altını çeşitli finansla araçlarına yatırarak, ekonomiye ve üretime kazandırmalarını istiyorum. İş insanlarımıza da, 30 Haziran'a kadar devam eden varlık barışından yararlanarak, yurt dışındaki kaynaklarını ülkemize getirebileceklerini tekrar hatırlatıyorum.' dedi.
24.03.2021Siyaset
Tarla yolunda traktör kazası! Baba öldü, kızı yaralı
Tarla yolunda traktör kazası! Baba öldü, kızı yaralıKaraman’da, tarlaya giderken mucurlu yolda kontrolden çıkıp, traktörünün altında kalan Hüseyin Altay (65) yaşamını yitirdi. Yanında bulunan kızı Esra Altay (21) ise yaralandı.
23.03.2021Gündem
Ekoton Nedir, Özellikleri Nelerdir? Ekoton Örnekleri Nelerdir?
Ekoton Nedir, Özellikleri Nelerdir? Ekoton Örnekleri Nelerdir?Ekototonların karakteristiği olduğu birkaç özellik önerilmiş, ancak bunların yaygınlıkları nadiren test edilmiştir. Ekototonlar hakkında yaygın olarak yapılan yedi genelleme hakkında kanıt aramak için beş ektonu örnekledik.
22.03.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

tarlaizmiricraegeson haberler

Tarla ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.