Tck

Tck

Son dakika TCK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TCK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TCK haber sayfamızda...

Tck

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.161 tck haberi bulunmuştur.
Gözaltına alınan astrolog Meral Güven'in ifadesi ortaya çıktı
Gözaltına alınan astrolog Meral Güven'in ifadesi ortaya çıktı "Fenerbahçe şampiyon olacak" şeklinde açıklama yaptıktan sonra Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından sosyal medya hesaplarından küfürlü paylaşımlarda bulunan ve dün akşam saatlerinde gözaltına alınan astrolog Meral Güven hakkında yeni bir gelişme yaşandı.
28.05.2024 Haberler
Gözaltına alınan astrolog Meral Güven'in ifadesi ortaya çıktı
Gözaltına alınan astrolog Meral Güven'in ifadesi ortaya çıktı "Fenerbahçe şampiyon olacak" şeklinde açıklama yaptıktan sonra Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından sosyal medya hesaplarından küfürlü paylaşımlarda bulunan ve dün akşam saatlerinde gözaltına alınan astrolog Meral Güven hakkında yeni bir gelişme yaşandı.
28.05.2024 Gündem
Astrolog gözaltında
Astrolog gözaltında “Fenerbahçe mucize bir şekilde şampiyon olacak” sözleriyle gündeme gelen Astrolog Meral Güven hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, Galatasaray’ın şampiyon olmasının ardından sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarla ilgili soruşturma başlatıldı.
28.05.2024 Gündem
Astrolog Meral Güven gözaltına alındı
Astrolog Meral Güven gözaltına alındı 'Fenerbahce şampiyon olacak' şeklinde paylaşımlarıyla gündem olan ve Galatasaray'ın şampiyon olmasının ardından taraftara ağza alınmayacak küfürler eden astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı. Meral Güven'in gözaltına alındığı öğrenildi.
27.05.2024 Haberler
Astrolog Meral Güven ile ilgili yeni gelişme! Gözaltına alındı
Astrolog Meral Güven ile ilgili yeni gelişme! Gözaltına alındı 'Fenerbahce şampiyon olacak' şeklinde paylaşımlarıyla gündem olan ve Galatasaray'ın şampiyon olmasının ardından taraftara ağza alınmayacak küfürler eden astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı. Meral Güven'in gözaltına alındığı öğrenildi.
28.05.2024 Gündem
Haberi olmadan adına 350 bin TL kredi çektiler! Banka suçlu mu?
Haberi olmadan adına 350 bin TL kredi çektiler! Banka suçlu mu? Sahte kimlik bilgilerinin ele geçirilmesiyle vatandaşların haberi olmadan adına kredi çekme vb. gibi dolandırıcılık olayları son dönemde çok sık yaşanmaya başladı. Bir kişi müşterisi olmadığı bankadan adına 350 bin TL kredi çekildiğini öğrendi. Çekilen kredinin bir kısmı ise başka bir hesaba transfer edildi. Peki böyle bir durumda banka suçlu mu? Mağdur kişi parayı geri alabilir mi? İşte detaylar...
25.05.2024 Ekonomi
Çorlu tren faciası davasında gerekçeli karar açıklandı
Çorlu tren faciası davasında gerekçeli karar açıklandı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 25 kişinin hayatını kaybettiği tren kazası davasında 9 sanığın 8 yıl 4 ay ile 17 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezaları alması, 4 sanığın da beraatine ilişkin mahkemenin gerekçeli kararı açıklandı. 4 sanığın tutuklanması ile sonuçlanan davanın 370 sayfalık gerekçeli kararında, sanıkların 'kusur' ve 'ihmalleri' tek tek sıralanıp, "Bütün delillerin birlikte incelenmesi neticesinde, her bir sanık yönünden kendi başlığı altında ayrıntılı olarak açıklanacağı üzere, eldeki dava sanıkları bakımından manevi unsurun taksir (basit veya bilinçli hali) olduğu kanısına varılmıştır" denildi.
20.05.2024 Gündem
16 yıllık sırrın altından vahşet çıktı! Silahla vurulup, kafası kesilerek yakıldı
16 yıllık sırrın altından vahşet çıktı! Silahla vurulup, kafası kesilerek yakıldı Gaziantep'te 2008 yılında kaybolan ve o zaman 23 yaşında olan Erdal Öztürk’ün silahla ateş edilerek, kafası kesilerek ve yakılarak öldürüldükten sonra gömüldüğü ortaya çıktı.
17.05.2024 Gündem
Öğretmene el kaldıran yanacak
Öğretmene el kaldıran yanacak Hükümetten eğitim camiasını şiddete karşı koruma adımı geliyor. Eğitimciye hakaret ve tehdit eden 3, görevini engelleyen 4.5 yıla kadar hapis cezası alacak. Silahla tehditte ceza 7,5 yıla kadar çıkabilecek. Cezalar ertelenmeyecek, tutuklu yargılama yapılacak.
12.05.2024 Gündem
Eşini ve annesini öldürdü! Ağırlaştırılmış müebbetle yargılandı, ceza almadı
Eşini ve annesini öldürdü! Ağırlaştırılmış müebbetle yargılandı, ceza almadı Adana'da tartıştığı eşi Halime Kaya (44) ile annesi Fahriye Kaya’yı (54) tabancayla vurarak öldüren Nurettin Kaya (40) hakkında 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. İddianamede, akıl hastası olduğu belirlenen sanık Kaya hakkında yargılama sonunda hastalığından dolayı ceza verilmeyerek akıl hastalarına özgü güvenlik tedbirlerine hükmedilmesini istedi.
11.05.2024 Gündem
Arnavutköy'de bisiklet yolundan giden sürücüye ceza
Arnavutköy'de bisiklet yolundan giden sürücüye ceza Arnavutköy'de bisiklet ve yaya yolu üzerinde aracıyla seyreden sürücü, polis tarafından tespit edilip bin 390 lira para cezası kesildi.
10.05.2024 Haberler
47 yıl hapisle yargılanan Edirne eski Belediye Başkanı'na beraat
47 yıl hapisle yargılanan Edirne eski Belediye Başkanı'na beraat Eski Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 3 farklı suça azmettirmekten, 47 yıla kadar hapis istemiyle tutuksuz yargılandığı, 7 sanıklı davada beraat etti.
10.05.2024 Gündem
Şarkıcı Kalben gözaltına alındı!
Şarkıcı Kalben gözaltına alındı! Ünlü şarkıcı Kalben Sağdıç İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı.
8.05.2024 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Tck ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.