Tefecilik

Tefecilik

Son dakika tefecilik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tefecilik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tefecilik haber sayfamızda...

Tefecilik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 535 tefecilik haberi bulunmuştur.
Antalya'daki 'tefecilik' operasyonunda 17 tutuklama
Antalya'daki 'tefecilik' operasyonunda 17 tutuklama Antalya'nın Serik ilçesinde, jandarmanın düzenlediği 'tefecilik' operasyonunda gözaltına alınan 26 şüpheliden 17'si, mahkemece tutuklanırken, 1'i savcılık sorgusunun ardından 8'i de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
10.07.2021Gündem
Tefeci Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Tefeci Kime Denir?
Tefeci Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Tefeci Kime Denir?Belirli bir zamana kadar kişilere faizle borç para veren kişilere tefeci denir. Tefeci olarak adlandırılan kişiler herhangi bir kuruma bağlı çalışmazlar. Borç verdikleri kişilere yüksek faizli senetler imzalatırlar. Bazıları tamamen illegal çalıştıkları için senet gibi resmi belgelere de gereksinim duymaz. Tefeci nedir, TDK sözlük anlamı ne demek? Tefeci kime denir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
8.07.2021Sözlük
İş insanı Ali Rıza Gültekin cinayeti davasında mahkeme heyeti çekildi
İş insanı Ali Rıza Gültekin cinayeti davasında mahkeme heyeti çekildiİstanbul Beşiktaş’ta 14 Kasım 2018'de bir dairede iş insanı Ali Rıza Gültekin'in öldürülmesine ilişkin 4'ü firari sanık olmak üzere 25 sanıklı davada, Gültekin ailesinin avukatı mahkeme başkanının firari sanıklardan 10 milyon TL aldığına dair bir kişinin kendisini aradığı iddiasında bulunarak reddi hakim talebinde bulundu. Reddi hakim talebini reddeden mahkeme heyeti, davadan çekildi.
7.07.2021Gündem
Ankara'da 4 ayrı suç örgütüne 'Müsilaj' operasyonu: 65 gözaltı!
Ankara'da 4 ayrı suç örgütüne 'Müsilaj' operasyonu: 65 gözaltı!Başkentte 4 ayrı suç örgütüne eş zamanlı düzenlenen ve "müsilaj" adı verilen operasyonda çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi, 65 şüpheli gözaltına alındı.
7.07.2021Gündem
Boğalar Çetesi'ne Matador Operasyonu! Hepsi gözaltına alındı
Boğalar Çetesi'ne Matador Operasyonu! Hepsi gözaltına alındıGelen bir son dakika haberine göre, Başkentte "Boğalar Çetesi" olarak anılan suç örgütü üyesi oldukları ve tefecilik yaptıkları öne sürülen 12 şüpheli "Matador Operasyonu" ile gözaltına alındı.
6.07.2021Gündem
Suç örgütü lideri, rakip gördüğü ailenin üyesini öldürtmüş
Suç örgütü lideri, rakip gördüğü ailenin üyesini öldürtmüşAdana'da polisin ‘Zümrütyapraklar’ suç örgütüne yönelik düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 29 kişiden 10’u, tutuklandı. Tutuklanan örgüt liderlerinden Tunahan Zümrütyaprak’ın, geçen yıl aynı bölgede rakip gördükleri aileden Fatih Turhaneri'yi, 14 yaşındaki T.Z.Y.’ye öldürttüğü ortaya çıktı. Öte yandan kendi suç örgütünü büyütüp hakim olduğu sahayı genişletmek isteyen Beycan Zümrütyaprak’ın, oğlu Tunahan Zümrütyaprak’ı özel olarak eğitip bir tetikçiye dönüştürdüğü, sonra da Turhaneri ailesinin yaşadığı mahalledeki bir eve yerleştirip hasımlarını gözetlettiği tespit edildi.
29.06.2021Gündem
Yargıtay 12 hukuk, 12 ceza dairesi olarak görev yapacak
Yargıtay 12 hukuk, 12 ceza dairesi olarak görev yapacakYargıtayda bir hukuk ve üç ceza dairesinin kapatılmasıyla, temyiz mahkemesinin 12 hukuk ve 12 ceza dairesi olmak üzere 24 daireden oluşturulmasına yönelik çalışmalar tamamlandı.
22.06.2021Siyaset
Ankara'da 'Toğallar' suç örgütüne operasyon: 30 gözaltı
Ankara'da 'Toğallar' suç örgütüne operasyon: 30 gözaltıAnkara'da, esnaf üzerinde baskı kurarak zorla haraç topladıkları, vermeyenlerin iş yerlerini kurşunladıkları; ayrıca uyuşturucu ticareti, tefecilik ve silah ticareti yaptıkları belirlenen 'Toğallar' suç örgütüne operasyon düzenlendi. Operasyonda, 30 şüpheli gözaltına alındı.
9.06.2021Gündem
Son dakika: Ankara'da haraç çetesine operasyon!
Son dakika: Ankara'da haraç çetesine operasyon!Ankara merkezli 3 ilde, esnaf üzerinde baskı kurarak zorla haraç topladıkları, vermeyenlerin iş yerlerini kurşunladıkları, uyuşturucu ticareti, tefe ve silah ticareti eylemlerini gerçekleştirdiği tespit edilen liderliğini U.T.'nin yaptığı suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda, 30 şüpheli yakalandı.
9.06.2021Gündem
10 Milyon 350 bin liralık vurgun yapan tefecilere şafak vakti operasyon
10 Milyon 350 bin liralık vurgun yapan tefecilere şafak vakti operasyonAdana'da tefecilik usulüyle 68 kişiden 10 Milyon 350 bin lira haksız kazanç elde eden şebekeye yönelik şafak vakti operasyon düzenlendi. 25 şüpheli hakkında gözaltı kararının bulunduğu operasyonda, çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.
28.05.2021Gündem
‘Çakma mafya’ya ‘Sahil’ operasyonu
‘Çakma mafya’ya ‘Sahil’ operasyonuTürkiye genelinde yeraltı dünyasının liderlerinin adını kullanarak çeşitli suçlara karışan 139 kişi ‘Sahil Rüzgârı’ operasyonuyla gözaltına alındı
22.05.2021Gündem
8 ilde büyük operasyon! Onlarca gözaltı kararı var
8 ilde büyük operasyon! Onlarca gözaltı kararı varEmniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Ege ve Akdeniz Bölgesi'nde faaliyet gösterdiği belirlenen suç örgütlerine yönelik 8 ilde 'Sahil Rüzgarı' operasyonu düzenledi. Operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.
21.05.2021Haberler
Son dakika... 8 ilde büyük operasyon! Onlarca gözaltı kararı var
Son dakika... 8 ilde büyük operasyon! Onlarca gözaltı kararı varGelen son dakika haberine göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Ege ve Akdeniz Bölgesi'nde faaliyet gösterdiği belirlenen suç örgütlerine yönelik 8 ilde 'Sahil Rüzgarı' operasyonu düzenledi. Operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.
21.05.2021Gündem
Mersin'de tefeci operasyonu! 2 kişi tutuklandı
Mersin'de tefeci operasyonu! 2 kişi tutuklandıMersin’de polisin düzenlediği operasyonda, tefecilik yaptıkları suçlamasıyla gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı. Şüphelilerin evlerinde yapılan operasyonda çek, senet, tapu fotokopileri ve alacaklıların listesi ele geçirildi.
11.05.2021Gündem
İstanbul merkezli 2 ilde operasyon başlatıldı
İstanbul merkezli 2 ilde operasyon başlatıldıİstanbul merkezli 2 ilde organize suç örgütü üyesi olduğu iddia edilen 11 şüphelinin yakalanması için operasyon başlatıldı.
28.04.2021Haberler
İstanbul merkezli 2 ilde operasyon başlatıldı
İstanbul merkezli 2 ilde operasyon başlatıldıİstanbul merkezli 2 ilde organize suç örgütü üyesi olduğu iddia edilen 11 şüphelinin yakalanması için operasyon başlatıldı.
28.04.2021Gündem
Son dakika! İş insanı Ali Rıza Gültekin cinayetine ilişkin davada tanıklar dinlendi
Son dakika! İş insanı Ali Rıza Gültekin cinayetine ilişkin davada tanıklar dinlendiGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul Beşiktaş'ta 14 Kasım 2018'de dairede silahla ateş edilerek öldürülen iş adamı Ali Rıza Gültekin cinayeti davasında tanık ifadeleri alındı. Tanık olarak ifadesi alınan Muhammed Faruk Aydın, "Sergen Güler, Ali Rıza yere düşene kadar ateş etti." dedi.
14.04.2021Gündem
Görüntüler ortaya çıktı! Silahlı suç örgütüne operasyon...
Görüntüler ortaya çıktı! Silahlı suç örgütüne operasyon...Mersin'de silahlı suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 15 zanlıdan 6'sı tutuklandı.
8.04.2021Haberler
Gölbaşında tefecilik operasyonu! 3 kişi tutuklandı
Gölbaşında tefecilik operasyonu! 3 kişi tutuklandıAdıyaman’da düzenlenen tefecilik operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheliden 3'ü, tutuklandı. 3 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
8.04.2021Gündem
1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilere operasyon
1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilere operasyonAdana'da faizle para vererek 1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilik şebekesini şafak vakti operasyon düzenlendi. 11 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu operasyonda çok sayıda şüpheli yakalandı.
8.04.2021Haberler
Son dakika... 1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilere operasyon
Son dakika... 1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilere operasyonAdana'da faizle para vererek 1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilik şebekesini şafak vakti operasyon düzenlendi. 11 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu operasyonda çok sayıda şüpheli yakalandı.
8.04.2021Gündem
İftiraların hesabı yargıda sorulacak
İftiraların hesabı yargıda sorulacakFETÖ’yle mücadelenin önemli ismi Aydıner, “Darbe girişiminde gözaltı kararını yazan ilk savcısı olarak FETÖ terör örgütüne karşı en amansız mücadeleyi verdim. İftira atan kişilerden yargı önünde hesap sorulacak” dedi...
1.04.2021Gündem
Eskişehir'de tefecilik operasyonu! 18 şüpheli yakalandı
Eskişehir'de tefecilik operasyonu! 18 şüpheli yakalandıEskişehir'de "tefecilik, haksız kazanç elde etme, resmi belgede sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık" suçlarını işledikleri iddia edilen kişilere yönelik operasyon düzenlendi. Ev ve iş yerlerine yapılan baskında 18 zanlı yakalandı.
19.03.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı duyurdu! POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyon
İçişleri Bakanlığı duyurdu! POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyonEmniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı, 55 ilde 333 adreste eş zamanlı POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda POS cihazı ve çek-senet tefeciliği yaptığı belirlenen 317 şüpheli hakkında adli işlem başlatılırken, şüphelilerden 232’si gözaltına alındı
17.03.2021Haberler
Son dakika... İçişleri Bakanlığı duyurdu! POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyon
Son dakika... İçişleri Bakanlığı duyurdu! POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyonGelen son dakika haberine göre; Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı, 55 ilde 333 adreste eş zamanlı POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda POS cihazı ve çek-senet tefeciliği yaptığı belirlenen 317 şüpheli hakkında adli işlem başlatılırken, şüphelilerden 232’si gözaltına alındı
17.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

operasyontefecilikadanatefeciistanbul

Tefecilik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.