Tezkere

Tezkere

Son dakika Tezkere haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tezkere gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tezkere haber sayfamızda...

Tezkere

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.958 tezkere haberi bulunmuştur.
Esmeray nereli, kimdir? Esmeray neden - nasıl öldü, gerçek adı nedir?
Esmeray nereli, kimdir? Esmeray neden - nasıl öldü, gerçek adı nedir? Oyuncu ve şarkıcı Esmeray'ın hayatı gündemde yoğun olarak aranıyor. Esmeray 25 Şubat 1949 tarihinde doğdu ve 25 Mart 2002'de hayatını kaybetti. Şehir Tiyatrolarında 5 yıl görev yaptı. Tiyatro sahnesine 1974 yılında veda etti. Peki, Esmeray neden öldü, kaç yaşında vefat etti?
6.04.2021Cadde
Son dakika... Güvenlik teklifinin oylaması 6 Nisan'da yapılacak
Son dakika... Güvenlik teklifinin oylaması 6 Nisan'da yapılacakTBMM Genel Kurulu'nda muhalefetin oyları ile reddedilen 'Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanun Teklifi'nin görüşülmesine ilişkin Meclis Başkanlığı Tezkeresi kabul edildi. Teklifin görüşmelerine 6 Nisan Salı günü başlanacak.
1.04.2021Siyaset
Gergerlioğlu’nun vekilliği düştü
Gergerlioğlu’nun vekilliği düştüGenel Kurul’da hakkında kesinleşen yargı kararı okunan HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun milletvekilliği düştü. Gergerlioğlu’nun salonu terk etmemesi ve HDP’li milletvekilleriyle beraber Genel Kurul’da oturmaya devam etmesi gerginliğe yol açtı.
18.03.2021Siyaset
Son dakika! HDP'li Gergerlioğlu'nun milletvekilliği düştü
Son dakika! HDP'li Gergerlioğlu'nun milletvekilliği düştüHDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun milletvekilliği düştü. Kararın TBMM'de okunmasının ardından HDP sıralarından protestolar yükseldi. Atılan sloganların ardından Genel Kurul'a ara verildi. HDP TBMM'deki vekil sayısı 55'e indi. Genel Kurul çalışmaları yarına ertelendi.
17.03.2021Siyaset
8 ay sonra yeniden vekil
8 ay sonra yeniden vekilCHP’li Enis Berberoğlu, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nin hakkındaki, “yeniden yargılama ve infazın durdurulması” kararının dün TBMM Genel Kurulu’nda okunmasıyla birlikte 8 aylık aranın ardından yeniden resmen “milletvekili” sıfatını kazandı. Böylece geçmişte pek çok kez milletvekilliği düşürülmesine sahne olan Genel Kurul dün Meclis tarihinde ilk kez milletvekilliği iadesine tanıklık etti.
12.02.2021Siyaset
Aden Körfezi tezkeresi Resmi Gazete'de yayımlandı
Aden Körfezi tezkeresi Resmi Gazete'de yayımlandıTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK) deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair TBMM kararı Resmi Gazete'de yer aldı.
28.01.2021Gündem
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Meclis'te kabul edildi
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Meclis'te kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TSK deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... Aden Körfezi'ndeki TSK unsurları için yeni tezkere
Son dakika... Aden Körfezi'ndeki TSK unsurları için yeni tezkereGelen son dakika haberine göre; "TSK deniz unsurlarının, Aden Körfezi, Somali karasuları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair tezkere TBMM Başkanlığına sunuldu"
25.01.2021Siyaset
AK Parti'li Turan: CHP'li vekilin 'davadan vazgeçin' dediği iddiası son derece vahim
AK Parti'li Turan: CHP'li vekilin 'davadan vazgeçin' dediği iddiası son derece vahimAK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, CHP'li milletvekilinin Muğla'da öldürülen Pınar Gültekin'in babasına arayarak, 'Davadan vazgeçin' dediği iddialarına ilişkin, "CHP'li vekilin hunharca katledilmiş bir genç kızın ailesine 'Davadan vazgeçin' dediği iddiası son derece vahim. Kılıçdaroğlu, partisinin böyle çirkin konularla yan yana anılmasına karşın neden bir genel başkan gibi davranmıyor?" dedi.
29.12.2020Siyaset
Libya ve Afganistan tezkerelerinin uzatılmasına ilişkin TBMM kararları Resmi Gazete'de
Libya ve Afganistan tezkerelerinin uzatılmasına ilişkin TBMM kararları Resmi Gazete'deLibya'ya asker gönderilmesi için verilen iznin süresinin 2 Ocak 2021'den itibaren 18 ay uzatılmasına ilişkin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Öte yandan Afganistan'a asker gönderilmesi için verilen iznin süresinin 18 ay uzatılmasına ilişkin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kararı da Resmi Gazete'de yayımlandı.
24.12.2020Siyaset
Libya'ya asker gönderilmesinin 18 ay daha uzatılmasına ilişkin tezkere TBMM'de kabul edildi
Libya'ya asker gönderilmesinin 18 ay daha uzatılmasına ilişkin tezkere TBMM'de kabul edildiLibya'ya asker gönderilmesi için verilen iznin süresinin 2 Ocak 2021'den itibaren 18 ay uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
22.12.2020Haberler
Libya tezkeresi TBMM'de kabul edildi
Libya tezkeresi TBMM'de kabul edildiTürk askerinin görev süresini 18 ay uzatan Libya tezkeresi TBMM'de kabul edildi.
22.12.2020Televizyon
Bütçede tartışmalı final
Bütçede tartışmalı finalCumhurbaşkanlığı Hükümeti’nin üçüncü, AK Parti hükümetlerinin ise 19. bütçesi olma özelliğini taşıyan 2021 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun teklifi Meclis’ten geçti.
19.12.2020Siyaset
Son dakika... Afganistan Tezkeresi TBMM'ye sunuldu
Son dakika... Afganistan Tezkeresi TBMM'ye sunulduGelen son dakika haberine göre; Afganistan’a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi Meclis’e sunuldu. Asker gönderilmesine ilişkin Tezkere’nin süresinin 18 ay daha uzatılması öngörülüyor.
16.12.2020Siyaset
Son dakika! Libya Tezkeresi TBMM'ye sunuldu: 18 ay uzayacak!
Son dakika! Libya Tezkeresi TBMM'ye sunuldu: 18 ay uzayacak!Gelen bir son dakika haberine göre; Türk askerinin Libya'daki görev süresinin 18 ay uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
12.12.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuştur
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuşturGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, "18 yıldır AK Parti hükümetleri tarafından yürütülen tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuştur, bundan sonra da yine öncesinde olduğu gibi Cumhur İttifakı'yla birlikte vatandaş odaklı reformları hayata geçirmeyi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.
27.11.2020Siyaset
Son dakika... Azerbaycan'a tezkere! MSB'den flaş açıklama
Son dakika... Azerbaycan'a tezkere! MSB'den flaş açıklamaMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasında, 'Mehmetçik, Rusya ile kurulacak ortak merkezde ve bu merkezin icra edeceği faaliyetlerde 1 yıl süre ile görev yapacaktır' denildi.
22.11.2020Gündem
‘Dostluk elimize yanlış yapıyorlar’
‘Dostluk elimize yanlış yapıyorlar’Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan’a asker gönderilmesine yönelik Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi’yle ilgili, “Mehmetçik, en kısa sürede, Azerbaycan’daki görevlerinin başına gidecek” dedi.
22.11.2020Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın koronavirüs tedavi sürecini anlattı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın koronavirüs tedavi sürecini anlattıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yeni reform dönemine ilişkin, "Hem içeride hem dışarıda işlerimizin daha hızlı akmasını sağlayacak. Bunun ekonomiye, siyasete, topluma, dış politikaya birçok olumlu etkisi olacak." dedi. Kalın öte yandan koronavirüs tedavisi gördüğü süreci anlattı.
21.11.2020Siyaset
Milli Savunma Bakanı Akar'dan "tezkere" değerlendirmesi:
Milli Savunma Bakanı Akar'dan "tezkere" değerlendirmesi:Gelen bir son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanı Akar, gündeme ilişkin yaptığı açıklamada Azerbaycan tezkeresi hakkında konuştu. Bakan Akar, "Mehmetçik en kısa sürede görevinin başına gidecek" ifadelerini kullandı.
21.11.2020Gündem
Son dakika! Bakan Akar'dan Azerbaycan tezkeresi hakkında flaş açıklama
Son dakika! Bakan Akar'dan Azerbaycan tezkeresi hakkında flaş açıklamaGelen bir son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanı Akar, gündeme ilişkin yaptığı açıklamada Azerbaycan tezkeresi hakkında konuştu. Bakan Akar, "Mehmetçik en kısa sürede görevinin başına gidecek" ifadelerini kullandı.
21.11.2020Gündem
Son Dakika: Azerbaycan medyasında gündem oldu! Türk Bayrağı...
Son Dakika: Azerbaycan medyasında gündem oldu! Türk Bayrağı...Gelen son dakika haberine göre, Azerbaycan medyası, TBMM’den geçen tezkere ile Türkiye’nin Azerbaycan’a göndermeyi planladığı kadronun sadece Ortak İzleme Merkezi'nde görev alacak askeri ve sivil personelden oluşmayacağı, Dağlık Karabağ’da konuşlanmaya hazır, sınır korumasından müdahaleye dek bir dizi konuda görev alacak birçok askeri birlikten oluşacağını ileri sürdü.
19.11.2020Dünya
Mehmetçik ‘kapsamlı görev alabilir’ iddiası
Mehmetçik ‘kapsamlı görev alabilir’ iddiasıAzerbaycan medyası, TBMM’den geçen tezkere ile Türkiye’nin Azerbaycan’a göndermeyi planladığı kadronun sadece Ortak İzleme Merkezinde görev alacak askeri ve sivil personelden oluşmayacağı, Dağlık Karabağ’da konuşlanmaya hazır, sınır korumasından müdahaleye dek bir dizi konuda görev alacak birçok askeri birlikten oluşacağını ileri sürdü.
19.11.2020Dünya
Tezkere TBMM’den geçti
Tezkere TBMM’den geçtiAzerbaycan ile Ermenistan arasında varılan mutabakat sonucu, ateşkese uyulup uyulmadığının denetlenmesi amacıyla işgalden kurtarılan Azerbaycan topraklarında Rusya ile bir Ortak Merkez oluşturulması için hazırlanan asker gönderme tezkeresi, Azerbaycan Milli Diriliş Günü’nde TBMM Genel Kurulu’nda görüşülerek kabul edildi.
18.11.2020Siyaset
Azerbaycan tezkeresi Resmi Gazete'de yayımlandı
Azerbaycan tezkeresi Resmi Gazete'de yayımlandıAzerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin TBMM Genel Kurulunda kabul edilen Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi Resmi Gazete'de yayımlandı.
18.11.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

tezkeretbmmazerbaycanadenTSK

Tezkere ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.