Tezkere

Tezkere

Son dakika Tezkere haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tezkere gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tezkere haber sayfamızda...

Tezkere

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.160 tezkere haberi bulunmuştur.
Spor camiasından 6 Şubat depremi için anma mesajları: Unutmadık ve asla unutmayacağız
Spor camiasından 6 Şubat depremi için anma mesajları: Unutmadık ve asla unutmayacağız Türkiye, geçen yıl 6 Şubat günü Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin acısıyla sarsıldı. 53 bin 537 vatandaşımızı kaybettiğimiz büyük felaketin yıl dönümünde spor dünyası anma mesajları yayımladı.
6.02.2024 Futbol
Efkan Ala: Türkiye uçurumun kenarından alındı
Efkan Ala: Türkiye uçurumun kenarından alındı AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, Erzurum'da düzenlenen belediye başkanları aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, "O 6'lı masanın etrafına oturmuş olanlardan, oy veren vatandaşlarımızdan bir kısmı şunu dedi; 'Türkiye bir facianın eşiğinden dönmüş. Adamlar şunu dediler, 6'lı masayı kuranlar onların tabiri bu, 'iyi ki biz kazanamamışız.' Böyle bir uçurumun kenarından alındı Türkiye. Bunu siz başardınız" dedi.
3.02.2024 Gündem
CHP'den Anayasa Mahkemesi'ne Can Atalay başvurusu
CHP'den Anayasa Mahkemesi'ne Can Atalay başvurusu CHP'li Günaydın, TBMM Genel Kurulu'nda Can Atalay hakkındaki Yargıtay 3'üncü Ceza Dairesi kararının okutulmasıyla milletvekilliğinin düşürülmesine ilişkin AYM'ye başvurdu.
2.02.2024 Gündem
Can Atalay'ın milletvekilliği düşürüldü
Can Atalay'ın milletvekilliği düşürüldü Gezi Parkı davasında 18 yıl hapis cezası alan TİP Hatay Milletvekili Can Atalay ile ilgili Yargıtay kararı Meclis'te okundu. Kararın okunmasıyla Atalay'ın milletvekilliği düşürülmüş oldu.
31.01.2024 Gündem
‘Madem seçmen cebinizde haydi DEM ile el sıkışın’
‘Madem seçmen cebinizde haydi DEM ile el sıkışın’ İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin dünkü TBMM grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
18.01.2024 Gündem
Aden Körfezi tezkeresi Meclis'ten geçti
Aden Körfezi tezkeresi Meclis'ten geçti TSK deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali karasularındaki görev süresinin 1 yıl uzatılmasına ilişkin tezkere TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
17.01.2024 Gündem
Akşener'den CHP'ye hodri meydan: DEM ile açık bir şekilde el sıkışın kardeşim!
Akşener'den CHP'ye hodri meydan: DEM ile açık bir şekilde el sıkışın kardeşim! CHP ile DEM Parti arasında süren ittifak görüşmelerine ilişkin konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dikkat çeken mesajlar verdi.
17.01.2024 Haberler
Akşener'den CHP'ye hodri meydan: DEM ile açık bir şekilde el sıkışın kardeşim!
Akşener'den CHP'ye hodri meydan: DEM ile açık bir şekilde el sıkışın kardeşim! CHP ile DEM Parti arasında süren ittifak görüşmelerine ilişkin konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dikkat çeken mesajlar verdi.
17.01.2024 Gündem
Meclis’ten teröre karşı ortak tezkere
Meclis’ten teröre karşı ortak tezkere TBMM Genel Kurulu iki hafta aranın ardından terör gündemi ile toplandı.
17.01.2024 Gündem
Son dakika: Teröre karşı bildiri tezkeresi Meclis'te kabul edildi
Son dakika: Teröre karşı bildiri tezkeresi Meclis'te kabul edildi TBMM Genel Kurulunda "teröre karşı bildiri" konulu Meclis Başkanlığı tezkeresi kabul edildi.
16.01.2024 Gündem
Akşener: 2028'de cumhurbaşkanı adayını kendimiz çıkaracağız
Akşener: 2028'de cumhurbaşkanı adayını kendimiz çıkaracağız  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bağımsız seçimlere katılma kararlarına ilişkin konuştu.
8.12.2023 Gündem
Bakan Tunç: 'Mavi Vatan'daki haklarımızı hiç kimseye yedirmeyeceğiz
Bakan Tunç: 'Mavi Vatan'daki haklarımızı hiç kimseye yedirmeyeceğiz Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, CHP'nin Libya tezkeresine hayır oyu vermesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
1.12.2023 Gündem
Son dakika: Libya tezkeresi Meclis'ten geçti! TSK'nın görev süresi 2 yıl uzatıldı
Son dakika: Libya tezkeresi Meclis'ten geçti! TSK'nın görev süresi 2 yıl uzatıldı Libya'ya asker gönderilmesi için verilen iznin süresinin 2 yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, Meclis'ten geçti.
30.11.2023 Gündem
Kurtulmuş'tan Özgür Özel'e yanıt: Bu söz Türkiye'deki gerçeği yansıtmıyor
Kurtulmuş'tan Özgür Özel'e yanıt: Bu söz Türkiye'deki gerçeği yansıtmıyor TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasaya ilişkin mesaj verirken, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in 'Kürtler daha az eşit' sözüne de tepki gösterdi.
30.11.2023 Gündem
Azerbaycan tezkeresi TBMM'de kabul edildi
Azerbaycan tezkeresi TBMM'de kabul edildi Türk Silahlı Kuvvetlerinin Azerbaycan'daki görev süresinin 1 yıl uzatılmasına ilişkin tezkere kabul edildi.
15.11.2023 Gündem
Azerbaycan tezkeresi Meclis’e sunuldu
Azerbaycan tezkeresi Meclis’e sunuldu Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Azerbaycan’da ateşkese uyulup uyulmadığını denetleyen ortak merkezdeki görevine, 17 Kasım 2023 tarihinden itibaren 1 yıl daha devam etmesine imkan tanıyacak Cumhurbaşkanlığı tezkeresi TBMM’ye sunuldu.
14.11.2023 Gündem
Azerbaycan tezkeresi TBMM'de
Azerbaycan tezkeresi TBMM'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gönderilen tezkere, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
13.11.2023 Gündem
CHP'den tezkere açıklaması
CHP'den tezkere açıklaması Cumhurbaşkanlığı tezkeresiyle Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarının Irak ile Suriye'deki görev süresinin iki yıl daha uzatılmasıyla ilgili CHP tarafından 81 ilde eş zamanlı açıklama yapıldı.
23.10.2023 Gündem
AK Parti Genel Başkanvekili Ala: Gazze’de kardeşlerimiz büyük bir zulüm altında
AK Parti Genel Başkanvekili Ala: Gazze’de kardeşlerimiz büyük bir zulüm altında AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, "Muhtarlar Buluşması' programı çerçevesinde Bursa Karacabey’de 85 mahalle muhtarıyla bir araya geldi
21.10.2023 Gündem
Dışişleri Bakanlığı'ndan tezkere açıklaması
Dışişleri Bakanlığı'ndan tezkere açıklaması Türk askerinin Irak ve Suriye'deki görev süresinin iki yıl daha uzatılmasına ilişkin tezkereyle ilgili Dışişleri Bakanlığı açıklama yaptı.
20.10.2023 Dünya
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na 'tezkere' tepkisi: Siyasi bilgisizliği her gün yeni bir aşamaya geçiyor
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na 'tezkere' tepkisi: Siyasi bilgisizliği her gün yeni bir aşamaya geçiyor AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Kılıçdaroğlu Türkiye’nin güvenliği ve terörle mücadelesi için gerekli olan her şeye karşı çıkıyor, bunu da yalan siyasetiyle örtbas etmeye çalışıyor." ifadelerini kullandı.
19.10.2023 Gündem
Kılıçdaroğlu için Genel Kurul’da imza toplandı
Kılıçdaroğlu için Genel Kurul’da imza toplandı CHP TBMM Grubu’nda değişimciler ve Genel Merkezciler arasında ‘imza krizi’ çıktı.
19.10.2023 Gündem
‘Ordu mordu gelmeyecek’
‘Ordu mordu gelmeyecek’ TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Meclis’te aralarında Milliyet muhabirinin de bulunduğu bir grup gazeteciye açıklamalarda bulundu.
19.10.2023 Gündem
Kim ret, kim evet oyu verdi?
Kim ret, kim evet oyu verdi? Irak ve Suriye’ye asker gönderme tezkeresinin süresinin 2 yıl daha uzatılmasına ilişkin tezkeresi önceki akşam Genel Kurul’dan geçti.
19.10.2023 Gündem
Akar'dan 'tezkere' ve 'yabancı asker' açıklaması
Akar'dan 'tezkere' ve 'yabancı asker' açıklaması TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Irak ve Suriye tezkeresindeki yabancı askerlerin Türkiye'de bulunması ifadesiyle ilgili açıklama yaptı.
18.10.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Tezkere ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.