Toplu Mezar

Toplu Mezar

Son dakika toplu mezar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan toplu mezar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan toplu mezar haber sayfamızda...

Toplu Mezar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 659 toplu mezar haberi bulunmuştur.
Pakistan şokta! 10 yıl sonra korkunç halde bulundular
Pakistan şokta! 10 yıl sonra korkunç halde bulundularPakistan'ın Hayber Pahtunhva eyaletinde 16 kişinin cesedinin gömüldüğü toplu mezar bulundu. Emniyet yetkilileri, eyaletin Kohat bölgesinde dağlık bir alanda toplu mezar belirlendiğini bildirdi.
9.04.2021Dünya
Terhune'de iki toplu mezar daha bulundu
Terhune'de iki toplu mezar daha bulunduLibya hükümeti, Haziran 2020'de ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtarılan Terhune kentinde iki mezar daha bulunduğunu duyurdu.
5.04.2021Dünya
Terhune'de bir toplu mezar daha bulundu!
Terhune'de bir toplu mezar daha bulundu!Libya hükümeti, Haziran 2020'de ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtarılan Terhune kentinde bir mezar daha bulunduğunu açıkladı.
10.03.2021Dünya
Irak'ta 20 kişinin cesedinin gömüldüğü toplu mezar bulundu
Irak'ta 20 kişinin cesedinin gömüldüğü toplu mezar bulunduSalahaddin Polis Teşkilatından Yüzbaşı Ahmet Ekrem, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentin güneyinde bir köyün yakınlarındaki kırsal bölgede, polis gücünün devriye gezdiği sırada toplu mezar bulunduğunu belirtti.
6.03.2021Dünya
Terhune'de yeni bir toplu mezar bulundu
Terhune'de yeni bir toplu mezar bulunduLibya ordusunun Haziran 2020'de ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtardığı Terhune kentinde bir toplu mezar daha bulundu.
9.01.2021Dünya
Terhune'de iki yeni toplu mezar bulundu!
Terhune'de iki yeni toplu mezar bulundu!Libya ordusunun haziran ayında ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtardığı Terhune kentinde iki yeni toplu mezar bulundu.
23.12.2020Dünya
Son dakika: Gözyaşları içinde açıkladı... Toplu mezardan çıkarıp yakacaklar!
Son dakika: Gözyaşları içinde açıkladı... Toplu mezardan çıkarıp yakacaklar!4 Kasım’da koronavirüsün başka bir varyantını bünyesinde barındırdığı tespit edilerek 17 milyon vizonu itlaf etme kararı alan ve daha sonra askeri alanlara gömen Danimarka’dan yeni bir açıklama geldi. Yetkililer, itlaf edilen 4 milyon vizonun, çevredeki suları kirletme riski taşıması sebebiyle toprak altından çıkarılacağı açıklandı. Parlemento’da oy birliğiyle alınan karara göre, altı ay içerisinde vizonların toprak altından çıkarılıp yakılacağı belirtildi.
21.12.2020Dünya
Son dakika... Kadıköy'de büyük gizem! Haydarpaşa Garı'nın altındaki toplu mezar...
Son dakika... Kadıköy'de büyük gizem! Haydarpaşa Garı'nın altındaki toplu mezar...Eskiden Körler Ülkesi olarak da anılan İstanbul Kadıköy’deki Haydarpaşa Garı kazılarında, içinde mezarların da olduğu tabanı mermer bir yapı tespit edildi. Toplu mezarları, mimarisi ile kutsal olduğu düşünülen yapının gizemi arkeolojik çalışmalar ilerledikçe çözülecek.
15.12.2020Gündem
Ölüm tarlalarının arkasında Kaniyat milisleri var
Ölüm tarlalarının arkasında Kaniyat milisleri varLibya'da Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve Rusya destekli savaş ağası General Hafter saflarında yer alan Kaniyat milislerinin, Terhune'deki yüzlerce ölümün sorumlusu olduğu ortaya çıktı.
7.12.2020Dünya
İznik'te nekropol keşfedildi
İznik'te nekropol keşfedildiBursa'nın İznik ilçesinde, 5 lahitin bulunduğu zeytinlik alanda, çatkı şeklinde pişmiş topraktan yapılmış, iç kısımları bezemeli yeni mezar odaları bulundu. Toplu mezar anlamına gelen ‘Nekropol’deki kazı alanındaki mezarlar görüntülendi.
5.12.2020Haberler
Korkunç! Meksika'da gizli mezarlarda 113 ceset bulundu
Korkunç! Meksika'da gizli mezarlarda 113 ceset bulunduMeksika'nın batısında yer alan Jalisco eyaletinde toplu mezar bulunduğu bildirildi.
25.11.2020Dünya
Kerkük'te 50 kişilik toplu mezar bulundu!
Kerkük'te 50 kişilik toplu mezar bulundu!Irak'ın Kerkük kentinin güneyindeki Reşad Nahiyesi yakınlarında, terör örgütü DEAŞ tarafından öldürüldükleri iddia edilen 50 kişiye ait cesedin yer aldığı bir toplu mezar bulunduğu bildirildi.
23.11.2020Dünya
Terhune'de yeni bir toplu mezara ulaşıldı
Terhune'de yeni bir toplu mezara ulaşıldıLibya ordusunun, haziran ayında ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtardığı Terhune kentinde bir toplu mezara daha ulaşıldığı açıklandı.
18.11.2020Dünya
Terhune'de yeni cesetler çıkmaya devam ediyor
Terhune'de yeni cesetler çıkmaya devam ediyorTerhune kentinde perşembe günü bulunan 5 toplu mezardaki 17 cesetle birlikte, haziran ayından bu yana 20'den fazla toplu mezarda 112 cesede ulaşıldı.
8.11.2020Dünya
Toplu mezarlarda 59 ceset bulundu!
Toplu mezarlarda 59 ceset bulundu!Meksika'da Guanajuato eyaletine bağlı Salvatierra kentinde toplu mezarlarda 59 ceset bulundu.
30.10.2020Dünya
Ruanda'da 5 bin kişilik toplu mezar bulundu
Ruanda'da 5 bin kişilik toplu mezar bulunduRuanda'nın doğusunda yaklaşık 5 bin soykırım kurbanının olduğu tahmin edilen bir toplu mezar bulundu.
28.10.2020Dünya
Libya'nın Terhune kentinde toplu mezarlarda 12 cesede daha ulaşıldı
Libya'nın Terhune kentinde toplu mezarlarda 12 cesede daha ulaşıldıLibya hükümeti, başkent Trablus'un güneyindeki Terhune kentinde toplu mezarlarda 12 cesedin daha bulunduğunu duyurdu.
27.10.2020Dünya
Libya Ordu Sözcüsü: Cellat ve kurbanın eşit tutulduğu hiçbir barış sürecine güvenmiyoruz
Libya Ordu Sözcüsü: Cellat ve kurbanın eşit tutulduğu hiçbir barış sürecine güvenmiyoruzLibya Ordusu Sözcüsü Albay Muhammed Kununu, ülkedeki krize siyasi çözüm bulmak için yürütülen görüşmelere ilişkin, "cellat ve kurbanın eşit tutulduğu hiçbir barış sürecinin başarısına güvenmediklerini" ifade etti.
25.10.2020Dünya
Bursa'da bulundu! Hemen üstü kapatıldı
Bursa'da bulundu! Hemen üstü kapatıldıBursa'nın İznik ilçesinde, son 2 yılda yapılan kazılarda 5 lahde ulaşılan zeytinlik alanda yeni bir gelişme daha yaşandı. Toplu mezarların olduğu bölge anlamına gelen ‘Nekropol’deki kazı alanının üzeri ise yağmurda hasar görmemesi branda ile kapatıldı.
12.10.2020Gündem
Son dakika! Bakan Akar'dan net mesaj: Türkiye, Azerbaycan'ı desteklemeye devam edecek
Son dakika! Bakan Akar'dan net mesaj: Türkiye, Azerbaycan'ı desteklemeye devam edecekMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kafkaslarda barış ve istikrarın sağlanması için Karabağ'daki Ermenistan işgalinin sona ermesi gerektiğini belirterek, "Türkiye, halkını ve toprak bütünlüğünü koruyan Azerbaycan ile dayanışma içinde ve onu desteklemeye devam edecek." dedi.
30.09.2020Siyaset
6 asırlık mezarlar defineciler tarafından talan edildi
6 asırlık mezarlar defineciler tarafından talan edildiTokat'ın Reşadiye ilçesinde iki beylik arasında çıkan savaşta ölenlerin defnedildiği 6 asırlık mezarlardan bir kısmı defineciler tarafından talan edildi.
28.09.2020Gündem
Panama'da bir tarikata ait bölgede toplu mezar bulundu
Panama'da bir tarikata ait bölgede toplu mezar bulunduOrta Amerika ülkesi Panama'da bir tarikata ait bölgede toplu mezar bulundu.
15.09.2020Dünya
Libya’da Hafter yanlısı savaş suçlusu el-Kani'nin Almanya’da tedavi gördüğü ortaya çıktı
Libya’da Hafter yanlısı savaş suçlusu el-Kani'nin Almanya’da tedavi gördüğü ortaya çıktıLibya’da savaş suçu ve insan hakları ihlalleri gerçekleştirmekle suçlanan ve ülkenin doğusundaki gayrimeşru güçlerin lideri Halife Hafter ile ittifak yapan Abdurrahim el-Kani'nin Almanya’da tedavi gördüğü belirtildi.
9.09.2020Dünya
Korkunç! İkinci kez toplu mezar bulundu
Korkunç! İkinci kez toplu mezar bulunduLibya hükümeti, darbeci General Hafter’e bağlı güçlerden kurtarılan Terhune kentinde ikinci bir toplu mezarın bulunduğunu duyurdu.
6.09.2020Dünya
Şok görüntüler! Bazılarında birkaç kişi var...
Şok görüntüler! Bazılarında birkaç kişi var...Japonya'daki bir inşaat alanında ortaya çıkan toplu mezarın görüntüleri, kan dondurdu. Küçük kuyulara gömülen yaklaşık 350 insanın, 150 yıl önce bir hastalıktan öldüğü sanılıyor.
26.08.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

toplu mezarLibyaTerhuneHafterırak

Toplu Mezar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.