Toplu Mezar

Toplu Mezar

Son dakika toplu mezar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan toplu mezar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan toplu mezar haber sayfamızda...

Toplu Mezar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 675 toplu mezar haberi bulunmuştur.
Elaiussa Sebaste Antik Kenti'nde kazılar devam ediyor
Elaiussa Sebaste Antik Kenti'nde kazılar devam ediyorMersin'in Erdemli ilçesinde, Bizans ile Roma dönemlerine ait nekropol, antik tiyatro, sarnıç ve su kemerlerinin bulunduğu Elaiussa Sebaste Antik Kenti'nde 27. dönem kazı çalışmaları başladı.
10.09.2021Tatil
Ukrayna'da 'Stalin döneminden kalma' toplu mezar bulundu!
Ukrayna'da 'Stalin döneminden kalma' toplu mezar bulundu!Ukrayna'da Sovyet döneminden kalma bir toplu mezar bulundu. Sovyetler Birliği lideri Joseph Stalin'in döneminden kaldığı belirtilen ve binlerce cenazenin bulunduğu düşünülen alan, bugüne kadar Ukrayna'da bulunan en büyük toplu mezarlardan biri.
27.08.2021Dünya
'Toplu mezarlar kenti' Terhune'de 9 ceset kalıntısı bulundu
'Toplu mezarlar kenti' Terhune'de 9 ceset kalıntısı bulunduLibyalı yetkililer, Haziran 2020'de ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtarılan Terhune kentinde tespit edilen yeni bir toplu mezardan 9 ceset kalıntısının çıkarıldığını duyurdu.
11.08.2021Dünya
Son dakika! Afrin'deki PKK/YPG vahşetinde korkunç gelişme! Ceset sayısı artıyor
Son dakika! Afrin'deki PKK/YPG vahşetinde korkunç gelişme! Ceset sayısı artıyorTerör Örgütü PKK/YPG/PYDnin Afrin bölgesinde infaz ederek katlettiği kişileri toplu mezarlara gömdüğü ortaya çıktı. Hatay Valisi Rahmi Doğan, Afrin'de toplu mezarda bulunan ceset sayısının 61'e ulaştığını açıkladı.
15.07.2021Gündem
Afrin'de PKK vahşeti: 35 sivilin cansız bedeni bulundu
Afrin'de PKK vahşeti: 35 sivilin cansız bedeni bulunduTerör Örgütü PKK/YPG/PYDnin Afrin bölgesinde infaz ederek katlettiği kişileri toplu mezarlara gömdüğü ortaya çıktı. Bölgede yapılan kazı çalışmalarında tüyler ürperten manzara ile karşılaşıldı. Çuvallar içerisinde 35 kişinin iskeletleri bulundu.
14.07.2021Haberler
Terhune'de üç ceset daha bulundu
Terhune'de üç ceset daha bulunduLibya'nın Terhune kentinde kazı çalışmalarının devam ettiği toplu mezarlardan üç ceset daha çıkarıldı.
13.07.2021Dünya
Son dakika: Toplu mezarlar kenti! Yine oldu...
Son dakika: Toplu mezarlar kenti! Yine oldu...Son dakika haberine göre; Libyalı makamlar, Haziran 2020'de ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtarılan Terhune kentinde iki mezar daha bulunduğunu duyurdu.
7.07.2021Dünya
Son dakika... Kanada'da kilise okulu bahçesinde yüzlerce çocuk cesedi!
Son dakika... Kanada'da kilise okulu bahçesinde yüzlerce çocuk cesedi!Kanada’nın Sakatchewan eyaletindeki Marieval Yatılı Kilise Okulunun bahçesinde yapılan aramalarda, resmi kayıtlarda olmayan 751 çocuk cesedi kalıntısının olduğu mezarlar bulundu.
24.06.2021Dünya
BM'den Myanmar açıklaması: Endişe duyuyoruz
BM'den Myanmar açıklaması: Endişe duyuyoruzBirleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonia Guterres’in, Myanmar ordusunun, darbe karşıtı eylemleri bastırmak için bir köyü ateşe verdiği yönünde önceki gün çıkan haberlerden derin endişe ve rahatsızlık duyduğu belirtildi.
17.06.2021Dünya
Son dakika: 17 kurban, 3 bin 787 kemik... Doğrayıp fileto yaptı!
Son dakika: 17 kurban, 3 bin 787 kemik... Doğrayıp fileto yaptı!Seri katilin evinin altını kazan müfettişler 17 farklı kurbana ait 3 bin 787 kemik parçası bulduklarını açıkladı. Savcılar, tüyler ürpertici bulguların bunlarla sınırlı olmayabileceğini belirtti. Bununla birlikte, yalnızca "Andrés" olarak tanımlanan şüphelinin eskiden bir kasap olduğunu ve son kurbanını parçalara ayırıp fileto yaptığı ifade edildi.
14.06.2021Dünya
Bosna Hersek'te yeni toplu mezar bulundu
Bosna Hersek'te yeni toplu mezar bulunduBosna Hersek'in güneyindeki Kalinovik kentine bağlı Dobro Polje'de, ülkede 1992-1995'te yaşanan savaşta öldürülen sivillere ait olduğu tahmin edilen kemik kalıntılarının bulunduğu yeni toplu mezar tespit edildi.
31.05.2021Dünya
Son dakika... Yüzünün derisini yüzdü! Kanınız çekilecek...
Son dakika... Yüzünün derisini yüzdü! Kanınız çekilecek...Dikkat! Bu haberdeki bazı ifadeler rahatsız edici olabilir. Evli bir kadın aniden ortadan kayboldu, 72 yaşındaki 'yamyam seri katil'in bodrumu kazılınca tüyler ürpertici vahşet ortalığa saçıldı.
22.05.2021Dünya
Son Dakika haberi: Bahçesinden toplu mezar çıktı! Kadınları öldürüp...
Son Dakika haberi: Bahçesinden toplu mezar çıktı! Kadınları öldürüp...Son dakika haberlere göre, eski polisin evi aranırken tüyler ürpertici bir vahşet yalnızca ülkeyi değil bütün dünyayı şoka uğrattı. 24 ceset çıkarıldı, kurbanların sayısının 40'a kadar çıkabileceği tahmin ediliyor. İşte son dakika haberinin detayları...
21.05.2021Dünya
'Mesnetsiz, haksız hakikatlere aykırı'
'Mesnetsiz, haksız hakikatlere aykırı'ABD Başkanı Biden’ın ‘soykırım’ ifadesini ‘mesnetsiz, haksız ve hakikatlere aykırı’ olarak niteleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türk milletine soykırım yaftasını yakıştıramazsınız” dedi. Erdoğan, ABD’nin bir an önce bu yanlış adımdan dönmesi gerektiğinin altını çizdi.
27.04.2021Siyaset
Pakistan şokta! 10 yıl sonra korkunç halde bulundular
Pakistan şokta! 10 yıl sonra korkunç halde bulundularPakistan'ın Hayber Pahtunhva eyaletinde 16 kişinin cesedinin gömüldüğü toplu mezar bulundu. Emniyet yetkilileri, eyaletin Kohat bölgesinde dağlık bir alanda toplu mezar belirlendiğini bildirdi.
9.04.2021Dünya
Terhune'de iki toplu mezar daha bulundu
Terhune'de iki toplu mezar daha bulunduLibya hükümeti, Haziran 2020'de ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtarılan Terhune kentinde iki mezar daha bulunduğunu duyurdu.
5.04.2021Dünya
Terhune'de bir toplu mezar daha bulundu!
Terhune'de bir toplu mezar daha bulundu!Libya hükümeti, Haziran 2020'de ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtarılan Terhune kentinde bir mezar daha bulunduğunu açıkladı.
10.03.2021Dünya
Irak'ta 20 kişinin cesedinin gömüldüğü toplu mezar bulundu
Irak'ta 20 kişinin cesedinin gömüldüğü toplu mezar bulunduSalahaddin Polis Teşkilatından Yüzbaşı Ahmet Ekrem, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentin güneyinde bir köyün yakınlarındaki kırsal bölgede, polis gücünün devriye gezdiği sırada toplu mezar bulunduğunu belirtti.
6.03.2021Dünya
Terhune'de yeni bir toplu mezar bulundu
Terhune'de yeni bir toplu mezar bulunduLibya ordusunun Haziran 2020'de ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtardığı Terhune kentinde bir toplu mezar daha bulundu.
9.01.2021Dünya
Terhune'de iki yeni toplu mezar bulundu!
Terhune'de iki yeni toplu mezar bulundu!Libya ordusunun haziran ayında ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerden kurtardığı Terhune kentinde iki yeni toplu mezar bulundu.
23.12.2020Dünya
Son dakika: Gözyaşları içinde açıkladı... Toplu mezardan çıkarıp yakacaklar!
Son dakika: Gözyaşları içinde açıkladı... Toplu mezardan çıkarıp yakacaklar!4 Kasım’da koronavirüsün başka bir varyantını bünyesinde barındırdığı tespit edilerek 17 milyon vizonu itlaf etme kararı alan ve daha sonra askeri alanlara gömen Danimarka’dan yeni bir açıklama geldi. Yetkililer, itlaf edilen 4 milyon vizonun, çevredeki suları kirletme riski taşıması sebebiyle toprak altından çıkarılacağı açıklandı. Parlemento’da oy birliğiyle alınan karara göre, altı ay içerisinde vizonların toprak altından çıkarılıp yakılacağı belirtildi.
21.12.2020Dünya
Son dakika... Kadıköy'de büyük gizem! Haydarpaşa Garı'nın altındaki toplu mezar...
Son dakika... Kadıköy'de büyük gizem! Haydarpaşa Garı'nın altındaki toplu mezar...Eskiden Körler Ülkesi olarak da anılan İstanbul Kadıköy’deki Haydarpaşa Garı kazılarında, içinde mezarların da olduğu tabanı mermer bir yapı tespit edildi. Toplu mezarları, mimarisi ile kutsal olduğu düşünülen yapının gizemi arkeolojik çalışmalar ilerledikçe çözülecek.
15.12.2020Gündem
Ölüm tarlalarının arkasında Kaniyat milisleri var
Ölüm tarlalarının arkasında Kaniyat milisleri varLibya'da Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve Rusya destekli savaş ağası General Hafter saflarında yer alan Kaniyat milislerinin, Terhune'deki yüzlerce ölümün sorumlusu olduğu ortaya çıktı.
7.12.2020Dünya
İznik'te nekropol keşfedildi
İznik'te nekropol keşfedildiBursa'nın İznik ilçesinde, 5 lahitin bulunduğu zeytinlik alanda, çatkı şeklinde pişmiş topraktan yapılmış, iç kısımları bezemeli yeni mezar odaları bulundu. Toplu mezar anlamına gelen ‘Nekropol’deki kazı alanındaki mezarlar görüntülendi.
5.12.2020Haberler
Korkunç! Meksika'da gizli mezarlarda 113 ceset bulundu
Korkunç! Meksika'da gizli mezarlarda 113 ceset bulunduMeksika'nın batısında yer alan Jalisco eyaletinde toplu mezar bulunduğu bildirildi.
25.11.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

toplu mezarlibyaTerhuneHafterEl Salvador

Toplu Mezar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.