Tünel

Tünel

Son dakika tünel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tünel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tünel haber sayfamızda...

Tünel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.900 tunel haberi bulunmuştur.
Dünya rekorlu Red Bull’un ‘Tünel Geçişi’ İstanbul’u dünyaya tanıttı
Dünya rekorlu Red Bull’un ‘Tünel Geçişi’ İstanbul’u dünyaya tanıttıDünyanın en önemli gösteri pilotlarından biri olarak kabul edilen Red Bull sporcusu Dario Costa’nın bir imkansızı gerçekleştirdiği “Tunnel Pass” projesi tüm dünyada yayınlandı. İtalyan pilotun, Kuzey Marmara Otoyolu, Çatalca Mevki T1 ve T2 Tünelleri’nden 43.44 saniyede geçerek dünyada havacılık tarihinde yeni bir sayfa açtığı, sonrasında da bu rekorunu Boğaz’da kutladığı uçuşun yer aldığı proje bir kez daha İstanbul’un güzelliklerini gözler önüne serdi.
17.09.2021Motor Sporları
AK Partili Yıldırım: Yolları böleriz, Türkiye'yi böldürtmeyiz
AK Partili Yıldırım: Yolları böleriz, Türkiye'yi böldürtmeyizAK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Yolları böldük, hayatları birleştirdik. Yolları böldük, Türkiye'nin batısını doğusuna, güneyini kuzeyine yaklaştırdık ama bir şeyi asla ve asla yapmadık, dedik ki yolları böleriz, Türkiye'yi böldürtmeyiz." diye konuştu.
17.09.2021Siyaset
AK Partili Yazıcı: Türkiye, büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadı
AK Partili Yazıcı: Türkiye, büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Türkiye, hükümetlerimiz zamanında büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadı. Yaşamaya devam ediyor." dedi.
17.09.2021Siyaset
İstanbul yeni metrobüslere kavuşuyor
İstanbul yeni metrobüslere kavuşuyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kendi öz kaynaklarıyla 160 yeni otobüs almak için anlaşma imzadı. Otobüsler 2022 Mart ayından itibaren hizmete alınacak.
16.09.2021Gündem
Borlu yapı enjeksiyon malzemesine TÜBİTAK desteği
Borlu yapı enjeksiyon malzemesine TÜBİTAK desteğiBursa Teknik Üniversitesi laboratuvarlarında bor ve yerli mamul sodyum silikattan üretilen ve içine çeşitli kimyasallar karıştırılan malzeme için TÜBİTAK tarafından 720 bin lira bütçe ayrıldı.
15.09.2021Ekonomi
İstanbul'a 160 yeni metrobüs için imzalar atıldı
İstanbul'a 160 yeni metrobüs için imzalar atıldıİstanbul'da metrobüs filosunun yenilenmesi için 160 yeni metrobüs aracının alım töreni İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi. İmza törenin ardından Ekrem İmamoğlu örnek olarak getirilen 2 yeni metrobüsten birinde ilk yolculuğu yaparken, yeni metrobüsler 2022 yılında hizmet vermeye başlayacak.
15.09.2021Ekonomi
Ankebut Suresi Oku: Ankebut Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Ankebut Suresi Oku: Ankebut Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiKur’an-ı Kerim, içerisinde yer alan 114 sure ile tüm insanlığa hitap eden bir kitaptır. Bu bağlamda her bir surenin kendi bünyesinde bazı sır ve faziletler içerdiğine inanılmaktadır. Ankebut Suresi de faziletleri bakımından oldukça önemli bir suredir.
15.09.2021Sureler
A’raf Suresi Oku: A’raf Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Konusu, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
A’raf Suresi Oku: A’raf Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Konusu, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiA’raf Suresi Mekke döneminde indirildiği düşünülen ve okunduğunda da farklı faziletleri içerisinde barındıran bir suredir. Surenin ismi, içerisinde yer alan 46. ve 48. Ayetler ile bağlantılıdır. Bu bağlamda A’raf, “Cennet ve Cehennem arasında kalan dağ” anlamına gelmektedir. Bu kelime, sure içerisinde el-A’raf şeklinde geçirilmiştir. A’raf Suresi, içerisinde bazı peygamberler hakkındaki kıssalara yer verilmektedir. Bunun yanı sıra çok sayıda dini hüküm ve emir de kullara aktarılmaktadır. A’raf Suresi, Kur’an-ı Kerim’in 7. sırada bulunmakta ve toplamda 206 ayetten oluşmaktadır.
15.09.2021Sureler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Lafarge' açıklaması: Söyledim, kulak arkası ettiler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Lafarge' açıklaması: Söyledim, kulak arkası ettilerSuriye’de DEAŞ’ı, Fransa gizli servisinin bilgisi dahilinde desteklemekle suçlanan Lafarge firması AK Parti MYK toplantısının da gündemindeydi. Erdoğan’ın “Fransa Yüksek Mahkemesi tarafından konunun belgelenmesi önemli. Lafarge’ın DEAŞ’a rüşvet verdiğini, terörü finanse ettiğini, Macron’a ve Avrupa’da pek çok lidere söyledim. Ancak hep kulak arkası ettiler” dediği belirtildi.
15.09.2021Siyaset
Lastik bent operasyonu! Bafa Gölü'ne hayat verdi
Lastik bent operasyonu! Bafa Gölü'ne hayat verdiKuruyan gölleri kurtarmak için çalışan DSİ Eğirdir Gölü’ne yıllık 67 milyon metreküplük su takviye etti. Manyas Gölü’ne tünelle yıllık 110 milyon metreküp su aktarılarak can verildi. Bafa Gölü’nü ise şişme bentle canlandırdı.
15.09.2021Gündem
Parmaklarda Ağrı, Uyuşma Ve Şişlik Neden Olur?
Parmaklarda Ağrı, Uyuşma Ve Şişlik Neden Olur?Bazı durumlarda el parmaklarında uyuşukluk, ağrı ve şişlik gibi durumlar olabilmektedir. Bu durumlar insanların ellerini rahat bir şekilde kullanmalarına neden olmaktadır. Bu nedenle doktora başvurma ihtiyacı duymaktadırlar. Parmaklarda ağrı, uyuşma ve şişlik için hangi doktora gidilir? Parmaklarda ağrı, uyuşma ve şişlik neden olur? İşte, merak edilen tüm detaylar.
14.09.2021Sağlık
İETT araçları için bakım komisyonu
İETT araçları için bakım komisyonuİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi, son dönemde bozulan otobüsler nedeniyle araç bakım ve onarım ihalelerini incelemek üzere İETT Araç Alım ve Bakım İşleri İnceleme - Araştırma Komisyonu kurulmasına karar verdi.
14.09.2021Gündem
Esenler Belediye Başkanı Göksu'dan İBB Meclisi'nde flaş açıklama
Esenler Belediye Başkanı Göksu'dan İBB Meclisi'nde flaş açıklamaİBB Meclisi Eylül Ayı Birinci oturumunda, gündem dışı konuşan Esenler Belediye Başkanı ve İBB meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, İBB Meclisi'nde sağlık çalışanları hakkında alınan kararın veto edildiğini açıkladı. Göksu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sağlık çalışanlarının 31 Aralık 2021 tarihine kadar toplu taşıma ve İSPARK'tan ücretsiz yararlanmasını veto ettiğini belirterek, "Eğer, mesele bütçe ise o zaman şunu sormak istiyorum: Sırf bir maç yapmak için Haliç'in ortasına koyduğunuz devasa tenis kortu daha mı acil ve önemliydi?" dedi.
13.09.2021Gündem
Topkapı-Mescidi Selam Tramvay hattında arıza! Raylarda yürüdüler
Topkapı-Mescidi Selam Tramvay hattında arıza! Raylarda yürüdülerGelen bir son dakika haberine göre, T4 Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay hattında yaşanan teknik arıza yoğunluğa neden oldu. Yolcular, tramvay yolundan yürüyerek ilerledi. Seferler bir süre sonra normale döndü.
13.09.2021Gündem
Asker eğlencesi için tüneli kapattılar
Asker eğlencesi için tüneli kapattılarİstanbul'da konvoy eşliğinde asker uğurlayan bir grup araçlarıyla Kağıthane-Dolmabahçe Tüneli'ni kapattı. Tünelin içinde araçlarından inerek asker adayını havaya fırlatan grup üyelerine, diğer sürücüler kornalarını basılı tutarak tepki gösterdi.
13.09.2021Gündem
Hoynat Adası çevresi çöpten arındırıldı
Hoynat Adası çevresi çöpten arındırıldıTÜRKİYE'de tepeli karabatak kuşlarının yuva yaptığı nadir yerlerden olan ve 90 çift tepeli karabatak ile 250 çift gümüş martının yaşadığı tespit edilen Karadeniz'deki Hoynat Adası ve çevresi düzenlendi, kıyılar çöplerden arındırıldı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, 'Kamyonlarla çöplerin döküldüğü alanı bambaşka bir hale getirdik' dedi.
13.09.2021Haberler
Hoynat Adası çevresi çöpten arındırıldı! Belediye Başkanı'ndan açıklama
Hoynat Adası çevresi çöpten arındırıldı! Belediye Başkanı'ndan açıklamaTürkiye'de tepeli karabatak kuşlarının yuva yaptığı nadir yerlerden olan ve 90 çift tepeli karabatak ile 250 çift gümüş martının yaşadığı tespit edilen Karadeniz'deki Hoynat Adası ve çevresi düzenlendi, kıyılar çöplerden arındırıldı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, “Kamyonlarla çöplerin döküldüğü alanı bambaşka bir hale getirdik” dedi.
13.09.2021Gündem
Kol Ve Bacaklarda Ağrı İle Karıncalanma Neden Olur?
Kol Ve Bacaklarda Ağrı İle Karıncalanma Neden Olur?Damar tıkanıklığı, sinir sıkışması ve omurilik zedelenmesi kollarda ve bacaklarda hem ağrıya hem de karıncalanmaya neden olabilir. Bunun dışında ağır yük kaldırmak, spor ve egzersiz sırasında kasları fazla zorlamak da kol - bacak ağrılarının temel nedenleri arasında yer alıyor. Kol ve bacaklarda ağrı ile karıncalanma neden olur? İşte, merak edilen tüm detaylar.
12.09.2021Sağlık
'İmamoğlu'nun özel kalemiyim' dedi! 2 yaşındaki çocuğun bulunduğu otomobili taşladı
'İmamoğlu'nun özel kalemiyim' dedi! 2 yaşındaki çocuğun bulunduğu otomobili taşladıİstanbul Kâğıthane’de 2 yaşındaki kızını eşiyle birlikte parka götüren psikolog Uğur Balkoca, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün yakınında İBB'ye bağlı bir otomobilin sürücüsü tarafından önce taciz edildi ardından da, saldırıya uğradı. O anlar doktor olan eşi tarafından telefonla kaydedildi.
12.09.2021Gündem
Dünyanın konuştuğu kaçış! İsrail basını yazdı
Dünyanın konuştuğu kaçış! İsrail basını yazdıİsrail basını, polisin Gilboa Hapishanesinden firar eden 6 Filistinli mahkumun yaya olarak kaçtığı kanısında olduğunu açıkladı.
11.09.2021Dünya
Ayakta Kemik Ağrısı Neden Olur Ve Ne İyi Gelir?
Ayakta Kemik Ağrısı Neden Olur Ve Ne İyi Gelir?Ayaklar genel olarak karmaşık kemikler, tendonlar, kaslar ve bağlar ağıdır. Vücut ağırlığını taşıyabilecek kadar kuvvetli olan ayaklar, yaralanmaya ya da ağrıya yatkın olabilmektedir. Kas iskelet sisteminin rahatsızlıkları arasında en fazla görülen sorunlardan bir tanesi olan ayak ağrısı hakkında merak ettiklerinizi sizler için derledik.
11.09.2021Sağlık
İsrail, hapishaneden kaçan Filistinlileri yakalıyor
İsrail, hapishaneden kaçan Filistinlileri yakalıyorİsrail, hapishaneden kaçan Filistinlileri yakalıyorİsrail'in en sıkı korunan hapishanesinden tünelle firar edenlerden ikisine daha gelen istihbaratla ulaşıldı, savaş uçakları ise gece saatlerinde Gazze'yi bombardımana tuttu.
11.09.2021Dünya
Son dakika haberi - Dario Costa: Bir rüya gerçeğe dönüştü
Son dakika haberi - Dario Costa: Bir rüya gerçeğe dönüştüÇatalca’daki tünellerden uçağıyla geçerek Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Red Bull sporcusu İtalyan pilot Dario Costa, o heyecan dolu anları şöyle anlattı: “Motoru çalıştırdığımda bu işi hakkıyla yapmam gerektiğini biliyordum. Büyük bir mutlulukla, bir rüya gerçeğe dönüştü”
11.09.2021Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Rekor üstüne rekor kırıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Rekor üstüne rekor kırıyoruzGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş’taki toplu açılış töreninde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Her alanda kendimizi olumlu yönde ayrıştırdık. Sizler de takip ediyorsunuz. Büyümede rekor üstüne rekor kırıyoruz. İstihdamda salgın öncesinin de üzerine geldik. Merkez Bankası rezervi 118 milyar doları buldu' dedi.
10.09.2021Siyaset
Senkop Nedir? Senkop Neden Olur, Tedavisi Nasıl Yapılır?
Senkop Nedir? Senkop Neden Olur, Tedavisi Nasıl Yapılır?Senkop yaygın bir durumdur. Hayatın bir noktasında erkeklerin % 3'ünü ve kadınların % 3,5'ini etkiler. Senkop yaşlandıkça daha yaygınlaşır. 75 yaşın üzerindeki insanların % 6'sını etkiler. Bu durum her yaşta ortaya çıkabilir ve başka tıbbi sorunları olan ve olmayan kişilerde ortaya çıkabilir. Peki, senkop nedir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.
10.09.2021Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

istanbulDario Costaak partiHoynat Adasıisrail

Tünel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.