Türkan Demir

Türkan Demir

Son dakika Türkan Demir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Türkan Demir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Türkan Demir haber sayfamızda...

Türkan Demir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 327 türkan demir haberi bulunmuştur.
Genç kadını çiftlikte vahşice öldürdü! Kümesteki kamerada korkunç detay
Genç kadını çiftlikte vahşice öldürdü! Kümesteki kamerada korkunç detay Çanakkale’nin Biga ilçesinde, tavuk çiftliğinde Türkan Demir'i (27) öldüren Hakkı Elalmış'a (30) verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası, Bursa Bölge Adliyesi Mahkemesi 1. Ceza Dairesi tarafından onandı.
2.06.2023 Gündem
Tavuk çiftliğinde Türkan'ı öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis
Tavuk çiftliğinde Türkan'ı öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Türkan Demir'i (27) tavuk çiftliğinde kürekle başına vurup, bıçaklayarak öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan Hakkı Elalmış (30), '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ndeki duruşmada, 'kadına karşı eziyet çektirerek öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme heyeti, Elalmış'ın cezasında indirim uygulamadı.
8.03.2023 Gündem
Türkan Demir’in katil zanlısı ile ilgili korkunç detay! Olay yerinde keşif yapmış
Türkan Demir’in katil zanlısı ile ilgili korkunç detay! Olay yerinde keşif yapmış Çanakkale’de bir tavuk çiftliğinde 7 ay önce başına kürekle vurularak öldürülen Türkan Demir’in katil zanlısının olay günü keşif yaptığı ortaya çıktı. Ölen kadının avukatları, sanığını cinayeti tasarlayarak işlediğini ve sanığın öldürdüğü kadına iftira atarak bir ceza indirimi almaya çalıştığını söyledi.
11.12.2022 Gündem
Başına kürekle vurarak öldürdü! ‘Yardımım dokunur mu?’ diye hastaneye gitti
Başına kürekle vurarak öldürdü! ‘Yardımım dokunur mu?’ diye hastaneye gitti Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Kanibey köyündeki tavuk çiftliğinde çalışan 3 çocuk annesi Türkan Demir’i (27) 6 ay önce başına kürekle vurarak öldüren Hakkı Elalmış hakim karşısına çıktı.
29.11.2022 Gündem
Çanakkale’de korkunç cinayet: Kürekle vurarak öldürdü, gözlerini oydu
Çanakkale’de korkunç cinayet: Kürekle vurarak öldürdü, gözlerini oydu Çanakkale’nin Biga ilçesinde evli bir kadın, akrabası olan Hakkı Elalmış tarafından tavuk çiftliğinde başına kürekle vurularak öldürüldü. Çiftlikteki güvenlik kameralarını izleyen jandarma ekipleri, katil zanlısını hastanede öldürdüğü kadının kocasını teselli ederken gözaltına aldı.
28.05.2022 Gündem
Damatlar dehşet saçtı! Bir şehirde 21 ölü…
Damatlar dehşet saçtı! Bir şehirde 21 ölü… Gaziantep’te son 6 yılda 5 farklı damat, tartıştığı eşi ve eşinin akrabalarının da aralarında bulunduğu toplam 21 kişiyi öldürdü. Kıskançlık, namus ve miras gibi sebeplerden dehşet saçan damatlar ise olayın ardından yakalanarak cezaevine gönderildi.
14.02.2019 Gündem
Bodrum'daki yazlık, Savaş Ay'ın çocuklarını karşı karşıya getirdi
Bodrum'daki yazlık, Savaş Ay'ın çocuklarını karşı karşıya getirdi Yaşamını 2013 yılında kaybeden gazeteci Savaş Ay'ın Bodrum'un Torba mahallesindeki yazlığı, baba bir anne ayrı iki mirasçı kardeşi, bir kez daha karşı karşıya getirdi. Yazlığı görmek için kente gelen Sanem Dolun Ay, diğer mirasçı Can Ay'ın 'konut dokunulmazlığını ihlal'den suç duyurusunda bulunması nedeniyle annesi Türkan Demir ile birlikte gözaltına alındı. Sanem Dolun Ay ile annesi Demir, sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.
11.09.2019 Yaşam
Bodrum'daki yazlık, Savaş Ay'ın çocuklarını karşı karşıya getirdi
Bodrum'daki yazlık, Savaş Ay'ın çocuklarını karşı karşıya getirdi Yaşamını 2013 yılında kaybeden gazeteci Savaş Ay'ın Bodrum'un Torba mahallesindeki yazlığı, baba bir anne ayrı iki mirasçı kardeşi, bir kez daha karşı karşıya getirdi. Yazlığı görmek için kente gelen Sanem Dolun Ay, diğer mirasçı Can Ay'ın 'konut dokunulmazlığını ihlal'den suç duyurusunda bulunması nedeniyle annesi Türkan Demir ile birlikte gözaltına alındı. Sanem Dolun Ay ile annesi Demir, sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.
2.11.2017 Gündem
Bodrum'daki yazlık, Savaş Ay'ın çocuklarını karşı karşıya getirdi
Bodrum'daki yazlık, Savaş Ay'ın çocuklarını karşı karşıya getirdi Yaşamını 2013 yılında kaybeden gazeteci Savaş Ay'ın Bodrum'un Torba mahallesindeki yazlığı, baba bir anne ayrı iki mirasçı kardeşi, bir kez daha karşı karşıya getirdi. Yazlığı görmek için kente gelen Sanem Dolun Ay, diğer mirasçı Can Ay'ın 'konut dokunulmazlığını ihlal'den suç duyurusunda bulunması nedeniyle annesi Türkan Demir ile birlikte gözaltına alındı. Sanem Dolun Ay ile annesi Demir, sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.
2.11.2017 Gündem
9 kişinin katili 40 gündür bulunamadı!
9 kişinin katili 40 gündür bulunamadı! Gaziantep'te eşi ve amcasının da aralarında bulunduğu 9 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla aranan Yusuf Taş, aradan geçen 40 güne rağmen bulunamadı.9 kişinin katili 40 gündür bulunamadı
16.03.2016 Gündem
Bir aile dağıldı ama o hala yakalanamadı!
Bir aile dağıldı ama o hala yakalanamadı! İddiaya göre, Gaziantep'te Yusuf Taş, boşanma aşamasındaki eşi Tuğba Taş ile yeniden barışmak için gittiği Düztepe Mahallesi 18 Nolu Sokak'ta yaşayan Tuğba Taş'ın (21) teyzesi Şenel Çakmak'ın (36) evine giderek, eşi, eşinin teyzesi, amcasının oğlu Turan Taş (23) ve Ahmet Can Çakmak’ı (16) öldürmüş, 11 yaşındaki Mehmet Can Çakmak ve kardeşi Medine Melisa Çakmak (15) silahla yaralamıştı...
19.02.2016 Gündem
9 kişinin öldüğü cinayette sır perdesi aralanıyor
9 kişinin öldüğü cinayette sır perdesi aralanıyor Gaziantep'te iki ayrı evde toplam 9 kişinin öldürüldüğü olayla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. 9 kişinin öldüğü cinayette sır perdesi aralanıyor
6.02.2016 Gündem
Önce 4, ardından 5 kişiyi öldürdü: Halen yakalanamadı!
Önce 4, ardından 5 kişiyi öldürdü: Halen yakalanamadı! Türkiye, Gaziantep’te yaşanan vahşeti konuşuyor. Önce boşanma aşamasında olduğu eşinin de aralarından olduğu 4 kişiyi öldüren adam, ardından 5 cinayet daha işledi. Gaziantep’te boşanma aşamasında olduğu karısının yaşadığı eve gelen adam, içeridekilere ateş açtı. Saldırıda adamın eşi Tuğba Taş ile Şener Çakmak, Turan Taş ve Ahmet Çakmak öldü, 2 kişi de yaralandı. Olayın ardından kaçan şahıs, amcasının evine gitti ve Melisa Gül, Gül Taş, Furkan Taş, Mustafa Taş, Gülay Taş ve Türkan Demir’i öldürdü. Saldırgan yine kayıplara karışırken, polis vahşetin failini yakalamak için kentte ve çevre illerde büyük çaplı çalışma başlattı.
11.09.2019 Yaşam
Kafasına koydu böcekten para kazandı
Kafasına koydu böcekten para kazandı Aydın'da bir kadının, aile bütçesine katkı yapmak amacıyla evinde yetiştirdiği ipek böceğinden elde ettiği başarı, ilçede ipekböceği yetiştiriciliğinin yaygınlaşmasına vesile oldu.
20.06.2015 Gündem
Savaş Ay'ın kızı dava açıyor
Savaş Ay'ın kızı dava açıyor 13 yıl önce düzenlediği vasiyetname ile tüm mirasını oğlu Ulaş Ay'a bırakan Savaş Ay'ın bu kararına, ikinci eşinden olan kızı Sanem Dolun Ay mahkeme yoluyla itiraz edecek.
10.02.2014 Gündem
Yolcu otobüsü şarampole uçtu: 6 ölü, 24 yaralı...
Yolcu otobüsü şarampole uçtu: 6 ölü, 24 yaralı... Yolcu otobüsü şarampole uçtu: 6 ölü, 24 yaralı...
27.09.2003 Gündem
Tanıklar teşhis etti
Tanıklar teşhis etti Tanıklar teşhis etti
3.09.1998 The Others
Şüphelendim ama kurtaramadım
Şüphelendim ama kurtaramadım Şüphelendim ama kurtaramadım
13.05.1998 Siyaset
Akın Birdal'a suikast
Akın Birdal'a suikast Akın Birdal'a suikast
12.05.1998 The Others
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Anne ve baba adaylarının üzerine düşündüğü konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isimlerin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyor. Bu yüzden derin ve uzun soluk bir araştırma sürecine giriyorlar. İsimlerin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları üzerinde düşünüyorlar. Bu dönemde karar vermekte zorlanan aileler yakınlarından fikir alıyor. Anne ve baba adayları çocuklarına verecekleri ismin keşfedilmemiş, duyulmamış, modern çağa uygun, popüler ve anlamlı olmalarına özen gösteriyor. T harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.01.2024 Bebek
Yüzyılın bayramı
Yüzyılın bayramı Yüzyıllık bayramımızı coşkuyla kutlamak, Cumhuriyet ideallerini ikinci yüzyıla taşımak üzere bilim, sanat ve spor dünyasından önde gelen isimlerle konuştuk.
28.10.2023 Pazar
Göztepe, Çorum FK'ya mağlup oldu!
Göztepe, Çorum FK'ya mağlup oldu! Trendyol 1. Lig'in 3'üncü haftasında Çorum FK, Göztepe deplasmanından 2-1'lik üstünlükle ayrıldı.
26.08.2023 1.Lig
Yeşilçam'ın usta oyuncusu Yaşar Yağmur hayatını kaybetti
Yeşilçam'ın usta oyuncusu Yaşar Yağmur hayatını kaybetti Yeşilçam'ın uzun süredir şeker hastalığıyla mücadele eden emektar oyuncusu Yaşar Yağmur, 74 yaşında yaşama veda etti.
26.07.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Türkan Demir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.