Türkiye Jokey Kulübü

Türkiye Jokey Kulübü

Son dakika Türkiye Jokey Kulübü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Türkiye Jokey Kulübü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Türkiye Jokey Kulübü haber sayfamızda...

Türkiye Jokey Kulübü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.050 türkiye jokey kulübü haberi bulunmuştur.
96. Gazi Koşusu'nda tarihi zafer! Secret Power ezber bozdu
96. Gazi Koşusu'nda tarihi zafer! Secret Power ezber bozdu96. Gazi Koşusu’nda zafer, jokey Özcan Yıldırım’ın bindiği Secret Power’ın oldu. Dişi tay ile bütün rakiplerini geride bırakan Yıldırım, 2400 metre çim pistte, 2.31.04’lük derecesiyle üst üste 7 kez bu zaferi elde eden jokey Ahmet Çelik’in hegemonyasını da kırmış oldu
27.06.2022Diğer
Gazi Koşusu'nda heyecan bugün yaşanacak! Kazanana dev para ödülü
Gazi Koşusu'nda heyecan bugün yaşanacak! Kazanana dev para ödülüTürk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu’nun 96.’sı bugün saat 17.15’te Veliefendi Hipodromu’nda koşulacak, 2022 yılının şampiyonu belli olacak. 22 üç yaşlı İngiliz tayının 2400 metre mesafede ve çim pistte kıyasıya kapışacağı mücadelede finişi önde geçen safkan sahibine 2.5 milyon TL kazandıracak.
26.06.2022Diğer
96'ncı Gazi Koşusu'nun resepsiyonu yapıldı
96'ncı Gazi Koşusu'nun resepsiyonu yapıldıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 96 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirilen Gazi Koşusu'nun 96'ncısı, bugün (26 Haziran Pazar) Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak.
25.06.2022Diğer
96. Gazi Koşusu'nun basın toplantısı düzenlendi
96. Gazi Koşusu'nun basın toplantısı düzenlendi Bu yıl 96. kez düzenlenecek Türk at yarışçılığının derbisi olan Gazi Koşusu, pazar günü saat 17.15’te Veliefendi Hipodromu’nda yapılacak. Koşu öncesi yarışmacı jokeylerin de katıldığı bir basın toplantısı düzenlendi.
24.06.2022Diğer
96. Gazi Koşusu öncesi son virajlar dönüldü! Provayı Final Dance kazandı
96. Gazi Koşusu öncesi son virajlar dönüldü! Provayı Final Dance kazandı26 Haziran'da yapılacak Gazi Koşusu öncesi 3 yaşlı erkek ve dişi İngiliz safkanları son provalarına hafta sonunda çıktılar.
6.06.2022Diğer
Milliyet’e 2 ödül
Milliyet’e 2 ödülTürkiye Jokey Kulübü (TJK) 2021 yılı Nimet Üyken Basın Ödülleri yarışması sonuçlarını açıkladı
1.06.2022Diğer
TJK'dan Demirören Medya'ya 7 ödül
TJK'dan Demirören Medya'ya 7 ödülTürkiye Jokey Kulübü (TJK), 2021 Yılı Nimet Üyken Basın Ödülleri yarışması sonuçlarını açıkladı. Düzenlenen yarışmada Demirören Grubu, 7 ödüle layık görülürken, Demirören Haber Ajansı (DHA) "Hipodromlardaki Anneler" haberiyle Görsel Medya Röportaj Kategorisinde ödülün sahibi oldu.
31.05.2022Diğer
TJK'nın meralarını satın alıp, tesis kurmasına karşı çıktılar
TJK'nın meralarını satın alıp, tesis kurmasına karşı çıktılarTürkiye Jokey Kulübü'nün (TJK) Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde Seymen Mahallesi'nin merası sınırları içinde kalan 936 dekar araziyi satın alıp atların antrenman yapması ve barınmalarını sağlamak amaçlı tesis kurmak için çalışma başlatmasına, geçimini hayvancılıkla sağlayan ve Veliefendi Hipodromu'nun bölgeye taşınacağı duyumu aldıklarını öne süren çevre halkı karşı çıktı.
30.05.2022Ekonomi
Canan Tınaz: Faruk Tınaz hayatını bir doktor ihmalinden kaybetmiştir!
Canan Tınaz: Faruk Tınaz hayatını bir doktor ihmalinden kaybetmiştir!Pankreas kanseri tedavisi gören Faruk Tınaz (65), geçtiğimiz aralık ayında tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Hayat arkadaşını kaybeden Canan Tınaz ise müzisyen eşinin doktor ihmali nedeniyle öldüğünü iddia etti.
23.04.2022Cadde
Atlar çime, yarışsever tribüne! Veliefendi'de şenlik...
Atlar çime, yarışsever tribüne! Veliefendi'de şenlik...Veliefendi Hipodromu'nda çim yarışları hasreti çarşamba günü bitiyor. 26 Haziran'daki Gazi Koşusu adayı 3 yaşlı safkan İngiliz safkanları görücüye çıkarken, yarışseverler de tribüne koşacak.
12.04.2022Diğer
Hipodromda Karşıyaka rüzgarı
Hipodromda Karşıyaka rüzgarıKarşıyaka Belediye Başkanlığı Koşusu, İzmir Şirinyer Hipodromu’nda gerçekleşti.
28.03.2022Ege
İş insanı triportör hediye etti, 'Gül' emekliye ayrıldı
İş insanı triportör hediye etti, 'Gül' emekliye ayrıldıDüzce'de, 'Gül' isimli atı yorulunca arabayı kendisi çeken Tarık Tok'a, hayırsever iş insanı tarafından elektrikli triportör hediye edildi. Çok mutlu olduğunu ve 'Gül'ü emekliye ayıracağını söyleyen Tok, Artık rahat edecek. Ölene kadar bakacağım dedi.
15.03.2022Yaşam
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Koşusu'nu 'Miss Beren' kazandı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Koşusu'nu 'Miss Beren' kazandıTürkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Dünya Kadınlar Günü Koşusu düzenlendi. Koşuyu Özcan Yıldırım’ın jokeyliğindeki 4 numaralı Miss Beren isimli at kazandı.
5.03.2022Diğer
Dişi atlar, kadınlar için yarışacak
Dişi atlar, kadınlar için yarışacakVeliefendi Hipodromu cumartesi akşamı anlamlı bir koşuya ev sahipliği yapacak. Kadınların toplumdaki önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Günü Koşusu'nda dişi atlar boy gösterecek.
4.03.2022Diğer
İlk zafer ‘Jammy Justen’in
İlk zafer ‘Jammy Justen’inAntalya Hipodromu’nun açılışı dün yapıldı, ilk koşuyu jokey Ahmet Çelik’in bindiği “Jammy Justen” adlı at kazandı.
20.01.2022Diğer
Ahmet Özbelge: Antalya Hipodromu ve atlar şehre çok şey katacak
Ahmet Özbelge: Antalya Hipodromu ve atlar şehre çok şey katacakTürkiye Jokey Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Özbelge, Antalya Hipodromu'nun açılacak olmasının heyecanı içinde olduklarını söyledi, "Turizm cenneti şehrimiz çok güzel bir tesise sahip olacak" dedi.
15.01.2022Diğer
Antalya, hipodromuna kavuşuyor!
Antalya, hipodromuna kavuşuyor!Türkiye Jokey Kulübü Antalya Hipodromu, 19 Ocak Çarşamba günü saat 13.30'da gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını açıyor.
13.01.2022Diğer
TJK açıkladı! Yabancı yarışlara yeni kanal
TJK açıkladı! Yabancı yarışlara yeni kanalTürkiye Jokey Kulübü yabancı yarışları yeni yıldan itibaren yeni kanalından yarışseverlerle buluşturacak.
31.12.2021Diğer
Faruk Tınaz, Adana'da sonsuzluğa uğurlandı
Faruk Tınaz, Adana'da sonsuzluğa uğurlandıPankreas kanseri nedeniyle 65 yaşında hayatını kaybeden Türk Sanat Müziği sanatçısı Faruk Tınaz, Adana’da son yolculuğuna uğurlandı.
25.12.2021Cadde
Faruk Tınaz için Veliefendi Hipodromu’nda tören düzenlendi
Faruk Tınaz için Veliefendi Hipodromu’nda tören düzenlendiŞarkılarıyla bir döneme damga vuran Türk Sanat Müziği Sanatçısı Faruk Tınaz, 65 yaşında pankreas kanserinden dolayı İstanbul’da yaşamını yitirdi. Atları çok sevdiği ve at sahibi de olduğu bilinen Türkiye Jokey Kulübü asli üyesi olan Tınaz için Veliefendi Hipodrumu Şeref Tribünü önünde veda töreni düzenlendi. Törende konuşan Tınaz’ın eşi Canan Tınaz, doktorun raporu doğru okumaması dolayısıyla teşhisin yanlış konulduğunu söyledi.
24.12.2021Cadde
Faruk Tınaz kimdir, nereli? Faruk Tınaz'ın ölüm sebebi nedir, kaç yaşındaydı?
Faruk Tınaz kimdir, nereli? Faruk Tınaz'ın ölüm sebebi nedir, kaç yaşındaydı?Faruk Tınaz hayatını kaybetti. Dün gelen acı haberden sonra Faruk Tınaz kimdir, nereli? Faruk Tınaz'ın ölüm sebebi nedir, kaç yaşındaydı? soruları gündeme geldi. Bugün de konuşulmaya devam eden Faruk Tınaz hakkında merak edilenleri haberimize ekledik.
24.12.2021Cadde
Faruk Tınaz hayatını kaybetti
Faruk Tınaz hayatını kaybettiŞarkıcı Faruk Tınaz hayatını kaybetti. 65 yaşındaki sanatçı, rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu.
23.12.2021Magazin
Son dakika! Faruk Tınaz hayatını kaybetti
Son dakika! Faruk Tınaz hayatını kaybettiGelen son dakika bilgisine göre, şarkıcı Faruk Tınaz hayatını kaybetti. 65 yaşındaki sanatçı, rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu.
23.12.2021Cadde
TJK'nın son transfer bombası! ABD'den geliyor...
TJK'nın son transfer bombası! ABD'den geliyor...Türkiye Jokey Kulübü yeni yılı flaş bir transferle karşılıyor. TJK aygırları arasına bombayı patlatarak yeni bir isim daha kattı.
30.11.2021Diğer
Antalya Hipodrom, ocak ayında açılıyor
Antalya Hipodrom, ocak ayında açılıyorAntalya'nın Döşemealtı ilçesinde 2017 yılında yapımına başlanan Antalya Hipodrom, 2022'nin Ocak ayında hizmete açılıyor.
19.11.2021Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Türkiye Jokey Kulübü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.