Uçak Gemisi

Uçak Gemisi

Son dakika uçak gemisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan uçak gemisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan uçak gemisi haber sayfamızda...

Uçak Gemisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.025 uçak gemisi haberi bulunmuştur.
Dünyada son dakika... Çin ordusu harekete geçti, manşetler değişti!
Dünyada son dakika... Çin ordusu harekete geçti, manşetler değişti! 'Baş belası' olarak tanımlanan ismin seçimi kazanması fay hatlarını yerinden oynattı, yerel saatle 07.45'te savaş gemileri denize açıldı, jetler havalandı. Ada tamamen kuşatılırken, dünya boğazda yapılan anonsu konuşuyor.
23.05.2024 Dünya
Slovakya Başbakanı Fico’ya saldırı anı ortaya çıktı! Saldırganın kimliği belli oldu
Slovakya Başbakanı Fico’ya saldırı anı ortaya çıktı! Saldırganın kimliği belli oldu Slovakya Başbakanı Robert Fico'nun silahlı saldırıda yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı, saldırganın yakalandığı bildirildi. Slovakya Başbakanı Robert Fico’ya yönelik silahlı saldırı anının görüntüleri ortaya çıkarken, saldırganın da kimliği belli oldu. İşte detaylar...
15.05.2024 Dünya
Son dakika... Slovakya Başbakanı Robert Fico silahlı saldırıya uğradı
Son dakika... Slovakya Başbakanı Robert Fico silahlı saldırıya uğradı Slovakya Başbakanı Robert Fico'nun silahlı saldırıda yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı, saldırganın yakalandığı bildirildi. Slovakya Başbakanı Robert Fico’ya yönelik silahlı saldırı anının görüntüleri ortaya çıkarken, saldırganın da kimliği belli oldu. İşte detaylar...
15.05.2024 Dünya
Çin savaşta devreye giriyor! ABD basını duyurdu: Sınırsız ilişki kuruldu, ibre tersine dönecek
Çin savaşta devreye giriyor! ABD basını duyurdu: Sınırsız ilişki kuruldu, ibre tersine dönecek ABD medyası Çin'in Avrupa'daki savaş için devreye gireceğini ve Rusya'ya teknolojik destek sunacağını ifade etti. Rusya ise Pekin ile 'sınırsız ilişkisini' dünyaya duyurdu.
15.05.2024 Dünya
ABD'li senatörden rezalet açıklama: İsrail'e atom bombalarını verelim, bitirsinler
ABD'li senatörden rezalet açıklama: İsrail'e atom bombalarını verelim, bitirsinler Orta Doğu'da patlak veren savaşta önce 'İran'ı yok etmek için' gerekli önlemlerin alınması gerektiğini savunan ABD'li senatör şimdi de İsrail'e bölgede kullanması için ve savaşı bitirmek için atom bombalarının verilmesi gerektiğini söyledi.
13.05.2024 Dünya
80 yıllık T-34 Kızıl Meydan'a çıktı! 'Yıkıcı savaş sonrası, sergileyecek bir şeyleri kalmadı'
80 yıllık T-34 Kızıl Meydan'a çıktı! 'Yıkıcı savaş sonrası, sergileyecek bir şeyleri kalmadı' 9 Mayıs Zafer Günü nedeniyle ülke genelinde kutlamalar yapan Rusya'nın bu seneki gövde gösterisi de geçtiğimiz yıl gibi sönük geçti, İngiliz medyası ise bu sönüklüğü Ukrayna işgaline bağladı.
9.05.2024 Dünya
Deprem bombasını ateşlediler! Mart ayında duyuruldu iki ay sonra vurdu
Deprem bombasını ateşlediler! Mart ayında duyuruldu iki ay sonra vurdu ABD ve Rus basını, Moskova'nın deprem bombası adı verilen FAB-1500 füzelerini kullanmaya başladığını duyurdu. Mart ayında tanıtılan füze iki ay sonra ilk hedefini vurdu, Harkov'daki mahalle tuzla buz oldu.
7.05.2024 Dünya
11 bin kilometreden savaşmak için geldiler! Resmi belgeler sızdırıldı: Yüksek maaş ve pasaport için kan dökecekler
11 bin kilometreden savaşmak için geldiler! Resmi belgeler sızdırıldı: Yüksek maaş ve pasaport için kan dökecekler Aylık 25 dolar kazanan Güney Amerika ülkesindeki erkeklerin yüksek maaş ve daha iyi bir pasaport için 11 bin kilometre ötedeki savaşa katıldıkları ortaya çıktı.
6.05.2024 Dünya
Orta Doğu'daki savaşta son dakika... Gözler Kahire'de! Hamas'tan ateşkes açıklaması geldi
Orta Doğu'daki savaşta son dakika... Gözler Kahire'de! Hamas'tan ateşkes açıklaması geldi ABD'den Türkiye'nin hamlesine ilk yorum geldi, savaş uçakları ve silahlı insansız hava araçlarını yeni bir üsse kaydıran Amerikan ordusunun neden acele ettiği ortaya çıktı. Hamas yetkilisi, ateşkes ile ilgili açıklama yaptı.
4.05.2024 Dünya
Çin'de felaket! Araçlar kömüre döndü, ölü sayısı 48'e çıktı
Çin'de felaket! Araçlar kömüre döndü, ölü sayısı 48'e çıktı Gece yarısı otoyolda açılan dev yarık araçları yuttu, gün ağardığında ortaya çıkan görüntü dehşete düşürdü. Olay yerinde kepçeler çamurlu yamaçta kazı yaparken, vinçler kömüre dönmüş araçları çıkardı.
2.05.2024 Dünya
İndikleri dere kenarında mahsur kalan 3 arkadaş kurtarıldı
İndikleri dere kenarında mahsur kalan 3 arkadaş kurtarıldı Bursa'da gezmek için gittikleri bölgede kayalıklardan indikleri dere kenarında mahsur kalan 3 kişi, JAK Timleri tarafından kurtarıldı.
2.05.2024 Gündem
Bakan Fidan: Türkiye, İsrail'e açılan soykırım davasına müdahil olacak
Bakan Fidan: Türkiye, İsrail'e açılan soykırım davasına müdahil olacak Dışişleri Bakanı Fidan Endonezya Dışişleri Bakanı Retno Marsudi ile temaslarda bulundu. Bakan Fidan, Türkiye'nin İsrail'e açılan soykırım davasına müdahil olacağını bildirdi.
1.05.2024 Dünya
Çin, Fujan'ı suya indirdi! Dünya Pasifik’e kilitlendi: Yapılan en güçlü uçak gemisi
Çin, Fujan'ı suya indirdi! Dünya Pasifik’e kilitlendi: Yapılan en güçlü uçak gemisi Çin, Fujan isimli uçak gemisini dünyaya tanıttı. ABD medyası ise bu geminin kendi gemilerinden olan farklarını derledi.
2.05.2024 Dünya
Yeni süper güç Türkiye mi olacak?
Yeni süper güç Türkiye mi olacak? Türkiye’nin savunma sanayii alanında yaptığı hamleler, dünyada ilgi görmeye devam ediyor.
29.04.2024 Gündem
ABD'li dergi Türkiye'yi yazdı: Denizlerin bir sonraki süper gücü
ABD'li dergi Türkiye'yi yazdı: Denizlerin bir sonraki süper gücü ABD merkezli The National Interest dergisi Türkiye'nin denizlerdeki bir sonraki süper güç olma yolunda ilerlediğini yazdı. Dergi ayrıca Ankara'nın yeni bir uçak gemisi ürettiğini belirterek bu gemiyle beraber Türkiye'nin Ege ve Akdeniz'de sınıf atlayacağını kaydetti.
28.04.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gök vatanımızı artık KAAN ile koruyacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gök vatanımızı artık KAAN ile koruyacağız Çankırı'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, savunma sanayine ilişkin yeni mesajlar verdi. "Gök vatanımızı artık KAAN ile koruyacağız." diyen Erdoğan, "Donanmamızın amiral gemisi Anadolu'dan ardından daha büyük bir uçak gemisi yapmak için şu anda hazırlıklara başladık." ifadelerini kullandı.
22.03.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gök vatanımızı artık KAAN ile koruyacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gök vatanımızı artık KAAN ile koruyacağız Çankırı'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, savunma sanayine ilişkin yeni mesajlar verdi. "Gök vatanımızı artık KAAN ile koruyacağız." diyen Erdoğan, "Donanmamızın amiral gemisi Anadolu'dan ardından daha büyük bir uçak gemisi yapmak için şu anda hazırlıklara başladık." ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın gündeminde CHP lideri Özel'in 'darbe' sözleri de vardı.
22.03.2024 Gündem
Amerikan tankları Dedeağaç'ta! Yunanistan'a devasa yığınağın fotoğraflarını resmi site yayınladı
Amerikan tankları Dedeağaç'ta! Yunanistan'a devasa yığınağın fotoğraflarını resmi site yayınladı Dokuz ay boyunca dönüşümlü konuşlandırılacak yeni birlikleri getiren dev gemiden, M1A2 Abrams tankları ve M2 Bradley zırhlı araçları indi. Yunan medyası ise, Atina yönetiminin Dedeağaç'la gurur duyduğunu belirtip limanın bir başarı hikayesi olduğunu yazdı.
15.03.2024 Dünya
İngiliz Kraliyet Donanması için bir utanç daha: Uçak gemisinde yangın çıktı
İngiliz Kraliyet Donanması için bir utanç daha: Uçak gemisinde yangın çıktı 3 milyar sterlinlik HMS Queen Elizabeth birkaç hafta içinde ikinci kez bir sorunla karşı karşıya kaldı, gemi onarım için rıhtımda beklerken alevler yükseldi.
10.03.2024 Dünya
F-35'lere nükleer füze! ABD'den tüyler ürperten karar: B61-12'ler monte edilecek
F-35'lere nükleer füze! ABD'den tüyler ürperten karar: B61-12'ler monte edilecek ABD, F-35A model uçaklarının artık nükleer füze taşıyacağını bildirdi. Skandal karar dünya medyasında ses getirirken nükleer füzenin türü ve gücü de ortaya çıktı.
9.03.2024 Dünya
ABD'den Türkiye'ye F-16 mektubu
ABD'den Türkiye'ye F-16 mektubu Millî Savunma Bakanlığı kaynakları, ABD ile süren F-16 görüşmelerine ilişkin son durumu açıkladı.
29.02.2024 Haberler
ABD'den Türkiye'ye F-16 mektubu
ABD'den Türkiye'ye F-16 mektubu Millî Savunma Bakanlığı kaynakları, ABD ile süren F-16 görüşmelerine ilişkin son durumu açıkladı.
1.03.2024 Gündem
Yerli uçak gemisinin tasarımı ne anlatıyor? 'KAAN'dan sonraki en büyük proje olur'
Yerli uçak gemisinin tasarımı ne anlatıyor? 'KAAN'dan sonraki en büyük proje olur' Geçtiğimiz günlerde Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamanın ardından gözler yerli imkanlarla tasarlanıp inşa edilmesi planlanan uçak gemisine döndü. Savunma ve Denizcilik Araştırmacısı Kozan Selçuk Erkan, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Dizayn Proje Ofisi tarafından paylaşılan fotoğraflar üzerinden uçak gemisi tasarımına ilişkin olası senaryoları Milliyet.com.tr'ye anlattı.
28.02.2024 Gündem
Türk Hava Kuvvetleri devleri geride bıraktı! ABD dergisi açıkladı, işte en güçlü 20 ülke
Türk Hava Kuvvetleri devleri geride bıraktı! ABD dergisi açıkladı, işte en güçlü 20 ülke 2024 yılının dünyadaki en güçlü hava kuvvetleri sıralaması belli oldu. Türkiye, Yunanistan, İsrail, Fransa gibi ülkelere adeta fark attı.
20.02.2024 Dünya
MSB duyurdu! 'Dizayn Proje Ofisi'nin tasarım faaliyetlerine başlandı'
MSB duyurdu! 'Dizayn Proje Ofisi'nin tasarım faaliyetlerine başlandı' Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın MSB'ye Yerli ve Milli Uçak gemisine sahip olunması yönünde verdiği talimat üzerine alınan kararla, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın 'Dizayn Proje Ofisi'nin tasarım faaliyetlerine başlandığını açıkladı.
16.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Uçak Gemisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.