Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu

Son dakika Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu haber sayfamızda...

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.100 ulaştırma ve altyapı bakanı adil karaismailoğlu haberi bulunmuştur.
Ayvacık T-2 Tüneli'nde geri sayım başladı! Seyahat süresi 35 dakikadan 7 dakikaya düşüyor
Ayvacık T-2 Tüneli'nde geri sayım başladı! Seyahat süresi 35 dakikadan 7 dakikaya düşüyorUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kaz Dağları’ndan geçişi kısaltacak Ayvacık T-2 Tüneli'nde çalışmaların sonuna gelindiğini ve yarın gerçekleştirilecek çalışmaların ardından ışığın görüleceğini duyurdu.
23.01.2022Ekonomi
Ayvacık - Küçükkuyu yolundaki tünellerde 'ışık göründü' töreni düzenlenecek
Ayvacık - Küçükkuyu yolundaki tünellerde 'ışık göründü' töreni düzenlenecekAK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun 24 Ocak 2022 Pazartesi günü saat 11.00’de düzenlenecek Ayvacık-Küçükkuyu Yolu Tüneli "Işık Göründü" Törenine katılmak üzere Çanakkale’ye geleceğini söyledi. Tüneller tamamlandığında 1 saatlik ulaşım 5 dakikaya inecek.
22.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan İmamoğlu'na: Algı operasyonu yapıyor
Bakan Karaismailoğlu'ndan İmamoğlu'na: Algı operasyonu yapıyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bazı metro projelerine onay çıkmadığı yönündeki iddiasıyla ilgili, "Hiçbir yükümlülüğünü yerine getirmeden algı operasyonu yapıyor" dedi.
20.01.2022Siyaset
Son dakika! Sırbistan Cumhurbaşkanı Ankara'da! Erdoğan resmi törenle karşıladı
Son dakika! Sırbistan Cumhurbaşkanı Ankara'da! Erdoğan resmi törenle karşıladıSırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç, Ankara'ya resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçic'i resmi törenle karşıladı.
18.01.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu restore edilen tarihi Şile Deniz Feneri'nin açılışını yaptı
Bakan Karaismailoğlu restore edilen tarihi Şile Deniz Feneri'nin açılışını yaptıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, restore edilen Tarihi Şile Deniz Feneri'nin açılışını yaptı.
17.01.2022Ekonomi
Zonguldak-Kilimli yolu 22 Ocak'ta açılıyor
Zonguldak-Kilimli yolu 22 Ocak'ta açılıyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Zonguldak ile Kilimli ilçesi arasındaki yolculuk süresini 30 dakikadan 5 dakikaya düşürecek yeni Zonguldak-Kilimli yolunun 22 Ocak'ta açılacağını belirtti.
16.01.2022Haberler
Yeni Zonguldak- Kilimli yolu açılıyor! Seyahat süresi yarım saatten 5 dakikaya iniyor
Yeni Zonguldak- Kilimli yolu açılıyor! Seyahat süresi yarım saatten 5 dakikaya iniyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Zonguldak ile Kilimli ilçesi arasındaki yolculuk süresini 30 dakikadan 5 dakikaya düşürecek yeni Zonguldak-Kilimli yolunun 22 Ocak'ta açılacağını belirtti.
16.01.2022Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Bütün oyunları bozuldu
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Bütün oyunları bozulduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın’da toplu açılış töreninde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Son bir kaç yıldır ekonomimizi hedef aldılar. Döviz kuru üzerinden önce ekonomik kriz, ardından siyasi ve sosyal kaos yaratmak için sayısız saldırılarda bulundular. Başarabildiler mi? En son kura endeksli Türk lirası dedik bütün oyunları bozuldu. Başaramayacaksınız, başaramayacaklar ve biz bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.' dedi.
15.01.2022Siyaset
163 kilometre uzunluğundaki Aydın-Denizli otoyolunda çalışmalar sürüyor
163 kilometre uzunluğundaki Aydın-Denizli otoyolunda çalışmalar sürüyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Akdeniz Bölgesi’ne gelen turistlerin Ege Bölgesi’ne ulaşımını kolaylaştıracak Aydın-Denizli otoyolunda çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, bölgeler arasındaki bağlantının yüksek standartlı, hızlı ve güvenli şekilde sağlanacağına dikkati çekti.
14.01.2022Ekonomi
Bakan Adil Karaismailoğlu: Trabzon Havalimanı şu an full kapasitede çalışıyor!
Bakan Adil Karaismailoğlu: Trabzon Havalimanı şu an full kapasitede çalışıyor!Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon Havalimanı’nın full kapasite çalıştığını belirterek "Yeni yatırımlar ve kapasitesinin artırılmasıyla ilgili de planlamalarımız devam ediyor" dedi.
13.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan Zigana Tüneli açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'ndan Zigana Tüneli açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ülkemizin ve Avrupa’nın en uzun, dünyanın ise 3. en uzun çift tüp karayolu tüneli olacak Zigana Tüneli’nde kazı destekleme çalışmalarını tamamladıklarını belirterek “Artık tünelin ucunda ışığı gördük. 500 personelle 7 gün 24 saat esasına dayanan yoğun çalışmalarımızı daha da hızlandırarak 2022 yılı sonuna kadar imalatlarımızı tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.
13.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan heyecanlandıran paylaşım: Az kaldı
Bakan Karaismailoğlu'ndan heyecanlandıran paylaşım: Az kaldıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, sosyal medya hesabından Rize-Artvin Havalimanı ile ilgili heyecanlandıran bir paylaşım yaptı.
12.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: 2021'de elleçlenen konteyner miktarı 12,5 milyon TEU'yu aştı
Bakan Karaismailoğlu: 2021'de elleçlenen konteyner miktarı 12,5 milyon TEU'yu aştıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, dünyadaki konteyner krizine rağmen 2021 yılında Türkiye'deki limanlarda elleçlenen konteyner miktarının yüzde 8,3 artarak 12 milyon 591 bin TEU'yu aştığını açıkladı.
11.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert yanıt: Yargıya hesabını verecek'
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert yanıt: Yargıya hesabını verecek'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert tepki göstererek, "Uydurma bir kağıt üzerinden böyle iftira atıldığında tabi ki en üst perdeden yanıt vereceğiz. İddiaların altı tamamen boş. Kılıçdaroğlu yargıda hesap verecek." açıklamasında bulundu. Bakan Karaismailoğlu 1915 Çanakkale Köprüsü ile ilgili açıklama yaptı.
10.01.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, CHP Meclis Grup Toplantısında yaptığı konuşmada "İBB'de görev yaptığı sırada yolsuzluk yaptığını" iddia eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı.
9.01.2022Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert tepki: Hesabını sorarız!
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert tepki: Hesabını sorarız!Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Karaman İl Danışma Meclisi Toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya-Karaman hızlı treninin bir hafta boyunca ücretsiz hizmet vereceğini bildirdi. Erdoğan, "Bu ülkede bizim dinimize, diyanetimize saldıracak olanların haddini de hesabını da biz bildiririz ve sorarız" dedi.
8.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TTB'ye Turkovac tepkisi: Siz ne sahtekar, ne yalancısınız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TTB'ye Turkovac tepkisi: Siz ne sahtekar, ne yalancısınızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karaman - Konya Hızlı Tren Hattı ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Açılış Töreni'nde konuşma yaptı. Türk Tabipler Birliği'ne tepki gösteren Erdoğan, 'Bunlar ne kadar yalancı, ne kadar cambaz. Erciyes Üniversitesi büyük bir kadro ile Turkovac aşısını üretiyor adamlar diyor ki böyle bir şey yok. Siz ne sahtekar, ne yalancısınız.' dedi.
8.01.2022Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Konya'da çok net demiryolu mesajı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Konya'da çok net demiryolu mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karaman-Konya Hızlı Tren Hattı'nın açılışı için gittiği Konya'da vatandaşlara hitap etti. 50 dakikada Konya'dan Karaman'a gidilebileceğini belirten Erdoğan, 'Salgın döneminde deniz ve hava yük taşımacılığında yaşanan sıkıntılar demiryollarını ciddi bir alternatif olarak öne çıkarmıştır. Mevcut yatırımlarımızı hızla tamamlayarak Türkiye'yi pek çok alanda olduğu gibi demiryolu taşımacılığında da bir merkez ülke haline getirmekte kararlıyız.' dedi.
8.01.2022Siyaset
Demirkapı Tüneli’nde ışık göründü! Mesafe 30 kilometre kısalacak
Demirkapı Tüneli’nde ışık göründü! Mesafe 30 kilometre kısalacakAntalya-Manavgat ayrımı ile Taşağıl-İbradi ayrımı yolu üzerindeki Demirkapı Tüneli’nde incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, tünelde ışığın göründüğünü belirterek, projenin bu yılsonunda tamamlamayı hedeflediklerini bildirdi. Bakan Karaismailoğlu, projenin tamamlanmasıyla birlikte Antalya-Konya arasındaki mesafenin 30 kilometre daha kısalacağını ve bu sayede yıllık 36,5 milyon TL tasarruf sağlanacağına vurgu yaptı.
7.01.2022Ekonomi
Karaismailoğlu: Uzayda da Türkiye gücünü bütün dünyaya hissettiriyor
Karaismailoğlu: Uzayda da Türkiye gücünü bütün dünyaya hissettiriyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Uzayda da Türkiye gücünü bütün dünyaya hissettiriyor. 20 yıl önce 'Türkiye 1 yılda uzaya 2 uydu gönderecek' denilse gülerlerdi. 2021 yılında pandemi koşullarına rağmen Türkiye hem bu kadar yatırım yapıyor hem uzaya 2 uydu gönderiyor" dedi.
7.01.2022Ekonomi
Karaismailoğlu: 2021'de 128 milyon yolcu hava yolu ile seyahat etti
Karaismailoğlu: 2021'de 128 milyon yolcu hava yolu ile seyahat ettiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2021'de, hava yolu ile seyahat edenlerin bir önceki yıla göre yüzde 57,4 artarak 128 milyon 565 bin 706'ya ulaştığını açıkladı. Türkiye’nin salgın sonrasında havacılıkta en hızlı normalleşme sağlayan ülkeler arasında yer aldığına belirten Karaismailoğlu, "Yeni yılda da aynı yolda kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
6.01.2022Ekonomi
'Elektronik ihracatta lider ülkeler arasına girmek için yeni stratejiler üretiyoruz'
'Elektronik ihracatta lider ülkeler arasına girmek için yeni stratejiler üretiyoruz'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Ülkemizi elektronik ihracatta lider ülkeler arasına taşımak için yeni stratejiler üretiyoruz. Böyle bir çağda teknolojik bağımsızlık, milli bağımsızlığımızın da teminatıdır" dedi.
5.01.2022Ekonomi
‘7 hat birden inşa ediyoruz’
‘7 hat birden inşa ediyoruz’Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Bakanlığımız, Pendik - Tavşantepe - Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı dahil İstanbul'da toplam uzunluğu 103 kilometre olan 7 ayrı raylı sistem hattında harıl harıl çalışıyor. Projelerimizi bu yılın ilk yarısından itibaren işletmeye açarak 2023 yılında hepsini halkımızın hizmetine sunmuş olacağız" dedi.
4.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul'u birilerinin keyfine bırakamazdık
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul'u birilerinin keyfine bırakamazdıkUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "İstanbul'u birilerinin keyfine bırakamazdık. Bu nedenle Bakanlığımız, Pendik - Tavşantepe - Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı dahil İstanbul'da toplam uzunluğu 103 kilometre olan 7 ayrı raylı sistem hattında harıl harıl çalışıyoruz " dedi.
3.01.2022Ekonomi
Karaismailoğlu: Tarihi köprülerimiz bu topraklardaki tapu senetlerimizdir
Karaismailoğlu: Tarihi köprülerimiz bu topraklardaki tapu senetlerimizdirUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Ata yadigarı tarihi köprülerimizin restorasyonunu yapıyoruz. Aslına uygun olarak korunmasını sağlıyoruz. Yol ve köprülerimiz bizim bu topraklardaki tapu senetlerimizdir” dedi.
2.01.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.