Vakfıkebir

Vakfıkebir

Son dakika Vakfıkebir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Vakfıkebir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Vakfıkebir haber sayfamızda...

Vakfıkebir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 360 vakfıkebir haberi bulunmuştur.
Murat Kurum: İstanbul’da trafik çilesini bitireceğiz
Murat Kurum: İstanbul’da trafik çilesini bitireceğizAK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, katıldığı Dünya STK Günü KASTOB Buluşması’nda seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.
28.02.2024Gündem
Erdoğan: Sergilediğimiz duruşla dünyadaki mazlumların hamisi olduk
Erdoğan: Sergilediğimiz duruşla dünyadaki mazlumların hamisi oldukCumhurbaşkanı Erdoğan Rize'nin ardından Trabzon'a geçti. Erdoğan burada yaptığı açıklamada "Dik duruşumuzdan taviz vermedik. Hayalleri gerçeğe dönüştürmeye çalışırken ülkemiz adına elde ettiğimiz her kazanımda sevindik. Dünyadaki mazlumların hamisi olduk" ifadelerini kullandı.
17.02.2024Gündem
2 liseliye arkadaşlarından acı veda: Okul dağılınca haberi duyduk
2 liseliye arkadaşlarından acı veda: Okul dağılınca haberi duydukTrabzon'da, fırtınalı havada limanda cep telefonuyla görüntü çekerken dalgaların sürüklediği denizde 5 gün sonra cansız bedenlerine ulaşılan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) Gümüşhane'de, Emir Berke Aşık (16) ise Trabzon'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.
2.12.2023Haberler
2 liseliye arkadaşlarından acı veda: Okul dağılınca haberi duyduk
2 liseliye arkadaşlarından acı veda: Okul dağılınca haberi duydukTrabzon'da, fırtınalı havada limanda cep telefonuyla görüntü çekerken dalgaların sürüklediği denizde 5 gün sonra cansız bedenlerine ulaşılan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) Gümüşhane'de, Emir Berke Aşık (16) ise Trabzon'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.
2.12.2023Gündem
Kayıp 2 liseliden acı haber geldi! Cansız bedenine ulaşıldı
Kayıp 2 liseliden acı haber geldi! Cansız bedenine ulaşıldıTrabzon'da, limanda cep telefonuyla görüntü çekerken fırtına kaynaklı dalgaların sürüklediği denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) ve Emir Berke Aşık'ı (16) arama çalışmaları 5’nci günde de sürüyor. Çalışmalarda dev dalgalara kapılarak denizde kaybolan 2 lise öğrencisinden birinin cansız bendine ulaşıldı.
1.12.2023Haberler
Kayıp 2 liseliden acı haber geldi! Cansız bedenlerine ulaşıldı
Kayıp 2 liseliden acı haber geldi! Cansız bedenlerine ulaşıldıTrabzon’un Beşikdüzü ilçesinde 5 gün önce sahilde fotoğraf çekilmek isterken dev dalgalara kapılarak denizde kaybolan 2 lise öğrencisinden birinin cesedine sabah saatlerinde bulunmasının ardından diğer öğrencinin de cesedine ulaşıldı.
1.12.2023Gündem
Kayıp liselilerden acı detay! Sahilde bulunan mont Emir Berke Aşık'a ait çıktı
Kayıp liselilerden acı detay! Sahilde bulunan mont Emir Berke Aşık'a ait çıktıTrabzon’un Beşikdüzü ilçesinde 4 gün önce sahilde fotoğraf çekilmek isterken dev dalgalara kapılarak denizde kaybolan 2 lise öğrencisinden birine ait olduğu iddia edilen mont, cep telefonu ve kalem bulundu. Beşikdüzü-Vakfıkebir arasında çocukların dalgalara kapıldığı yerden 2 km mesafede sahilde kıyıya vurmuş şekilde bulunan montun Emir Berke Aşık'a ait olduğu öğrenildi.
30.11.2023Gündem
19 yaşındaki Ümran'dan acı haber
19 yaşındaki Ümran'dan acı haber Trabzon’da dünden beri kayıp olarak aranan meslek yüksekokulu öğrencisi Ümran A.’dan acı haber geldi.
8.11.2023Gündem
Hamside bereketli sezon
Hamside bereketli sezonSezon başında genellikle Batı Karadeniz’de avlanan hamsinin bugünlerde Trabzon açıklarında bol miktarda avlanması balıkçının yüzünü güldürürken, fiyatı da önceki günlere oranla geriledi.
31.10.2023Ekonomi
Eline dikiş atmak isteyen sağlıkçılara saldırdı, acili birbirine kattı!
Eline dikiş atmak isteyen sağlıkçılara saldırdı, acili birbirine kattı!Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde ailesi ile tartışıp elini kesen genç tedavi için geldiği Vakfıkebir Devlet Hastanesi acil servisinde eline dikiş atmak isteyen sağlık görevlileri ve kendisine engel olmaya çalışan güvenlikçiye saldırdı.
12.10.2023Gündem
Gülben Ergen depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz'ı unutmadı!
Gülben Ergen depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz'ı unutmadı!Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 49'uncu anaokulunu dün Hatay Kırıkhan’da açtı. Ünlü şarkıcı, 6 Şubat'ta yaşanan deprem felaketinde Hatay’da enkaz altında kalan ve günler sonra cansız bedenine ulaşılan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz'ı unutmadı.
9.10.2023Cadde
HÜSEYİN AKSOY KİMDİR? Yeni Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy kaç yaşında, nereli?
HÜSEYİN AKSOY KİMDİR? Yeni Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy kaç yaşında, nereli?Valiler Kararnamesi, Resmi Gazetede yayımlandı. 57 ile yeni vali atandı. Atama kararına göre Eskişehir’in yeni Valisi Hüseyin Aksoy oldu. Vali atamaları sonrasında valilerin yaşamları ile ilgili detaylar arasında konular arasında bulunuyor. Peki Yeni Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy kimdir, kaç yaşında?
10.08.2023Bilgi Rehberi
Denizde can pazarı! 6 kişilik aileden 1 kişi kayboldu, 5'i son anda kurtarıldı
Denizde can pazarı! 6 kişilik aileden 1 kişi kayboldu, 5'i son anda kurtarıldıTrabzon’un Vakfıkebir ilçesinde bugün öğle saatlerinde serinlemek için dalgalı denize giren 6 kişilik aileden biri denizde kaybolurken, 5 kişi çevredekiler tarafından kurtarıldı.
9.08.2023Gündem
Karadeniz'de yorgun mermi olaylarının yarısı Trabzon'da! 'Ölümcül olduğunu görüyoruz'
Karadeniz'de yorgun mermi olaylarının yarısı Trabzon'da! 'Ölümcül olduğunu görüyoruz'Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden Prof. Dr. Erdal Özer, son 7 yılda Karadeniz Bölgesi genelinde yaşanan yorgun mermi olaylarının yarısının Trabzon'da meydana geldiğini belirtti.
9.08.2023Gündem
Magandalar ölüme doymadı! Hep aynı acı
Magandalar ölüme doymadı! Hep aynı acıTrabzon’da tüm uyarılara rağmen havaya ateş açma ya da ‘yorgun mermi’ kaynaklı vakalarda son 1 yılda 3 kişi yaşamını yitirdi, 9 kişi yaralandı.
1.08.2023Gündem
Örnek No:55* T.C. VAKFIKEBİR (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU
Örnek No:55* T.C. VAKFIKEBİR (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU2023/11 SATIŞTAŞINMAZIN GAZETE VEYA İNTERNET HABER SİTESİ İLANIBir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis...
18.07.2023Resmi İlanlar
Trabzon’da hoparlörle ‘dereden uzak durun’ anonsları yapıldı
Trabzon’da hoparlörle ‘dereden uzak durun’ anonsları yapıldıKaradeniz ve İç Anadolu bölgeleri başta olmak üzere bir süredir süren sağanak yağışlar dün Trabzon ve çevresinde etkili oldu.
16.06.2023Gündem
Trabzon'da alarm! Fol Deresi yükseldi, bölgede teyakkuza geçildi
Trabzon'da alarm! Fol Deresi yükseldi, bölgede teyakkuza geçildiMeteoroloji, 13 il için vatandaşları uyardı. Sarı ve turuncu kodlu alarmın ardından kentlerde teyakkuza geçilirken batı kesimlerde ise sıcaklıklar artacak. Öte yandan Fol Deresi'nin taşması sonucu bölgede anonslu uyarılar yapıldı.
15.06.2023Haberler
Trabzon'da alarm! Fol Deresi yükseldi, bölgede teyakkuza geçildi
Trabzon'da alarm! Fol Deresi yükseldi, bölgede teyakkuza geçildiMeteoroloji, 13 il için vatandaşları uyardı. Sarı ve turuncu kodlu alarmın ardından kentlerde teyakkuza geçilirken batı kesimlerde ise sıcaklıklar artacak. Öte yandan Fol Deresi'nin taşması sonucu bölgede anonslu uyarılar yapıldı.
15.06.2023Gündem
Son dakika... AFAD ve Meteoroloji uyardı! 13 il için kuvvetli yağış uyarısı verildi
Son dakika... AFAD ve Meteoroloji uyardı! 13 il için kuvvetli yağış uyarısı verildiMeteoroloji, 13 il için vatandaşları uyardı. Sarı ve turuncu kodlu alarmın ardından kentlerde teyakkuza geçilirken batı kesimlerde ise sıcaklıklar artacak. Öte yandan Fol Deresi'nin taşması sonucu bölgede anonslu uyarılar yapıldı.
15.06.2023Gündem
Pandemi bitti, gönüllü karantinasını bitirmedi
Pandemi bitti, gönüllü karantinasını bitirmediTrabzon'da, koronavirüs pandemisinde, köy evinde tek başına izole olup, misafir kabul etmeden yaşayan İsmail Hacıfettahoğlu (82), hayatın normalleşmesine karşın 'gönüllü karantina' uygulamasını sürdürüyor. Yaklaşık 3 yıldır çarşı ve pazara gitmeyen, vaktini bahçesinde tavuk ve güvercinleriyle geçiren Hacıfettahoğlu, "Yalnızlık Allah'a mahsustur, fakat sağlıklı, temizliğe dikkat ederek yaşamak önemli" dedi.
8.06.2023Haberler
Pandemi bitti, gönüllü karantinasını bitirmedi
Pandemi bitti, gönüllü karantinasını bitirmediTrabzon'da, koronavirüs pandemisinde, köy evinde tek başına izole olup, misafir kabul etmeden yaşayan İsmail Hacıfettahoğlu (82), hayatın normalleşmesine karşın 'gönüllü karantina' uygulamasını sürdürüyor. Yaklaşık 3 yıldır çarşı ve pazara gitmeyen, vaktini bahçesinde tavuk ve güvercinleriyle geçiren Hacıfettahoğlu, "Yalnızlık Allah'a mahsustur, fakat sağlıklı, temizliğe dikkat ederek yaşamak önemli" dedi.
8.06.2023Gündem
Vakfıkebir Seçim Sonuçları 28 Mayıs 2023: 2. Tur Seçimleri Cumhurbaşkanlığı Oy Oranları Milliyet.com.tr'de
Vakfıkebir Seçim Sonuçları 28 Mayıs 2023: 2. Tur Seçimleri Cumhurbaşkanlığı Oy Oranları Milliyet.com.tr'de28 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı 2. Tur seçimlerinin ardından Vakfıkebir Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Vakfıkebir için seçim istatistiklerine ulaşabileceğiniz gibi, diğer Trabzon ilçeleri ile birlikte Türkiye’nin toplam 973 ilçesi için de 2. tur seçim sonuçları verilerine ulaşabilirsiniz. 2. Tur Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türkiye genelinde aldığı oy sayıları ile birlikte il il seçim istatistiklerini görmek isterseniz; 1. Tur 14 Mayıs 2023 seçimlerinde hangi aday ne kadar seçmenden toplamda kaç oy aldı, 2. Tur seçim sonuçları tamamen ne zaman açıklanacak, ilk açıklanan tahmini verilere göre en çok oy alan Cumhurbaşkanı adayı kimdir gibi soruların da yanıtları ile birlikte şehir şehir ve bölge bölge ayrıntılı olarak Milliyet.com.tr’nin 2023 Seçim sayfasında bulabilirsiniz.
27.05.2023Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Vakfıkebir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.