Van Gölü Canavarı

Van Gölü Canavarı

Son dakika Van Gölü Canavarı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Van Gölü Canavarı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Van Gölü Canavarı haber sayfamızda...

Van Gölü Canavarı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 62 van gölü canavarı haberi bulunmuştur.
Bu görüntüler Van'dan! Fotoğraf çekmek için daldıkları yerde buldular
Bu görüntüler Van'dan! Fotoğraf çekmek için daldıkları yerde buldularBitlis’in Adilcevaz ilçesinde, 6-7 Aralık'ta açılacak su altı fotoğraf sergisi için Van Gölü’ne dalan dalgıçlar, 31 yıl önce suya düşen kamyonun motorunu buldu. 28 yıldır Van Gölü'nde dalış yapan Adilcevaz Kültür, Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Cumali Birol, "1990 yılında gemi kaptanı olan rahmetli babamla birlikte o kamyonun şasisini suyun altında karaya çıkarmıştık. O zaman bu kadar imkanlar yoktu. O zaman aracın motorunu suya düşürmüştük, kamyonun motorunu da bulduk" dedi.
20.11.2021Gündem
Van Gölü'nde ilginç anlar! 'Canavar' deyip telefona sarıldılar
Van Gölü'nde ilginç anlar! 'Canavar' deyip telefona sarıldılarVan Gölü’nde hızla hareket eden canlı, cep telefonuyla görüntülendi. Görüntüleri çeken kişiler, sırtının tırtıklı olduğunu belirttikleri canlının, 'Van Gölü canavarı' olduğunu öne sürdü.
28.10.2021Haberler
Van Gölü'nde ilginç anlar! 'Canavar' deyip telefona sarıldılar
Van Gölü'nde ilginç anlar! 'Canavar' deyip telefona sarıldılarVan Gölü’nde hızla hareket eden canlı, cep telefonuyla görüntülendi. Görüntüleri çeken kişiler, sırtının tırtıklı olduğunu belirttikleri canlının, 'Van Gölü canavarı' olduğunu öne sürdü.
28.10.2021Gündem
Van Gölü Canavarı Gerçek Mi? Hikayesi Nedir?
Van Gölü Canavarı Gerçek Mi? Hikayesi Nedir?Bir dönem gündemi oldukça fazla meşgul eden Van Gölü canavarı günümüzde de halen bir merak konusu oluşturmaya devam etmektedir. Sırtı dikenli ve hızlı bir şekilde hareket eden bir varlık olduğu öne sürülen Van Gölü Canavarı ile alakalı olarak Van Gölü canavarı gerçek mi? Hikayesi nedir? konu başlıklarını tüm detayları ile derledik.
21.10.2021Eğitim
Fotoğraflar tamamen gerçek! Belediye çalışanları yaptı
Fotoğraflar tamamen gerçek! Belediye çalışanları yaptıVan'da Edremit Belediyesi personelinin biriken karlardan yaptığı "Van Gölü canavarı" görenlerin ilgisini çekiyor.
26.12.2020Gündem
Dürbünle Van Gölü'nde canavar aradılar
Dürbünle Van Gölü'nde canavar aradılarVan Gölü'nde cep telefonu kamerası görüntülerine yansıyan sırtı zikzaklı, hızlı hareket eden yaklaşık 15 metrelik cisim, gölde balıkçılık yapanların da dikkatini çekti. Balıkçılar, cep telefonu kamerasıyla görüntüleri çeken Züleyha Sona'yı da yanlarına alarak görüntülerin çekildiği bölgede dürbünle var olduğu iddia edilen canavarı aradı.
14.08.2020Yaşam
Van Gölü'nde gördükleri cisim hem korkuttu hem heyecanlandırdı
Van Gölü'nde gördükleri cisim hem korkuttu hem heyecanlandırdıVan'ın Tuşba ilçesindeki Adır Mahallesi'ne kardeşi ve kuzeniyle birlikte tatile giden Züleyha Sona, Van Gölü’nde hızlı hareket eden sırtı zikzaklı bir cismi görüntüledi. Büyük korku ve heyecan yaşadığını, daha önce Van Gölü canavarı olduğunu söylediklerinde komik olarak algıladığını anlatan Sona, "Ama gerçekten bu cismi gördükten sonra canavar olduğuna artık inandım" dedi.
12.08.2020Gündem
Van Gölü'nde gördükleri cisim heyecanlandırdı! "Canavar olduğuna artık inandım"
Van Gölü'nde gördükleri cisim heyecanlandırdı! "Canavar olduğuna artık inandım"Tatil için Van merkezden Tuşba ilçesine bağlı Adır Mahallesi'e gelen Züleyha Sona kardeşi ve kuzeni, Van Gölü sahilinde gezmeye çıktı. Bir süre Van Gölü sahilinde gezen 3 kişi, daha sonra gölde bir hareketlilik gördü. Bunun üzerine Züleyha Sona, hemen cep telefonu kamerasıyla kayıt yapmaya başladı. Hızla hareket eden ve sırtında zikzaklar olan cismi kısa süreli görüntülemeyi başaran Sona, gördükleri cismin siyah renkte canlı, sırtında zikzaklar olduğunu ve Van Gölü canavarı olduğunu düşündüğünü söyledi.
12.08.2020Haberler
Görüntülemeyi başardı! 'Canavar olduğuna inandım'
Görüntülemeyi başardı! 'Canavar olduğuna inandım'Van'ın Tuşba ilçesindeki Adır Mahallesi'ne kardeşi ve kuzeniyle birlikte tatile giden Züleyha Sona, Van Gölü’nde hızlı hareket eden sırtı zikzaklı bir cismi görüntüledi. Büyük korku ve heyecan yaşadığını, daha önce Van Gölü canavarı olduğunu söylediklerinde komik olarak algıladığını anlatan Sona, "Ama gerçekten bu cismi gördükten sonra canavar olduğuna artık inandım" dedi.
12.08.2020Gündem
Jandarma drone'u görünce hemen operasyon başladı! Van Gölü canavarı...
Jandarma drone'u görünce hemen operasyon başladı! Van Gölü canavarı...Geçtiğimiz günlerde Van Gölü'nde hızla hareket eden cisim görüntüledi. Gören bölge sakini siyah renkte canlı ve parlak olduğunu söylediği cismin 'Van Gölü Canavarı' olabileceğini söyledi. Bu haberin ardından denetimlerini artıran Van İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Van Gölü’nde drone'un tespit ettiği cisim için hemen operasyon başlattı.
30.04.2020Gündem
Van Gölü canavarı 131 yıl önce manşet olmuş
Van Gölü canavarı 131 yıl önce manşet olmuşBİTLİSin Adilcevaz ilçesinde sahilde gezmeye çıkan Mehmet Şeşen (30) tarafından Van Gölü'nde görüntülenen cisim, var olduğu iddia edilen Van Gölü canavarını yeniden gündeme getirdi. Van'da yerel gazeteci olan İkram Kali, Van Gölü canavarının 131 yıl önce Osmanlı gazetesine manşet olduğunu belirterek, konunun araştırılması gerektiğini söyledi.
22.04.2020Tatil
Görüntülediği cismi 'Van Gölü Canavarı' sandı!
Görüntülediği cismi 'Van Gölü Canavarı' sandı!Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde sahilde arkadaşıyla gezmeye çıkan Mehmet Şeşen (30), Van Gölü'nde hızla hareket eden cisim görüntüledi. Şeşen, siyah renkte canlı ve parlak olduğunu söylediği cismin, Van Gölü Canavarı olabileceğini söyledi.
21.04.2020Haberler
Görüntülediği cismi 'Van Gölü Canavarı' sandı!
Görüntülediği cismi 'Van Gölü Canavarı' sandı!Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde sahilde arkadaşıyla gezmeye çıkan Mehmet Şeşen (30), Van Gölü'nde hızla hareket eden cisim görüntüledi. Şeşen, siyah renkte canlı ve parlak olduğunu söylediği cismin, Van Gölü Canavarı olabileceğini söyledi.
21.04.2020Gündem
Van Gölü'nde dünyanın en büyük mikrobiyalitleri keşfedildi!
Van Gölü'nde dünyanın en büyük mikrobiyalitleri keşfedildi!Türkiye'nin en büyük gölü ünvanını taşıyan Van Gölü, aynı zamanda dünyanın en büyük sodalı gölü olarak kabul ediliyor. Su altı araştırmacıları Van Gölü'nde dünyanın en büyük mikrobiyalitlerini keşfetti.
25.09.2019Populer Bilim
Van'da alışveriş festivali başladı
Van'da alışveriş festivali başladıVan'da ekonomiye katkı sunmak ve ülkelerindeki 13 günlük nevruz tatili için kente gelen İranlı turistleri ağırlamak amacıyla bu yıl 5'incisi düzenlenen "Van Alışveriş Festivali (Shopping Fest)" başladı.
15.03.2019Ekonomi
Loch Ness Canavarı hakkında 10 ilginç bilgi
Loch Ness Canavarı hakkında 10 ilginç bilgiİskoçya'nın Loch Ness Gölü'nde defalarca görüldüğü iddia edilen ve tarih öncesine ait bir canlı olduğu düşünülen Loch Ness Canavarı'na ilişkin bazı bilgilere göz atalım.
7.08.2018Tarih
Gizemli olduğu düşünülen fakat mantıklı açıklaması olan 10 olay
Gizemli olduğu düşünülen fakat mantıklı açıklaması olan 10 olayKoca Ayak, Van Gölü Canavarı ya da Mısır Piramitleri... Dünya üzerinde açıklanamayan çok sayıda olay yaşanıyor. Bazı vakalar son derece gizemli görünse de, elbette mantıklı bir açıklaması var. Dünyanın en gizemli olaylarına mantık çerçevesinden bakalım...
27.07.2018Diğer
Efsanevi 'Maymun Adam' görüntülendi
Efsanevi 'Maymun Adam' görüntülendiEndonezya'ya bağlı Sumatra Adası'nda, bir grup motosikletli tarafından, yüzyıllardır bölgede yaşadığı iddia edilen Yeti benzeri efsanevi yaratık 'Maymun Adam'ın kayda alındığı öne sürüldü.
6.05.2021Diğer
Van Gölü Canavarı'nı bulana 270 bin lira para ödülü
Van Gölü Canavarı'nı bulana 270 bin lira para ödülüUluslararası video oyun üretim şirketi Capcom, aralarında Van Gölü Canavarı, Kocaayak ve denizkızı gibi yaşadığı öne sürülen efsanevi canlıları bulana 270 bin lira para ödülü vereceğini duyurdu.
8.03.2018Doğa
Van Gölü Canavarı Arnavutluk'ta ortaya çıktı
Van Gölü Canavarı Arnavutluk'ta ortaya çıktıBir dönem Türkiye gündeminin zirvesinden hiç inmeyen Van Gölü Canavarı'nın Arnavutluk'ta ortaya çıktığına dair bazı görüntüler paylaşıldı.
8.03.2018Dünya
Uşak’ta esrarengiz olay
Uşak’ta esrarengiz olayUşak merkezde bulunan bir gölette dün akşamüzeri yaşanan esrarengiz olayda gölün ortasında meydana gelen kabarma endişeye neden olurken, “Van Gölü Canavarı” hikayesini anımsattı. Uşak merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Göğem Göletinde dün akşamüzeri esrarengiz bir olay yaşandı. Yaşananlar ve görüntüler geçmişte olan “Van Gölü Canavarı” hikayesini anımsatırken, olayda göletin orta kısımlarından uğultu geldiği ve ardından biranda gölün adeta kaynarcasına kabarmaya başladığı gözlemlendi. Bu anlar gölet etrafında piknik yapan ve balık tutan vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi.
11.09.2019Haberler
Uşak’ta esrarengiz olay
Uşak’ta esrarengiz olayVan Gölü Canavarı” Uşak’ta yeniden gündeme geldi
16.10.2017Gündem
ALACAKLARI iÇiN DAVA AÇIYOR
ALACAKLARI iÇiN DAVA AÇIYORSon olarak ‘Eyyvah Eyvah 3’ ve 14 Mart’ta vizyona girecek ‘Dursun Çavuş’ filmlerinde rol alan, Duru Tiyatro’nun ‘Nafile Dünya’ oyununda sahneye çıkan 45 yıllık tiyatrocu...
6.03.2014Cadde
VAN GÖLÜ CANAVARI SİVRİSİNEK
VAN GÖLÜ CANAVARI SİVRİSİNEKVan Gölü havzasında bulunan ve 200’ü aşkın kuş türüne ev sahipliği yapan Erçek Gölü’nü, havaların sıcak geçmesiyle birlikte sivrisinekler istila etti.
7.08.2013Gündem
Van’da festival coşkusu
Van’da festival coşkusuVan Gölü’nde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Su Sporları Festivali hareketli başladı. ABD’den gelen akrobasi gruplarının gösterileriyle göl, renkli görüntülere sahne oldu...
29.06.2013Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Van Gölü Canavarı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.