Vedat Işıkhan

Vedat Işıkhan

Son dakika Vedat Işıkhan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Vedat Işıkhan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Vedat Işıkhan haber sayfamızda...

Vedat Işıkhan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 591 vedat ışıkhan haberi bulunmuştur.
Bakan Işıkhan duyurdu! SGK 10 projede ödül aldı
Bakan Işıkhan duyurdu! SGK 10 projede ödül aldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK), 16-18 Nisan tarihlerinde Portekiz’de gerçekleştirilen ISSA Avrupa Sosyal Güvenlik Forumu’nda ISSA İyi Uygulama Ödülleri kapsamında toplamda 10 ödüle layık görüldüğünü bildirdi.
21.04.2024 Ekonomi
Maden faciasında can veren işçi 66 gün sonra toprağa verildi! Cumhurbaşkanı Erdoğan aileyi aradı
Maden faciasında can veren işçi 66 gün sonra toprağa verildi! Cumhurbaşkanı Erdoğan aileyi aradı Erzincan'ın İliç ilçesindeki altın madeni sahasında meydana gelen göçükte toprak altında kalan 9 işçiden, 66 gün sonra cansız bedenine ulaşılan Adnan Keklik (42) toprağa verildi. Cenazeye, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan da katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aileyi aradı.
20.04.2024 Gündem
SON DAKİKA ASGARİ ÜCRETE ARA ZAM 2024 | Temmuz'da Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Asgari ücret Temmuz zammı son dakika açıklaması
SON DAKİKA ASGARİ ÜCRETE ARA ZAM 2024 | Temmuz'da Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Asgari ücret Temmuz zammı son dakika açıklaması Asgari ücrete ara zam gelecek mi, sorusu gündemdeki yerini koruyor. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında ara zam yapılan milyonlarca asgari ücretli çalışan bu yıl da ara zam olacak mı sorusunun yanıtını arıyor. 2024 Asgari ücret ara zammı ile ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'dan son dakika açıklaması geldi.
19.04.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Işıkhan, Memur-Sen heyetiyle bir araya geldi
Bakan Işıkhan, Memur-Sen heyetiyle bir araya geldi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.
18.04.2024 Ekonomi
‘Asgari ücrete ara zam yok’
‘Asgari ücrete ara zam yok’ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, asgari ücrette ara zam olmayacağını söyleyerek, enflasyon ve sözleşmeden kaynaklı farkların temmuz ayında emekli maaşlarına yansıyacağını, bunun dışında bir zam yapılmayacağını belirtti.
18.04.2024 Ekonomi
Bakan Işıkhan'dan asgari ücret açıklaması
Bakan Işıkhan'dan asgari ücret açıklaması Asgari ücret ve emeklilere ara zam yapılacağına ilişkin iddialar gündeme gelirken, Bakan Işıkhan tartışmalara son noktayı koydu.
17.04.2024 Uzmanpara
Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Bakan Işıkhan'dan açıklama
Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Bakan Işıkhan'dan açıklama Asgari ücret ve emeklilere ara zam yapılacağına ilişkin iddialar gündeme gelirken, Bakan Işıkhan tartışmalara son noktayı koydu.
17.04.2024 Haberler
Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Bakan Işıkhan'dan açıklama
Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Bakan Işıkhan'dan açıklama Asgari ücret ve emeklilere ara zam yapılacağına ilişkin iddialar gündeme gelirken, Bakan Işıkhan tartışmalara son noktayı koydu.
17.04.2024 Ekonomi
Bakan Işıkhan açıkladı: Hibeyi 400 bin liraya yükselttik
Bakan Işıkhan açıkladı: Hibeyi 400 bin liraya yükselttik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, engelli ve eski hükümlü vatandaşlara yönelik desteklerin artırıldığını söyledi.
17.04.2024 Ekonomi
SGK’dan annelere 12 ay boyunca 325 euro destek ödemesi!  İşte başvuru ekranı, şartları ve tarihi
SGK’dan annelere 12 ay boyunca 325 euro destek ödemesi!  İşte başvuru ekranı, şartları ve tarihi Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) annelere 12 ay boyunca 325 euro destek ödemesi yapılacağını duyurdu. Peki annelere 325 euro destek ödemesi başvuruları nasıl yapılacak, başvuru şartları neler? Detaylar haberimizde…
15.04.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Işıkhan işsizlik rakamlarını değerlendirdi
Bakan Işıkhan işsizlik rakamlarını değerlendirdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, istihdam sayısının şubat ayında bir önceki aya göre, 147 bin kişi artarak 32 milyon 423 bin kişi ile tarihi zirvesini yenilediğini açıkladı.
15.04.2024 Uzmanpara
Bakan Işıkhan işsizlik rakamlarını değerlendirdi
Bakan Işıkhan işsizlik rakamlarını değerlendirdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan sosyal medya hesabından işsizlik rakamlarını değerlendirdi.
15.04.2024 Ekonomi
SGK, 7 bin anneye 325 euro destek verecek
SGK, 7 bin anneye 325 euro destek verecek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) aracılığıyla 7 bin anne ve bakıcıya 325 euro destek verileceğini duyurdu.
14.04.2024 Ekonomi
En fazla eleman aranan 10 meslek belli oldu! İŞKUR'dan çarpıcı araştırma
En fazla eleman aranan 10 meslek belli oldu! İŞKUR'dan çarpıcı araştırma İŞKUR tarafından yayımlanan İşgücü Piyasası Araştırmasına göre, 2023 yılında en çok imalat sektöründe işgücü ihtiyacı olduğu belirlendi.
13.04.2024 Ekonomi
Bakan Işıkhan: “2024 yılının ilk 3 ayında 336 bin kişi işe yerleştirildi”
Bakan Işıkhan: “2024 yılının ilk 3 ayında 336 bin kişi işe yerleştirildi” Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, “2024 yılının ilk 3 ayında 336 bin kişinin işe yerleştirilmesine aracılık ettik” dedi.
8.04.2024 Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan sosyal refah ve enflasyonla mücadele açıklaması
Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan sosyal refah ve enflasyonla mücadele açıklaması Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında bir araya geldi. Yapılan açıklamada, "Temel önceliğimiz olan enflasyon ile mücadelemizi sürdürecek, Türkiye Yüzyılı vizyonu ile sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak, sosyal refahı kalıcı olarak artıracağız." denildi.
3.04.2024 Gündem
DUL VE YETİM BAYRAM İKRAMİYESİ YATTI MI? 2024 Ramazan Bayramı dul ve yetim ikramiyesi ne kadar, kaç TL oldu?
DUL VE YETİM BAYRAM İKRAMİYESİ YATTI MI? 2024 Ramazan Bayramı dul ve yetim ikramiyesi ne kadar, kaç TL oldu? Dul ve yetim bayram ikramiyesinin ne zaman hesaplara yatırılacağı merak ediliyor. Bilindiği gibi emeklilere Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı olmak üzere yılda 2 kere olmak üzere ikramiye veriliyor. Emekli ikramiyelerinde bu yılın ilk ödemeleri için beklenen tarih belli oldu. Dul ve yetim maaşından yararlanan vatandaşlar ise "Dul ve yetim bayram ikramiyesi ne zaman hesaba yatacak? 2024 Ramazan Bayramı dul ve yetim ikramiyesi ne kadar, kaç TL oldu?" sorgulamasına başladı. İşte dul ve yetim bayram ikramiyesi ödeme tarihleri…
2.04.2024 Bilgi Rehberi
'Yerel yöneticilerimizle birçok projeye imza atacağız'
'Yerel yöneticilerimizle birçok projeye imza atacağız' Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Ankara’da oyunu kullandı.
31.03.2024 Ekonomi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan: Yerel yöneticilerimizle birçok projeye imza atacağız
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan: Yerel yöneticilerimizle birçok projeye imza atacağız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Ankara'da oyunu kullandı. Bakan Işıkhan, "Gelecek yüzyılda bu yerel yöneticilerimizle birlikte hem istihdamın hem de iş gücünün arttırılması noktasında birlikte çalışacağımız birçok projeye imza atacağız" dedi.
31.03.2024 Gündem
Bakan Işıkhan'dan emeklilere promosyonla ilgili açıklama! 'Ödemeler yapılmaya başlandı'
Bakan Işıkhan'dan emeklilere promosyonla ilgili açıklama! 'Ödemeler yapılmaya başlandı' Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Nevşehir'deki programının ardından Niğde Belediyesi'nin Efendibey Mahallesi'ndeki Gazi Ortaokulu bahçesinde düzenlediği iftar programına katıldı. Bakan Işıkhan, "Bu hafta başında promosyon başvuruları alınmaya başlanmıştı, başvuru yapan emeklilerimiz için dün itibariyle ödemeler yapılmaya başlandı." dedi.
29.03.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu yeni projeleri masaya yatırdı: Trabzon raylı sistem hattı için çalışmalar başladı
Bakan Uraloğlu yeni projeleri masaya yatırdı: Trabzon raylı sistem hattı için çalışmalar başladı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Arsin, Tonya, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerini ziyareti sonrası, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç ve Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın’la bir araya gelerek, ulaştırma ve altyapı projelerini masaya yatırdı.
29.03.2024 Gündem
EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ 2024 ÖDEME TARİHLERİ 📌 SSK, Bağ-Kur emekli bayram ikramiyesi ne zaman hesaplara yatacak? Gün gün ödeme tarihleri....
EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ 2024 ÖDEME TARİHLERİ 📌 SSK, Bağ-Kur emekli bayram ikramiyesi ne zaman hesaplara yatacak? Gün gün ödeme tarihleri.... Ramazan Bayramı için geri sayım devam ederken SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında maaş alan emeklilerin 3 bin TL emekli ikramiyesi alacağı tarihler netleşti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan dün yaptığı açıklama ile ödemelerin yapılacağı tarihleri gün gün duyurdu. Peki 3 bin TL emekli bayram ikramiyesi ne zaman hesaplara yatacak? İşte SSK, Bağ-Kur emekli bayram ikramiyesi ödeme tarihleri...
29.03.2024 Bilgi Rehberi
Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan: 31 Mart akşamı yeni bir döneme başlayacağız
Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan: 31 Mart akşamı yeni bir döneme başlayacağız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, "31 Mart akşamı itibarıyla İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerimizin gerçek belediyecilikle ülkemizin kalkınmasına köstek değil, destek olacağı yeni bir döneme başlayacağımızı ümit ediyorum" dedi.
29.03.2024 Haberler
Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan: 31 Mart akşamı yeni bir döneme başlayacağız
Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan: 31 Mart akşamı yeni bir döneme başlayacağız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, "31 Mart akşamı itibarıyla İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerimizin gerçek belediyecilikle ülkemizin kalkınmasına köstek değil, destek olacağı yeni bir döneme başlayacağımızı ümit ediyorum" dedi.
29.03.2024 Ekonomi
‘Ankara’nın borcu 18 şehre bedel’
‘Ankara’nın borcu 18 şehre bedel’ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, büyükşehir belediyelerinin SGK’ya olan borçlarıyla ilgili “SGK’ya en fazla borcu olan 5 büyükşehir belediyesinin 5’i de CHP’li...
29.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Vedat Işıkhan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.