Veliefendi Hipodromu

Veliefendi Hipodromu

Son dakika Veliefendi Hipodromu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Veliefendi Hipodromu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Veliefendi Hipodromu haber sayfamızda...

Veliefendi Hipodromu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 449 veliefendi hipodromu haberi bulunmuştur.
Anlamlı koşu
Anlamlı koşuKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı etkinlikleri çerçevesinde her yıl geleneksel hale gelen KKTC koşusu Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşti.
29.07.2022Cadde
Serdal Adalı: Yüzde 20 artış yapacağız
Serdal Adalı: Yüzde 20 artış yapacağızTürkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı, yarış ikramiyelerinde 1 Ağustos'tan itibaren yüzde 20 artışa gideceklerini söyledi. Yeni projeler ve Veliefendi Hipodromu'yla ilgili de açıklamalar yaptı.
20.07.2022Diğer
Şimdiki zamanın hikayesi
Şimdiki zamanın hikayesiBÜNYAMİN AYGÜN - Muğla, Marmaris’te çıkan ve günlerce süren yangın şüphesiz tüm ülkenin kâbusu oldu...
Gazi Koşusu sırasında bileği kırılan atın jokeyi Tokaçoğlu: Talihsiz bir kaza
Gazi Koşusu sırasında bileği kırılan atın jokeyi Tokaçoğlu: Talihsiz bir kaza96'ncı Gazi Koşusu, 26 Haziran'da İstanbul'daki Veliefendi Hipodromu'nda yapıldı. 40 bin kişinin tribünlerden, milyonlarca kişinin ekrandan takip ettiği yarışı, Özcan Yıldırım'ın jokeyliğini yaptığı 'Secret Power' isimli safkan at kazandı. Yarış sırasında talihsiz bir olay yaşandı. Yarışta atların bin 700'e geldiği sıralarda 10 numaralı 'Dollar Man' adlı at sakatlandı. 'Dollar Man'dan inerek ilk kontrolleri yapan jokey Kadir Tokaçoğlu, yarışa devam edemedi. 'Dollar Man'in ön sol ayak bileğinin kırıldığı tespit edildi. Yarıştan da menedilen 'Dollar Man', oluşan kırık nedeniyle daha sonra uyutuldu.
28.06.2022Diğer Sporlar
96. Gazi Koşusu'nda uyutulan 'Dollar Man'in jokeyinden itiraf: Atımın ön ayaklarında...
96. Gazi Koşusu'nda uyutulan 'Dollar Man'in jokeyinden itiraf: Atımın ön ayaklarında...Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına düzenlenen 96'ncı Gazi Koşusu'nda jokeyliğini Özcan Yıldırım'ın yaptığı "Secret Power" mutlu sona ulaştı. Yarışseverlerin büyük ilgi gösterdiği koşu sonrası yürekleri burkan bir olay yaşandı. Bacağındaki kırık nedeniyle yarış dışı kalan ve uyutulan 'Dollar Man'in jokeyi Kadir Tokaçoğlu DHA'ya konuştu.
28.06.2022Diğer
Gazi Koşusu heyecanı
Gazi Koşusu heyecanıUlu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 96 yıldır kesintisiz olarak düzenlenen, Türk atçılığının derbisi Gazi Koşusu, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşti.
28.06.2022Cadde
96. Gazi Koşusu'nu Secret Power jokeyi Özcan Yıldırım kazandı
96. Gazi Koşusu'nu Secret Power jokeyi Özcan Yıldırım kazandı96. Gazi Koşusu'nu kazanan Secret Power jokeyi Özcan Yıldırım
27.06.2022Diğer Sporlar
Şampiyon jokey Özcan Yıldırım Skorer'e konuştu! 'Tarif edilmez bir duygu'
Şampiyon jokey Özcan Yıldırım Skorer'e konuştu! 'Tarif edilmez bir duygu'Kariyerinde ilk kez Gazi Koşusu'nda zafer elde eden Özcan Yıldırım, Skorer Tv'den Nergis Aşkın'a açıklamalarda bulundu. Yıldırım, yıllardır bu anı beklediğini söylerken yaşadığı hislerin tarifsiz olduğunu ifade etti.
27.06.2022Programlar
96'ncı Gazi Koşusu'nun ödül töreni yapıldı
96'ncı Gazi Koşusu'nun ödül töreni yapıldı96'ncı Gazi Koşusu'nun ödül töreni yapıldı
27.06.2022Diğer Sporlar
96. Gazi Koşusu'nda tarihi zafer! Secret Power ezber bozdu
96. Gazi Koşusu'nda tarihi zafer! Secret Power ezber bozdu96. Gazi Koşusu’nda zafer, jokey Özcan Yıldırım’ın bindiği Secret Power’ın oldu. Dişi tay ile bütün rakiplerini geride bırakan Yıldırım, 2400 metre çim pistte, 2.31.04’lük derecesiyle üst üste 7 kez bu zaferi elde eden jokey Ahmet Çelik’in hegemonyasını da kırmış oldu
27.06.2022Diğer
Gazi Koşusu sonuçları 2022: 96. Gazi Koşusu'nu kim kazandı, ikramiye ne kadar?
Gazi Koşusu sonuçları 2022: 96. Gazi Koşusu'nu kim kazandı, ikramiye ne kadar?96. Gazi Koşusu gerçekleştirildi. Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen yarışa ise 22 at dahil oldu. Yarışı ise Özcan Yıldırım yönetimindeki Secret Power kazandı. Peki, 96. Gazi Koşusu ödülü ne kadar, Secret Power'ın sahibi kim?
26.06.2022Skorer
Bakan Kasapoğlu, Gazi Koşusu'nu kazanan Özcan Yıldırım'ı tebrik etti
Bakan Kasapoğlu, Gazi Koşusu'nu kazanan Özcan Yıldırım'ı tebrik ettiGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 96'ncısını kazanan jokey Özcan Yıldırım’ı tebrik etti.
27.06.2022Diğer
96. Gazi Koşusu'nda büyük sürpriz! Kariyerinde ilk kez kazandı
96. Gazi Koşusu'nda büyük sürpriz! Kariyerinde ilk kez kazandıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 96 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirilen Gazi Koşusu’nu Emrah Karamazı'nın sahibi olduğu Secret Power, jokeyi Özcan Yıldırım ile kazandı. Özcan Yıldırım böylece kariyerinde ilk kez Gazi Koşusu'nda zafer elde etti. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 96'ncısını kazanan jokey Özcan Yıldırım’ı tebrik etti.
26.06.2022Diğer
Gazi Koşusu için yarışseverler, Veliefendi Hipodromu'na akın etti
Gazi Koşusu için yarışseverler, Veliefendi Hipodromu'na akın ettiVeliefendi Hipodromu'nda 96'ncısı gerçekleştirilecek olan Gazi Koşusu öncesinde binlerce yarışseverler, yarışı tribünlerden izleyebilmek için hipodromda ciddi bir kalabalık oluşturdu.
26.06.2022Diğer Sporlar
Gazi Koşusu'nda heyecan bugün yaşanacak! Kazanana dev para ödülü
Gazi Koşusu'nda heyecan bugün yaşanacak! Kazanana dev para ödülüTürk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu’nun 96.’sı bugün saat 17.15’te Veliefendi Hipodromu’nda koşulacak, 2022 yılının şampiyonu belli olacak. 22 üç yaşlı İngiliz tayının 2400 metre mesafede ve çim pistte kıyasıya kapışacağı mücadelede finişi önde geçen safkan sahibine 2.5 milyon TL kazandıracak.
26.06.2022Diğer
96'ncı Gazi Koşusu'nun resepsiyonu yapıldı
96'ncı Gazi Koşusu'nun resepsiyonu yapıldıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 96 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirilen Gazi Koşusu'nun 96'ncısı, bugün (26 Haziran Pazar) Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak.
25.06.2022Diğer
96'ncı Gazi Koşusu yarın koşulacak
96'ncı Gazi Koşusu yarın koşulacakGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 96 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirilen Gazi Koşusu'nun startı yarın Veliefendi Hipodromu'nda saat 17.15'te verilecek. Atçılığımızın derbisi niteliğindeki önemli koşuda 19'u erkek, 3'ü dişi olmak üzere 3 yaşlı 22 safkan İngiliz tayları 2400 metre çim pistte mücadele verecek.
25.06.2022Diğer
Gazi Koşusu için geri sayım! Dev heyecanı Demirören Medya yayınlayacak
Gazi Koşusu için geri sayım! Dev heyecanı Demirören Medya yayınlayacakBu yıl 96. kez düzenlenecek Türk at yarışçılığının derbisi olan Gazi Koşusu, yarın 17.15’te Veliefendi Hipodromu’nda yapılacak. Gazi Koşusu heyecanını yarışseverler yarın 17.15'ten itibaren Demirören Medya bünyesinde yer alan Kanal D, CNN Türk, D-Smart ve TAY TV ekranlarından yaşayabilecek.
25.06.2022Diğer
96. Gazi Koşusu'nun basın toplantısı düzenlendi
96. Gazi Koşusu'nun basın toplantısı düzenlendi Bu yıl 96. kez düzenlenecek Türk at yarışçılığının derbisi olan Gazi Koşusu, pazar günü saat 17.15’te Veliefendi Hipodromu’nda yapılacak. Koşu öncesi yarışmacı jokeylerin de katıldığı bir basın toplantısı düzenlendi.
24.06.2022Diğer
Gazi Koşusu'nda 22 at zafere koşacak! Dev yarış pazar günü...
Gazi Koşusu'nda 22 at zafere koşacak! Dev yarış pazar günü...Veliefendi Hipodromu'nda 26 Haziran pazar günü 96. kez startı verilecek Gazi Koşusu'nun kayıtları tamamlandı.
20.06.2022Diğer
TJK'dan Demirören Medya'ya 7 ödül
TJK'dan Demirören Medya'ya 7 ödülTürkiye Jokey Kulübü (TJK), 2021 Yılı Nimet Üyken Basın Ödülleri yarışması sonuçlarını açıkladı. Düzenlenen yarışmada Demirören Grubu, 7 ödüle layık görülürken, Demirören Haber Ajansı (DHA) "Hipodromlardaki Anneler" haberiyle Görsel Medya Röportaj Kategorisinde ödülün sahibi oldu.
31.05.2022Diğer
TJK'nın meralarını satın alıp, tesis kurmasına karşı çıktılar
TJK'nın meralarını satın alıp, tesis kurmasına karşı çıktılarTürkiye Jokey Kulübü'nün (TJK) Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde Seymen Mahallesi'nin merası sınırları içinde kalan 936 dekar araziyi satın alıp atların antrenman yapması ve barınmalarını sağlamak amaçlı tesis kurmak için çalışma başlatmasına, geçimini hayvancılıkla sağlayan ve Veliefendi Hipodromu'nun bölgeye taşınacağı duyumu aldıklarını öne süren çevre halkı karşı çıktı.
30.05.2022Ekonomi
Yarışsever hipodroma akın etti! Final Dance, Gazi favorisi oldu...
Yarışsever hipodroma akın etti! Final Dance, Gazi favorisi oldu...Erkek ve Dişi Tay Deneme Koşuları pazar günü nefesleri kesti. Final Dance ve Secret Power önemli yarışları kazandı.
16.05.2022Diğer
Pazar günü adres Veliefendi! Muhteşem yarışlar nefes kesecek…
Pazar günü adres Veliefendi! Muhteşem yarışlar nefes kesecek…At yarışlarının klasik koşuları arasında yer alan Dişi ve Erkek Tay Deneme Koşuları pazar günü Veliefendi Hipodromu'nda yapılacak. Gazi Koşusu öncesi 3 yaşlı İngiliz safkanları boy gösterecek.
13.05.2022Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Veliefendi Hipodromu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.