Vodafone Türkiye

Vodafone Türkiye

Son dakika Vodafone Türkiye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Vodafone Türkiye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Vodafone Türkiye haber sayfamızda...

Vodafone Türkiye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.729 vodafone turkiye haberi bulunmuştur.
Babalık izninde devrim
Babalık izninde devrimTürk iş dünyasında babalık izni artıyor. Kanunen verilen 5-10 günlük süreyi yeterli bulmayan firmalar yeni baba olmuş çalışanlarına 2 haftadan 6 aya kadar ücretli izin veriyor
21.06.2021Ekonomi
Yeni nesil inovasyon merkezi Türkiye oldu
Yeni nesil inovasyon merkezi Türkiye olduVodafone, Türkiye’yi Vodafone Grubu içinde mükemmeliyet merkezi olarak konumlama hedefi doğrultusunda yeni bir başarıya daha  imza attı.
11.06.2021Ekonomi
Arçelik’te yeni atama
Arçelik’te yeni atamaArçelik İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Toygan Pulat getirildi.
9.06.2021Ekonomi
Alışverişte ‘cep’ faturasıyla ödeme
Alışverişte ‘cep’ faturasıyla ödemeVodafone, müşterilerine market alışverişlerini hızlı biçimde yapma imkanı sunduğu çevrim içi “Süpermarket” hizmetine mobil ödeme özelliğini eklediğini duyurdu.
7.06.2021Ekonomi
Hibrit çalışmayı kalıcı yapıyor
Hibrit çalışmayı kalıcı yapıyorVodafone, Mart 2020’den bu yana uygulamakta olduğu uzaktan çalışma düzenini aşı ve normalleşme takvimine bağlı olarak Eylül 2021 itibarıyla hibrit çalışmaya dönüştürecek.
28.05.2021Ekonomi
Vodafone Türkiye’den 4.6 milyar TL kâr
Vodafone Türkiye’den 4.6 milyar TL kârVodafone Türkiye, 2020 - 2021 mali yılı servis gelirlerini, geçen yıla göre yüzde 15.4 oranında artırarak 14.1 milyar TL’ye çıkardı. Şirketin faiz, amortisman ve vergi öncesi kârı (FAVÖK) yüzde 16.2 artış ile yaklaşık 4.6 milyar TL’yi aştı.
21.05.2021Ekonomi
Bayramda telefonu elden bırakmadılar
Bayramda telefonu elden bırakmadılarVodafone, 23.4 milyon abonesinin arife günü ve Ramazan Bayramı’nı kapsayan 4 günde yaklaşık 1.3 milyar dakika konuşma, 122 milyon SMS ve 33 milyon GB mobil internet kullanımıyla yeni bir rekora imza attığını duyurdu.
19.05.2021Ekonomi
Vodafone Türkiye’de üst düzey atama var
Vodafone Türkiye’de üst düzey atama varVodafone Türkiye’de 2010’dan bu yana görev yapan Levent Gemici, şirketin Strateji, İş Geliştirme ve Toptan Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
12.05.2021Ekonomi
Tam kapanmada internete doping
Tam kapanmada internete dopingTam kapanma sonrasında evlerde internet kullanımı tavan yaptı. Kullanıcılara hizmet sağlayan operatörler de altyapılarını ve operasyonlarını güçlendirerek bu döneme girdi
4.05.2021Ekonomi
Dünyaya yönetici  ihraç ediyor
Dünyaya yönetici ihraç ediyorVodafone Türkiye, çalışanlarına, Vodafone Grubu bünyesinde uluslararası kariyer yapma olanağı sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 160 çalışanını yurtdışına transfer eden Vodafone Türkiye, son olarak 2 üst düzey yöneticisini daha Avrupa Bölge organizasyonuna ihraç etti.
30.04.2021Ekonomi
KOBİ’ler e-ticaret için buluştu
KOBİ’ler e-ticaret için buluştuE-ticaret altyapı firması IdeaSoft’un, e-ticaret ekosistemine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği KOBİ E-Ticaret Zirvesi 2021, online olarak iyzico işbirliği ve Vodafone ana sponsorluğunda gerçekleşti. “Öncesi ve Sonrası” temasında gerçekleşen zirvede, e-ticaretin dünü ve bugünü de ele alınarak, e-ticarete başlamak isteyen KOBİ’lere ve e-ihracatla sınırları kaldırmak isteyen işletmelere yol haritası çizildi.
27.04.2021Kobi
İş arayana indirimli internet
İş arayana indirimli internetPandemi döneminde işini kaybedenlere indirimli internet fırsatı geldi. Vodafone, 39 TL olan ‘Birlikteyiz’ tarifesini iş arayanlara 9 TL’ye sunacak. Ayrıca iş arayanlara eğitimler verilecek.
27.04.2021Ekonomi
Ramazan kampanyaları
Ramazan kampanyalarıVodafone, Ramazan ayına özel geliştirdiği ek paketleri müşterilerinin kullanımına sundu.
23.04.2021Ekonomi
Vodafone’a IoT ödülü
Vodafone’a IoT ödülüVodafone Grubu, araştırma şirketi Gartner tarafından “2021 Magic Quadrant Uluslararası Yönetilen Nesnelerin İnterneti (IoT) Bağlantı Servisleri Lideri” seçildi.
19.04.2021Ekonomi
Kesintilere ve arızaya ön tespit
Kesintilere ve arızaya ön tespitŞebekesini dijital geleceğe hazırlamaya devam eden Vodafone, mobil altyapısında ‘öngörücü bakım modeli’ni uygulamaya başladı. Şirket, makine öğrenmesi ve büyük veri algoritmalarını kullanarak, gelecekte mobil altyapıda oluşabilecek arıza ve kesintileri henüz oluşmadan tespit edip engelleyebilecek. Böylece, şebeke hizmet kalitesinde önemli iyileşme sağlanacak.
7.04.2021Ekonomi
Vodafone'dan fiber altyapı hamlesi
Vodafone'dan fiber altyapı hamlesiMobil ve sabit altyapısında artan veri taleplerini maksimum kapasiteyle karşılamayı amaçlayan Vodafone, optik kablolardaki iletim hızını ve frekans kaynağını artırarak müşteri ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaya devam ediyor. Türkiye’de optik spektrumdaki C ve L bantlarını birleştiren ilk operatör olan Vodafone, mevcut şebekesinin maksimum hızını 64.8 Tbit/s kapasiteye taşıyacak.
3.04.2021Ekonomi
Vodafone tam not aldı
Vodafone tam not aldıAlman bağımsız danışmanlık ve mühendislik şirketi Umlaut’un 2020 yılında Türkiye’de 7 bin 900 kilometrenin üzerinde yol kat ederek yaptığı 4.5G bağlantı deneyimi testlerinde, Vodafone’un “yüksek kaliteli mobil altyapıya” ve test edilen tüm servislerde “yüksek güvenilirliğe” sahip olduğu onaylandı.
31.03.2021Ekonomi
KOBİ’ye 12 milyonluk ‘dijital’ destek geliyor
KOBİ’ye 12 milyonluk ‘dijital’ destek geliyorTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Vodafone Business, KOBİ’lerin dijitalleşmesi yönünde yeni bir adım attı.
16.03.2021Ekonomi
Hisarcıklıoğlu: Daha fazla girişimciye ihtiyacımız var
Hisarcıklıoğlu: Daha fazla girişimciye ihtiyacımız varTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bu çağda zenginleşmenin ve kalkınmanın anahtarının girişimcilik olduğunu belirterek, "Nüfusumuzdaki girişimcilerin oranı yüzde 2, bunu yüzde 5 seviyesine çıkarmamız lazım. Her girişimci ortalama 10 kişiye istihdam sağlıyor. İşte bu yüzden ülke olarak bizim de daha fazla girişimciye ihtiyacımız var. İşte 'Türkiye 100' programıyla, girişimci rol modellerimizin sayısı artsın istiyoruz" dedi.
15.03.2021Ekonomi
Vodafone’dan yeni Askerfone tarifesi
Vodafone’dan yeni Askerfone tarifesiVodafone, askerlik görevini yapanların kullanımına yönelik yeni tarifeler geliştirdi.
12.03.2021Ekonomi
Vodafone’dan dijital sigorta servisi
Vodafone’dan dijital sigorta servisiVodafone, mobil finansal hizmetler ve perakende sektörlerinin ardından sigorta sektörüne de adım attı. Vodafone, müşterilerine dijital ortamda sigorta teklifleri sunmak amacıyla Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri’ni kurduğunu duyurdu. Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri aracılığıyla sigorta alan Vodafone müşterileri, 1 hafta geçerli 5 GB mobil internet paketi kazanacak.
10.03.2021Ekonomi
Türkiye’ye güven tam yatırıma hızla devam
Türkiye’ye güven tam yatırıma hızla devamVodafone’un Türkiye’ye yatırımı 25 milyar TL’yi aştı. CEO Engin Aksoy uzun vadeli yatırımcı olduklarını hatırlatarak, “Amaç Türkiye’yi mükemmeliyet merkezi olarak konumlamak” dedi
27.02.2021Ekonomi
Tarlada erken uyarı tasarrufu artırdı
Tarlada erken uyarı tasarrufu artırdıTürkiye İş Bankası ve Vodafone Business tarafından hayata geçirilen Dijital Tarım Çözümü kapsamında devreye alınan Bursa’daki zeytin arazilerinde dijital tarım istasyonları sayesinde yapılan erken uyarılarla toplam 15 milyon TL’nin üzerinde, Mersin Silifke’deki istasyonlarla da çilek üretiminde 5 milyon TL’ye yakın tasarruf sağlandı.
23.02.2021Ekonomi
Türkiye'de cep telefonu ilk ne zaman kullanıldı? Salgınla kullanımlar arttı!
Türkiye'de cep telefonu ilk ne zaman kullanıldı? Salgınla kullanımlar arttı!Türkiye'de 27 yıl önce kullanılmaya başlanan ve zamanla günlük hayatın bir parçası haline cep telefonları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde zayıflayan sosyal ilişkilerin sürdürülmesinde önemli rol oynuyor.
22.02.2021Teknoloji
Müşteri hizmetine beş ödül geldi
Müşteri hizmetine beş ödül geldiVodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri, 15. Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde bir altın, dört gümüş olmak üzere toplam 5 ödül aldı.
17.02.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomivodafonetürkiyebabalık izniArçelik

Vodafone Türkiye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.