Vodafone Türkiye

Vodafone Türkiye

Son dakika Vodafone Türkiye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Vodafone Türkiye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Vodafone Türkiye haber sayfamızda...

Vodafone Türkiye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.627 vodafone turkiye haberi bulunmuştur.
Türkiye’ye güven tam yatırıma hızla devam
Türkiye’ye güven tam yatırıma hızla devamVodafone’un Türkiye’ye yatırımı 25 milyar TL’yi aştı. CEO Engin Aksoy uzun vadeli yatırımcı olduklarını hatırlatarak, “Amaç Türkiye’yi mükemmeliyet merkezi olarak konumlamak” dedi
27.02.2021Ekonomi
Tarlada erken uyarı tasarrufu artırdı
Tarlada erken uyarı tasarrufu artırdıTürkiye İş Bankası ve Vodafone Business tarafından hayata geçirilen Dijital Tarım Çözümü kapsamında devreye alınan Bursa’daki zeytin arazilerinde dijital tarım istasyonları sayesinde yapılan erken uyarılarla toplam 15 milyon TL’nin üzerinde, Mersin Silifke’deki istasyonlarla da çilek üretiminde 5 milyon TL’ye yakın tasarruf sağlandı.
23.02.2021Ekonomi
Türkiye'de cep telefonu ilk ne zaman kullanıldı? Salgınla kullanımlar arttı!
Türkiye'de cep telefonu ilk ne zaman kullanıldı? Salgınla kullanımlar arttı!Türkiye'de 27 yıl önce kullanılmaya başlanan ve zamanla günlük hayatın bir parçası haline cep telefonları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde zayıflayan sosyal ilişkilerin sürdürülmesinde önemli rol oynuyor.
22.02.2021Teknoloji
Müşteri hizmetine beş ödül geldi
Müşteri hizmetine beş ödül geldiVodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri, 15. Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde bir altın, dört gümüş olmak üzere toplam 5 ödül aldı.
17.02.2021Ekonomi
Vodafone Türkiye’de yeni yapılanma
Vodafone Türkiye’de yeni yapılanmaVodafone Türkiye, Finansal Servisler, Pazaryeri ve Müşteri Operasyonları işlerini tek çatıda topladı. Yeni birimin yönetimini, şirkette 2017’den bu yana Müşteri Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Emre Ergun üstlendi.
10.02.2021Ekonomi
3.6 milyar TL servis geliri yazdı
3.6 milyar TL servis geliri yazdıVodafone Türkiye, 2020-21 mali yılının 3. çeyrek sonuçlarını açıkladı. Servis gelirleri yüzde 17.7 organik büyüme ile 3.6 milyar TL olurken, mobil abone sayısı da 23.4 milyona ulaştı.
4.02.2021Ekonomi
Betonun kalitesine uzaktan anlık takip
Betonun kalitesine uzaktan anlık takipYapı malzemeleri şirketi Akçansa’nın hazır beton markası Betonsa, beton üretiminin dijital dönüşümünü sağlamak için Vodafone  Business teknolojilerini seçti.
1.02.2021Ekonomi
Vodafone RedBox tarifelerini yeniledi
Vodafone RedBox tarifelerini yenilediVodafone, 4.5G mobil şebekesini ev internetine dönüştüren yeni nesil ev interneti Vodafone RedBox’a özel sunduğu yeni tarifelerini duyurdu.
31.01.2021Ekonomi
Güneş enerjisi için yeni santral
Güneş enerjisi için yeni santralVodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, “Esenyurt Teknoloji Merkezi’nde 3.2 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiğimiz çatı tipi güneş enerjisi sistemiyle 475 kWp kurulu güce ulaştık. Yılda 628 megavatsaat enerji üreterek 318 ton karbon salımının önüne geçeceğiz” dedi.
27.01.2021Ekonomi
Vodafone Business ile ekosistemi büyütecek
Vodafone Business ile ekosistemi büyütecekVodafone Business, Çözüm Ortağım Programı ile ekosistemini genişleterek iş hacmini büyütmeyi hedeflediğini duyurdu.
25.01.2021Ekonomi
Vodafone Türkiye’de üst düzey atama
Vodafone Türkiye’de üst düzey atamaVodafone Türkiye Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine Meltem Bakiler Şahin getirildi.
23.01.2021Ekonomi
Yerli üretime 5G dopingi yolda
Yerli üretime 5G dopingi yolda5G ekosisteminin oluşması ve bu teknolojilerin yerlileşmesi için çalışmalar hızlandı. Bakan Karaismailoğlu, Türkiye’nin 5G sistemine geçişinde KOBİ’lerle el ele çalışılacağını söyledi
21.01.2021Ekonomi
En önemli yapı taşı: ‘Amaç odaklı şirket’
En önemli yapı taşı: ‘Amaç odaklı şirket’Vodafone, sürdürülebilirlik alanındaki uygulamalarını paydaş ekosistemine düzenli olarak ve şeffaf bir şekilde aktarmaya devam ettiğini duyurdu. Sürdürülebilirliği iş yapma biçiminin ayrılmaz bir parçası haline getirdiğini belirten Vodafone, farklı paydaşların beklenti, ihtiyaç ve önceliklerini dinlemek ve paydaşları ile uzun vadeli etkin ilişki kurmak üzere Paydaş Diyaloğu Çalıştayı düzenledi.
18.01.2021Ekonomi
Üç operatörden ‘yerli’ güç birliği
Üç operatörden ‘yerli’ güç birliğiTurkcell, Türk Telekom ve Vodafone yerli uygulamalar için güçlerini birleştirirken, bir iş birliğine imza attı.
16.01.2021Ekonomi
Son Dakika Haberi: GSM operatörlerinden flaş karar! Ücretsiz olacak...
Son Dakika Haberi: GSM operatörlerinden flaş karar! Ücretsiz olacak...Gelen son dakika haberine göre; Türkiye’nin teknoloji öncüleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone yerli mesajlaşma ve sosyal medya uygulamaları için dev bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda Türk Telekom müşterileri Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP’i, Turkcell kullanıcıları ise Türk Telekom’un yeni nesil sosyal medya platformu Yaay’ı internet kotalarından harcama yapmadan kullanacak. Her iki uygulama aynı zamanda diğer uygulamalarla birlikte Vodafone’un İletişim Pass paketinde ücretsiz sunulacak.
15.01.2021Ekonomi
BiP ve Yaay kimin? BiP ve Yaay uygulaması nedir, güvenli mi? Mesajlaşmak ücretli mi, ücretsiz mi?
BiP ve Yaay kimin? BiP ve Yaay uygulaması nedir, güvenli mi? Mesajlaşmak ücretli mi, ücretsiz mi?Türkiye’nin teknoloji öncüleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone yerli mesajlaşma ve sosyal medya uygulamaları için dev bir iş birliğine imza attı. Bİp ve Yaay uygulamaları internet kotalarından harcama yapmadan kullanılacak. Milyonlarca vatandaş WhatsApp'ın sözleşme kararından sonra diğer uygulamalar hakkında arayışa geçti. Peki BiP ve Yaay kimin? BiP ve Yaay uygulaması nedir, güvenli mi? Mesajlaşmak ücretli mi, ücretsiz mi? İşte alınan yeni kararlarla brilikte uygulamalar hakkında bilinmesi gerekenler...
15.01.2021Teknoloji
Vodafone Çalışma Saatleri 2021: Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor, Saat Kaçta Kapanıyor?
Vodafone Çalışma Saatleri 2021: Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor, Saat Kaçta Kapanıyor? Vodafone hafta sonu açık mı? Vodafone'da işi olan vatandaşlar haftasonu, cumartesi-pazar günleri, Vodafone'un çalışıp çalışmadıklarını merak ediyor. İşte Vodafone'un çalışma saatleri..
26.12.2020Gündem
7 milyon liralık tasarruf sağladı
7 milyon liralık tasarruf sağladıVodafone Business’ın sunduğu çözümlerden 1 yılda 1.2 milyon kurumsal müşteri yararlandı.
26.12.2020Ekonomi
eSİM ile cep datası Türkiye’de kalacak
eSİM ile cep datası Türkiye’de kalacak2021’de yaygın kullanımı beklenen eSİM teknolojisi sayesinde Türkiye’nin verisi, Türkiye’de kalacak, operatörlere ait hassas bilgilerin yaşam döngüsü tamamen kontrol edilecek.
25.12.2020Ekonomi
MEXT’e Vodafone’dan 5G bağlantısı
MEXT’e Vodafone’dan 5G bağlantısıTürkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın (MESS), endüstri 4.0’ın Türkiye’nin gelişmesine katkıda bulunacak ve sanayi şirketlerinin dijital dönüşümünü sağlayacak bütün hizmetleri tek çatı altında sunacağı MEXT teknoloji merkezinde Vodafone teknolojisini tercih ettiği duyuruldu.
22.12.2020Ekonomi
Vodafone’a yeni CEO
Vodafone’a yeni CEOVodafone Türkiye CEO’su olarak Engin Aksoy atandı. Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya göre Alex Froment Curtil Vodafone Grubu Ticari Operasyonlar ve Stratejiden sorumlu İcra Kurulu üyesi görevine getirildi. Aksoy görevi 1 Şubat 2021 itibarıyle devralacak.
16.12.2020Ekonomi
Pandemide dijitale 170 milyon yatırım
Pandemide dijitale 170 milyon yatırımVodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “Pandemi sürecinde kullanıcıların dijital servislere olan talebinin artması ile biz de yatırımlarımızı daha da hızlandırdık. Vodafone Yanımda, Vodafone TV, Vodafone Pay gibi dijital uygulamalarımıza bu yıl 170 milyon TL yatırım yaptık” dedi.
10.12.2020Ekonomi
‘Süpermarket Yanımda’ hizmeti başlattı
‘Süpermarket Yanımda’ hizmeti başlattı Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’na yeni bir hizmet eklendi. Vodafone, istegelsin işbirliğiyle hayata geçirdiği Süpermarket Yanımda ile müşterilerine market alışverişlerini online olarak hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde yapma imkânının yanı sıra her alışverişte GB kazanma fırsatı da sunacak.
8.12.2020Ekonomi
Vodafone Türkiye’ye sürdürülebilirlik ödülü
Vodafone Türkiye’ye sürdürülebilirlik ödülüVodafone Türkiye’nin 1 Nisan 2019 – 31 Mart 2020 mali yılı boyunca çevresel, sosyal, ekonomik ve yönetimsel konulardaki uygulamalarını ve performansını şeffaf bir şekilde paylaştığı ‘2020 Sürdürülebilirlik Raporu’, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nin (LACP) düzenlediği 2020 Inspire Ödülleri ‘Kurumsal Yayın’ kategorisinde Gümüş Ödül’e layık görüldü.
23.11.2020Ekonomi
Vodafone’dan 6.8 milyarlık gelir
Vodafone’dan 6.8 milyarlık gelirNisan-Eylül 2020 dönemine ait ilk yarıyıl sonuçlarını açıklayan Vodafone Türkiye, servis gelirini geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 13.8 artırarak 6.8 milyar TL’ye ulaştırdığını duyurdu. Bu dönemde 882 milyon liralık yatırım yapan şirketin, 2020-2021 mali yılının ilk yarısında FAVÖK’ü geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 14.7 artışla 2.3 milyar TL’ye çıktı.
17.11.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomitürkiyeVodafonepandemicep telefonları

Vodafone Türkiye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.