Vurgun

Vurgun

Son dakika vurgun haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan vurgun gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan vurgun haber sayfamızda...

Vurgun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.456 vurgun haberi bulunmuştur.
İstanbul'da akılalmaz vurgun! Sistemdeki açığı fark etti, paraları aldı
İstanbul'da akılalmaz vurgun! Sistemdeki açığı fark etti, paraları aldıİstanbul'da Küçükçekmece Adliyesi'nde hizmetli olarak görev yapan şahıs, sistemde fark ettiği açık üzerinden 2 milyon liralık vurgun gerçekleştirdi.
22.05.2022Gündem
Sürpriz  doğum günü
Sürpriz doğum günüSosyal yaşamın tanınmış simalarından Reyhan İpekel, Mine Tüdük, Betül Gülbahar ve Serap Sarı yoğun iş temposuna ara vermek adına Moralı Bir Başka’da şarkıcı Ömer Topçu’yu dinledi.
21.05.2022Cadde
100 milyon TL'lik vurgunda 5 kişi tutuklandı
100 milyon TL'lik vurgunda 5 kişi tutuklandıKayseri'de açtıkları oto alım satım şirketinde piyasaya güven vererek vatandaşlardan 100 milyon TL haksız kazanç elde eden baba ve 3 oğlunun da aralarında bulunduğu 6 kişiden 5'i tutuklandı.
20.05.2022Gündem
Başakşehir'de 'emlak' dolandırıcılığı vurgunu
Başakşehir'de 'emlak' dolandırıcılığı vurgunuİstanbul Başakşehir'de kendini emlakçı ya da mal sahibi olarak tanıtan Erdal İ.'nin, yabancı uyruklu çok sayıda kişiyi dolandırdığı öne sürüldü. Mağdurların 20'den fazla olduğu belirtilirken, Erdal İ. 4 kişiden yaklaşık 500 bin dolar kapora alarak kayıplara karıştığı iddia edildi. Şikayetçi olan mağdurlardan bazıları, Erdal İ.'nin emlak ofisinin camlarına "hırsız" yazısı yapıştırdı.
20.05.2022Haberler
Baba ve oğullarından 100 milyon TL'lik vurgun
Baba ve oğullarından 100 milyon TL'lik vurgunKayseri'de açtıkları oto alım satım şirketinde piyasaya güven vererek vatandaşlardan 100 milyon TL haksız kazanç elde eden baba ve 3 oğlu, kaçmaya çalışırken polis ekipleri tarafından yakalandı.
18.05.2022Gündem
Korsan yazılımla 3 ayda 10 milyon liralık vurguna 7 tutuklama
Korsan yazılımla 3 ayda 10 milyon liralık vurguna 7 tutuklamaDenizli merkezli 4 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, vatandaşların cep telefonlarına korsan yazılım göndererek mobil bankacılık bilgilerini ele geçirip, 10 milyon liralık vurgun yapan organize suç örgütü üyesi 7 kişi tutuklandı.
17.05.2022Gündem
Oyun Nickleri 2022: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve Anlamları
Oyun Nickleri 2022: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve AnlamlarıBilgisayar ve akıllı telefonlarda oynanan oyunlar ve oyun konsolları son dönemlerde popüler hale geldi. LOL, PUBG, CS GO, Valorant gibi çok oyunculu video oyunları dünya ve Türkiye üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Ancak oyunları oynarken kendinize öncelikle nick veya isim vermeniz gerek. Mobil, bilgisayar veya konsollardaki oyun nickleri de en az seçilen karakter kadar öneme sahiptir. İyi, yaratıcı, güzel ve havalı nickler ve anlamları oyunda öne çıkmanızı sağlar ve akılda kalıcılığı artırır. En havalı, iyi, güzel, yaratıcı, şekilli, Türkçe ve komik oyuncu isimleri önerileri için “Oyun Nickleri ve Anlamları 2022” içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
17.05.2022Oyun
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Nickler
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe NicklerKullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
17.05.2022Teknoloji
'Sahte kart' satışı ile 2 milyonluk vurgun yapan çeteye operasyon
'Sahte kart' satışı ile 2 milyonluk vurgun yapan çeteye operasyonAnkara'da pandemi döneminde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olmak isteyen kişilere para karşılığında sahte 'polis araç kartı' satan, liderliğini polis memurluğundan atılan Durmuş K.'nin yaptığı çeteye yönelik operasyonda 14 kişi gözaltına alındı. Çete üyelerinin sahte polis kimlik kartıyla baskın yaptıkları bir evden de para ve telefon aldığı belirlendi.
14.05.2022Gündem
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne baba olmaya hazırlanan çiftler bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra derin bir isim araştırmasına girer. Çiftler hayatları boyunca taşıyacakları ismi çocukları için seçerken oldukça seçici davranırlar. Anne ve baba adayları kız bebekleri için nadir bulunan, keşfedilmemiş ve duyulmamış, kula hoş gelen isimleri tercih etmek isterler. Bu konuda uzun soluklu bir araştırma içerisine giren çiftlerin kız bebek isimlerinin anlamlarına da dikkat ederler. A harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
6.05.2022Bebek
A ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
A ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek bekleyen çiftler cinsiyet öğrendikten sonra isim arayışına giriyor. İsimler anne ve baba adaylarının en çok durduğu konular arasında yer alıyor. Erkek çocuk bekleyen aileler bebeklerine verecekleri ismin hayatı boyunca taşıyacağı için en güzel ve anlamlı olmasını istiyor. Aileler isim ve anlamları konusunda yakınlarından fikir alıyor. Kulağa hoş gelmesinin yanı sıra çiftler isimlerin anlamlarına da dikkat ediyor. Ebeveynler doğacak bebeklerine değişik, modern, keşfedilmemiş, nadir bulunan, duyulmamış ve anlamları güzel olan isimleri vermeyi tercih ediyor. A harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “A ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
6.05.2022Bebek
Türkiye'de rekor kripto para vurgunları!
Türkiye'de rekor kripto para vurgunları!Son dönemde kripto para yatırımcıları hızla artıyor. Peki son 1 yıl içinde Türkiye'de kaç kişi mağdur oldu? Milyonlarını kaptıran yatırımcılar ne yapmalı? İşte cevabı...
6.05.2022Haberler
Türkiye'de rekor kripto para vurgunları!
Türkiye'de rekor kripto para vurgunları!Son dönemde kripto para yatırımcıları hızla artıyor. Peki son 1 yıl içinde Türkiye'de kaç kişi mağdur oldu? Milyonlarını kaptıran yatırımcılar ne yapmalı? İşte cevabı...
6.05.2022Ekonomi
151 bin delile en üst seviyede koruma! Kapı böyle açılıyor
151 bin delile en üst seviyede koruma! Kapı böyle açılıyorİstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nda, ülkenin gündemini oluşturan olayların delilleri, biyometrik yüz tanıma, radyo frekanslı etiketler gibi en üst seviyede güvenlik önlemleriyle korunuyor. 2 ana depo, 20 ayrı bölümden oluşan emanet depolarında, 151 bin suç eşyası bulunuyor.
5.05.2022Gündem
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.05.2022Eğitim
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma Lakaplar
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma LakaplarÖzellikle sanal dünyada ve sosyal ortamda sıkılıkla duyduğumuz terimlerden birisi de takma isimlerdir. Genellikle takın arkadaşlar ve kişinin kendi karakteri, görünüşü, kariyeri gibi özelliklerine uygun takma lakaplar verilir. Şaka amacıyla verilen takma isimler İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da kullanılmaktadır. Özellikle oyun sektöründe takma isimler tercih edilir. Oyuncular kendilerine uygun etkileyici, havalı ve en güzel ismi vermek isterler. İngilizce veya Türkçe fark etmeksizin lakaplar kişinin insanlarda oluşturduğu etkiye katkı sağlamaktadır. İnstagram için etkileyici, tatlı, güzel takma lakaplar arıyorsanız “Takma İsimler” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.04.2022Yaşam
ATM'deki yazılım açığından yararlanıp, 142 bin TL para çekti
ATM'deki yazılım açığından yararlanıp, 142 bin TL para çektiİzmir’in Torbalı ilçesinde yazılımdaki açıktan faydalanarak PTT ATM'sinden 142 bin 830 TL para çeken M.D. suçüstü yakalandı.
29.04.2022Gündem
Adana'da 52 kişiyi mağdur eden tefecilere operasyon
Adana'da 52 kişiyi mağdur eden tefecilere operasyonAdana’da 52 kişiyi mağdur edip, 6 milyon lira haksız kazanç elde ettiği belirlenen 18 tefeciyi yakalamak için operasyon başlatıldı. Operasyonda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.
26.04.2022Gündem
Emre Kınay kimdir, nereli? Emre Kınay kaç yaşında? Dizileri - filmleri neler?
Emre Kınay kimdir, nereli? Emre Kınay kaç yaşında? Dizileri - filmleri neler?Şarkılar Bizi Söyler programına bu akşam katılan isimlerden biri de Emre Kınay. Kanal D'nin sevilen programında müzik şölenine eşlik edecek isimlerden biri olan Emre Kınay kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Emre Kınay'ın dizileri ve filmleri aynı zamanda hayatına yönelik bilinenler haberimizin devamında...
23.04.2022Cadde
Bir ilçeyi senetle kandırdı! İmzayı atanlar hayatlarının şokunu yaşadı
Bir ilçeyi senetle kandırdı! İmzayı atanlar hayatlarının şokunu yaşadıKırklareli'nde boş senete imza atanlar hayatlarının şokunu yaşadı. Kofçaz ilçesinde Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi satış mağazası sorumlusu Gülşah Güney, çiftçilerden haksız kazanç sağladığı suçlamasıyla tutuklandı. Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde jandarmanın yaptığı çalışmada, 70'e yakın çiftçi mağdur edildi. İşte haberin ayrıntıları ve Güney'in dolandırdığı miktar...
23.04.2022Gündem
1 milyar dolarlık vurgun!
1 milyar dolarlık vurgun!Saadet zinciri kuran İranlı bir şebeke, lüks yaşam vadedip binlerce kişiyi dolandırdı. Vurgun çok büyük, yaklaşık 1 milyar dolar. Mağdurlar soluğu adliyede aldı, suç duyurusunda bulundu.
23.04.2022Haberler
6 gollü maçtan sonra böyle açıkladı! 'Fenerbahçe'de büyük bir olay var eşikte'
6 gollü maçtan sonra böyle açıkladı! 'Fenerbahçe'de büyük bir olay var eşikte'Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu'nun 34'üncü hafta mücadelesinde düşme potasında yer alan Rizespor, son haftaların formda takımı Fenerbahçe'yi konuk etti. Kırmızı kart ve penaltı kararlarının olduğu maçı, Sarı-Lacivertli ekip rakibini 6-0 gibi flaş bir skorla yenerek serisini sürdürdü. Bu çok konuşulacak mücadeleyi spor yazarları bugünkü köşe yazılarında değerlendirdi. İşte detaylar...
23.04.2022Fenerbahçe
Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'de
Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'deCumhurbaşkanlığı tarafından çeşitli kurum ve kuruluşlar ile bazı bakanlıklarda yapılan atamalar ve görevden almalar Resmi Gazete'de yayımlandı.
23.04.2022Ekonomi
İranlılar 1 milyar dolar çarptı!
İranlılar 1 milyar dolar çarptı!Saadet zinciri kuran İranlı bir şebeke, lüks yaşam vadedip binlerce kişiyi dolandırdı. Vurgun çok büyük, yaklaşık 1 milyar dolar. Mağdurlar soluğu adliyede aldı, suç duyurusunda bulundu. İşte mağdurların anlattıkları inanılmaz hikayeler...
23.04.2022Ekonomi
Yemek yerken Youtube ya da TikTok izliyorsa dikkat! 10 yıl içinde tamamen değiştirebilir
Yemek yerken Youtube ya da TikTok izliyorsa dikkat! 10 yıl içinde tamamen değiştirebilirDijital bağımlılığın gelecekte bir yaşam tarzına dönüşebileceğine dikkat çeken uzmanlardan peş peşe dikkatli olunması yönünde uyarılar geliyor. Peki dijital bağımlılıkla nasıl mücadele edilmeli? Dijital dünyanın yarattığı yıldızlar günümüzün en büyük reklamcıları mı? Dijital platformlar ülkeler arasında bir kültür savaşına mı dönüştü? Konuyu uzmanlarına sorduk.
23.04.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Vurgun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.