Yapılacak

Yapılacak

Son dakika yapılacak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yapılacak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yapılacak haber sayfamızda...

Yapılacak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 163.666 yapılacak haberi bulunmuştur.
3600 EK GÖSTERGEDE SON DURUM: 3600 ek gösterge nedir, çıktı mı, kimleri kapsayacak?
3600 EK GÖSTERGEDE SON DURUM: 3600 ek gösterge nedir, çıktı mı, kimleri kapsayacak?3600 ek gösterge ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin son konuşmasında 3600 ek gösterge taslağı ile ilgili mayıs ayını işaret etmişti. 3600 ek gösterge bu ay çıkacak mı? Ek gösterge kimleri kapsayacak?
25.05.2022Ekonomi
SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA KURASI BAŞVURULARI NE ZAMAN? Sağlık Bakanlığı PBS başvuru ekranı
SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA KURASI BAŞVURULARI NE ZAMAN? Sağlık Bakanlığı PBS başvuru ekranıSağlık Bakanlığı kura takvimi binlerce kişinin gündemindeydi! Sağlık Bakanlığı 2022 yılı 2. dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası İlanını yayımladı. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru tarihlerini merak ediyor. Başvurular PBS üzerinden yapılacak. İşte Sağlık Bakanlığı başvuru tarihleri.
25.05.2022Gündem
KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Eğitim Bilimleri/Alan Bilgisi/ÖABT başvuruları başladı! KPSS lisans başvuru ekranı...
KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Eğitim Bilimleri/Alan Bilgisi/ÖABT başvuruları başladı! KPSS lisans başvuru ekranı...KPSS lisans başvuruları ÖSYM tarafından dün alınmaya başlandı. 24 Mayıs tarihinde alınmaya başlananan başvuru işlemleri 6 Haziran tarihine kadar alınmaya devam edecek. Adaylar katılım sağlayacakları sınava göre başvuru ücreti ödeyecek. Peki adaylar hangi sınav için ne kadar başvuru ücreti ödeyecek? Başvurular nasıl yapılacak?
25.05.2022Gündem
TCMB: Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
TCMB: Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak?Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası faiz kararı heyecanla bekleniyor. Faizlerin artıp artmayacağı merek ediliyor. Tarihler öğrenmek isteyenler "Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak?" diye soruyor.
25.05.2022Gündem
Genç Milli Futbol Takımları için sürpriz liste! Sabri Sarıoğlu, Tuncay Şanlı, Mehmet Aurelio...
Genç Milli Futbol Takımları için sürpriz liste! Sabri Sarıoğlu, Tuncay Şanlı, Mehmet Aurelio...Türkiye U17 milli takımının Avrupa Şampiyonası’nda gösterdiği kötü performans sonrası eleştiriler teknik heyete yöneldi. Alman futbol efsanesi Bernhard Peters’in hazırladığı raporda milli takım teknik kadrolarındaki yetersizliğe dikkat çekilirken muhtemel milli takımlar antrenör listesi ortaya çıktı.
25.05.2022Futbol
KONUT KREDİSİ ŞARTLARI NEDİR? 0.89 - 0.99 FAİZLİ KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NE ZAMAN YAPILIR?
KONUT KREDİSİ ŞARTLARI NEDİR? 0.89 - 0.99 FAİZLİ KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NE ZAMAN YAPILIR?0.89-0.99 Faizli konut kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler için detayları haberimize ekledik. İlk olarak düşük faizli konut kredisi başvuru şartları nedir araştırılıyor. Ardından ise 0.89 - 0.99 faizli konut kredisi başvurusu nasıl, ne zaman yapılır merak ediliyor.
25.05.2022Ekonomi
ASGARİ ÜCRET SON DURUM; Asgari Ücrete Temmuz ayında ikinci zam gelecek mi?
ASGARİ ÜCRET SON DURUM; Asgari Ücrete Temmuz ayında ikinci zam gelecek mi? Asgari Ücrete yeni yıl öncesinde tarihin en büyük zamlarından biri yapılmış 2.825 lira 90 kuruş olan mevcut asgari ücret 2022 yılı itibariyle 4.253,40 kuruşa yükselmişti. Artan enflasyon karşısında Temmuz ayında asgari ücreti bir ara zam yapılıp yapılmayacağı henüz netlik kazanmamış olsa da konuya ilişkin farklı yorum ve açıklamalar yapılmaya devam ediliyor. Peki 2022 Asgari ücrete Temmuz ayında ara zam gelecek mi?
25.05.2022Ekonomi
Şişirilmiş notlar YKS’yi gölgeliyor
Şişirilmiş notlar YKS’yi gölgeliyorŞişirilmiş notlar, üniversite sınavında adaletsizlik yaratıyor. 25 puanlık diploma notu farkı, 15 sınav puan farkını kapatıyor. Diploma notu düşük olan aday kendisinden daha az net yapandan 9 bin sıra geriye düşebiliyor.
25.05.2022Eğitim
LGS’ye geri sayım başladı
LGS’ye geri sayım başladıOrtaöğretim 8. sınıfta okuyan 1.2 milyon öğrencinin heyecanla beklediği Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında düzenlenen merkezi sınav, 5 Haziran’da yapılacak.
25.05.2022Eğitim
Güney sınırına kilit! Erdoğan'ın sinyalini verdiği operasyonun ayrıntıları ortaya çıktı
Güney sınırına kilit! Erdoğan'ın sinyalini verdiği operasyonun ayrıntıları ortaya çıktıSuriye'den TSK'ya yönelik saldırıların artmasının ardından Erdoğan, 'güvenli hat' için yeni operasyon sinyali verdi; gözler sınır ötesine çevrildi. Yayladağı’ndan Yüksekova’ya uzanan bin 255 kilometrelik sınır hattı üzerinde 25 ile 40 kilometre derinlikte “güvenli bölge” oluşturma planı aşamalı olarak hayata geçiriliyor.
25.05.2022Gündem
Jorge Jesus, Fenerbahçe için ilk raporunu verdi! 14 isim kalmalı, en az 4-6 transfer
Jorge Jesus, Fenerbahçe için ilk raporunu verdi! 14 isim kalmalı, en az 4-6 transferSon dakika haberi... Yeni teknik direktörü için gün sayan Fenerbahçe’de eldeki kadro herkesi umutlandırdı. Hem Jorge Jesus hem de İsmail Kartal, sundukları raporda 14 futbolcunun hazır olduğunu belirtti, sadece nokta atışı transfer istendi. Jesus raporunda tek tek transfer istediği mevkiileri açıkladı. İşte tüm detaylar...
25.05.2022Fenerbahçe
AÖL giriş ekranı: 2022 AÖL 3. dönem sınav tarihi ne zaman, online mı olacak?
AÖL giriş ekranı: 2022 AÖL 3. dönem sınav tarihi ne zaman, online mı olacak? AÖL sınav tarihi ne zaman 2022? Açıköğretim lisesi sınavları ne zaman? MEB tarafından AÖL sınav takvimi yayımlanmıştı. Binlerce açık lise öğrencisi 3. dönem sınav tarihini sorguluyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman, online mı?
24.05.2022Eğitim
Konak Kadın Müzesi’ne Yaşam Kültürü ödülü
Konak Kadın Müzesi’ne Yaşam Kültürü ödülüKonak Belediyesi Kadın Müzesi, Tarihi Kentler Birliği’nin (TKB) 2022 yılı Müze Özendirme Yarışması’nda, ‘Yaşam Kültürü Müzeleri’ kategorisinde ödül aldı.
24.05.2022Ege
1690 yıl sonra dolup taştı
1690 yıl sonra dolup taştıDenizli Büyükşehir’in desteğiyle ayağa kalkan Laodikya Antik Kenti’ndeki Batı Tiyatrosu, seyircisiyle buluştu
24.05.2022Ege
UZAYA GİTMEK İÇİN BAŞVURU SAYFASI 2022: Türkiye Uzay Ajansı Milli Uzay Programı başvuru şartları neler?
UZAYA GİTMEK İÇİN BAŞVURU SAYFASI 2022: Türkiye Uzay Ajansı Milli Uzay Programı başvuru şartları neler?Türkiye Uzay Ajansı tarafından, başvurular arasından belirlenen iki kişi Cumhuriyet'in 100. yılında Uluslarrası Uzay İstasyonuna gönderilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesini vererek tarihini duyurduğu Milli Uzay Programı, başvuru şartları da belli oldu. Peki, Milli Uzay Programı son başvuru günü ne zaman, şartlar neler?
24.05.2022Gündem
KİRA FİYATLARIYLA ilgili toplantı ne zaman, saat kaçta? Kiralara tavan fiyat mı gelecek?
KİRA FİYATLARIYLA ilgili toplantı ne zaman, saat kaçta? Kiralara tavan fiyat mı gelecek?Kira artışları ile ilgili kritik gün. Hükümet son dönemde yaşanan fahiş artışların önüne geçmek için bugün kira artışları ile ilgili toplantı yapacak. Yapılacak toplantıda hem kiracıları hem de ev sahiplerini koruyan bir düzenleme yapılacak. Peki, kira artışıyla ilgili toplantı ne zaman, saat kaçta yapılacak?
24.05.2022Gündem
Kazakistan’da 27 yılın ardından ilk referandum
Kazakistan’da 27 yılın ardından ilk referandumKazakistan’da halk, 27 yıl aradan sonra anayasa değişikliği için 5 Haziran'da sandık başına gidecek.
24.05.2022Dünya
İcradan satılık tarla ilanı
İcradan satılık tarla ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Çanakkale Bayramiç'de 4.972 metrekare tarla icradan satışa çıkarıldı.
24.05.2022Ekonomi
Dükkan satış ihalesi
Dükkan satış ihalesiBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 31 adet dükkan ihale ile satışa çıkarıldı.
24.05.2022Ekonomi
HES'in su borusu patladı; heyelan ve su taşkınlar yaşandı
HES'in su borusu patladı; heyelan ve su taşkınlar yaşandıErzurum'un Tortum ilçesinde hidroelektrik santralinin (HES) patlayan borusundan akan su, heyelan ve su taşkınlarına neden oldu. Boruya müdahale etmek isteyen 3 HES çalışanı yaralandı.
24.05.2022Haberler
Half Court'ta ilk finalistler belli oldu
Half Court'ta ilk finalistler belli olduSokak kültürü ile basketbolu buluşturan Red Bull Half Court 3x3 basketbol turnuvası amatör basketbolcuların hünerlerini özgürce sergilemesi için geri döndü. Dünyanın en iyi amatör sokak basketbolcularının mücadele ettiği dev turnuvanın Türkiye ayağında ilk eleme heyecanı Mersin’de yaşandı.
HES'in su borusu patladı; heyelan ve su taşkınlar yaşandı
HES'in su borusu patladı; heyelan ve su taşkınlar yaşandıErzurum'un Tortum ilçesinde hidroelektrik santralinin (HES) patlayan borusundan akan su, heyelan ve su taşkınlarına neden oldu. Boruya müdahale etmek isteyen 3 HES çalışanı yaralandı.
24.05.2022Gündem
TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI: PPK faiz kararı ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?
TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI: PPK faiz kararı ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası faiz kararı için geri sayım sürüyor. Beklentiler faizlerin sabit kalacağı yönünde... Tam tarihi öğrenmek isteyenler "Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak?" diye soruyor.
24.05.2022Ekonomi
Uçar'dan 'Süper Lig’de İstanbul takımı fazla' eleştirilerine cevap
Uçar'dan 'Süper Lig’de İstanbul takımı fazla' eleştirilerine cevapSpor Toto Süper Lig’de İstanbul takımlarının sayısının fazla olduğuna yönelik yapılan eleştirilere cevap veren Ümraniyespor Teknik Direktörü Recep Uçar, "İngiltere’de Londra’dan Chelsea, Tottenham varken, Crystal Palace’ın ne işi var diye ben pek okumadım. Küçük ilçe, semt diye adlandırılan takımlar Süper Lig’e geliyorsa, bir nevi bileklerinin hakkıyla geliyorsa da bence bu sorgulanacak değil, alkışlanacak bir şey olması lazım" dedi.
24.05.20221.Lig
Son dakika: İspanya'dan Arda Turan iddiası! Futbolu bıraktıktan sonra yeni görevi...
Son dakika: İspanya'dan Arda Turan iddiası! Futbolu bıraktıktan sonra yeni görevi...Galatasaray'da teknik direktör Domenec Torrent tarafından son haftalarda kadroya dahil edilmeyen Arda Turan'ın kaderi 11 Haziran'da yapılacak başkanlık seçiminin ardından belli olacak. İspanyol basını, Atletico Madrid'in akademisinde görev alacağı iddia edilen Arda Turan için flaş bir iddiada bulundu. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
24.05.2022Galatasaray

Benzer Haber Etiketleri

Yapılacak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.