Yat

Yat

Son dakika yat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yat haber sayfamızda...

Yat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.988 yat haberi bulunmuştur.
Çanakkale Boğazı'nda müsilaj temizliği devam ediyor
Çanakkale Boğazı'nda müsilaj temizliği devam ediyorÇanakkale'de müsilaj temizliği 5'inci gününde de devam ediyor.
12.06.2021Gündem
Çanakkale Boğazı'nda 3 günde 37 metreküp müsilaj toplandı
Çanakkale Boğazı'nda 3 günde 37 metreküp müsilaj toplandıÇanakkale'de müsilaj (deniz salyası) temizliği, 4’üncü günde de sürdürüldü. Boğazda ilk 3 günde, 37 metreküp müsilaj toplandığı belirtildi.
11.06.2021Gündem
Kamu arazilerindeki turizm tesislerinin borçları kadar ertelendi
Kamu arazilerindeki turizm tesislerinin borçları kadar ertelendiÇevre ve Şehircilik Bakanlığının hazine taşınmazları üzerinde yer alan turistik tesisler ile deniz turizmi tesislerinin borçlarına ilişkin Milli Emlak Genel Tebliği, Resmi Gazete'de yayımlandı.
11.06.2021Ekonomi
İçmimar Esra Kazmirci: Dekorasyon hayattır
İçmimar Esra Kazmirci: Dekorasyon hayattır9 yıldır iç mimarlık yapan Esra Kazmirci, bugüne dek ekibiyle birlikte konut, ofis, otel ve yat tasarımı alanında çok sayıda projeye imza attı.
11.06.2021Ege
‘Kütletme’ mağdurları! Züccaciyecide 200 TL'ye şifa aradılar…
‘Kütletme’ mağdurları! Züccaciyecide 200 TL'ye şifa aradılar…Bel ve boyun ağrılarında bilinçsizce yapılan tedavi tehlike saçıyor. Çok sayıda kişi özellikle merdiven altı olarak tabir edilen yerlerde yapılan bu işlemlerden şikayetçi. Aralarında 200 TL’ye züccaciyecide şifa arayan bile var. Merdiven altı mağdurları yaşadıklarını CNN TÜRK muhabiri Kaan Temeltaş ve kameraman Sercan Sever'e anlattı.
10.06.2021Haberler
‘Kütletme’ mağdurları! Züccaciyecide 200 TL'ye şifa aradılar…
‘Kütletme’ mağdurları! Züccaciyecide 200 TL'ye şifa aradılar…Bel ve boyun ağrılarında bilinçsizce yapılan tedavi tehlike saçıyor. Çok sayıda kişi özellikle merdiven altı olarak tabir edilen yerlerde yapılan bu işlemlerden şikayetçi. Aralarında 200 TL’ye züccaciyecide şifa arayan bile var. Merdiven altı mağdurları yaşadıklarını CNN TÜRK muhabiri Kaan Temeltaş ve kameraman Sercan Sever'e anlattı.
10.06.2021Gündem
Müsilaj istilasındaki sularda can pazarı
Müsilaj istilasındaki sularda can pazarıBursa'nın Mudanya ilçesi açıklarında teknesinin motor kısmına takılan müsilajı temizlemek isterken Marmara Denizi'ne düşen balıkçı Kerem Alberi (47), Sahil Güvenlik güvenlik ekiplerinin operasyonuyla kurtarıldı. Denizin yüzeyinde biriken yoğun müsilaj nedeniyle boğulma tehlikesi geçiren Keram Alberi tedavi altına alınırken, akıntıda başıboş halde sürüklenen tekne ise kayalıklara çarpmak üzereyken son anda durduruldu.
9.06.2021Haberler
Müsilaj istilasındaki sularda can pazarı! Son anda durduruldu
Müsilaj istilasındaki sularda can pazarı! Son anda durdurulduBursa'nın Mudanya ilçesi açıklarında teknesinin motor kısmına takılan müsilajı temizlemek isterken Marmara Denizine düşen balıkçı Kerem Alberi (47), Sahil Güvenlik güvenlik ekiplerinin operasyonuyla kurtarıldı. Denizin yüzeyinde biriken yoğun müsilaj nedeniyle boğulma tehlikesi geçiren Keram Alberi tedavi altına alınırken, akıntıda başıboş halde sürüklenen tekne ise kayalıklara çarpmak üzereyken son anda durduruldu.
9.06.2021Gündem
İstanbul'dan 3.5 milyar dolarlık ihracat
İstanbul'dan 3.5 milyar dolarlık ihracatİstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB), bünyesinde bulunan 7 ihracatçı birliği ile bu yılın ilk 5 ayında yaklaşık 3 milyar 503 milyon dolar ihracat yaparak 2020'nin aynı dönemine göre yüzde 16 artış sağladı.
9.06.2021Uzmanpara
İstanbul'dan yapılan ihracat arttı
İstanbul'dan yapılan ihracat arttıİstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB), bünyesinde bulunan 7 ihracatçı birliği ile bu yılın ilk 5 ayında yaklaşık 3 milyar 503 milyon dolar ihracat yaparak 2020'nin aynı dönemine göre yüzde 16 artış sağladı.
9.06.2021Ekonomi
Oğlunun gözleri önünde öldürüldü! 'Sırtında 60 bıçak izi vardı'
Oğlunun gözleri önünde öldürüldü! 'Sırtında 60 bıçak izi vardı'Kırıkkale'de, eşi Sezer Başkaya tarafından 4 yaşındaki oğlunun gözü önünde öldürülen Hacer Başkaya'nın kız kardeşi Pınar Köksoy, "Biz sırtında 60 bıçak izi gördük. Adli tıp raporunda parmak uçlarına kadar bıçaklandığını gördük. Ağırlaştırılmış müebbet bile bizim içimizi rahatlatmayacak" dedi.
9.06.2021Gündem
Esnaf için büyük hüsran: Hiç gelmeseydi!
Esnaf için büyük hüsran: Hiç gelmeseydi!"MSC Seaview" isimli kruvaziyer, sezon hazırlıkları kapsamında mürettebat değişimi ve ikmal için Muğla'nın Marmaris ilçesine geldi.
8.06.2021Ekonomi
Türkiye'nin Birleşik Krallık'a ihracatı arttı
Türkiye'nin Birleşik Krallık'a ihracatı arttıTürkiye'nin, geçen aralık ayında Serbest Ticaret Anlaşması (STA) imzaladığı Birleşik Krallık'a yaptığı ihracat Ocak-Mayıs 2021'de geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 45,2 artarak 4 milyar 796 milyon 420 bin dolara yükseldi.
8.06.2021Uzmanpara
‘Marmara’da besin piramidi bozuldu!
‘Marmara’da besin piramidi bozuldu!Müsilajın birincil nedeninin küçük balık türlerinin tamamen ortadan kalkması olduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Yüksek “Körfez balıkçılığa yasak olduğu için müsilaj oluşmadı. Gırgır tekneleri Marmara’ya sokulmamalı” dedi.
8.06.2021Gündem
Dilan Çiçek Deniz'in deniz sefası
Dilan Çiçek Deniz'in deniz sefasıOyuncu Dilan Çiçek Deniz, tatil sezonunu bir arkadaşıyla Bodrum’da açtı. Birbirlerinin fotoğrafını çeken ikili, daha sonra denize girdi.
8.06.2021Cadde
Beykoz, Göksu Deresi'nde demirli yatta yangın çıktı
Beykoz, Göksu Deresi'nde demirli yatta yangın çıktıBeykoz, Göksu Deresi'nde demirli yatta yangın çıktı. Yangın çevredeki yatlara sıçramadan kısa sürede söndürüldü. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, yatta hasar meydana geldi.
7.06.2021Haberler
Son dakika: Tatile çıkacaklar dikkat! Mavi bayraklı plaj da salya istilasında
Son dakika: Tatile çıkacaklar dikkat! Mavi bayraklı plaj da salya istilasındaMarmara’yı bitiren müsilaj, Kocaeli’nin doğa harikası plajlarını da öldürmüş. Karamürsel’in tek mavi bayraklı plajı olan Altın Kemer Plajı da yapışkan beyaz deniz salyalarına teslim olmuş durumda...
6.06.2021Gündem
Antalya'da güneşlenirken üzerine cankurtaran kulesi devrildi
Antalya'da güneşlenirken üzerine cankurtaran kulesi devrildiAntalya'da rüzgar nedeniyle devrilen cankurtaran kulesinin altında kalan tatilci yaralandı.
5.06.2021Gündem
Anadolu Yakası’nda müsilaj sahilleri
Anadolu Yakası’nda müsilaj sahilleriİstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki müsilaj yüzeyde görünmezken, Anadolu Yakası’ndaki müsilaj tabakası beyaz bir tabaka halinde denizi kaplamış durumda
5.06.2021Gündem
Günlüğü 30 bin lira! Fiyata rağmen talep yağıyor
Günlüğü 30 bin lira! Fiyata rağmen talep yağıyorAntalya'da, normalleşme süreciyle birlikte VIP yatlara ilgi arttı. Günlük ya da haftalık kiralanabilen yatların günlüğü 3 ila 30 bin TL arasında değişiyor.
4.06.2021Ekonomi
Türkiye’nin müzik antropoloğuydu
Türkiye’nin müzik antropoloğuyduTürkiye’nin müzik mozaiği Kalan Müzik’in kurucusu Hasan Saltık hayatını kaybetti. Saltık, 30 yıldır yaptığı araştırma, keşif ve kayıtlarla binlerce eseri müzikal belleğimize kazandırmıştı
Son dakika - Tahkim Kurulu, Ahmet Nur Çebi'nin cezasını onadı!
Son dakika - Tahkim Kurulu, Ahmet Nur Çebi'nin cezasını onadı!Tahkim Kurulu, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye verilen 30 günlük hak mahrumiyeti cezasını onadı
3.06.2021Beşiktaş
Gemi ve yat, mayısta ihracatını en fazla artıran sektör oldu
Gemi ve yat, mayısta ihracatını en fazla artıran sektör oldu Gemi ve yat, geçen ay 72 ülkeye 136 milyon 103 bin dolar değerinde ihracat yaparak dış satımını en çok artıran sektör oldu.
3.06.2021Ekonomi
Naride, dehşet gecesini anlattı! Her satırı kan dondurdu
Naride, dehşet gecesini anlattı! Her satırı kan dondurduIğdır'da kaybolduktan 5 yıl sonra, boşandığı Eyüp Yıldızhan tarafından öldürülüp oturdukları apartmanın bodrum katına çelik sandık içinde gömüldüğü ortaya çıkan Nesrişah Yorgun’un kızı Naride Nur Yıldızhan, yaşadığı dehşet dolu geceyi anlattı. Babasının, annesinin birasına hap attığını, ardından da kucağında yatağına taşıdığını belirten Yıldızhan, kendisine de meyve suyu verdiğini, içtikten sonra uyuyakaldığını söyledi. Bir süre sonra uyanan Yıldızhan, kendisine, 'Annenin burnuna yumruk vurdum, kanadı o da evi terk etti' diyen babasının sabah da cinsel istismarına uğradığını öne sürdü.
3.06.2021Gündem
İhracat 5 ayda rekoru getirdi
İhracat 5 ayda rekoru getirdiMayıs ayında ihracat yüzde 65.5 artışla 16 milyar 480 milyon dolar oldu. İlk 5 aydaki ihracat 83 milyar doları aşarak rekor kırdı.
3.06.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

müsilajihracatyatistanbulKütletme

Yat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.