Yayladağı

Yayladağı

Son dakika yayladağı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yayladağı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yayladağı haber sayfamızda...

Yayladağı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 905 yayladağı haberi bulunmuştur.
2024 YAYLADAĞI SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Hatay Yayladağı Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 YAYLADAĞI SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Hatay Yayladağı Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Hatay Yayladağı Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Yayladağı ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Hatay Yayladağı Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
Son dakika: Hatay'da seçim sonucu! Mehmet Öntürk mü Lütfü Savaş mı?
Son dakika: Hatay'da seçim sonucu! Mehmet Öntürk mü Lütfü Savaş mı? Türkiye, 81 ilinde 31 Mart 2024 yerel seçimleri için sandığa gitti. Seçim sonuçları en merak edilen illerden biri de Hatay'dı. YSK seçim yasaklarının kaldırılmasının ardından Hatay'dan sonuçlar geldi.. İşte Hatay'da kazanan isim...
1.04.2024 Gündem
Depremde ailesini kaybeden 3 kardeş, Suriye'deki dedelerine kavuştu
Depremde ailesini kaybeden 3 kardeş, Suriye'deki dedelerine kavuştu Suriye’deki iç savaştan 2014 yılında Türkiye’ye gelip Kahramanmaraş’ta yaşamaya başlayan, 6 Şubat depremlerinde Ebrar Sitesi'nde anne, baba ve 1 aylık bebekleri hayatını kaybeden Babelli ailesinin, enkazdan sağ çıkarılan 3 çocuğu, Halep’te yaşayan dedeleriyle buluştu.
22.02.2024 Gündem
Üçağızlı sakinlerinin yemek menüleri
Üçağızlı sakinlerinin yemek menüleri Hatay’ın Yayladağı ilçesinde bulunan Üçağızlı Mağaraları, 72-29 bin yıl öncesindeki insanların yaşamlarına dair önemli buluntular içeriyor.
19.02.2024 Arkeoloji
Depremde 3 evladını kaybeden Taha Duymaz’ın annesi: Benim için dün gibi
Depremde 3 evladını kaybeden Taha Duymaz’ın annesi: Benim için dün gibi Asrın felaketinde Hatay’da 2 kardeşiyle birlikte ölen sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın annesi Meryem Duymaz, evlatlarının acısını unutamadığını belirterek her gün mezarlarını ziyaret ettiğini söyledi.
4.02.2024 Haberler
Depremde 3 evladını kaybeden Taha Duymaz’ın annesi: Benim için dün gibi
Depremde 3 evladını kaybeden Taha Duymaz’ın annesi: Benim için dün gibi Asrın felaketinde Hatay’da 2 kardeşiyle birlikte ölen sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın annesi Meryem Duymaz, evlatlarının acısını unutamadığını belirterek her gün mezarlarını ziyaret ettiğini söyledi.
4.02.2024 Gündem
‘Kimsenin hakkı yerde kalmayacak’
‘Kimsenin hakkı yerde kalmayacak’ Hatay’da deprem konutlarının teslim töreninde konuşan Erdoğan, “Deprem bölgesinde 2 ay içinde 75 bin konutun teslimini bitireceğiz. Amacımız takip eden dönemde her ay 15-20 bin konut ve köy evini hak sahipleri ile buluşturmak” dedi.
4.02.2024 Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay ilçe adaylarını tanıttı
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay ilçe adaylarını tanıttı Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Hatay İlçe Belediye Başkan Adaylarını tanıttı. Erdoğan burada yaptığı açıklamada, "Daha düne kadar allanıp pullanarak millete dayatılan, 'altılı masa' denilen siyaset mühendisliği ürünü projenin yerinde bugün yeller esiyor" ifadelerini kullandı.
3.02.2024 Gündem
T.C. YAYLADAĞI ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
T.C. YAYLADAĞI ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN T.C. YAYLADAĞI ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
31.01.2024 Resmi İlanlar
CHP 209 belediye başkan adayını daha duyurdu
CHP 209 belediye başkan adayını daha duyurdu Son dakika haberine göre, CHP Parti Meclisi toplantısının ardından yerel seçimler için 8'i büyükşehir, 13 il, 168 ilçe ve 20 belde olmak üzere toplam 209 belediye başkan adayını açıkladı.
28.01.2024 Gündem
Saldırı girişiminde bulunan 7 PKK'lı terörist öldürüldü
Saldırı girişiminde bulunan 7 PKK'lı terörist öldürüldü Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Suriye’nin kuzeyinde saldırı girişiminde bulunan toplam 7 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hâle getirildiği bildirildi.
14.01.2024 Gündem
Pençe Kilit Harekat bölgesi neden önemli? Güvenlik kaynaklarının üzerinde durduğu nokta
Pençe Kilit Harekat bölgesi neden önemli? Güvenlik kaynaklarının üzerinde durduğu nokta Türkiye’yi acı içinde bırakan şehit haberlerinin geldiği Pençe-Kilit Harekat bölgesi ve bu hat içinde geçmişte PKK kamplarının bulunduğu Zap ile Metina bölgelerinin kontrolü, sınır hattının kilitlenmesi ve teröristlerin Türkiye’ye geçişlerinin önlenmesi açısından büyük bir önem taşıyor.
14.01.2024 Gündem
Depremde 2 kardeşi ile birlikle ölen Taha Duymaz'ın annesi: 'Mutfağında yatıyorum'
Depremde 2 kardeşi ile birlikle ölen Taha Duymaz'ın annesi: 'Mutfağında yatıyorum' Kahramanmaraş merkezli depremlerde Hatay’da 2 kardeşiyle birlikte hayatını kaybeden sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın annesi Meryem Duymaz, depremden bu yana Taha’nın mutfağından başka bir yerde uyuyamıyor.
12.01.2024 Gündem
Görüş mesafesinin 10 metreye kadar düştüğü Hatay’da sürücüler zor anlar yaşadı
Görüş mesafesinin 10 metreye kadar düştüğü Hatay’da sürücüler zor anlar yaşadı Hatay’da etkili olan sisle birlikte görüş mesafesi 10 metreye kadar düşerken kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.
22.12.2023 Haberler
Beyaz kabus! Kara kış hayatı felç etti
Beyaz kabus! Kara kış hayatı felç etti Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı hayatı felç etti. Birçok ile kar yağışına teslim oldu köy yolları kapandı. Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde ise yoğun kar yağışı nedeniyle araçları ile yolda kalan öğretmenlerin imdadına jandarma yetişti.
22.12.2023 Gündem
Annesini, kardeşini, eşini, 3 çocuğu ile bacağını kaybetti! Zeynep öğretmeni hayata bağlayan tek şey
Annesini, kardeşini, eşini, 3 çocuğu ile bacağını kaybetti! Zeynep öğretmeni hayata bağlayan tek şey Hatay’da asrın felaketinde annesini, kardeşini, eşini ve 3 evladını kaybeden, bacağı da ampute edilen öğretmen Zeynep Nur Kalkan, öğrencileriyle hayata yeniden tutundu.
23.11.2023 Haberler
Annesini, kardeşini, eşini, 3 çocuğu ile bacağını kaybetti! Zeynep öğretmeni hayata bağlayan tek şey
Annesini, kardeşini, eşini, 3 çocuğu ile bacağını kaybetti! Zeynep öğretmeni hayata bağlayan tek şey Hatay’da asrın felaketinde annesini, kardeşini, eşini ve 3 evladını kaybeden, bacağı da ampute edilen öğretmen Zeynep Nur Kalkan, öğrencileriyle hayata yeniden tutundu.
23.11.2023 Gündem
Hatay'da yerinde dönüşümün ilk temeli atıldı
Hatay'da yerinde dönüşümün ilk temeli atıldı Hatay'ın ilk, yerinde dönüşüm temel atma töreni, Yayladağı ilçesinde gerçekleşti. Bakan Yardımcısı Gürgen, Hatay'ın yerinde dönüşümle kısa sürede ayağa kaldırılacağını belirtti.
18.11.2023 Gündem
50 yıldır aynı işi yapıyor: Litresi 180 ila 200 liradan satılıyor
50 yıldır aynı işi yapıyor: Litresi 180 ila 200 liradan satılıyor Doğada kendiliğinden yetişen defne ağaçları, gelir kaynağı oluyor. Defne ağaçlarının meyvelerinin kaynatılması ile üretilen defne yağının litresi 180 ila 200 TL'ye alıcı buluyor.
18.11.2023 Ekonomi
3 KASIM SON DEPREMLER LİSTESİ KANDİLLİ/AFAD: Az önce nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? DEPREM Mİ OLDU?
3 KASIM SON DEPREMLER LİSTESİ KANDİLLİ/AFAD: Az önce nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? DEPREM Mİ OLDU? Son depremler listesi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Deprem kuşağında yer alan Türkiye'de sık sık deprem meydana geliyor. Vatandaşlar bulundukları il ve çevresinde deprem olup olmadığını kontrol ediyor. İşte 3 Kasım Cum son depremler listesi.
3.11.2023 Bilgi Rehberi
Gururumuz Şahika Encümen! Hatay'da dünya rekorunu geliştirdi
Gururumuz Şahika Encümen! Hatay'da dünya rekorunu geliştirdi Milli sporcu Şahika Ercümen, Cumhuriyetin 100'üncü yılı için Hatay'da gerçekleştirdiği denemede paletsiz değişken ağırlık kategorisindeki 105 metrelik dünya rekorunu 106 metre ile kırdı.
17.10.2023 Diğer
'Son sipariş' ölüme götürdü! 3 ay önce evlendi eşi 2 aylık hamileydi
'Son sipariş' ölüme götürdü! 3 ay önce evlendi eşi 2 aylık hamileydi Aksaray’da, otomobille çarpışıp ölen kurye Mehmet Efe Altan'ın (22), Hatay'da depremden yaralı kurtulduğu ortaya çıktı. 3 ay önce evlenen Altan ile ilgili kahreden detaylar yürekleri yaştı.
11.10.2023 Gündem
Hatay’da deprem! Prof. Naci Görür: 'Şubat'ta kırılmamış bir kesim'
Hatay’da deprem! Prof. Naci Görür: 'Şubat'ta kırılmamış bir kesim' AFAD, Hatay’ın Samandağ ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem olduğunu duyurdu. Prof. Dr. Naci Görür’den depreme ilişkin açıklama geldi.
4.10.2023 Gündem
Hatay'da saat 10.58'de 4 büyüklüğünde deprem
Hatay'da saat 10.58'de 4 büyüklüğünde deprem Hatay'ın Samandağ ilçesinde saat 10.58'de bir deprem meydana geldi. Depremin ardından AFAD ve Kandilli Rasathanesi açıklama yapıldı.
4.10.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yayladağı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.