Yunan Polisi

Yunan Polisi

Son dakika Yunan polisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yunan polisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yunan polisi haber sayfamızda...

Yunan Polisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 536 yunan polisi haberi bulunmuştur.
Yunanistan, para ve kıyafetlerini aldığı göçmenleri dövüp, Türkiye'ye itti
Yunanistan, para ve kıyafetlerini aldığı göçmenleri dövüp, Türkiye'ye ittiEdirne'den Avrupa ülkelerine gitmek için yasa dışı yollardan Yunanistan'a geçen bir grup göçmen, Yunan güvenlik güçlerince yakalandı. Göçmenler, uluslararası hukuka aykırı şekilde darbedilip üzerlerindeki kıyafetleri ve ayakkabıları alınıp, Türkiye'ye itildiklerini iddia etti. Pakistan uyruklu Yahya Hamed, "Orada 4-5 tane toplama merkezleri var. Geri göndermeden önce çok dayak attılar. Her kampta sopalarla vurdular, elbiselerimizi alıyorlar. Bazılarını plastik boruyla dövüyorlar" dedi.
19.09.2021Haberler
Sınırda Yunanistan zalimliği! Para ve kıyafetlerini alıp borularla dövdüler
Sınırda Yunanistan zalimliği! Para ve kıyafetlerini alıp borularla dövdülerEdirne'den Avrupa ülkelerine gitmek için yasa dışı yollardan Yunanistan'a geçen bir grup göçmen, Yunan güvenlik güçlerince yakalandı. Göçmenler, uluslararası hukuka aykırı şekilde darbedilip üzerlerindeki kıyafetleri ve ayakkabıları alınıp, Türkiye'ye itildiklerini iddia etti. Pakistan uyruklu Yahya Hamed, "Orada 4-5 tane toplama merkezleri var. Geri göndermeden önce çok dayak attılar. Her kampta sopalarla vurdular, elbiselerimizi alıyorlar. Bazılarını plastik boruyla dövüyorlar" dedi.
19.09.2021Gündem
Yunanistan'da çalınan Picasso tablosu bulundu
Yunanistan'da çalınan Picasso tablosu bulunduYunanistan'da 2012'de Atina Ulusal Resim Galerisi'nden çalınan Pablo Picasso tablosunun bulunduğu bildirildi.
29.06.2021Dünya
Karısının akıllı saatinden tespit edilmişti! Yeni detaylar ortaya çıktı
Karısının akıllı saatinden tespit edilmişti! Yeni detaylar ortaya çıktıSon dakika haberlere göre, Mayıs ayında yaşanan korkunç cinayetin detayları ortaya çıktı. Yunanistan'da yaşanan korkunç olay için Yunan polisi, "Böylesi bir canilik buralarda çok ender" görülür demişti. Olay hiç de göründüğü gibi değilmiş. Cinayet hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.
19.06.2021Teknoloji
Yunanistan'a kaçmaya çalışan FETÖ sanığı, tutuklandı
Yunanistan'a kaçmaya çalışan FETÖ sanığı, tutuklandıFETÖ/PDY üyeliğinden 6 yıl 3 ay hapis cezası alan ve temyiz sürecinde adli kontrolle serbest bırakıldıktan sonra sınırı geçerken Yunan polisi tarafından yakalanıp geri gönderilen Ertan R., hudut birliklerince yakalandı. Tekrar hakim karşısına çıkan Ertan R., tutuklandı.
11.06.2021Gündem
Son dakika... Çocuğunun önünde yaptılar! Dehşet evinde yaşananlar dünyayı şoke etti
Son dakika... Çocuğunun önünde yaptılar! Dehşet evinde yaşananlar dünyayı şoke ettiEvlerini daha önce hiç tanımadıkları dört adam basana kadar normal bir hayat yaşıyorlardı. Yunanistan'da yaşanan korkunç olay için Yunan polisi, "Böylesi bir canilik buralarda çok ender" görülür diye konuştu.
11.05.2021Dünya
Yunanistan'da üniversite öğrencileri "kampüs polisi" yasasını protesto etti
Yunanistan'da üniversite öğrencileri "kampüs polisi" yasasını protesto ettiYunanistan'ın başkenti Atina'da üniversite öğrencileri, kampüslere polise bağlı güvenlik birimleri konuşlandırılmasını içeren tartışmalı eğitim reformu yasasını protesto etti.
25.02.2021Dünya
‘Çalınan Picasso tablosu Yunanistan’da’
‘Çalınan Picasso tablosu Yunanistan’da’Yunanistan’ın başkenti Atina’daki Ulusal Galeri’den 9 yıl önce çalınan Picasso tablosuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
18.02.2021Kültür Sanat
Yunanistan Parlamentosu tartışmalı "eğitim reformu paketini"  onayladı
Yunanistan Parlamentosu tartışmalı "eğitim reformu paketini" onayladıYunanistan Parlamentosu, üniversitelere polis müdahalesine yol açabileceği ve eğitim kalitesini düşüreceği gerekçesiyle protesto edilen "eğitim reformu paketini" onayladı.
11.02.2021Dünya
Atina sokakları karıştı
Atina sokakları karıştıYunanistan’da 17 Kasım Öğrenci Direnişi'nin 47. yıl dönümünde yüzlerce kişi korona virüs yasaklarına rağmen sokaklara döküldü. Yasağı ihlal eden göstericilere Yunan polisi biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti.
17.11.2020Haberler
Moria göçmenleri geçici kampa taşındı
Moria göçmenleri geçici kampa taşındıYunanistan'ın en büyük kampının kül olmasıyla sokakta kalan sığınmacılar, Midilli Adası'nda kurulan çadır kamplara yerleştirildi.
17.09.2020Dünya
Moria'daki yangının ardından mülteciler geçici kurulan kampa götürülüyor
Moria'daki yangının ardından mülteciler geçici kurulan kampa götürülüyorYunanistan polisi, yangınlarda büyük oranda zarar gören ve kalınamayacak hale gelen Moria kampındaki mültecileri, Midilli Adası’nda geçici olarak kurulan Kara Tepe kampına taşımaya devam ediyor.
17.09.2020Dünya
İnsanlık dramı! Yunanistan, sığınmacıların kötü yaşam koşullarının görüntülenmesini engelliyor
İnsanlık dramı! Yunanistan, sığınmacıların kötü yaşam koşullarının görüntülenmesini engelliyorYunanistan'ın Midilli Adası’nda hafta başında çıkan yangında tamamen yanan Moria sığınmacı kampında yaşayan binlerce göçmen, yaşam koşullarını protesto etmeye devam ediyor. Yunan yetkililer sokaklarda ve tarlalarda yatan sığınmacıların görüntülenmesini engellediği belirtildi.
13.09.2020Dünya
Son Dakika: Hedef gösterilen AA muhabiri: Yunan polisi dışarı çıkmayın dedi
Son Dakika: Hedef gösterilen AA muhabiri: Yunan polisi dışarı çıkmayın dediYunanistan’ın Meis Adası’na haber çalışmaları için giden Anadolu Ajansı Atina ekibi, Türkiye düşmanı ırkçı bir Yunan internet sitesi tarafından ajanlıkla suçlandı. CNN TÜRK canlı yayınına katılan AA muhabiri Tevfik Durul yaşananları aktardı.
3.09.2020Haberler
Son dakika... Hedef gösterilen AA muhabiri konuştu! 'Yunan polisi dışarı çıkmayın' dedi
Son dakika... Hedef gösterilen AA muhabiri konuştu! 'Yunan polisi dışarı çıkmayın' dediYunanistan’ın Meis Adası’na haber çalışmaları için giden Anadolu Ajansı Atina ekibi, Türkiye düşmanı ırkçı bir Yunan internet sitesi tarafından ajanlıkla suçlandı. CNN TÜRK canlı yayınına katılan AA muhabiri Tevfik Durul yaşananları aktardı.
3.09.2020Gündem
Son dakika... Kıskançlık krizinde feci son! 'Like’a kızıp kezzap attı...
Son dakika... Kıskançlık krizinde feci son! 'Like’a kızıp kezzap attı...Gelen son dakika haberine göre, Yunanistan’daki kezzap olayının faili yakalandı. İoanna’nın yüzüne kezzap atan kişinin, kıskançlık krizine giren Efi adında tanıdığı bir kadın olduğu ortaya çıktı.
13.06.2020Dünya
Polisi gören çocuk ağladı; polis vatandaşlara sitem etti
Polisi gören çocuk ağladı; polis vatandaşlara sitem ettiSokağa çıkma yasağına uymayarak dışarı çıkan çocuklar polisi görünce ağlamaya başladı. Ağlayan bir çocuğu kucağına alarak sakinleştiren polis memuru, vatandaşa tepki gösterdi ve "Çocuklarınızı dışarı bırakıyorsunuz. Polisi gördüklerinde korkuyorlar, kaçıyorlar ve ağlıyorlar. Biz Yunan polisi miyiz Neden bizden korksunlar çocuklar. Ayıptır lütfen" dedi.
26.05.2020Yaşam
Önce avlıyorlar sonra Türkiye’ye yolluyorlar!
Önce avlıyorlar sonra Türkiye’ye yolluyorlar!Yunan polisinin ülkeye gelen sığınmacıları ‘avladığı’ ve yasa dışı biçimde Türkiye’ye gönderdiği ortaya çıktı. Sığınmacılar, Yunan polisince zorla minibüslere bindiriliyor ve Meriç kıyısında anlaşılan bir kişi vasıtasıyla Türkiye’ye geçiriliyor.
22.05.2020Dünya
Yunan polisi corona virüs salgınından faydalanarak sığınmacıları zorla Türkiye'ye gönderiyor
Yunan polisi corona virüs salgınından faydalanarak sığınmacıları zorla Türkiye'ye gönderiyorYunan polisinin, Covid-19 salgınını suistimallere kılıf olarak kullanarak sığınmacıları Türkiye'ye gitmeye zorladığı ve hukuksuz sınır dışı işlemleri yaptığı bildirildi.
21.05.2020Dünya
Yunanistan sınırında bekleyişi 19'uncu gününde!
Yunanistan sınırında bekleyişi 19'uncu gününde!Türkiye’nin sınırlarında 'serbest geçiş' uygulamasının ardından Avrupa ülkelerine gitmek için Edirne'ye akın eden göçmenlerin Yunanistan'a geçişleri sürerken, Pazarkule Sınır Kapısı çevresinde yaklaşık 10 bin kişi, olumsuz hava şartlarına rağmen 19 gündür bekliyor.
17.03.2020Gündem
AİHM Yunan polisinin öldürdüğü ilk mültecinin dosyasını işleme aldı
AİHM Yunan polisinin öldürdüğü ilk mültecinin dosyasını işleme aldıAİHM, Yunan polisi tarafından vurularak öldürülen ilk mülteci olan Ahmed Ebu Emadın ailesi tarafından yapılan başvuruyu işleme alındı.
11.03.2020Dünya
Yunan çiftçi göçmenlere tarım ilacı sıktı, yunan polisi izin verdi
Yunan çiftçi göçmenlere tarım ilacı sıktı, yunan polisi izin verdiYunan çiftçinin göçmenlere tarım ilacının sıktığı o anlar kameralar tarafından böyle görüntülendi. Göçmenlere tarım ilacının sıkılmasına Yunan polisinin de göz yumduğu kayıtta görülüyor.
9.03.2020Haberler
Yunan sınır polisinin sığınmacıyı kaynar suyla yaraladığı iddiası
Yunan sınır polisinin sığınmacıyı kaynar suyla yaraladığı iddiasıSınırı geçmek isteyen sığınmacılara Yunanistan güvenlik güçleri, yoğun gaz, tazyikli su ve mermi ile müdahale etmeye devam ediyor. Yunanistan askeri zaman zaman hedef gözeterek sığınmacılara zaman zaman da meskun mahale doğru ateş etmekten geri durmuyor. Öte yandan Avrupa'ya geçmek isterken Yunanistan tarafından üzerine kaynar su döküldüğünü iddia eden bir sığınmacı, yüzü ve ayağındaki yanıklar nedeniyle Edirne'de tedavi altına alındı.
9.03.2020Haberler
Yunan polisi bunu da yaptı! Kaynar su iddiası...
Yunan polisi bunu da yaptı! Kaynar su iddiası...Avrupa'ya geçmek isterken Yunanistan tarafından üzerine kaynar su döküldüğünü iddia eden bir sığınmacı, yüzü ve ayağındaki yanıklar nedeniyle Edirne'de tedavi altına alındı.
9.03.2020Gündem
Yunan polisi sığınmacıyı kaynar suyla yaraladı!
Yunan polisi sığınmacıyı kaynar suyla yaraladı!Avrupa'ya geçmek isterken Yunanistan tarafından üzerine kaynar su döküldüğünü iddia eden bir sığınmacı, yüzü ve ayağındaki yanıklar nedeniyle Edirne'de tedavi altına alındı.
9.03.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

yunanistangöçmenyunan polisiatinasınır

Yunan Polisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.