Yunus Balığı

Yunus Balığı

Son dakika yunus balığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yunus balığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yunus balığı haber sayfamızda...

Yunus Balığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 252 yunus baligi haberi bulunmuştur.
Bartın'da ölü yunus sahile vurdu
Bartın'da ölü yunus sahile vurduBartın'da yaklaşık 2 metre boyundaki ölü yunus kıyıya vurdu. Yunusun kayalıklara çarparak telef olduğu tahmin edildi.
23.03.2021Gündem
Flaş! İstanbul Boğazı'nın dibi balıkçı kurşunlarıyla doldu
Flaş! İstanbul Boğazı'nın dibi balıkçı kurşunlarıyla dolduAmatör olta balıkçıları, İstanbul'un adeta simgesi konumunda. Balık tutkunlarının oltalarına ağırlık yapması için taktıkları kurşun ise hem eşsiz Boğazı, hem de insan sağlığını zehirliyor. Sebebi ise içerisinde bulunan ağır metaller. Kurşunun denize düştükten sonra dibe çöktüğünü belirten İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi Deniz Biyolojisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gülşen Altuğ çarpıcı bilgiler verdi.
15.03.2021Gündem
Falda Yunus Balığı Görmek Ne Demek? Kahve Falında Yunus Balığı Şekli Çıkması Ne Anlama Gelir?
Falda Yunus Balığı Görmek Ne Demek? Kahve Falında Yunus Balığı Şekli Çıkması Ne Anlama Gelir?Kahve falında yunus görmek sıkça karşılaşılan bir durumdur. Kahve falında yunus balığı farklı şekillerde görülebilir. Kahve falında yunus balığı görmek, falda yunus sürüsü görmek, kahve falında yunus kuyruğu görmek, kahve falında yunus ve kalp görmek, falda yavru yunus balığı görmek ne demek sizler için araştırdık.
10.09.2020Kahve Falı
Beykoz Riva'da iki ölü yunus karaya vurdu
Beykoz Riva'da iki ölü yunus karaya vurduGelen son dakika haberine göre; Beykoz, Riva'da dün akşam saatlerinde iki ölü yunus karaya vurdu.
3.03.2021Gündem
İstanbul'da yunus kurtarma operasyonu
İstanbul'da yunus kurtarma operasyonuİstanbul'da geçtiğimiz hafta bir günde, 3 yunus balıkçıların ağına takılarak hayatını kaybetmesi haberleri art arda gelmişti. Bugün ise mutlu sonla biten bir yunus kurtarma operasyonu kameralara yansıdı.
27.02.2021Gündem
Son dakika... İstanbul Boğazı'nda 1 günde 3 yunus balığı ölü bulundu! İşte nedeni...
Son dakika... İstanbul Boğazı'nda 1 günde 3 yunus balığı ölü bulundu! İşte nedeni...İstanbul Boğazı'nda, bir günde, nesli tehlike altında bulunduğu bilinen 'tırtak' türü 3 yunusun ölümüyle ilgili İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve TÜDAV Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Arda M. Tonay çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte haberin ayrıntıları...
23.02.2021Gündem
İstanbul Boğazı'nda 1 günde 3 yunus balığı ölü bulundu! İşte nedeni...
İstanbul Boğazı'nda 1 günde 3 yunus balığı ölü bulundu! İşte nedeni...İstanbul Boğazı'nda, bir günde, nesli tehlike altında bulunduğu bilinen 'tırtak' türü 3 yunusun ölümüyle ilgili İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve TÜDAV Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Arda M. Tonay çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte haberin ayrıntıları...
23.02.2021Gündem
Balıkçılar fark etti, kıyıya çıkardı!
Balıkçılar fark etti, kıyıya çıkardı!Karaköy İskelesi'nde olta balıkçıları tarafından fark edilen yunus balığı ölü olarak kıyıya çekildi
22.02.2021Haberler
Son dakika... Balıkçılar fark etti, kıyıya çıkardı! 2 metrelik ölü yunus balığı...
Son dakika... Balıkçılar fark etti, kıyıya çıkardı! 2 metrelik ölü yunus balığı...Gelen son dakika haberine göre; 2 metre boyundaki yunus balığı Karaköy İskelesi'nde balıkçılar tarafında fark edildi. Gözünden kan akan ölü yunus balığını gören vatandaşlar büyük üzüntü yaşadıklarını söylediler. İşte haberin ayrıntıları...
22.02.2021Gündem
Acun Ilıcalı'nın, Survivor'da kullandığı deniz aracı ve motorun adı, modeli neydi? Fiyatı ne kadar?
Acun Ilıcalı'nın, Survivor'da kullandığı deniz aracı ve motorun adı, modeli neydi? Fiyatı ne kadar?Acun Ilıcalı her yıl olduğu gibi bu yıl da Survivor'ın ilk bölümüne fark yaratarak giriş yaptı. Macera tutkunu olarak bilinen Acun Ilıcalı Survivor 2021'e önce motor görüntüleriyle ekrana geldi. Ardından ise okyanusta yunus balığı şeklinde deniz aracıyla dudak uçuklatan hız ile izleyici karşısına çıktı. İzleyiciler de Acun Ilıcalı'nın, Survivor'da kullandığı deniz aracı ve motorun adı, modeli neydi? Fiyatı ne kadar? araştırmalarına başladı.
9.01.2021Cadde
Yunusların tekneyle yarışı kamerada
Yunusların tekneyle yarışı kameradaYunus balıklarının denizin ortasında balıkçı tekneleriyle yarıştığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
11.11.2020Yaşam
Antalya'da tenkelerinin yanında ortaya çıkan yunus balıklarını gören amatör balıkçılar şaşkına döndü
Antalya'da tenkelerinin yanında ortaya çıkan yunus balıklarını gören amatör balıkçılar şaşkına döndüSon dakika haberine göre Antalya'nın Kemer ilçesinde balık avına çıkan amatör balıkçılar karşılaştıkları yunus balığı sürpriziyle şaşkına döndü. Bir süre tekneyle yarışan yunus balıkları ardından çeşitli hareketlerle şov yaptı.
9.06.2020Yaşam
Yine geldiler! Haliç'te görsel şölen...
Yine geldiler! Haliç'te görsel şölen...İlkbaharda balıkların Marmara Denizi'nden Karadeniz'e doğru göç etmeleriyle birlikte İstanbul Boğazı'nda yunusların görünülürlüğü arttı. Haliç'te beliren yunuslar, günbatımıyla güzel görüntü oluşturdu.
26.05.2020Gündem
Yunuslar Haliç'te görüntülendi
Yunuslar Haliç'te görüntülendiİlkbaharda balıkların Marmara Denizi'nden Karadeniz'e doğru göç etmeleriyle birlikte İstanbul Boğazı'nda yunusların görünülürlüğü arttı. Haliç'te beliren yunuslar, günbatımıyla güzel görüntü oluşturdu.
25.05.2020Haberler
İstanbul Boğazı'nda görsel şölen! Yunuslar dans edercesine yüzdü
İstanbul Boğazı'nda görsel şölen! Yunuslar dans edercesine yüzdüYeni tip corona virüs tedbirleri kapsamında deniz trafiğinin azalması ile yunuslar İstanbul Boğazı’nda daha sık görülmeye başladı. İstanbul Boğazı'nın tadını çıkaran sevimli yunuslar, drone ile görüntülendi.
18.05.2020Yaşam
Yunuslar, Tekirdağ sahilinde görüntülendi
Yunuslar, Tekirdağ sahilinde görüntülendiMarmara Denizi'nde Tekirdağ sahillerine gelen yunuslar, vatandaşlar tarafından görüntülendi.
28.04.2020Gündem
Yunuslar Ortaköy'de kıyıya kadar geldi
Yunuslar Ortaköy'de kıyıya kadar geldiKoronavirüs'e karşı alınan tedbirler kapsamında İstanbul'da boğaz trafiğinde azalma yaşandı. Sakinleşen deniz trafiğinden sonra Yunus Balıkları Ortaköy sahil 'de adeta dans etti.
23.04.2020Yaşam
Ağlara takılan yunus balığını böyle kurtardı: “Dur oğlum, dur bir tanem seni kurtaracağım”
Ağlara takılan yunus balığını böyle kurtardı: “Dur oğlum, dur bir tanem seni kurtaracağım”Ordu’da bir balıkçı, ağlara takılan yunus balığını kurtarmaya çalıştığı esnada, “Dur oğlum seni kurtaracağım, az kaldı bir tanem kendini incitme” diyerek hem balığı sevdi, hem de ağlardan kurtardı.
10.04.2020Yaşam
Ölü yunus sahile vurdu!
Ölü yunus sahile vurdu!Samsun’un Atakum ilçesi sahilinde kıyıya vurmuş ölü yunus bulundu.
9.03.2020Gündem
Ölü yunus balığı sahile vurdu!
Ölü yunus balığı sahile vurdu!Yalova’nın Çınarcık ilçesinde sahile vuran ölü yunus balığı belediye ekiplerince sahilden alındı.
3.03.2020Gündem
10 yunus balığı Çanakkale Boğazı'nda görüntülendi!
10 yunus balığı Çanakkale Boğazı'nda görüntülendi!Çanakkale Boğazı'ndan sürü halinde geçen yunusların gösterisi izleyenleri etkiledi.
31.01.2020Gündem
Kuyruğu kesilmiş ölü yunus sahile vurdu!
Kuyruğu kesilmiş ölü yunus sahile vurdu!Kınalıada sahilinde gezen vatandaşlar, sahile vuran ölü yunus balığını fak edince şaşkınlık yaşadı. Yunus balığı, ekiplerin çalışması ile sahilden kaldırıldı. Balığın kuyruğunda kesikler olması balıkçı ağlarına takılmış ve balıkçılar tarafında kesilmiş olma ihtimalini akıllara getirdi.
30.01.2020Gündem
Ölü yunus karaya vurdu
Ölü yunus karaya vurduEdirne'nin Saros Körfezine kıyısı bulunan Enez ilçesinde ölü yunus kıyıya vurdu.
27.01.2020Gündem
Yalova’da ölü yunus bulundu
Yalova’da ölü yunus bulunduYalova’nın Altınova ilçesi Hersek sahiline vurmuş ölü bir yunus balığı bulundu.
7.01.2020Gündem
Su Ürünleri Kanunu'nda değişiklik teklifi Genel Kurulda kabul edildi
Su Ürünleri Kanunu'nda değişiklik teklifi Genel Kurulda kabul edildiTBMM Genel Kurulunda, Su Ürünleri Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edilerek, yasalaştı.
5.11.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

yunusyunus balığıbalıkistanbul boğazısahil

Yunus Balığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.