Zara

Zara

Son dakika Zara haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Zara gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Zara haber sayfamızda...

Zara

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.722 zara haberi bulunmuştur.
Büyük heyecan
Büyük heyecanZara, Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde sahne aldı...
18.09.2021Cadde
Kuruçeşme'de Zara rüzgarı esti
Kuruçeşme'de Zara rüzgarı estiPoll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Evrensel müziğin güçlü sesi Zara'yı ağırladı.
17.09.2021Cadde
Sivas'ta 4 sınıf Kovid-19 karantinasına alındı
Sivas'ta 4 sınıf Kovid-19 karantinasına alındıSivas Valisi Salih Ayhan, kentte 4 sınıfta yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında karantina başlatıldığını bildirdi.
15.09.2021Gündem
Balkanları fethetti
Balkanları fethettiZara, Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’nin (BALKANTÜRKSİAD) 10’uncu yılına özel düzenlenen gecede sahneye çıktı.
15.09.2021Cadde
Z Harfi Nedir? Z Harfinin İngilizce Okunuşu Nasıldır?
Z Harfi Nedir? Z Harfinin İngilizce Okunuşu Nasıldır?Y harfinden sonra gelen Z, alfabemizin 29. ve son harfidir. Ülkemizde Z harfiyle başlayan il ve ilçeler şunlardır. 1- Zonguldak 2- Zile 3- Zeytinburnu 4- Zara. İlk harfi Z olan ülkeler ise Zimbabwe ve Zambiya'dır. Z harfi nedir? Z harfinin İngilizce okunuşu nasıldır tüm detayları ile sizler için derledik.
14.09.2021Eğitim
Zirai ilaç atıkları doğayı kirletiyor
Zirai ilaç atıkları doğayı kirletiyorŞIRNAK'ın Silopi ilçesinde zirai ilaç ambalajlarının doğaya atılması çevre kirliliğine neden oluyor. Ziraat Mühendisi Ebubekir Çağlın belediye, kaymakamlık veya valilik öncülüğünde geri dönüşüm tesislerinin kurulması gerektiğini söyledi.
13.09.2021Haberler
‘Millet İttifakı sıradan bir ittifak değildir’
‘Millet İttifakı sıradan bir ittifak değildir’İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, “Millet İttifakı sıradan bir ittifak değildir. Biz nasıl Sayın Kılıçdaroğlu ve CHP sözcülerinin görüşlerine saygıyla yaklaşıyorsak aynı şekilde bize de saygı çerçevesinde yaklaşılmasını bekleriz” dedi.
11.09.2021Siyaset
Z ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: Z Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Z ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: Z Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebeklerine kavuşacağı anı dört gözle bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler isimler ve anlamları hakkında derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerinin hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken zorlanıyorlar. Aileler keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimleri tercih ediyor. Aileler ismin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. Z harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Z ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
Z ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: Z Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Z ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: Z Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adaylarının en çok kafasını kurcalayan konulardan birisi de isim seçme. Yeni doğacak bebeklerinin isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Bunun için ebeveynler derin bir araştırma içerisine girerler. Bazı aileler geleneksel isimleri vermek isterken bazıları da popüler, modern, keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimler vermeyi tercih etmektedir. Anne ve baba adayları bunun dışında çocuklarının hayat boyu taşıyacağı isimlerin anlamlarına dikkat eder. Z harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “Z ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
Tavla Dizilişi: Erkek Tavlası Dizilişi ve Oynama Yönü
Tavla Dizilişi: Erkek Tavlası Dizilişi ve Oynama YönüTavla Türkiye’de en çok sevilen ve uzun yıllardır oynanan oyunlardan bir tanesidir. Erkek ve kız tavlası şeklinde iki farklı türü vardır. Kız tavlası erkek tavlasına göre daha basittir. Tavlası dizilişi ve oynama yönü en çok karıştırılan konulardan bir tanesidir. Tavlada iki farklı renk 30 pul, 2 zar ve 24 hane bulunur. İki kişilik oynanan tavlada öncelikle zar atılarak başlanır. Tavlada mars ve düz gibi terimler bulunur. Tavla oyununda amaç pulların kişinin kendi hanesine toplamasıdır. Erkek tavlası nasıl oynanır? diyorsanız “Tavla Dizilişi ve Oynama Yönü” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.09.2021Oyun
Bodrum’da Zara rüzgarı
Bodrum’da Zara rüzgarıZara, Yalıkavak Bodrum Günay’da konser verdi.
4.09.2021Cadde
Sinop'ta sel felaketinde görev alan komandolar ant içerek ayrıldı
Sinop'ta sel felaketinde görev alan komandolar ant içerek ayrıldıSinop'un Ayancık ilçesinde sel felaketinde kurtarma ve temizlik çalışmalarında görev alan komandolar ant içerek ayrıldı.
2.09.2021Haberler
Komşuda otel kapattı
Komşuda otel kapattıZara, Bulgaristan Merit Otel’deki sahnesinde hayranlarına müzik ziyafeti verdi.
26.08.2021Cadde
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.09.2021Oyun
Düğün şarkısı
Düğün şarkısıZara ve Kutsi, ‘Hayatımın Anlamı’ parçasına düet yaptı.
20.08.2021Cadde
Sivas'ta cep telefonu bataryasının patlama anı güvenlik kamerasına yansıdı
Sivas'ta cep telefonu bataryasının patlama anı güvenlik kamerasına yansıdıSivas'ta bir kişinin tamir için teknik servise getirdiği cep telefonunun patlama anı, güvenlik kamerasınca kaydedildi.
12.08.2021Haberler
Cep telefonu bataryasının patlama anı güvenlik kamerasına yansıdı
Cep telefonu bataryasının patlama anı güvenlik kamerasına yansıdı Sivas'ta bir kişinin tamir için teknik servise getirdiği cep telefonunun patlama anı, güvenlik kamerasınca kaydedildi.
12.08.2021Gündem
‘Sesiniz olmaya gayret ediyorum’
‘Sesiniz olmaya gayret ediyorum’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sivas’ın Zara ve  İmranlı ilçelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
11.08.2021Siyaset
Akşener'in esnaf ziyareti sırasında gerginlik
Akşener'in esnaf ziyareti sırasında gerginlikİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Sivas’taki temasları sırasında düzenlediği esnaf ziyaretinde Akşener'e soru soran bir vatandaş ile İYİ Partililer arasında gerginlik yaşandı.
10.08.2021Siyaset
Meral Akşener: Gençlerimiz adına Bahçeli'nin teklifine katılıyorum
Meral Akşener: Gençlerimiz adına Bahçeli'nin teklifine katılıyorumİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin üniversite sınavında baraj puanlarının düşürülmesi önerisi ile ilgili, "Gençlerimiz adına atılacak olan Bahçeli'nin bu teklifine katılıyorum. Derhal Meclis'e getirsinler. Bu teklif kanunla yapılacaksa İYİ Parti olarak biz arkasında durmaya ve 'evet' oyu vermeye hazırız" dedi.
10.08.2021Siyaset
Son dakika... Son 50 yılın en sıcak ikinci temmuzu yaşandı!
Son dakika... Son 50 yılın en sıcak ikinci temmuzu yaşandı!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son dakika raporlarına göre, Cumhuriyet tarihinin en büyük orman yangınlarının yaşandığı temmuz ayı, son 50 yılın en sıcak ikinci ayı olarak kayıtlara geçti. Uzun yıllar temmuz ayı ortalama sıcaklığı 24.5 derece iken, 2021 Temmuz ayı 26.3 derece olarak gerçekleşti. Son 50 yılın en yüksek sıcaklık ortalamasının gerçekleştiği temmuz ayı ise 26.5 ile 2000 yılında yaşanmıştı.
10.08.2021Gündem
Sivas'ta 7 yıl önce metruk bir evde bulundu! Değeri çok yüksek...
Sivas'ta 7 yıl önce metruk bir evde bulundu! Değeri çok yüksek...Sivas'ın Zara ilçesinde 7 yıl önce metruk evde bulunan ve zaman içinde ekim alanları 500 dönüme ulaşan "Habeş buğdayının" hasadı gerçekleştirildi.
4.08.2021Ekonomi
‘Bebeğimi kaybettim’ açıklamasına destek
‘Bebeğimi kaybettim’ açıklamasına destekİngiltere Başbakanı Johnson’ın eşi Carrie, bebeklerini kaybedenlere destek amacıyla daha önce düşük yaptığını açıkladı ve bu konuyu gündeme getirdiği için takdir edildi
3.08.2021Dünya
‘Bir sonraki bahar’ dedi ve uyardı: Dokunursak çok zarar veririz!
‘Bir sonraki bahar’ dedi ve uyardı: Dokunursak çok zarar veririz!Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Tolunay, yanan alanların ağaçlandırılması yerine koruma altına alınarak bir sonraki baharın beklenmesini önerdi. Tolunay, başka tür fidanların kullanılmasının da genetik kirliliğe neden olabileceği uyarısında bulundu
1.08.2021Gündem
Periost Nedir, Ne İşe Yarar? Periostun Görevleri Nelerdir?
Periost Nedir, Ne İşe Yarar? Periostun Görevleri Nelerdir?Periost özellikle biyoloji derslerinin içerisinde mevcut halde bulunan konulardan bir tanesini ifade etmektedir. Periost kavramının iyi bir şekilde anlaşılması oldukça önemlidir. Sizin için periost kavramının ne demek olduğunu, periostun ne işe yaradığını ve görevlerini derledik.
12.07.2021Sözlük

Benzer Haber Etiketleri

caddemagazinsivasZ harfiiyi parti

Zara ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.