Zehra Çilingiroğlu

Zehra Çilingiroğlu

Son dakika Zehra Çilingiroğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Zehra Çilingiroğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Zehra Çilingiroğlu haber sayfamızda...

Zehra Çilingiroğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 705 zehra çilingiroğlu haberi bulunmuştur.
Hüseyin Kaya'nın mezuniyet sevinci! Feraye Tanyolaç ile Kaya Çilingiroğlu bir arada
Hüseyin Kaya'nın mezuniyet sevinci! Feraye Tanyolaç ile Kaya Çilingiroğlu bir arada 2009-2014 yılları arasında evli kalan Kaya Çilingiroğlu ile Feraye Tanyolaç'ın 17 yaşındaki çocuğu Hüseyin Kaya, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldu. Eski eşler, mezuniyet töreninde oğullarını yalnız bırakmadı.
28.05.2024 Cadde
Hülya Avşar'dan 'ikinci çocuk' cevabı!
Hülya Avşar'dan 'ikinci çocuk' cevabı! Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, önceki gün Yeniköy'deydi. Eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile ilişkisinden 26 yaşında bir kızı olan Avşar, "Tekrardan bir çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi.
29.04.2024 Cadde
Zehra Çilingiroğlu sevgilisiyle Bebek'te görüntülendi! Kaçış planları tutmadı
Zehra Çilingiroğlu sevgilisiyle Bebek'te görüntülendi! Kaçış planları tutmadı Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar ile futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun sekiz yıl süren evliliğinden dünyaya gelen Zehra Çilingiroğlu, sevgilisi Mürsel Kaya ile birlikte Bebek'te görüntülendi. Kaya, gazetecilerin fotoğraf çektiğini görünce trafikten uzaklaşmaya çalışsa da, başarılı olamadı.
16.04.2024 Cadde
Hülya Avşar'ın icra tebligatına imza atan kuryeye hapis cezası! 'Bir şey olmaz diye düşündüm'
Hülya Avşar'ın icra tebligatına imza atan kuryeye hapis cezası! 'Bir şey olmaz diye düşündüm' Sanatçı Hülya Avşar'a ait ödeme emirli icra tebligatını kızı Zehra Çilingiroğlu'na teslim ettiği ancak Çilingiroğlu yerine kendi imza attığı iddiasıyla hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan PTT'nin taşeron firmasında dağıtım görevlisi İbrahim K. hakim karşısına çıktı. Mahkeme, ilk duruşmada kararını verdi.
17.02.2024 Cadde
'Zenginlik' sözleri dikkat çekmişti! Hülya Avşar'dan dudak uçuklatan anlaşma
'Zenginlik' sözleri dikkat çekmişti! Hülya Avşar'dan dudak uçuklatan anlaşma Güzelliği ve fit hali ile yıllara maydan okuyan Hülya Avşar, son röportajında "Çok fazla zenginliğin insana zarar verdiğini düşünüyorum" demişti. Ünlü şarkıcı, reklam yüzü olduğu markayla yaptığı milyonluk anlaşmayla gündeme geldi.
20.01.2024 Cadde
‘Zenginlik zararlı’
‘Zenginlik zararlı’ Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam Sarıyer’de bir balıkçıda kızı Zehra Çilingiroğlu’nun doğum gününü kutladı.
17.01.2024 Cadde
Hülya Avşar'dan Yalçın Dümer'e: Eşek herif beni mi dikizliyordun?
Hülya Avşar'dan Yalçın Dümer'e: Eşek herif beni mi dikizliyordun? 1990 yapımı 'Hasan Boğuldu' filminde Hülya Avşar ile başrol oynayan Yalçın Dümer, "Hülya sokak ortasında soyunurdu, ben de perde tutardım. Arada gözüm kayardı" itirafında bulunmuştu. Kızı Zehra Çilingiroğlu ile Sarıyer'de görüntülenen Avşar, rol arkadaşının çok konuşulan sözlerini değerlendirdi.
20.01.2024 Cadde
Kaya Çilingiroğlu'nun çocukları Zehra ve Kaya köy evinde!
Kaya Çilingiroğlu'nun çocukları Zehra ve Kaya köy evinde! Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra (25) ve oğlu Hüseyin Kaya'nın (17) çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafı Instagram'da yayınladı. Çilingiroğlu'nun sık sık bir araya geldiği eski eşi Hülya Avşar da sosyal medyada çok konuşuyan kareye kayıtsız kalmadı.
21.11.2023 Cadde
Hülya Avşar, kızı ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile yemekte buluştu!
Hülya Avşar, kızı ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile yemekte buluştu! Hülya Avşar', kızı Zehra ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile yemeğe çıktı. Birlikte verdikleri pozda Zehra Çilingiroğlu'nun son halini görenler "Annesinin kızı" yorumlarında bulundu.
25.10.2023 Cadde
Zehra Çilingiroğlu sevgilisiyle Bebek'te! Kameraları fark edince trafiğe karıştılar
Zehra Çilingiroğlu sevgilisiyle Bebek'te! Kameraları fark edince trafiğe karıştılar Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar ile futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun sekiz yıl süren evliliğinden dünyaya gelen Zehra Çilingiroğlu, sevgilisi Mürsel Kaya ile birlikte Bebek'te görüntülendi. İkili, kameraları fark edince trafikte gözden kayboldu.
9.10.2023 Cadde
Çilingiroğlu kardeşler Zehra ve Hüseyin Kaya'dan babaanneye doğum günü sürprizi
Çilingiroğlu kardeşler Zehra ve Hüseyin Kaya'dan babaanneye doğum günü sürprizi Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun eski eşleri Hülya Avşar ve Feraye Tanyolaç'la olan birlikteliğinden dünyaya gelen çocukları Zehra ve Hüseyin Kaya, önceki gün babaanneleri Gülümser Çilingiroğlu'nun 87'nci yaş gününü kutlamak için geldikleri Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
6.10.2023 Cadde
Hülya Avşar, Edremit Devlet Hastanesi'nde! Tanınmamak için maske ve bere taktı
Hülya Avşar, Edremit Devlet Hastanesi'nde! Tanınmamak için maske ve bere taktı Son yıllarda müzik kariyeriyle ön planda olan Hülya Avşar, yılın büyük bölümünü Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bulunan evinde geçiriyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu, bugün Edremit Devlet Hastanesi'nde objektiflere yansıdı.
14.09.2023 Cadde
Kaya Çilingiroğlu çocuklarını paylaştı: Servetim!
Kaya Çilingiroğlu çocuklarını paylaştı: Servetim! Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra ve dokuz yıl önce ayrıldığı Feraye Tanyolaç'la evliliğinden olan oğlu Hüseyin Kaya ve ile bir araya geldi.
2.09.2023 Cadde
Kaya Çilingiroğlu sevgilisiyle Bodrum'da! El ele yürüdüler
Kaya Çilingiroğlu sevgilisiyle Bodrum'da! El ele yürüdüler Daha önce Hülya Avşar ve Feraya Tanyolaç ile evlenip boşanan iki çocuk babası Kaya Çilingiroğlu, önceki haftalarda Bebek'te görüntülendiği yeni sevgilisiyle tatile çıktı. Bodrum'a gitmeyi tercih eden ikili, plajda romantik anlar yaşadı.
27.08.2023 Cadde
Hülya Avşar: Çok güzel aşklar yaşadım, hiçbir şeyde gözüm kalmadı
Hülya Avşar: Çok güzel aşklar yaşadım, hiçbir şeyde gözüm kalmadı Hülya Avşar, önceki akşam kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir balıkçı çıkışı görüntülendi. Gazetecilerle konuşmayı ihmal etmeyen ünlü isim, özel hayatı hakkındaki soruları yanıtlayarak; dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
17.08.2023 Cadde
Kaya Çilingiroğlu'nun yeni aşkını Hülya Avşar'a sordular! 'Başlamazsa şaşırırız zaten'
Kaya Çilingiroğlu'nun yeni aşkını Hülya Avşar'a sordular! 'Başlamazsa şaşırırız zaten' Daha önce Hülya Avşar ve Feraya Tanyolaç ile evlenip boşanan iki çocuk babası Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz günlerde Bebek'te yeni sevgilisi ile sarmaş dolaş objektiflere takıldı. Çilingiroğlu'nu tebrik ettiğini söyleyen Hülya Avşar, eski eşinin yeni ilişkisi hakkında çarpıcı bir açıklamaya imza attı.
4.08.2023 Cadde
Hülya Avşar'dan Mustafa Sandal'a destek: Yeni jenerasyon haddini bilmeli!
Hülya Avşar'dan Mustafa Sandal'a destek: Yeni jenerasyon haddini bilmeli! Hülya Avşar, önceki gün bir balıkçıya girerken kameralara yansıdı. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden ünlü isim, rapçi Uzi ile Mustafa Sandal arasındaki tartışmayı değerlendirerek; Sandal'ı savundu.
24.07.2023 Cadde
Kaya Çilingiroğlu paylaştı! Zehra Çilingiroğlu şantiyede
Kaya Çilingiroğlu paylaştı! Zehra Çilingiroğlu şantiyede 1997 yılında nikâh masına oturup, 2005 yılında ayrılan şarkıcı Hülya Avşar ile futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu (25), iş hayatına atıldı. Zehra'nın bir inşaatta duvar dolgusu yaparken çekilen görüntüsü sosyal medyada çok konuşuldu.
18.07.2023 Magazin
Kaya Çilingiroğlu paylaştı! Zehra Çilingiroğlu şantiyede
Kaya Çilingiroğlu paylaştı! Zehra Çilingiroğlu şantiyede 1997 yılında nikâh masına oturup, 2005 yılında ayrılan şarkıcı Hülya Avşar ile futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu (25), iş hayatına atıldı. Ünlüler dünyası tatil bölgelerinde deniz ve güneşin tadını çıkarırken, Zehra'nın bir inşaatta duvar dolgusu yaparken çekilen görüntüsü sosyal medyada çok konuşuldu.
18.07.2023 Cadde
Zehra Çilingiroğlu ile sevgilisi Mürsel Kaya'nın tatil keyfi
Zehra Çilingiroğlu ile sevgilisi Mürsel Kaya'nın tatil keyfi Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar ile futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun sekiz yıl süren evliliğinden dünyaya gelen Zehra Çilingiroğlu, sevgilisi Mürsel Kaya ile birlikte tatil sezonunu açtı. Deniz ve güneşin tadını çıkaran ikiliden Zehra Çilingiroğlu, fit haliyle dikkat çekti.
15.06.2023 Cadde
Zehra Çilingiroğlu: Hobi olarak yürüyüş yapıyorum
Zehra Çilingiroğlu: Hobi olarak yürüyüş yapıyorum Kanal D'nin 'Yıldız De Bana' yarışması ile ekranlara dönen Hülya Avşar ile futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu (25), önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi.
6.04.2023 Cadde
Hülya Avşar: Kızım beni yeterince yoluyor
Hülya Avşar: Kızım beni yeterince yoluyor Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu, yeni yaşını ailesi ve sevgilisiyle birlikte kutladı. Mekan çıkışı gazetecilerle sohbet eden Hülya Avşar, kızına hediye almadığını söyleyerek çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Zehra Çilingiroğlu ise mekandan ayrılır ayrılmaz sevgilisi Mürsel Kaya'nın yanına koştu.
17.01.2023 Cadde
Zehra Çilingiroğlu'nun AVM stili
Zehra Çilingiroğlu'nun AVM stili Şarkıcı Hülya Avşar ile futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun 2005 yılında sona eren evliliğinden dünyaya gelen Zehra Çilingiroğlu, önceki gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı.
7.01.2023 Cadde
Kaya Çilingiroğlu: Amacım diploma almak
Kaya Çilingiroğlu: Amacım diploma almak 1997 yılında nikâh masasına oturup, 2005'te boşandığı Hülya Avşar ile evliliğinden 24 yaşındaki Zehra adında bir kızları olan futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, 1986'da bıraktığı tıp fakültesine geri dönüyor. İş insanı, “Amacım doktorluk yapmak değil, diploma” dedi.
3.01.2023 Cadde
Hülya Avşar: Yakışıklı erkek çok sevmiyorum!
Hülya Avşar: Yakışıklı erkek çok sevmiyorum! Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ile 1997 yılında nikâh masasına oturup, 2005'te boşanan ve bu evlilikten Zehra adında 24 yaşında bir kzıı olan Hülya Avşar, önceki gün Akatlar'daydı. Yeni parçasının klibindeki partnerine Yeniköy’de spor yaptığı sırada rol teklifinde bulunan Avşar, iki çocuk babası yazılımcıyla tanışma hikayesini ve aralarında geçen diyaloğu anlattı.
10.12.2022 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Zehra Çilingiroğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.