Kaya Çilingiroğlu

Kaya Çilingiroğlu

Son dakika Kaya Çilingiroğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kaya Çilingiroğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kaya Çilingiroğlu haber sayfamızda...

Kaya Çilingiroğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.194 kaya cilingiroglu haberi bulunmuştur.
Magazin Haberleri Bülteni (1 Nisan 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (1 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
1.04.2021Magazin
Hülya Avşar: Adamın burnu sığmıyor!
Hülya Avşar: Adamın burnu sığmıyor!Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, önceki gün Yeniköy’de yağmur altında yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden Avşar, spor tutkusundan, rol aldığı dizinin setinde yaşadıklarına; kızı Zehra'nın zayıflamasından eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun maske takma stiline kadar birçok konu hakkında konuştu.
1.04.2021Cadde
Tek  başına
Tek başınaHülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra Çilingiroğlu, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.
28.03.2021Cadde
Hülya Avşar'dan Kaya Çilingiroğlu'na olay mesaj!
Hülya Avşar'dan Kaya Çilingiroğlu'na olay mesaj!Son olarak "Ben sapyoseksüelim" açıklaması ile magazin gündemine gelen 57 yaşındaki sanatçı Hülya Avşar, bu kez de eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na yönelik yorumuyla adından söz ettirdi.
23.03.2021Cadde
Zehra Çilingiroğlu verdiği kilolarla dikkat çekti
Zehra Çilingiroğlu verdiği kilolarla dikkat çektiHülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, dün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
5.03.2021Cadde
Masumiyet Hale Ilgaz kim? İşte, Hale rolünü oynayan Hülya Avşar'ın hayatı...
Masumiyet Hale Ilgaz kim? İşte, Hale rolünü oynayan Hülya Avşar'ın hayatı...Hülya Avşar uzun bir aranın ardından televizyon ekranlarında Masumiyet dizisi ile geri dönüyor. Dizide oğluna aşırı düşkün bir anne olan Hale Ilgaz karakterine hayat veriyor. Dizi takipçileri, 'Masumiyet Hale kimdir, gerçek adı nedir?' sorularını araştırırken Hülya Avşar'ın biyografisi de sorgulananlar arasında yerini aldı. İşte, detaylar...
24.02.2021Cadde
Feraye Tanyolaç ile oğlu market alışverişinde
Feraye Tanyolaç ile oğlu market alışverişindeFeraye Tanyolaç, önceki gün Bebek’te; Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kaya’yla objektiflere yansıdı.
9.02.2021Cadde
Kaya Çilingiroğlu: Bana  karışmayın
Kaya Çilingiroğlu: Bana karışmayınKaya Çilingiroğlu ve oğlu Hüseyin Kaya, Bebek’te maskesiz yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.
4.02.2021Cadde
Zehra Çilingiroğlu sabah yürüyüşünde
Zehra Çilingiroğlu sabah yürüyüşündeHülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu'ndan olan kızı Zehra Çilingiroğlu, sabah yürüyüşlerine ara vermeden neredeyse haftanın her günü devam ediyor.
30.01.2021Cadde
'Baba oğul baş başa alışverişe çıktık'
'Baba oğul baş başa alışverişe çıktık'İş insanı Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün oğlu Kaya ile birlikte Zorlu AVM'de objektiflere takıldı.
26.01.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (18 Oak 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (18 Oak 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
18.01.2021Magazin
Zehra Çilingiroğlu 23 yaşına bastı
Zehra Çilingiroğlu 23 yaşına bastıHülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, 23 oldu. Zehra, yeni yaşını; annesi babası ve kardeşi Kaya ile kutladı.
18.01.2021Cadde
Kaya Çilingiroğlu'ndan hızlı alışveriş
Kaya Çilingiroğlu'ndan hızlı alışverişİş insanı Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
14.01.2021Cadde
Zehra Çilingiroğlu sabah sporunda!
Zehra Çilingiroğlu sabah sporunda!Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Tarabya’da objektiflere yansıdı.
10.01.2021Cadde
Kaya Çilingiroğlu'nun neşesi yerinde
Kaya Çilingiroğlu'nun neşesi yerindeİş insanı Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
9.01.2021Cadde
Hülya Avşar kimdir, kaç yaşında? Çok Güzel Hareketler 2'ye katılan Hülya Avşar nereli?
Hülya Avşar kimdir, kaç yaşında? Çok Güzel Hareketler 2'ye katılan Hülya Avşar nereli?Yılbaşı programları ekranlarda izleyicilerle buluşuyor. Kanal D ekranlarında Çok Güzel Hareketler 2'nin yılbaşı özel programı izleyicilerle buluşacak. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı özel programının konukları arasında yer alıyor. Peki Hülya Avşar kimdir, kaç yaşında? İşte Hülya Avşar'ın yaşamı...
31.12.2020Cadde
Kaya Çilingiroğlu'ndan gaz maskeli tedbir
Kaya Çilingiroğlu'ndan gaz maskeli tedbirKaya Çilingiroğlu, önceki gün gaz maskesi taktığı bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.
31.12.2020Cadde
Kaya Çilingiroğlu soluğu karakolda aldı!
Kaya Çilingiroğlu soluğu karakolda aldı!Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu, kendisini rahatsız ettiği ve kapıda unuttuğu anahtarı çaldığı iddiasıyla İlknur A.’dan şikâyetçi oldu ve 1 ay tedbir kararı aldırdı.
27.12.2020Cadde
Zehra Çilingiroğlu'nun alışveriş stili
Zehra Çilingiroğlu'nun alışveriş stiliHülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
22.12.2020Cadde
Kaya Çilingiroğlu'nun neşesi yerinde
Kaya Çilingiroğlu'nun neşesi yerindeİş insanı Kaya Çilingiroğlu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
15.12.2020Cadde
Kaya Çilingiroğlu'nun neşesi yerinde
Kaya Çilingiroğlu'nun neşesi yerindeİş insanı Kaya Çilingiroğlu, önceki gün tek başına geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
10.12.2020Cadde
Sportmen Zehra
Sportmen ZehraHülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
8.12.2020Cadde
Zehra Çilingiroğlu: Yanlış anlaşıldım!
Zehra Çilingiroğlu: Yanlış anlaşıldım!Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Tarabya sahilinde yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı.
3.12.2020Cadde
Zehra Çilingiroğlu'nun adres bulma çabası!
Zehra Çilingiroğlu'nun adres bulma çabası!Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Nişantaşı’nda bir adres ararken görüntülendi.
27.11.2020Cadde
Kaya Çilingiroğlu: Siz sert davranan görmemişsiniz
Kaya Çilingiroğlu: Siz sert davranan görmemişsinizKaya Çilingiroğlu ve oğlu Kaya, önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Çilingiroğlu, kendisini görüntüleyen gazetecilere tepki gösterdi.
12.11.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

kaya çilingiroğluZehra Çilingiroğluhülya avşarcaddealışveriş

Kaya Çilingiroğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.