Ziraat Bankası

Ziraat Bankası

Son dakika Ziraat Bankası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ziraat Bankası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ziraat Bankası haber sayfamızda...

Ziraat Bankası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.880 ziraat bankası haberi bulunmuştur.
2022 Ehliyet Fiyatları Ne Kadar? Sınıflarına Göre Yeni Sürücü Belgesi Harç ve Sınav Giriş Ücretleri Kaç TL?
2022 Ehliyet Fiyatları Ne Kadar? Sınıflarına Göre Yeni Sürücü Belgesi Harç ve Sınav Giriş Ücretleri Kaç TL?Sürücü belgesi veya ehliyet karayolunda motorlu veya motorsuz taşıtların kişiler tarafından kullanabilmesine olanak sağlayan resmi belgedir. Ehliyet olmadan araç kullanılması yasaktır. Aksi taktirde yaptırım uygulanır. Ehliyet fiyatları yıllara göre değişiklik gösterir. Kimlik işlevi görebilen ehliyetler sınıflarına göre ayrılır. Sürücü belgeleri 16 kategoride sınıflandırılmıştır. Günümüzde kullanılan otomobiller için B sınıfı ehliyet geçerlidir. Ehliyet alınabilmesi sürücü kursuna gidilerek belge alınmalıdır. 2022 yılında ehliyet fiyatları, sürücü belgesi harç ve sınav ücretleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
14.08.2022Ekonomi
Hedef 100 milyon kitaba ulaşmak
Hedef 100 milyon kitaba ulaşmakCumhurbaşkanı Erdoğan, okul kütüphanelerindeki mevcut kitap sayısının 70 milyon civarında olduğunu, yıl sonuna kadar bu rakamı 100 milyona çıkaracaklarını söyledi.
13.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Ziraat Bankası Kütüphanesi ve Merkezî Derslik Binası Açılış Töreni sonrasında gençlerle bir araya geldi.
12.08.2022Siyaset
Türkiye'nin en büyük üniversite kütüphanesi açıldı!
Türkiye'nin en büyük üniversite kütüphanesi açıldı!Aynı anda 3 bin kişiye hizmet verecek olan Türkiye'nin en büyük üniversite kütüphanesi açıldı. Törene katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaparken kütüphanelerin önemine de dikkat çekti.
12.08.2022Haberler
Türkiye'nin en büyük üniversite kütüphanesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 bin kişiye hizmet verecek
Türkiye'nin en büyük üniversite kütüphanesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 bin kişiye hizmet verecekAynı anda 3 bin kişiye hizmet verecek olan Türkiye'nin en büyük üniversite kütüphanesi açıldı. Törene katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaparken kütüphanelerin önemine de dikkat çekti.
12.08.2022Siyaset
Ehliyet Yenileme 2022: Ehliyet Yenileme için Gerekli Evraklar, Değiştirme Ücreti ve Randevu İşlemleri Nasıl Yapılır?
Ehliyet Yenileme 2022: Ehliyet Yenileme için Gerekli Evraklar, Değiştirme Ücreti ve Randevu İşlemleri Nasıl Yapılır?Yeni ehliyet sistemine geçilmesi ile birlikte eski ehliyetlerin son tarih zamanına kadar yenilenmesi gerekiyor. Ehliyet yenileme işleminin tarihi geçirildiği takdirde idari para cezası veriliyor. Ehliyet yenilemek için öncelikle randevu alınması gerekiyor. Ehliyet yenileme randevusu Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü üzerinden internet sitesi veYa telefon ile alınıyor. Ancak ehliyet yenileme işlemi için bazı belge ve evrakların önceden hazırlanarak randevu saatinde götürülmesi gerekiyor. Ehliyet ücretinin de randevu zamanından önce yatırılması şartı var. Ehliyet yenilme ücreti her yıl değişiklik gösteriyor. 2022 yılında ehliyet yenileme işlemi için gerekli belgeler, başvuru ücreti, son tarih ve randevu sistemi ile ilgili detayları içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
11.08.2022Gündem
Reel sektörden kredi çağrısı
Reel sektörden kredi çağrısıBaşta KOBİ’ler olmak üzere reel sektörün krediye erişiminde sorunlar yaşandığını dile getiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bankalara uygun koşullarla kredi sağlamaya devam etmeleri çağrısında bulundu.
11.08.2022Ekonomi
EFT Saatleri 2022: Bankalarda 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır?
EFT Saatleri 2022: Bankalarda 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır? EFT, Elektronik Fon Transferinin kısaltılmasına denir. Bankalar arası yapılan para gönderme işlemi EFT olarak adlandırılır. Hesaplar arası yapılan para transferine ise havale denir. Havalede başka bankaya para gönderme işlemi yapılmaz. EFT işlemi hafta içi yapılabilir ve ancak her bankanın EFT saatleri ile ücreti değişiklik gösterir. Hafta sonu ve resmi tatillerde EFT işlemi yapılmaz. EFT sadece bankaların faaliyette olduğu saatlerde yapılır. Ancak Merkez Bankası’nın 2021 yılı itibari ile hizmete soktuğu FAST işlemi ile 7/24 1000 TL’ye kadar EFT yapılabilir. Bankalar arası 7/24 EFT ve havale saat kaça kadar yapılır? diyorsanız “EFT Saatleri 2022” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
10.08.2022Gündem
TOKİ'den Hakkari'de konut satışı
TOKİ'den Hakkari'de konut satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Hakkari Merkez Gazi Mahallesi'nde 204 adet konutu satışı sundu.
8.08.2022Ekonomi
BES İptali 2022: Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır? Bireysel Emeklilik ve Otomatik Katılım İptal Etme
BES İptali 2022: Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır? Bireysel Emeklilik ve Otomatik Katılım İptal EtmeBireysel Emeklilik, kişilerin iş hayatında birikim yapabilmelerini sağlayan özel emeklilik sistemedir. Emeklilik döneminde harcanabilmesi amaçlanmaktadır. Emeklilik döneminde ek gelir sağlayarak refah bir yaşam sürmesi amaçlanan bu sisteme katılmak zorunlu değildir. 18 yaşını geçen herkes dilerse Bireysel Emeklilik Sistemine katılabilir. Dileyen Bireysel Emeklilik iptali yaparak sistemden çıkabilirler. BES iptali için yapılması gereken birkaç işlem bulunur ve şartlar vardır. BES iptali nasıl yapılır? “Bireysel Emeklilik İptali 2022” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
8.08.2022Ekonomi
Bankalarda emekliye promosyon yarışı! 7500 liraya varan ödeme
Bankalarda emekliye promosyon yarışı! 7500 liraya varan ödemeEmekli maaşlarının temmuz ayı itibarıyla zamlanmasıyla birlikte birçok banka emekli müşterilerini çekmek için promosyon yarışına girdi. Bazı bankaların müşterilerine 7500 liraya varan ödeme yapıyor. İşte detaylar...
6.08.2022Ekonomi
Banka Çalışma Saatleri 2022: Bankalar Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? Bankaların Mesai Saati
Banka Çalışma Saatleri 2022: Bankalar Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? Bankaların Mesai SaatiHer gün milyonlarca insanın ziyaret ettiği bankalarda para çekmeden yatırmaya, havaleden EFT’ye, vergi ödemelerinden eğitim ödemelerine kadar pek çok işlem yapılabilmektedir. Teknolojini gelişmesi ile birlikte telefonlardan veya bilgisayarlardan internet bankacılığı aracılığıyla söz konusu işlemler şubeye gidilmeden de yapılabiliyor. Ancak internet bankacılığı kullanmayanların başvurduğu yöntemlerden birisi şubeler oluyor. İnternet bankacılığı üzerinden işlemler 7/24 yapılabilse de bankların çalışma saati bulunuyor. Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2022 banka çalışma saatleri ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
5.08.2022Gündem
Paola Egonu yeni aşka yelken açtı! Türkiye'de forma giyiyor
Paola Egonu yeni aşka yelken açtı! Türkiye'de forma giyiyorFIVB Milletler Ligi'nde şampiyonluğa ulaşan İtalya'da MVP seçilen ve Vakıfbank'a transfer olan Paola Egonu yeni aşka yelken açtı. İtalyan yıldızın sevgilisi Türkiye'de forma giyiyor.
29.07.2022Magazin
Kumsal’ın  4 ayı kaldı!
Kumsal’ın 4 ayı kaldı!Henüz 20 günlükken teşhis konulan ve bugün 2 aylık olan ülkemizin en küçük SMA’lı bebeği için zaman daralıyor
29.07.2022Ege
Bankaların promosyon yarışı emekliye yarıyor! İşte yeni  promosyonlar
Bankaların promosyon yarışı emekliye yarıyor! İşte yeni promosyonlarEmeklinin artan maaşı bankaların promosyon ödemelerinde yeni seçenekler oluşturmasına kapı açtı. Bankalar 5 bin lirayı aşan promosyon ve ek fırsatlarla emeklileri maaş müşterisi yapmak istiyor.
26.07.2022Ekonomi
Sim Kart Blokesi Nasıl Kaldırılır? Bankaların Bloke Kaldırma Numaraları
Sim Kart Blokesi Nasıl Kaldırılır? Bankaların Bloke Kaldırma NumaralarıSim kartlar çeşitli nedenlere bağlı olarak bloke olabiliyor. Pin kodunun yanlış girilmesi, 4.5G destekli yeni bir cihaz kullanmak isteyenlerin sim kartları bloke olmaktadır. Kartların bloke olmasının nedenleri arasında hiç şüphesiz güvenlik unsuru yer alır. Sim karta bloke konulması durumunda mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanılmaz hale getirmektedir. Ancak kaldırmak oldukça kolaydır. Puk kodu veya bankların bloke kaldırma numaraları ile bu işlem birkaç adımda halledilebilir. Sim kart blokesi nasıl kaldırılır? “Bankaların Bloke Kaldırma Numaraları” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
20.07.2022Teknoloji
TOKİ'den Şanlıurfa'da konut satışı
TOKİ'den Şanlıurfa'da konut satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Şanlıurfa Akçakale Atatürk Mahallesi’nde 125 adet konutu kuralı satışa sunuyor..
19.07.2022Ekonomi
Karadağ Cumhurbaşkanı hizmete açtı: Romatem Podgorica paha biçilemez bir sağlık yatırımıdır
Karadağ Cumhurbaşkanı hizmete açtı: Romatem Podgorica paha biçilemez bir sağlık yatırımıdırTürk sağlık sektörü yurtdışında merkezler açarak büyümeye devam ediyor. Azerbaycan’da iki merkezi bulunan Türkiye’nin ilk ve tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastane zinciri Romatem, dünya standartlarında sunduğu sağlık hizmetini, yüksek teknoloji ile donattığı yeni merkeziyle Podgorica’ya taşıdı. Merkezin açılışını Karadağ (Montenegro) Devlet Başkanı Milo Dukanoviç gerçekleştirdi.
15.07.2022Siyaset
Düşük faiz ve uzun vade seçeneği: 3 bin 151 konut için başvurular başlıyor
Düşük faiz ve uzun vade seçeneği: 3 bin 151 konut için başvurular başlıyorTOKİ 24 ilde 3 bin 151 konutu dar ve orta gelirli vatandaşlar için düşük faiz ve uzun vadelerle satışa sunuyor.
12.07.2022Ekonomi
Adım adım yatırım
Adım adım yatırımGirişimci olarak yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, 8 ana sektörde yapılacak yatırımlarla ilgili teşvik, teknik prosedür ve dikkat edilmesi gereken noktaları detaylı kılavuzlarla açıkladı.
'Olimpik' Fenerbahçe! Kupa da var madalya da
'Olimpik' Fenerbahçe! Kupa da var madalya daYeni sezona tüm branşlarda iddialı bir giriş yapmak isteyen Fenerbahçe, geçtiğimiz yıl kazandığı kupalar ve madalyalar, yeni sezon için sağlam bir referans oldu.
1.07.2022Fenerbahçe
Konutlara ısı yalıtım fırsatı
Konutlara ısı yalıtım fırsatıVatandaşlara konutlarının ısı yalıtımı için 50 bin liraya kadar, 60 ay vadeli 0.99 faiz oranıyla kredi kullandırımı başladı. Kredi üç kamu bankasının yanı sıra Ziraat Katılım’dan da alınabilecek.
1.07.2022Ekonomi
AÖF YAZ OKULU kayıt tarihleri 2022 | AÖF Yaz okulu sınavı ne zaman, online mı?
AÖF YAZ OKULU kayıt tarihleri 2022 | AÖF Yaz okulu sınavı ne zaman, online mı?AÖF Yaz okulu kayıtları başladı. 2022 AÖF Yaz okuluna gidecek öğrenciler, başvuru tarihlerini ve başvuru ücreti öğrenmek istiyor. Peki AÖF Yaz okulu kaydı nasıl yapılır, sınav ne zaman? İşte Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Yaz okulu takvimi...
30.06.2022Gündem
KPSS tercih kılavuzu 2022: KPSS tercih işlemleri nasıl yapılır, tercihler için son gün ne zaman?
KPSS tercih kılavuzu 2022: KPSS tercih işlemleri nasıl yapılır, tercihler için son gün ne zaman?KPSS tercihleri için süreç başladı. ÖSYM tarafından yapılan duyuruya göre KPSS-2022/1 tercih kılavuzu yayımlandı. Tercihler 30 Haziran itibariyle ÖSYM AİS aracılığıyla alınacaktır. Peki, KPSS tercihi nasıl yapılır, son gün ne zaman?
30.06.2022Gündem
LGS SONUÇLARI duyuruldu! Lise adayları LGS sonuçları sorgulama ekranını araştırıyor! İşte MEB giriş linki...
LGS SONUÇLARI duyuruldu! Lise adayları LGS sonuçları sorgulama ekranını araştırıyor! İşte MEB giriş linki...LGS sonuçları bugün açıklandı. 8. Sınıfların katılım sağladığı LGS başarı puanları öğrencilerin erişimine açıldı. Sınava 48 farklı ilden katılan 193 öğrenci tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı. Peki LGS sonuçlarına nereden bakılır? Bu sabaha sonuç sorgulayarak başlayanlar için LGS sonuçları MEB sorgulama ekranını haberimize ekledik.
30.06.2022Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Ziraat Bankası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.