Ziraat Bankası

Ziraat Bankası

Son dakika Ziraat Bankası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ziraat Bankası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ziraat Bankası haber sayfamızda...

Ziraat Bankası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.372 ziraat bankası haberi bulunmuştur.
Bahçeli'den Çetin Doğan açıklaması: Cezaevi müdürü olsam geri içeri alırdım
Bahçeli'den Çetin Doğan açıklaması: Cezaevi müdürü olsam geri içeri alırdım Çetin Doğan'ın cezaevi çıkışındaki sözlerini değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Bana göre uygun olmamıştır. Ben cezaevi müdürü olmuş olsaydım aftan yararlananların listesine bakar, 'Çetin Doğan, sen orada yoksun' diye geri içeri alırdım' dedi.
18.05.2024 Gündem
ÇİFTÇİ KREDİ DESTEĞİ: Çiftçi kredisinde limit ne kadar? 👩🏻‍🌾👨🏻‍🌾 2024 Çiftçiye kredi desteği kaç paraya yükseldi?
ÇİFTÇİ KREDİ DESTEĞİ: Çiftçi kredisinde limit ne kadar? 👩🏻‍🌾👨🏻‍🌾 2024 Çiftçiye kredi desteği kaç paraya yükseldi? Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçi kredisi hakkında açıklamalarda bulundu. Ziraat Bankası Tarım Ekosistemi Buluşması'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2024 Çiftçiye kredi desteği limitinin yükseldiğini duyurdu. Gündeme ise Çiftçi kredisi ne kadar? 2024 Çiftçiye kredi desteği kaç paraya yükseldi? soruları geldi. İşte yeni çiftçi kredisi limiti...
18.05.2024 Bilgi Rehberi
Hariciye’de ilk kadın bakan yardımcısı
Hariciye’de ilk kadın bakan yardımcısı Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın, kabinede yer almasından yaklaşık bir yıl sonra bakan yardımcılıklarına 3 yeni isim getirildi. Dışişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılıklarına Ayşe Berris Ekinci, Nuh Yılmaz ve Burhanettin Duran atandı.
18.05.2024 Gündem
Çiftçiye kredi desteği artıyor
Çiftçiye kredi desteği artıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçiye müjde vererek “Tarımın ana vatanı olan Anadolu’da yeşil kalkınma ve yerelden kalkınma ilkesiyle yeni bir tarım ve kırsal kalkınma süreci başlatıyoruz. Küçük ekipman kredisi limitini 250 bin liraya çıkarıyoruz. Küçükbaş hayvan üreticilerimize verilen kredinin limitini de 600 bin liraya getiriyoruz” dedi.
18.05.2024 Gündem
Son parasını ATM'ye yatırdı! 1447 kiracısından kira almamıştı: 'Yine olsa yine yaparım'
Son parasını ATM'ye yatırdı! 1447 kiracısından kira almamıştı: 'Yine olsa yine yaparım' ATM ve para sayma makineleri, milyonlarca kişinin günlük yaşamının kolaylaştırılmasında ve finans işlerinin hatasız yapılmasında önemli rol oynuyor. Bu makinelerin 1920’lere uzanan geçmişine rağmen Türkiye’ye 67 yıl sonra gelmesi şaşırtıcı olsa da serüvenin ardında elindeki son parayı bu işe yatırarak Türkiye’ye getiren biri var!
18.05.2024 Yaşam
Bakanlık duyurdu! Destek ödemeleri hesaplara yatırılıyor
Bakanlık duyurdu! Destek ödemeleri hesaplara yatırılıyor Tarım ve Orman Bakanlığı, çiftçilere yapılan destek ödemelerinin bugün hesaplarına yatırılacağını duyurdu.
17.05.2024 Ekonomi
Aylin Karakuş'u ziyaret eden Bakan Özhaseki ve eşi gözyaşlarını tutamadı
Aylin Karakuş'u ziyaret eden Bakan Özhaseki ve eşi gözyaşlarını tutamadı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki ile birlikte 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde annesini, ağabeyini ve sol bacağını kaybeden Aylin Karakuş'u ziyaret etti.
17.05.2024 Gündem
"Önceliğimiz enflasyonu tekrar tek haneye düşürmek"
"Önceliğimiz enflasyonu tekrar tek haneye düşürmek" Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek, "En büyük önceliğimiz, vatandaşımızın en çok muzdarip olduğu enflasyonu tekrar tek haneye düşürmektir. Bunun içinde gereken tüm tedbirleri aldık ve uyguluyoruz" dedi.
17.05.2024 Ekonomi
Çiftçiye kredi desteği! Erdoğan: Ziraat Bankası kredi limitleri artırdı
Çiftçiye kredi desteği! Erdoğan: Ziraat Bankası kredi limitleri artırdı Ziraat Bankası Tarım Ekosistemi Buluşması'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Muhalefetin ezbere olan 'tarım bitti' tezinin ne kadar içi boş ve gerçek dışı olduğunu rakamlarla ispat ettik.' dedi. Erdoğan, Ziraat Bankası'nın çiftçiye verilecek olan yeni kredi desteğinin ayrıntılarını da paylaştı.
17.05.2024 Haberler
Çiftçiye kredi desteği! Erdoğan: Ziraat Bankası kredi limitlerini artırdı
Çiftçiye kredi desteği! Erdoğan: Ziraat Bankası kredi limitlerini artırdı Ziraat Bankası Tarım Ekosistemi Buluşması'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Muhalefetin ezbere olan 'tarım bitti' tezinin ne kadar içi boş ve gerçek dışı olduğunu rakamlarla ispat ettik.' dedi. Erdoğan, Ziraat Bankası'nın çiftçiye verilecek olan yeni kredi desteğinin ayrıntılarını da paylaştı.
17.05.2024 Gündem
Ziraat Bankası’ndan Dubai temsilciliği
Ziraat Bankası’ndan Dubai temsilciliği Ziraat Bankası, Dubai Finansal Hizmetler Otoritesi’nden (DFSA), Dubai Uluslararası Finans Merkezi’nde (DIFC) temsilcilik statüsünde ofis açmak için lisans aldığını duyurdu. Açıklamada şunlar kaydedildi:
16.05.2024 Ekonomi
Tasarruf paketiyle ‘verimlilik’ hedefi
Tasarruf paketiyle ‘verimlilik’ hedefi  Pazartesi günü tasarruf verimlilik paketi açıklayacakları bilgisini veren Bakan Mehmet Şimşek, “Biz verimlilik ekonomisi peşindeyiz” dedi. Şimşek cari açığın milli gelire oranını yüzde 2.5’in altına çekeceklerini de söyledi.
11.05.2024 Ekonomi
7 kamu bankasının hizmeti tek ATM'de toplandı
7 kamu bankasının hizmeti tek ATM'de toplandı Kamu bankalarının hizmetleri tek bir ATM'de toplandı. Ziraat Bankası, VakıfBank, Halkbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Emlak Katılım ve PTT işlemleri aynı ATM üzerinden yapılacak. TAM projesi ile üye bankaların müşterileri masrafsız ve komisyonsuz hizmet alabilecek. TBB Yönetim Kurulu Başkanı Çakar, "Sektördeki 7 bankanın işbirliğiyle TAM'ın hayata geçirmekten dolayı çok büyük memnuniyet duyuyoruz." dedi.
10.05.2024 Ekonomi
ALTINAY SAVUNMA HALKA ARZ ne zaman, hangi bankalarda var? Altınay Savunma Teknolojileri halka arzı kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu?
ALTINAY SAVUNMA HALKA ARZ ne zaman, hangi bankalarda var? Altınay Savunma Teknolojileri halka arzı kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu? Altınay Savunma Teknolojileri halka arz oluyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından halka arzı onaylanan Altınay Savunma şirketi katılım endeksine uygun mu? Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş. halka arz tarihi ne zaman? Katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var?
4.05.2024 Bilgi Rehberi
LİLA KAĞIT (LILAK) halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? Lila Kağıt hisse fiyatı ne kadar, kaç lot verir, hangi bankalarda var, ne zaman işlem görecek?
LİLA KAĞIT (LILAK) halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? Lila Kağıt hisse fiyatı ne kadar, kaç lot verir, hangi bankalarda var, ne zaman işlem görecek? Lila Kağıt halka arz sonuçları bekleniyor. Halka arz takvimine eklenen Lila Kâğıt, 30 Nisan'da talep toplamaya başladı. Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. halka arz sonuçlarının açıklanmasının ardından Borsa'da işlem görmeye başlayacak. BİST kodu LILAK olarak belirlenen firma 120 milyon lot dağıtacak. Bu noktada "Lila Kağıt halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?" soruları gündemde. İşte, Lila Kâğıt hisse fiyatı, talep toplama tarihleri ve hissenin satıldığı bankalar...
3.05.2024 Bilgi Rehberi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su İş dünyasında yaşanan hızlı değişim ve dönüşüm, CFO'ları (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı / Finans Direktörü) organizasyonların karar süreçlerinin merkezi figürleri haline getirdi...
2.05.2024 Milliyet Executive
Tarımsal üretimde kullandırılacak kredilere ilişkin detaylar belli oldu
Tarımsal üretimde kullandırılacak kredilere ilişkin detaylar belli oldu Resmi Gazete’de yayımlanan uygulama tebliğine göre, bitkisel veya hayvansal üretimde 300 bin TL’ye kadar yüzde 100 faiz indirimli kredinin yüzde 70’i ayni, yüzde 30’u da nakit olarak kullanılabilecek.
1.05.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Ziraat Bankası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.