Geri Dön

Kazak sanatçıya onur ödülü

Kazakistan sanatçısı Orazbek Yessenbayev’in Kıbrıs Modern Sanat Müzesi için hazırladığı ‘Görünüm’ isimli farklı türlerde 50 eserden oluşan kişisel resim sergisi Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy tarafından açıldı.

Kazak sanatçıya onur ödülü

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, törene, Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat İ.Günsel, Rektör Yardımcısı, Enstitü Müdürü, Dekanlar, öğretim elemanları, sanatçılar ve davetliler katıldı.Törende, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Tamer Şanlıdağ, Kazakistanlı sanatçı Orazbek Yessenbayev ile Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Kazakistanlı sanatçı Orazbek Yessenbayev’e Dr. Suat Günsel Altın Madalya Onur Ödülü’nü takdim etti. Ardından sergi kurdelesi kesildi. Sergi 6 Mart’a kadar hafta içi 08.00-16.00 saatleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi sergi salonunda ziyaret edilebilecek.

Ezgi Mola'dan gülme krizine sokan Muazzez Abacı taklidiEzgi Mola, 'Mücbir Sebepler' programının sezon finali için Muazzez Abacı oldu. Saçından mikrofon tutuşuna kadar Abacı'yı andıran oyuncu geçer not aldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber