Geri Dön

Platform Merter 692 Bin TL'ye

Platform Merter'de arsa alanı 33 bin 770 metrekare olarak belirlendi.

Platform Merter 692 Bin TL'ye

Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik tarafından Merter'de hayata geçirilen projede ofis, residence ve suitesler mevcut.

Platform Merter'de 87 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon evlerin en düşük fiyatı 692 bin TL, en yüksek fiyatı 758 bin TL, 2 oda 1 salon evlerin en düşük fiyatı 715 bin TL, en yüksek fiyatı ise 890 bin TL olarak açıklandı.

Platform Merter Sosyal Donatıları:

Platform Merter'de yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, spa, buhar odası, sports & welness, restoranlar, kat temizliği ve concierge hizmetleri sunuluyor. Güvenlikli bir site olan Platform Merter'de kapalı otopark mevcut.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 dairelerden oluşan Platform Merter'de arsa alanı 33 bin 770 metrekare olarak belirlendi.

Platform Merter İletişim Bilgileri:

Web: www.platform-merter.com

Telefon: 444 37 97

- Milliyet

AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber