Oynatma Listesi
MAGAZİN

Arkadaşlarından 5'er bin TL istedi mi? Serdar Ortaç'tan açıklama

Yıllardır MS hastalığıyla mücadele eden Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde alkol ve sigarayı bıraktığını duyurmuştu. Maddi sıkıntılar yaşayan ünlü şarkıcı hakkında olay yaratan bir iddia ortaya atıldı. Serdar Otaç, 'evine haciz gelmemesi için arkadaşlarından 5'er bin TL borç topluyor' haberine cevap verdi.

Serdar Ortaç'ın, maddi anlamda zor günler geçirdiği biliniyor. 54 yaşındaki popçunun, tanıdıklarından para toplayarak, evine gelecek haczin önüne geçmeye çalıştığı öne sürüldü.

'WHATSAPP GRUBU İLE PARA TOPLUYOR' İDDİASI!

İddialara göre; 500 bin TL borcu olan Serdar Ortaç, bu miktarı bir kişiden alamayacağını anlayınca WhatsApp üzerinden bir grup kurup, tanıdıklarından 5'er bin TL borç istedi.

VİDEOLU CEVAP GELDİ

Ünlü şarkıcı, hakkında çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından yayınladığı video ile sessizliğini bozdu.

"GEÇEN SENE BORÇ ALDIĞIM KONUŞMALARI BULMUŞLAR"

'Bir internet sitesinde 'Serdar Ortaç arkadaşlarından 5'er bin TL borç topluyor' diye haber çıktı. Geçen sene bir arkadaşımdan borç aldığım zamanki Whatsapp konuşmalarını bulmuşlar, onları yayınlıyorlar. 300 kişilik grup kurmuşum, herkesten para istemişim! İnanmayın diye söylüyorum. Eğer benim adıma sizden para isteyen olursa da sakın sakın inanmayın böyle şeylere.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER