Oynatma Listesi
HABERLER

Bisikletliye çarpmamak için direksiyonu kırdı, yayaya çarpıp ağır yaraladı

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından Çeliktepe Mahallesi'nde 20.00 ve 22.00 saatleri arasında geniş çaplı asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Gümüşhane Caddesi üzerinde denetim noktalarında durdurulan araçlarda detaylı arama gerçekleştirilirken, motosikletli sürücülerine ve araçlarda bulunan yolculara da üst araması yapıldı. Ekipler tarafından şüphe üzerine durdurulan şahıslara, üst aramasının ardından GBT sorgulaması da yapıldı. Öte yandan denetimlerin süreceği öğrenildi.

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından Çeliktepe Mahallesi'nde 20.00 ve 22.00 saatleri arasında geniş çaplı asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Gümüşhane Caddesi üzerinde denetim noktalarında durdurulan araçlarda detaylı arama gerçekleştirilirken, motosikletli sürücülerine ve araçlarda bulunan yolculara da üst araması yapıldı.
Ekipler tarafından şüphe üzerine durdurulan şahıslara, üst aramasının ardından GBT sorgulaması da yapıldı. Öte yandan denetimlerin süreceği öğrenildi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER