Oynatma Listesi
MAGAZİN

Demet Akalın paylaştı, yorum yağdı!

Şarkıcı Demet Akalın, Bodrum'da bulunan evinde çektiği videoyu yayımladı. Koltuk örtüleri detayı dikkatlerden kaçmadı. Takipçilerinden yaklaşık bin 500 DM (direkt mesaj) alan Akalın'dan açıklama geldi.

Ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Demet Akalın, yaz aylarını kızı Hira (10) ve hayat arkadaşı Okan Kurt ile Bodrum'daki yazlığında geçiriyor.52 yaşındaki şarkıcı, Okan Kurt'un heyecan içinde A Milli Futbol Takımı'nın 2-1 kazandığı Avusturya maçını izlerken çektiği görüntüleri Instagram hesabından paylaştı. 

KOLTUK ÖRTÜLERİ OLAY OLDU!

Demet Akalın'ın takipçileri, milyonluk eşyalarla dekore edilen Bodrum'daki yazlıkta koltuk örtüleri detayına takıldı. Ünlü şarkıcı, gündem olan görüntüler sonrası videolu bir açıklama yayımladı.

"BEN ANADOLU KADINIYIM"

Örtü candır. Koltukların üzerindeki örtülere takılmışsınız. Sabah sabah 1500 tane DM! Hira zaten 10 çocuğu bedel. Ben Anadolu kadınıyım. Bakma öyle pahalı marka kıyafetlerle klip çektiğime. Koltukların üzerinde o şallar, o örtüler tabii ki olmalı. Ya dondurma falan dökülürse, olmaz!

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER